Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Szerintem senki sem tenné rá a havi fizetését hogy a Skins és a Vikings is továbbjut.Amúgy ha jól értelmezem a dolgokat, nem feltétlenül kell nekünk az Atlantán is túljutni, ahhoz, hogy találkozzunk: a lowest NFC seed-del játszotok, azok pedig mi lennénk, ha WC körből a Packers és a Skins jut tovább...😉Csak akkor utaztok Kaliforniába, ha a Vikings győz. A lowest seed battyog az első kiemelthez.tomi-tomi
nexion218

több mint 13 éve
Hmmm...cseles ez az nfl.com:Amúgy ha jól értelmezem a dolgokat, nem feltétlenül kell nekünk az Atlantán is túljutni, ahhoz, hogy találkozzunk: a lowest NFC seed-del játszotok, azok pedig mi lennénk, ha WC körből a Packers és a Skins jut tovább...😉Csak akkor utaztok Kaliforniába, ha a Vikings győz. A lowest seed battyog az első kiemelthez.tomi-tomi
nexion218
Lowest Winning Seed From NFC Wild-Card Round
49ers 2nd Seed (11-4-1)
www.nfl.com/playoffs/playoff-picture
Az AFC ágon pedig tényleg a 1st seed-hez írják a lowest WC seed-et...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Ez egy PO meccs. Szerintem nem lehet titeket underdogként kezelni ezen a meccsen, sőt. Mindkét csapat fiatal, sikerre éhesek, nagyon harapnak. Simán 50-50% az esély a kezdésig. Az RGIII-RWill meccs külön öröm számomra, RG játékát is nagyon kedvelem. De a legjobban Morristól és a LB sorotoktól félek! Győzzön a jobb, már nagyon várom!
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Jó, úgy látszik most én nem találtam a humorérzékem 😊@petey megint rossz helyet találtunk a "szájkaratéra" látod 😊Szerintem tök jópofa kép... Humorral próbáltam tompítani a csapások élét, de ha ez sem jó.....😀
Amúgy nem tudom miért ekkora a feszültség itt srácok.
Végre visszatértek a PO-ba, úgy,hogy az offenseteket két sztár újonc vezeti, és hazai pályán, hazai közönség előtt játszhattok, erre minden egyes hozzászólásotok az,hogy "jajj elgem van már ebből, jajj mindenki hozzászól"
Ha nem akarjátok,hogy hozzászóljunk,ne állítsatok tényalap nélkül baromságot 😊 Érdekes a Hawks topicban nincs semmi fellengzős duma, és lebecsülés.
Örülünk,hogy végre PO-ba értünk ismét, és a két 7-9es szezon után sikerült pozitív mérleggel zárni. Reménykedünk egy deep-runban mint mindenki más, és közben ugyanolyan elszántan és ugyanakkora ignoranciával védjük a mi aranytojást tojó tyúkunkat, mint ti a tiéteket. Szóval nem kell ezt ennyire komolyan venni, főleg nem kell ilyen képeket beilleszteni, amikor élből nem ismered,hogy milyen kommunikáció megy a 9ers-hawks fanok között 😊
Azzal pedig ne gyere,hogy ne itt beszéljük meg ha belügyünk,mert petey hozzászólását még lájoltad 😊
Legyen inkább béke, és ha már egyszer a ti topikotokban alakult kis a diskurzus, akkor legyetek jó házigazdák 😊
undisputedly
Melyik baromságra gondolsz? Hogy fosok a Seahawks meccstől? 😛nexion218
A Wilson nem tud dobni sagára gondoltam.
Amúgy még az is lehet,hogy a két öreg róka kitalál valamit, és egészen felborul a "kinek a védelme borítja az ellenfél irányítóját" origo!
