Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
ja... PARÁDÉSAN fruszrált. Belelestem a délelőtti ismétlésbe, pont elkaptam, amikor közölte, hogy "akárki jut tovább, tuti a leggyengébb PO résztvevő lesz". Nyilván nem azt várom, hogy egyből esélyesnek kiáltson ki, mert végre bejutottunk a PO-ba, de pl a MIN-át helyből vertük és az ő csapatuk egy QB-val tuti "rövidebb", mint mi. Az ATL ellenünk jegyzett győzelme sem volt éppen meggyőző, sőt ott ugye még Cundiff büszke alkalmazói voltunk... Na mind1, nagyon nem bánom, hogy a stream-es verziót néztem élőben.Nagyon örülök a csoportgyőzelemnek, azt kell mondanom, hogy meg is érdemeltük. 😊 A lényeget leírtátok már, viszont én nem mennék el Kovács Sanyi kommentálása mellett. Eddig a kedvencem volt, de tegnap hihetetlenül lekicsinyítően beszélt rólunk. Majd legközelebb elnézést kérünk tőle, hogy bejutottunk a PO-ba...Mate90Haggyad má' more.. frusztrált volt a macik miatt... 😀apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Nagyon örülök a csoportgyőzelemnek, azt kell mondanom, hogy meg is érdemeltük. 😊 A lényeget leírtátok már, viszont én nem mennék el Kovács Sanyi kommentálása mellett. Eddig a kedvencem volt, de tegnap hihetetlenül lekicsinyítően beszélt rólunk. Majd legközelebb elnézést kérünk tőle, hogy bejutottunk a PO-ba...Mate90Haggyad má' more.. frusztrált volt a macik miatt... 😀
több mint 13 éve
megmondom őszintén örülök, hogy továbbmentetek, nagyon megérdemeltétek már 😊
több mint 13 éve
Nagyon örülök a csoportgyőzelemnek, azt kell mondanom, hogy meg is érdemeltük. 😊 A lényeget leírtátok már, viszont én nem mennék el Kovács Sanyi kommentálása mellett. Eddig a kedvencem volt, de tegnap hihetetlenül lekicsinyítően beszélt rólunk. Majd legközelebb elnézést kérünk tőle, hogy bejutottunk a PO-ba...
több mint 13 éve
Sapka, ne már! Mi volt a baj a D hívásokkal? Persze, szinte minden play blitz volt, de működött, nem tudtak vele mit kezdeni, akkor miért kellett volna mást hívni? Ha szoptunk volna egy 60+ yardos TD-t meg két-három 30-40 yardos passzt, akkor OK, vegyünk vissza, de így kár lett volna változtatni azon, ami müxik. Sőt, talán a 3. INT is ennek köszönhető, mert Romo elhitte, hogy megyünk megint a nyakára, pedig pont akkor nem és szépen bele is sétált Jackson csapdájába.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
LB Perry Riley: "We feel we can beat anybody. We won seven straight; there's no reason we can't win four more.sapka😀 Ezt beteszem az aláírásomba.. Végül is igaza van 😀
több mint 13 éve
LB Perry Riley: "We feel we can beat anybody. We won seven straight; there's no reason we can't win four more.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Nem TD-ről volt szó... 😛És hattal több TD Wilson neve mellett, ami nem mellékesen beállítása a rookie Qb rekordnak 😛Ja ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛apeszosTéves!Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmernem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
undisputedly
több mint 13 éve
nem értek hozzá, de ha TD szerzést vizsgálunk, vegyük már bele a futott TD-ket is😊, 7 és 4, jaaa várj Griffin eggyel kevesebb meccset játszott, ahol kuzin, igen kuzin 3 Td-t dobottÉs hattal több TD Wilson neve mellett, ami nem mellékesen beállítása a rookie Qb rekordnak 😛undisputedlyJa ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛apeszosTéves!Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmernem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
szerk. kis komolyságot! Griffin nem olyan meccseken dobta meg a statjait ahol ligautolsó csapatokkal szemben játszott
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
de RG 3-nak sokkal hatékonyabb a fékezett habzású programja, kisebb a légellenállása, és sokkal nagyobb rendben tartja a szurkolói leveleket is! 😊És hattal több TD Wilson neve mellett, ami nem mellékesen beállítása a rookie Qb rekordnak 😛Ja ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛apeszosTéves!Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmernem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
Nézz meg pár régebbi meccset is, habár ezeken is kellene találnod 😊 Ha kell, elsül az a kar, de nem lesz rá szükség,mert Sherman és BB annyi picksixet fog,hogy RG3-nak a kedve is elmegy a játéktól 😛 😛 😛undisputedlyok, de a Rams meccset néztem legutóbb, (najó előtte is néztem jópár meccset), nem a mi lenne ha meccset😛Téves!Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmernem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
egyébként Griffintől láttam már pár 3 ember közé hajított lasztit, de ma nem kellett, elsült Morrissapka
több mint 13 éve
Grat srácok! Nektek szurkolok már egy ideje, hogy kerüljetek be. PO-ban is mellettetek leszek! Kér rookie-val kiverni a Cowgirlst az szép munka 😀
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
És hattal több TD Wilson neve mellett, ami nem mellékesen beállítása a rookie Qb rekordnak 😛Ja ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛apeszosTéves!Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmernem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
