Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Számomra érthetetlen módon a 49ers Cundiff-ot igazolta le Akers versenytársának... Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték", hogy Billy-nek lenne esélye jóvátenni szezoneleji kártékony washingtoni szereplését pár kihagyott rúgással egy Niners-'Skins meccs keretein belül... 😀nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉


több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Számomra érthetetlen módon a 49ers Cundiff-ot igazolta le Akers versenytársának... Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték", hogy Billy-nek lenne esélye jóvátenni szezoneleji kártékony washingtoni szereplését pár kihagyott rúgással egy Niners-'Skins meccs keretein belül... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ma ilyen aktív vagyok😛
Team doctors tell coach Mike Shanahan that Robert Griffin III is "100 percent" and no longer in danger of re-injuring his LCL.
RGIII was slowed down by his bulky brace last week, however. "The brace helps him at least mentally know that he's not putting too much pressure on it," explained Shanahan. "I think sometimes that's why he looks a little bit different when he does cut. I think it bothers him just a hair, but it's something that he has to wear." Griffin will be four weeks removed from the injury by Sunday's game versus the Seahawks.

hurrá

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
kis böngészés eredménye:

nem tudom kinek tűnt fel a 30-as fiatalember iszonyatos sebessége..., és a remek QB munka😕
| igen landry az |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
szép teljesítménynek tartom, hogy végül 24,2 pont/meccsre javította magát a védelem (utolsó hét meccsen 20 alatt vannak!!!)sapka
Akk mé kell Haslettnek takarodni? 😀 😀agent T
várjuk meg azt a seahawks elleni gameplant
mondjuk most visszatér a koxos Cedric, szóval még erősödünk is
Doughty tegnap ihletett formában volt😊, meglátjuk

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nálam nem látszanak a képek így másra esélyem sincs szavazni.. 😊
apeszos
átjavítgattam, amit rosszul kódoltam be, de ha rájuk kattintasz kihozza nagyobban
most se jó?sapka
De, most jó... átvizslatom. Már amennyit megértek belőle.. 😛
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
szép teljesítménynek tartom, hogy végül 24,2 pont/meccsre javította magát a védelem (utolsó hét meccsen 20 alatt vannak!!!)sapka
Akk mé kell Haslettnek takarodni? 😀 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Nálam nem látszanak a képek így másra esélyem sincs szavazni.. 😊
apeszos
átjavítgattam, amit rosszul kódoltam be, de ha rájuk kattintasz kihozza nagyobban
most se jó?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
véget ért a szezon!
támadok ábrákkal!
mivel nem tudom ki miben hisz egy mérkőzés győzelmét illetően..sapka
Én pl. abban, hogy a végén több pontunk van mint az ellenfélnek. Ez tuti nyerő taktika... 😛 😀
Nálam nem látszanak a képek így másra esélyem sincs szavazni.. 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
véget ért a szezon!
támadok ábrákkal!
mivel nem tudom ki miben hisz egy mérkőzés győzelmét illetően, ezért mindenfélét benthagytam az idősorokban






szép teljesítménynek tartom, hogy végül 24,2 pont/meccsre javította magát a védelem (utolsó hét meccsen 20 alatt vannak!!!)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Hát láttam már gyengébbet is. Ha a kövi szezonban is meglenne a 10-6, sűrűn emelgetném a kalapom, akármire is lenne elég...apeszos
nem tudom, szerintem nem lehetetlen, pl. az afc westben, a bronkók kivételével, 3 könnyű meccsnek tűnik
nem hiszem azt sem , hogy a philly 1 offseasonnel újra Po contender lehet, a többieket ismerjük, Atlanta nem szerencsés, sajnos
az nfc northból a hazai-idegenbeli elosztás kedvező
de a pontos menetrend lesz érdekes, pl. bye week helye😀