Mi azért bízunk a védelmünkben, mert habár a zsebre nem igazán vagyunk veszélyesek, de gyorsak a védőink, tényleg jó lehet ellenetek. Kíváncsi leszek. Az igazán kiemelkedő játékosok ilyenkor szoktak villogni,szóval mindenki bizonyíthat. Abban igazatok van,hogy jobban szeretnénk,ha hazai pályán játszhatnánk.
több mint 13 éve
Amúgy ha jól értelmezem a dolgokat, nem feltétlenül kell nekünk az Atlantán is túljutni, ahhoz, hogy találkozzunk: a lowest NFC seed-del játszotok, azok pedig mi lennénk, ha WC körből a Packers és a Skins jut tovább...😉Csak akkor utaztok Kaliforniába, ha a Vikings győz. A lowest seed battyog az első kiemelthez.
nexion218
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
de már megint mi vagyunk a téma 😊 jövő vasárnap visszatérünk erre.Na,hát megelőztelek. Amúgy he7edik hozzászólására reagáltam. Ha rajtunk túljutnak,mennek hozzátok 😀te undi, vágod, hogy ez a SKins topik és a TI meccsetekről írtam? hogy jön ide a 9ers?Hát,ha a mi védelmünkön átfut, akkor a tiétek már fel se menjen 😂igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.hát aztán majd ne csodálkozzatok ha Morris átfut a csodás Seattle védelmen, mint úgy általában sokmindenki a szezon felétől 😀
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majda.kacsa
meg aztán meglátjuk mit fog kezdeni Wilson a drágaszágos otthoni stadion nélkül. petey
J.Smith nélkül sehol nem vagytok. CapyIceról ne is beszéljünk. Habár elhiszem,hogy szeretnél Washington védelmet, még egy 40+ pontos vereség gondolom nem kellene a zsákba 😛 😛undisputedly
itt a divíziógyőztesek beszélgetnek 😛 de cáfold meg a csodás idegenbeli mérlegeteket 😂
sapka, ezen ne csodálkozz 😊 ha nem Wilson nyeri a rookie of the yeart akkor megy majd a cirkusz 😀
petey
És abban nem sok köszönet lesz 😛 Mármint a Hárbó brigádnak 😀 Morrison simán leöli a falatok jobb oldalát.undisputedly
én amúgy kacsa postjára írtam, mert azért elég karcos szerintem hogy nem tudja elképzelni hogy NE a Hawks nyerjen, mert mindenkire van valami válasza nektek. szerintem el se utazzatok. 3-0-al megkapjátok a 3 pontot 😛
több mint 13 éve
@petey megint rossz helyet találtunk a "szájkaratéra" látod 😊Szerintem tök jópofa kép... Humorral próbáltam tompítani a csapások élét, de ha ez sem jó.....😀
Amúgy nem tudom miért ekkora a feszültség itt srácok.
Végre visszatértek a PO-ba, úgy,hogy az offenseteket két sztár újonc vezeti, és hazai pályán, hazai közönség előtt játszhattok, erre minden egyes hozzászólásotok az,hogy "jajj elgem van már ebből, jajj mindenki hozzászól"
Ha nem akarjátok,hogy hozzászóljunk,ne állítsatok tényalap nélkül baromságot 😊 Érdekes a Hawks topicban nincs semmi fellengzős duma, és lebecsülés.