Nézz meg pár régebbi meccset is, habár ezeken is kellene találnod 😊 Ha kell, elsül az a kar, de nem lesz rá szükség,mert Sherman és BB annyi picksixet fog,hogy RG3-nak a kedve is elmegy a játéktól 😛 😛 😛ok, de a Rams meccset néztem legutóbb, (najó előtte is néztem jópár meccset), nem a mi lenne ha meccset😛Téves!Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmernem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
egyébként Griffintől láttam már pár 3 ember közé hajított lasztit, de ma nem kellett, elsült Morrissapka
több mint 13 éve
ok, de a Rams meccset néztem legutóbb, (najó előtte is néztem jópár meccset), nem a mi lenne ha meccset😛Téves!Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmernem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
egyébként Griffintől láttam már pár 3 ember közé hajított lasztit, de ma nem kellett, elsült Morris
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ja ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛Téves!Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmernem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
több mint 13 éve
Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedlyBrees 😛 😀
"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 13 éve
Téves!Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmernem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉
több mint 13 éve
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmernem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
élőben néztem, de nem mertem eredménykövetni, így utólag ez nagyon jó ötlet volt!tuti szétbasztam volna a laptomom az első dallasi TD-nél, viszont amikor 7-7tel fordultunk, annyira megnyugodtam tudtam nyerünk, és így is lett
szép volt ez a szezon, kár az elején az egy-két idegesítő vereségéért, de ha minden igaz, jön a seattle és utána megyünk atlantába; nyerhető meccsek szóval most már tök egyenes az út😛
viszont az OROY szavazáson nagyon azon vagyok, hogy ne a papírforma legyen (RG), hanem nyerjen Morris!!! nagyon örülnék neki
A D playhívással nem vagyok megelégedve, nagyon sok volt a full blitz, vagy Riley maradt Wittennel 1v1-ben, ami nagy butaság volt, de végre sikerült rendesen felkészülni egy meccsre!!!!
és 5-1-gyel vittük a csoportot!, ez mindent megér😀
és nem tudom figyeltétek e a Lichtensteiger-LeRibeus cserét,😊, mintha jobb lett volna a fal😛
másrészt elégedett vagyok a bíráskodással, engedték a játékot és ez jó mentalitás
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OK
több mint 13 éve
Ezt most kénytelen vagyok visszaidézni.. 😛Statok? 😀 Utálom őket. De a Washington futójátéka ligaelső, a Dallasé utolsó előtti. A futás elleni védekezés eddig elég jól ment nekünk 😛 És ha nem alszanak be a srácok, mint a Philly ellen, Murray nem sokat fog fickándozni.apeszos...sapkaha nem kell az első drive-tól futni az eredmény után, akkor Murray egy százast fog Rátok pakolni (persze csak ha meg nem sérül, de ez Fletchernél ugyanolyan opció).
az, hogy hálaadáskor mi történt, az azért nem feltétlenül mérvadó, mert nálunk nem volt Tyron Smith (legjobb falember), nem volt a backup center (és így a kezdő RG játszott, tehát tulajdonképpen C-RG poszton is backupok játszottak), nem volt Murray, és Austin is lesérült 5 és fél perc után. oké, a védelemtől másféllel több kezdő játszott, de ennyi.slowmotion
Úgy láttam, teljesen biztonsági játékra álltunk be, Griffin kissé túlizgulta a meccset, tőle szokatlan módon nagyon pontatlan volt. Kylenak hatalmas plusz, hogy nem erőltette bele a dobálózásba. Remélem sikerül megnyugtatni a szíhóksz ellen, hogy így is többet tett mint elvárható lett volna.
Morris külön fejezet. A jövő nagy futóját láttuk. Óriási a csávó.
több mint 13 éve
Én inkább kevésbé látványosnak mondanám. 250+ futott yard és 3 szerzett INT, meg persze a W azért annyira nem rossz. 😉 Egyébként nagyon remélem, hogy jövőre is megmarad az edzői stáb. Mike nyilván marad, inkább Kyle-ra és Haslett-re gondolok. Hétről-hétre nagyot alkotnak, főleg amit ma a D hozott, le a kalappal! És kezdek bizakodni egy esetleges újabb sikerben: savazzuk szegény Romot, de azért már látott pár meccset és mégis néha elsőbálozónak tűnt, amikor utánaeredtünk. Jövő héten pedig egy rookie - remek, ígéretes, de mégiscsak rookie -fog szembenézni ezzel a terrorral. Remélem nem fog rámcáfolni nagyon... Viszont a mi rookie QB-nk térde picit nyugtalanít... A Seattle D ellen nem hiszem, hogy ennyire egydimenziós offense-szel nyerhetünk, lehet szükség lenne a szezon eleji játékára is, de félő, hogy jobban összetörik. In Kyle we trust....
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Baromi gyengék voltunk, nem ehhez szoktam Griffintől. 😊 Rookie csapat, lámpaláz hegyekkel. Ha Morris nem játszik ihletett állapotban, szarban lettünk volna. Köszönöm a fiúknak ezt a remek idényt.
több mint 13 éve
A seahawks ellen már jutalomjáték lesz, ott már remélem nem lesz gond a zabszemmel és lazán sül Robi keze 😂
több mint 13 éve
gratulálok.élvezzétek ki a sikert, jövőre nem lesz ilyen balfasz csoportunk.
(ja, mi is kiélvezzük a majdnem-sikert.)