Tocy:
ez a sorsolástól függ

undisputedly
szerettem volna reagálni, de látom a többiek nem szeretnék😛, inkább tiszteletben tartom ezt
annyi pontosítás mindenképp érdekes, hogy a fumbli statokban vajmi kevés közük van ahhoz, hogy Wilson dob-e emberre vagy sem😀, másrészt szerintem egy fél darab redskins meccset sem láttál😕, ugyanakkor RG fumbli statjaiból nem azaz érdekes, hogy hányszor 'sackelték', hanem mennyit vesztett ténylegesen el, mégpedig 5-öt!!, ebből 2-ből TD lett, méghozzá redskins...
befejeztem, de azt gondolom egy klasszis különbségnyit próbáltok 'eltussolni'😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na akkor mégegyszer, de most már nevesítve:
Otthon:
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Chicago,
  • Detroit,
  • San Francisco,
  • Kansas City,
  • San Diego

  • Idegenben:
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Green Bay,
  • Minnesota,
  • Atlanta,
  • Denver,
  • Oakland


  • Hát láttam már gyengébbet is. Ha a kövi szezonban is meglenne a 10-6, sűrűn emelgetném a kalapom, akármire is lenne elég...apeszos
    Bocs, egy kérdés: az mitől függ, hogy otthon vagy idegenben lesz a meccs? Mármint a nem csoportellenfelek ellen.
    több mint 13 éve
    nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Ki akarja Kyle-t HC-nak? 😀

    Mike Shanahan says son Kyle off limits to other teamsapeszos
    Remélem senki. De sztem ő sem hagyná itt RGIII-at. A legjobb az lenne, amit már írtak többször nfl.com-on, hogy adni neki egy kezdő HC fizut és ha Mike visszavonul, ő maradna a HC.

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 13 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Na akkor mégegyszer, de most már nevesítve:
    Otthon:
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Chicago,
  • Detroit,
  • San Francisco,
  • Kansas City,
  • San Diego

  • Idegenben:
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Green Bay,
  • Minnesota,
  • Atlanta,
  • Denver,
  • Oakland


  • Hát láttam már gyengébbet is. Ha a kövi szezonban is meglenne a 10-6, sűrűn emelgetném a kalapom, akármire is lenne elég...
    több mint 13 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Ki akarja Kyle-t HC-nak? 😀

    Mike Shanahan says son Kyle off limits to other teams
    több mint 13 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Nekem ez már a Luck vs Griffin idején is szúrta a szemem, hál' istennek a Colts fanok leszoktak róla. Majd a Wilsonosok is leszoknak. apeszos
    Teljesen egyetértek,hogy nem kell számokon vitázni, inkább reméljünk egy látványos meccset, bírói hibák nélkül.Viszont a statisztika amit betettem, reflektálás volt arra,hogy ti hoztátok a számokat Wilson ellenében 😊

    Boldog Új Évet!
    undisputedly
    Hát ha valamiben biztos vagyok, az az, hogy igen látványos meccs lesz 😊

    Neked is 😊

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 13 éve
    undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
    Nekem ez már a Luck vs Griffin idején is szúrta a szemem, hál' istennek a Colts fanok leszoktak róla. Majd a Wilsonosok is leszoknak. apeszos
    Teljesen egyetértek,hogy nem kell számokon vitázni, inkább reméljünk egy látványos meccset, bírói hibák nélkül.Viszont a statisztika amit betettem, reflektálás volt arra,hogy ti hoztátok a számokat Wilson ellenében 😊

    Boldog Új Évet!
    több mint 13 éve
    CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12

    több mint 13 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Nekem ez már a Luck vs Griffin idején is szúrta a szemem, hál' istennek a Colts fanok leszoktak róla. Majd a Wilsonosok is leszoknak. Egyébként még mindíg sérült RG3, és ez látszik is rajta. Én már akkor is elégedett voltam, mikor kiderült, hogy pozitív lesz a szezon, a többi ráadás volt. Ez meg már a legszebb karácsonyi ajándék volt amit kaphattam. Teljesen nyugodtan fogok leülni meccset nézni, ez az új év mindenképp jól indult, ezt már nem tudják elrontani. A fanyalgókat meg magasról leszarom, szóra sem érdemesek. Akkor is fanyalogtak mikor tök utolsók voltunk, most is azt teszik, és azt fogják tenni, ha SB-t nyerünk. Csak tegyék.
    több mint 13 éve
    Bjoca 305 — Redskins fan
    RG3 kapcsán is elég nekem az a két adat, amit a közvetítésben mondtak. Jelesül, hogy a negyvenes években jutott utoljára csapat a playoffba rookie QB+RB kombó használatával, illetve hogy 3-6-ról meg utoljára a hetvenes években tornászta fel rájátszásig magát valamelyik csapat.

    agent T
    Erre rosszul emlékszel a 70-es Bengals volt az első és a 96-os Jaguars az utolsó.empty taxi
    Tényleg.
    De hát ez kb mindegy, összesen volt vagy négy ilyen csapat, és 96 se most volt.
    Valami bölcs most a facebookon hozzákommentelt vmi nfl cucchoz, hogy hát a Skinsnek nem kell azért nagyon elájulni magától, mert mindhárom ellenfél mélyen alultejljesített a divízióban, csak ezért sikerült megnyerni.
    Most ha hozzáírok, hogy felőlem meg bekaphatja minden fanyalgó f.sz, az barátságtalan gesztus? 😊agent T
    nem
    több mint 13 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    RG3 kapcsán is elég nekem az a két adat, amit a közvetítésben mondtak. Jelesül, hogy a negyvenes években jutott utoljára csapat a playoffba rookie QB+RB kombó használatával, illetve hogy 3-6-ról meg utoljára a hetvenes években tornászta fel rájátszásig magát valamelyik csapat.

    agent T
    Erre rosszul emlékszel a 70-es Bengals volt az első és a 96-os Jaguars az utolsó.empty taxi
    Tényleg.
    De hát ez kb mindegy, összesen volt vagy négy ilyen csapat, és 96 se most volt.
    Valami bölcs most a facebookon hozzákommentelt vmi nfl cucchoz, hogy hát a Skinsnek nem kell azért nagyon elájulni magától, mert mindhárom ellenfél mélyen alultejljesített a divízióban, csak ezért sikerült megnyerni.
    Most ha hozzáírok, hogy felőlem meg bekaphatja minden fanyalgó f.sz, az barátságtalan gesztus? 😊

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 13 éve
    empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
    RG3 kapcsán is elég nekem az a két adat, amit a közvetítésben mondtak. Jelesül, hogy a negyvenes években jutott utoljára csapat a playoffba rookie QB+RB kombó használatával, illetve hogy 3-6-ról meg utoljára a hetvenes években tornászta fel rájátszásig magát valamelyik csapat.

    agent T
    Erre rosszul emlékszel a 70-es Bengals volt az első és a 96-os Jaguars az utolsó, egyébként az a csapat az AFC-döntőig is eljutott.


    Madden hates me.
    Trust, it f*cking hates me...
    több mint 13 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Én unom ezeket a méregetéseket. méghozzá nagyon. Tudom, hogy amcsifoci nyelven muszáj statisztikailag kifejezni magát az embernek, de engem a túl sok adat idegesít,ezért nem szoktam hozzászólni az olyanokhoz offseason idején, hogy egy támadó falember hány inch és font, és hogy egy potenciális WR draftnak a távoli labda meglátásához élg nagy-e az írisze.
    RG3 kapcsán is elég nekem az a két adat, amit a közvetítésben mondtak. Jelesül, hogy a negyvenes években jutott utoljára csapat a playoffba rookie QB+RB kombó használatával, illetve hogy 3-6-ról meg utoljára a hetvenes években tornászta fel rájátszásig magát valamelyik csapat.
    Én halál komolyan, de tényleg halál komolyan elégedett vagyok, minenki leolvadást várt tőlünk, csesztettek a draft után minket h RG3 nem is lát a pályán rendesen, nem ideális a dobómozdulata, most meg az a téma, hogy majd jól összetöri magát, nem vesszük hasznát sokáig már.
    hát baszki, ilyen a football, majd meggyógyul.
    Minden vasárnap történhet bármi. Lehet, hogy megver minket a Seattle, bár az a húsz vagy mennyi pont idegenben a Rams ellen, az azért nem olyan ijesztő. Akkor így járunk, de ha így alakul, akkor is írni fogok egy e-mailt a csapatnak, és megköszönöm amit ebben a szezonban véghez vittek, hogy újra felelmelő érzés Skins fannak lenni.
    Szóval lehet elemezgetni (nehogy félreérts undi, ez nem beugatás) hogy mennyire szar a Ravens védelem és nem is játszott ellenük jól RG3, de szerintem az a meccs pl a csoda kategória volt, sérülésestül, Cousinsostul, és tényleg úgy vélem, bár nem vagyok egy expert, hogy a hetes W streaket nem a Catrina hurrikán fújta ide.
    Ha továbbmegy a csapat wild card körből, én úgy fogom érezni, hogy onnantól minden ajándék, és Friscoba remélem mindenki teljesen lelki teher nélkül utazik.
    Am boldog új évet, kollegák, és vasárnap tényleg győzzön a jobb. Én megígérem, hogy ha kikapunk, semmilyen statisztikával nem fogom bizonygatni, hogy RW nem is olyan jó, mert mondjuk statisztikailag izé... 😊
    F..zomat érdeklik a statisztikák.

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 13 éve
    undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
    Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmer
    nem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
    ez így nagyon kevés lesz!sapka
    Téves!
    A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
    Ja ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛apeszos
    És hattal több TD Wilson neve mellett, ami nem mellékesen beállítása a rookie Qb rekordnak 😛undisputedly
    nem értek hozzá, de ha TD szerzést vizsgálunk, vegyük már bele a futott TD-ket is😊, 7 és 4, jaaa várj Griffin eggyel kevesebb meccset játszott, ahol kuzin, igen kuzin 3 Td-t dobott

    szerk. kis komolyságot! Griffin nem olyan meccseken dobta meg a statjait ahol ligautolsó csapatokkal szemben játszottsapka
    Drága barátaim, ha már ligautolsó csapatokról beszélnük... Griffin kezdett 2 TD-vel a liga legszarabb védelme, a Saints ellen. Szerencsétlen Szentek az első fordulóban azt sem tudták,hol vannak, azóta se sokat javultak. Elnézést a fanoktól,de a számok nem hazudnak. Liga utolsó védelem, ergo már itt bukott a kijelentésed 😊

    vs Saints 2TD 0INT ; 0 futott TD 1 Fumbli

    Aztán jött a St.Louis akik, az elején koránt sem voltak az a nagyon bivaly csapat, ennek ellenére RG a 2 futott, és az egy passzolt TD mellé, el is adott egy labdát!

    vs Rams 1TD 1INT ; 2 futott TD 0 Fumbli

    Harmadik meccs a Cincy ellen, és a számok már-már jónak tűnnek. A meccset iga buktátok, de az 1 passzolt TD mellé nem dobott INT-et, és futott is 1 6pontost. Csakhogy... lehet,hogy passzát nem szedték le, de 3! fumblit csinált 😊
    vs Cincy 1TD 0INT; 1 futott TD 3 Fumbli


    Ezután két meccs a 24. illetve a 29. védelem ellen!
    vs Tampa & Falcons 0TD 0 INT; 1 futott TD 1 Fumbli!