Örülünk,hogy végre PO-ba értünk ismét, és a két 7-9es szezon után sikerült pozitív mérleggel zárni. Reménykedünk egy deep-runban mint mindenki más, és közben ugyanolyan elszántan és ugyanakkora ignoranciával védjük a mi aranytojást tojó tyúkunkat, mint ti a tiéteket. Szóval nem kell ezt ennyire komolyan venni, főleg nem kell ilyen képeket beilleszteni, amikor élből nem ismered,hogy milyen kommunikáció megy a 9ers-hawks fanok között 😊
Azzal pedig ne gyere,hogy ne itt beszéljük meg ha belügyünk,mert petey hozzászólását még lájoltad 😊
Legyen inkább béke, és ha már egyszer a ti topikotokban alakult kis a diskurzus, akkor legyetek jó házigazdák 😊
undisputedly
Melyik baromságra gondolsz? Hogy fosok a Seahawks meccstől? 😛
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Morrison simán leöli a falatok jobb oldalát.undisputedlywho?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Na,hát megelőztelek. Amúgy he7edik hozzászólására reagáltam. Ha rajtunk túljutnak,mennek hozzátok 😀te undi, vágod, hogy ez a SKins topik és a TI meccsetekről írtam? hogy jön ide a 9ers?Hát,ha a mi védelmünkön átfut, akkor a tiétek már fel se menjen 😂igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.hát aztán majd ne csodálkozzatok ha Morris átfut a csodás Seattle védelmen, mint úgy általában sokmindenki a szezon felétől 😀
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majda.kacsa
meg aztán meglátjuk mit fog kezdeni Wilson a drágaszágos otthoni stadion nélkül. petey
J.Smith nélkül sehol nem vagytok. CapyIceról ne is beszéljünk. Habár elhiszem,hogy szeretnél Washington védelmet, még egy 40+ pontos vereség gondolom nem kellene a zsákba 😛 😛undisputedly
itt a divíziógyőztesek beszélgetnek 😛 de cáfold meg a csodás idegenbeli mérlegeteket 😂
sapka, ezen ne csodálkozz 😊 ha nem Wilson nyeri a rookie of the yeart akkor megy majd a cirkusz 😀
petey
És abban nem sok köszönet lesz 😛 Mármint a Hárbó brigádnak 😀 Morrison simán leöli a falatok jobb oldalát.
több mint 13 éve
te undi, vágod, hogy ez a SKins topik és a TI meccsetekről írtam? hogy jön ide a 9ers?Hát,ha a mi védelmünkön átfut, akkor a tiétek már fel se menjen 😂igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.hát aztán majd ne csodálkozzatok ha Morris átfut a csodás Seattle védelmen, mint úgy általában sokmindenki a szezon felétől 😀
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majda.kacsa
meg aztán meglátjuk mit fog kezdeni Wilson a drágaszágos otthoni stadion nélkül. petey
J.Smith nélkül sehol nem vagytok. CapyIceról ne is beszéljünk. Habár elhiszem,hogy szeretnél Washington védelmet, még egy 40+ pontos vereség gondolom nem kellene a zsákba 😛 😛undisputedly
itt a divíziógyőztesek beszélgetnek 😛 de cáfold meg a csodás idegenbeli mérlegeteket 😂
sapka, ezen ne csodálkozz 😊 ha nem Wilson nyeri a rookie of the yeart akkor megy majd a cirkusz 😀
több mint 13 éve
@petey megint rossz helyet találtunk a "szájkaratéra" látod 😊Amúgy nem tudom miért ekkora a feszültség itt srácok.
Végre visszatértek a PO-ba, úgy,hogy az offenseteket két sztár újonc vezeti, és hazai pályán, hazai közönség előtt játszhattok, erre minden egyes hozzászólásotok az,hogy "jajj elgem van már ebből, jajj mindenki hozzászól"
Ha nem akarjátok,hogy hozzászóljunk,ne állítsatok tényalap nélkül baromságot 😊 Érdekes a Hawks topicban nincs semmi fellengzős duma, és lebecsülés.
Örülünk,hogy végre PO-ba értünk ismét, és a két 7-9es szezon után sikerült pozitív mérleggel zárni. Reménykedünk egy deep-runban mint mindenki más, és közben ugyanolyan elszántan és ugyanakkora ignoranciával védjük a mi aranytojást tojó tyúkunkat, mint ti a tiéteket. Szóval nem kell ezt ennyire komolyan venni, főleg nem kell ilyen képeket beilleszteni, amikor élből nem ismered,hogy milyen kommunikáció megy a 9ers-hawks fanok között 😊
Azzal pedig ne gyere,hogy ne itt beszéljük meg ha belügyünk,mert petey hozzászólását még lájoltad 😊
Legyen inkább béke, és ha már egyszer a ti topikotokban alakult kis a diskurzus, akkor legyetek jó házigazdák 😊
több mint 13 éve
Hát,ha a mi védelmünkön átfut, akkor a tiétek már fel se menjen 😂igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.hát aztán majd ne csodálkozzatok ha Morris átfut a csodás Seattle védelmen, mint úgy általában sokmindenki a szezon felétől 😀
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majda.kacsa
meg aztán meglátjuk mit fog kezdeni Wilson a drágaszágos otthoni stadion nélkül. petey
J.Smith nélkül sehol nem vagytok. CapyIceról ne is beszéljünk. Habár elhiszem,hogy szeretnél Washington védelmet, még egy 40+ pontos vereség gondolom nem kellene a zsákba 😛 😛undisputedly
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Hát,ha a mi védelmünkön átfut, akkor a tiétek már fel se menjen 😂igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.hát aztán majd ne csodálkozzatok ha Morris átfut a csodás Seattle védelmen, mint úgy általában sokmindenki a szezon felétől 😀
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majda.kacsa
meg aztán meglátjuk mit fog kezdeni Wilson a drágaszágos otthoni stadion nélkül. petey
J.Smith nélkül sehol nem vagytok. CapyIceról ne is beszéljünk. Habár elhiszem,hogy szeretnél Washington védelmet, még egy 40+ pontos vereség gondolom nem kellene a zsákba 😛 😛
több mint 13 éve
kicsit elegem van már a műbalhékból... (+nagy megsértődésekből...)írtam korábban átfedőbben a matchupokról, de a kutya nem szólt hozzá (sejtem miért...)
egyszer írtam, hogy Wilson nem dobál emberre, és puff legalább 7 hsz-szel meglett bombázva...
erről ennyit
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.hát aztán majd ne csodálkozzatok ha Morris átfut a csodás Seattle védelmen, mint úgy általában sokmindenki a szezon felétől 😀
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majda.kacsa
meg aztán meglátjuk mit fog kezdeni Wilson a drágaszágos otthoni stadion nélkül.
több mint 13 éve
Amúgy ha jól értelmezem a dolgokat, nem feltétlenül kell nekünk az Atlantán is túljutni, ahhoz, hogy találkozzunk: a lowest NFC seed-del játszotok, azok pedig mi lennénk, ha WC körből a Packers és a Skins jut tovább...😉Kívánni lehet, mindenki megakarja nyerni az aranygyűrűt ez természetes de egyenlőre még szerintem (is) túl nagy falat lesz nektek a Seahawks, pláne az Atlanta idegenbe (minden esetre mi örülnénk a legjobban ha Ti jönnétek a Candlestickbe)he7edikLátod már kívánni sem szabad, mert rögtön túl nagy az arcod 😛BjocaMondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték",nexion218Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
Szóval a Cundiff sztorival csak akkora arcot növesztettem, hogy adtam magunknak esélyt arra, hogy egy erősnek mondott, de idegenben idén nem túl jó szereplő csapatot hazai pályán legyőzünk. 😊
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Nem-nem, jönnének leoltani, hogy ne legyen már ekkora arcunk. 😉kicsit nagy a hölgy arca...Kívánni lehet, mindenki megakarja nyerni az aranygyűrűt ez természetes de egyelőre még szerintem (is) túl nagy falat lesz nektek a Seahawks, pláne az Atlanta idegenbe (minden esetre mi örülnénk a legjobban ha Ti jönnétek a Candlestickbe)he7edikLátod már kívánni sem szabad, mert rögtön túl nagy az arcod 😛BjocaMondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték",nexion218Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
másrészt 7 győzelmes streakben vagyunk😊, jó hogy mindenki leírja a csapatot, de már várom, hogy mindenki megdöbbenjen mikor megcsapjuk a seattletsapka
több mint 13 éve
Johnny Firpo
125
Nagy meccs lehet ez, a dome-ba én is masszív underdognak tartanám ezt a fiatal csapatot, a Seahawks hazai pályán szinte legyőzhetetlen lenne jelen pillanatban véleményem szerint, de így, hogy idegenbe kell menniük, meglepődnék ha nem az utolsó percekre maradna a döntés. Semlegesként is alig várom a meccset egyébként, óriási matchupok lesznek.
több mint 13 éve
kicsit nagy a hölgy arca...Kívánni lehet, mindenki megakarja nyerni az aranygyűrűt ez természetes de egyelőre még szerintem (is) túl nagy falat lesz nektek a Seahawks, pláne az Atlanta idegenbe (minden esetre mi örülnénk a legjobban ha Ti jönnétek a Candlestickbe)he7edikLátod már kívánni sem szabad, mert rögtön túl nagy az arcod 😛BjocaMondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték",nexion218Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
másrészt 7 győzelmes streakben vagyunk😊, jó hogy mindenki leírja a csapatot, de már várom, hogy mindenki megdöbbenjen mikor megcsapjuk a seattlet
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Kívánni lehet, mindenki megakarja nyerni az aranygyűrűt ez természetes de egyenlőre még szerintem (is) túl nagy falat lesz nektek a Seahawks, pláne az Atlanta idegenbe (minden esetre mi örülnénk a legjobban ha Ti jönnétek a Candlestickbe)Látod már kívánni sem szabad, mert rögtön túl nagy az arcod 😛BjocaMondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték",nexion218Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik

több mint 13 éve
Annyira röhögnék, ha Robert játszaná az NFC döntőt.. 😀 😀 Nagyon nem szokásom, de kurvára átmennék trollba...
több mint 13 éve
Erre mit mondjunk mi Ravens drukkerek?Nem teljesen látod jól, nézd csak meg a kiemelt részt! 😊 Sőt, a magam részéről kimondottan fosok a Seattle meccstől. Leginkább azért, mert idén csak összefoglalót láttam róluk, olvasni meg már olyat is sikerült, hogy Russel Wilson lesz az első rookie SB győztes (!!!, nfl.com...). Meg én is azon a véleményen vagyok, hogy a pozítív szezon már csodás ajándék. Csak a szezon elején annyira meggyűlöltem ezt a Billy fiút, hogy szennyes lelkemnek jólesne a fent leírt esemény. 😀 Nem a Niners miatt ( "lyánykoromban" még szimpatizáltam is a csapattal), csakis Cundiff személye miatt.nexion218Számomra érthetetlen módon a 49ers Cundiff-ot igazolta le Akers versenytársának... Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték", hogy Billy-nek lenne esélye jóvátenni szezoneleji kártékony washingtoni szereplését pár kihagyott rúgással egy Niners-'Skins meccs keretein belül... 😀nexion218Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
több mint 13 éve
igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majd
több mint 13 éve
Nem teljesen látod jól, nézd csak meg a kiemelt részt! 😊 Sőt, a magam részéről kimondottan fosok a Seattle meccstől. Leginkább azért, mert idén csak összefoglalót láttam róluk, olvasni meg már olyat is sikerült, hogy Russel Wilson lesz az első rookie SB győztes (!!!, nfl.com...). Meg én is azon a véleményen vagyok, hogy a pozítív szezon már csodás ajándék. Csak a szezon elején annyira meggyűlöltem ezt a Billy fiút, hogy szennyes lelkemnek jólesne a fent leírt esemény. 😀 Nem a Niners miatt ( "lyánykoromban" még szimpatizáltam is a csapattal), csakis Cundiff személye miatt.Számomra érthetetlen módon a 49ers Cundiff-ot igazolta le Akers versenytársának... Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték", hogy Billy-nek lenne esélye jóvátenni szezoneleji kártékony washingtoni szereplését pár kihagyott rúgással egy Niners-'Skins meccs keretein belül... 😀nexion218Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Látod már kívánni sem szabad, mert rögtön túl nagy az arcod 😛Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték",nexion218Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik