Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 hvg.hu/vilag/20121105_obama_redskins_bukas
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
For you optimists: 3 teams have made the playoffs since 1990 after starting 3-6. '94 pats, '95 lions, '96 Jags.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt hiszem ideje lenne lemondania SHannahannek.
Ez a csapat egy katasztrófa. Minden elemében.
Se D, se O cserébe legalább agyon dropolnak és büntettetik magukat.

Nevetséges. Megye II
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Shanahan: Season now becomes an evaluation for next year.
Úgy tűnik megismert néhány magyar soccer edzőt 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sandy hurrikán? Egy faszt. A Redskins nagyobb katasztrófa.
több mint 11 éve
jvic 115
Bár sokat nem jelentkeztem be, de azért komolyan figyeltem a csapatomat és reménykedtem a jó szereplésben. Viszont most kikapcsoltam a közvetítést és az idei évben nem vagyok hajlandó több Redskins meccset megnézni vagy az eredményt követni. Csak felhúzom magam rajta. Ilyen szar playhívást nem találni sehol, ami az egyik meccsen működik, azt a következő meccsen "elfelejtik" behívni, csak hogy jól összezavarják az ellenfelet, ja meg hogy nehogy már pozítív legyen a mérlegünk... 😕

Nincs elkapónk, nincs falunk és nincs defensünk. Ja és spec teamünk sincs, hiszen legalább 1 meccs a drága rúgónkon ment el. Ennek így nincs értelme, viszont Sanyiék még a jövőt is eladták RG3-ért. Hogy honnan fogjuk pótolni a tátongó lyukakat a rosteren, nem tudom.

Aki még bírja, annak további jó szurkolást...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem értem, miért esik *össze minden évben Shanahanék alatt a csapat középtávra, amiből csak a szezon végére tud kigyógyulni...
(illetve van egy tippem; nagyon durva túledzés, de az nagyon durva amatőr hiba lenne)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Mindenki takarodjon a mondjon lebe

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins inactives

  • Rex Grossman QB
  • Brandon Meriweather DB
  • Richard Crawford CB
  • Adam Gettis G
  • Maurice Hurt G
  • Pierre Garcon WR
  • Doug Worthington DT

    Ki lesz a RG csere??
  • apeszos
    LeRibeus?
    annál érdekesebb, hogy crawford inaktívsapka
    LeRibeus minkét oldalra? Az igen.apeszos
    7 fal szokott menni mindig, 1 középső ember és 1 OT, néha úgy rá tudsz csodálkozni megszokott dolgokra😀
    eddig Hurt volt a csere

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Redskins inactives

  • Rex Grossman QB
  • Brandon Meriweather DB
  • Richard Crawford CB
  • Adam Gettis G
  • Maurice Hurt G
  • Pierre Garcon WR
  • Doug Worthington DT

    Ki lesz a RG csere??
  • apeszos
    LeRibeus?
    annál érdekesebb, hogy crawford inaktívsapka
    LeRibeus minkét oldalra? Az igen.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Redskins inactives

  • Rex Grossman QB
  • Brandon Meriweather DB
  • Richard Crawford CB
  • Adam Gettis G
  • Maurice Hurt G
  • Pierre Garcon WR
  • Doug Worthington DT

    Ki lesz a RG csere??
  • apeszos
    LeRibeus?
    annál érdekesebb, hogy crawford inaktív

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Redskins inactives

  • Rex Grossman QB
  • Brandon Meriweather DB
  • Richard Crawford CB
  • Adam Gettis G
  • Maurice Hurt G
  • Pierre Garcon WR
  • Doug Worthington DT

    Ki lesz a RG csere??
  • több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    "The NFL won’t make an announcement Friday regarding disciplinary action against Washington Redskins cornerback DeAngelo Hall, according to a league spokesman.
    Hall remains eligible to play in Sunday’s game against the Carolina Panthers at FedEx Field."


    Pedig reméltem, hogy kivágják pár meccsre.apeszos
    szerintem Crawford nem lenne jobb helyettesapka
    De rosszabb se... 😛 És ő legalább a pofáját tartja.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    "The NFL won’t make an announcement Friday regarding disciplinary action against Washington Redskins cornerback DeAngelo Hall, according to a league spokesman.
    Hall remains eligible to play in Sunday’s game against the Carolina Panthers at FedEx Field."


    Pedig reméltem, hogy kivágják pár meccsre.apeszos
    szerintem Crawford nem lenne jobb helyette

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    "The NFL won’t make an announcement Friday regarding disciplinary action against Washington Redskins cornerback DeAngelo Hall, according to a league spokesman.
    Hall remains eligible to play in Sunday’s game against the Carolina Panthers at FedEx Field."


    Pedig reméltem, hogy kivágják pár meccsre.
    több mint 11 éve
    tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
    2004-ig tudtam visszafejteni a fonalat, kirajzoltam, (korábban is tettem ilyesmit, érdekesen alakulnak a dolgok így is, nexion?😀😛)

    (katt a képre a nagyobb példányért)
    így oldottam meg két ábrában, így szemléletesebbnek gondolom
    nagyjából annyit lehet leolvasni, ha a QBR diff pozitív, olyan 8-9 győzelem környékén végzünk, ez is valami.
    Többit majd később.😕sapka
    Szerintem érdemes lenne még hozzávenned az eladott labdákat. Én csak 2007-ig néztem vissza, a Redskins támadói 2008 kivételével nagyon sok labdát adtak el. Talán kijönne értelmezhető (jelentős) korreláció a győzelmeitek száma és a ratingek, valamint az eladott labdák száma között.
    (2007: 29; 24; -5, 2008: 18; 18; 0, 2009: 28; 17; -11, 2010: 31; 27; -4, 2011: 35; 21; -14)

    "A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    2004-ig tudtam visszafejteni a fonalat, kirajzoltam, (korábban is tettem ilyesmit, érdekesen alakulnak a dolgok így is, nexion?😀😛)

    (katt a képre a nagyobb példányért)
    így oldottam meg két ábrában, így szemléletesebbnek gondolom
    nagyjából annyit lehet leolvasni, ha a QBR diff pozitív, olyan 8-9 győzelem környékén végzünk, ez is valami.
    Többit majd később.😕

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
    sidenote, itt nem foglalkoznak pl. tavalyi évre visszamenő idősorral?sapka
    A dátumot írd csak át, és látod az előző éveket is:  www.coldhardfootballfacts.com/stats/2011

    Az eredeti kérdésről lemaradtam, elnézést. tomi-tomival részben erre kerestük a választ pár hete egy hosszabb cikk keretében, bár Pats szempontból, hogy mitől lesz jó/rossz egy védelem, mi alapján tudjuk mérni a sikerességüket.

    A legfontosabb szerintem, hogy nem lehet a támadóktól, special teamstől elszigetelten elemezni a védelem teljesítményét. Persze a futás elleni védelmet jól mutatja a y/futás míg a passz ellenit a védő passer rating.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Ti most ebben a mutatóban a középmezőnyhöz tartoztak:  www.coldhardfootballfacts.com/stats/2012/9/PRD/DoM
    logikus amit mondasz, az itt lévő eredeti kérdés az volt, mennyire rossz a passD, mert yardban tökutolsó, erre reflektáltam
    de kutakodhattam volna tovább, mert jó ez a lista!
    ahogy nézem, az offense 7.
    a defense pedig 25.  www.coldhardfootballfacts.com/stats/2012/9/DPR/
    azt gondolom ez most a lényeg

    sidenote, itt nem foglalkoznak pl. tavalyi évre visszamenő idősorral?

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
    szerk.: annyi érdekességet látok, hogy passer rating különbséget számoltak, és nem mindkét félét megnézték külön-külön, azt hiszem, most itt konkrétan ez volt a kérdéssapka
    Adott meccsen az a csapat nyer 80%-ban, amelyik hatékonyabban passzol. Egy csapat azért tud nagyobb passer ratinget felmutatni, mert 140-es OPR-t hoznak össze a támadók, vagy mert a védelmük 20-as OPR alatt tartja az ellenfél támadóit, az eredmény szempontjából mindegy. Több meccset vizsgálva semmit sem érsz a támadó passer ratinggel önmagában, mert nem tudott, hogy mi szerepel a másik oldalon. Nem tudott mihez viszonyítani. Ezért van szükség a PRD-ra, a két mutató különbségére.

    Ti most ebben a mutatóban a középmezőnyhöz tartoztak:  www.coldhardfootballfacts.com/stats/2012/9/PRD/
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    ....mert a játékot nem yardra játszák.sapka
    Ezt azért gondold újra.. 😀apeszos
    ...úgy értettem, hogy nem az a csapat szokott győzni, amelyik a legtöbb yardot szerzi, hanem a pont a lényeg...sapka
    Most mondtad ki. Minden más humbug, szemfényvesztés, magyarázkodás, varázslat. A lényeg: kinek a neve mellé írják a W-t. Mert statisztikailag a mi offenseünk kurva jó, a védelmünk nem is olyan rossz (sicc!) mégis 3-5 a mérleg.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    azt hiszem, az lenne a legtisztább, ha ki lehetne számolni, valami össz 25 éves adatsor alapján, hogy melyik a legnagyobb magyarázóerejű; de én egyelőre hiszem, hogy nem a yard a fő-fő komponens.sapka
    Megtették. A QB rating áll a legszorosabb összefüggésben a győzelemmel (>80%). A megtett/engedett yard-nál 50% körüli az eredmény; vagy nyer, aki többet tett meg, vagy nem.tomi-tomi
    Itt van hozzá a cikk:  www.coldhardfootballfacts.com/content/40-and-fabulous-praise-passer-rating/14959/DoM
    köszi a gyors infót
    jó tudni, hogy ezt is kiszámolták, kár, hogy az adatsorokhoz nem lehet hozzáférni, amivel dolgoztak😕

    szerk.: annyi érdekességet látok, hogy passer rating különbséget számoltak, és nem mindkét félét megnézték külön-külön, azt hiszem, most itt konkrétan ez volt a kérdés

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
    azt hiszem, az lenne a legtisztább, ha ki lehetne számolni, valami össz 25 éves adatsor alapján, hogy melyik a legnagyobb magyarázóerejű; de én egyelőre hiszem, hogy nem a yard a fő-fő komponens.sapka
    Megtették. A QB rating áll a legszorosabb összefüggésben a győzelemmel (>80%). A megtett/engedett yard-nál 50% körüli az eredmény; vagy nyer, aki többet tett meg, vagy nem.tomi-tomi
    Itt van hozzá a cikk:  www.coldhardfootballfacts.com/content/40-and-fabulous-praise-passer-rating/14959/
    több mint 11 éve
    tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
    azt hiszem, az lenne a legtisztább, ha ki lehetne számolni, valami össz 25 éves adatsor alapján, hogy melyik a legnagyobb magyarázóerejű; de én egyelőre hiszem, hogy nem a yard a fő-fő komponens.sapka
    Megtették. A QB rating áll a legszorosabb összefüggésben a győzelemmel (>80%). A megtett/engedett yard-nál 50% körüli az eredmény; vagy nyer, aki többet tett meg, vagy nem.

    "A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    ....mert a játékot nem yardra játszák.sapka
    Ezt azért gondold újra.. 😀apeszos
    úgy értettem, hogy nem az a csapat szokott győzni, amelyik a legtöbb yardot szerzi, hanem a pont a lényeg
    aztán ez ilyen tipikus regressziós probléma😀(el se hiszem, hogy megint ezzel jövök), hogy van aki szerint a yard a legfontosabb, vagy a QB rating, vagy hogy hányszor vakarja meg az irányító a fültövét...
    azt hiszem, az lenne a legtisztább, ha ki lehetne számolni, valami össz 25 éves adatsor alapján, hogy melyik a legnagyobb magyarázóerejű; de én egyelőre hiszem, hogy nem a yard a fő-fő komponens.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!