    Minnesota ellen ment azért a szekér. Liga 16. D#:
    vs Vikings 1 TD 1 INT ; 2 futott TD


    Aztán a liga egyik legergyább védelme, azaz a 31. Giants ellen 3 labda eladva:
    vs Giants 2TD 1INT ; 0 futott TD 2 Fmbli


    Steelers ellen tűrhető meccs, a második legszarabb ratingjével.
    vs Steelers (TOP D#) 1 TD 0 INT; 0 futott TD 0 Fumbli



    Carolina ellen aztán szintúgy nem sok mindent tett le az asztalra!
    vsCarolina (Top 10 D#) 0 TD 0 INT ; 0 futott TD 0 Fumbli


    Aztán jön egy nagy meccs, 4 passzolt TD-vel, az elitnek nem nevezhető, csoportutolsó Phily ellen!
    vs Phily 4 TD 0INT ; 0 futott TD 1 Fumbli


    Aztán az első meccs a sérülésekkel tizedelt, top15-ből kiesett Dallas ellen újabb nagy számok 😊
    vs Dallas 4 TD 1 INT ; 0 futott TD 0 fumbli


    Újabb meccs a csoport rivális, majdnem ligautolsó védelem ellen:
    vs Giants 1 TD 0 INT ; 0 futott TD 1 Fumbli



    Itt jött a korántsem impozáns 17. védelem ellen:
    vs Ravens 1 TD 0 INT; 0 futott TD 1 Fumbli


    Újabb meccs a Phily ellen! Itt már semmi reményük nem volt, mindenki az azóta elküldött Reid ellen skandált.
    vs Phily 2TD 1 INT ; 0 futott TD 1 Fumbli!


    Majd az e heti produkció a Dallas ellen:
    vs Dallas 0 TD 0 INT; 1 futott TD 0 fumbli!


    Ergo 1 vagy 2 kiemelkedő meccstől eltekintve RG3 sem villogott 😊 Elit védelmekkel pedig nem igazán kellett szembe néznie 😊

    Griffin 20 TD 5 INT ; 7 futott TD 12 Fumbli!
    Willson 26 TD 10INT ; 4 futott TD 6 fumbli!

    Ergo ha már a futott TD számbavétele mellett kardoskodtok, legyen itt a Fumbli is oké? 😊
    Lehet,hogy hárommal többet futott, de hattal többször el is vesztette a labdát. Ugye ez így már egészen más? 😊

    Rajtatok a sor, gyűjtsétek csak ki ezeket az adatokat Willsonra is, aztán vitatkozhatunk,hogy ki játszott erősebb védelmek ellen.
    Ennek ellenére nagyon jó játékosnak tartom RG3-at!
    Azt viszont érvként felhozni,hogy egyel kevesebbet játszott, több mint vicces. Miért ilyen puhány,hogy lesérül? 😛
    undisputedly
    És ha egy hét múlva térnénk vissza a dologra? Vagy mondjuk az eredménykövetőben vasárnap? 😉

    De egyébként a nem feltétlen fényes ligyűjtött statjaid mellé vedd oda nyugodtan a ligaelső rush O-t is, mert lényegében RG3 jelenlétének és kvalitásainak köszönhető, hogy egész évben akkora tere volt Morris-nak futni. De nyilván neked úgyis Wilson lesz a jobb, de ez így van rendjén, ő játszik abban a csapatban, amelyiknek szurkolsz! 😉

    Sapka, légyszi ne bántsd már Haslett-et! 😊 Látod, hogy igyekszik a kedvedben járni! 😊 Nyomást akartál, csinált. Szerzett az alakulata 3 INT-et. A run D kimondottan jó és egész évben csere safety-kkel dolgozott... Kegyelmet az öreg orrnehéznek! 😀nexion218
    Ha úgy alakul, bátran beismerem,hogy RG3 jobban teljesít 😊 Remélem jó meccs lesz 😊
    Ott majd eldől. Habár azután is lehet biztosan vitatkozni.
    A lényeg,hogy egyik Qb sem jobb minden olvasatban szerintem 😊
    A hovatartozás dönt, csak azt nem szeretném,ha Wilsont 80%ban ítélnénk meg 😊

    Győzzön a jobb srácok!
    több mint 13 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat