Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Amúgy ha jól értelmezem a dolgokat, nem feltétlenül kell nekünk az Atlantán is túljutni, ahhoz, hogy találkozzunk: a lowest NFC seed-del játszotok, azok pedig mi lennénk, ha WC körből a Packers és a Skins jut tovább...😉
nexion218
Csak akkor utaztok Kaliforniába, ha a Vikings győz. A lowest seed battyog az első kiemelthez.tomi-tomi
Szerintem senki sem tenné rá a havi fizetését hogy a Skins és a Vikings is továbbjut.


több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Amúgy ha jól értelmezem a dolgokat, nem feltétlenül kell nekünk az Atlantán is túljutni, ahhoz, hogy találkozzunk: a lowest NFC seed-del játszotok, azok pedig mi lennénk, ha WC körből a Packers és a Skins jut tovább...😉
nexion218
Csak akkor utaztok Kaliforniába, ha a Vikings győz. A lowest seed battyog az első kiemelthez.tomi-tomi
Hmmm...cseles ez az nfl.com:

Lowest Winning Seed From NFC Wild-Card Round

49ers 2nd Seed (11-4-1)

 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture

Az AFC ágon pedig tényleg a 1st seed-hez írják a lowest WC seed-et...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Ez egy PO meccs. Szerintem nem lehet titeket underdogként kezelni ezen a meccsen, sőt. Mindkét csapat fiatal, sikerre éhesek, nagyon harapnak. Simán 50-50% az esély a kezdésig. Az RGIII-RWill meccs külön öröm számomra, RG játékát is nagyon kedvelem. De a legjobban Morristól és a LB sorotoktól félek! Győzzön a jobb, már nagyon várom!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
@petey megint rossz helyet találtunk a "szájkaratéra" látod 😊

Amúgy nem tudom miért ekkora a feszültség itt srácok.
Végre visszatértek a PO-ba, úgy,hogy az offenseteket két sztár újonc vezeti, és hazai pályán, hazai közönség előtt játszhattok, erre minden egyes hozzászólásotok az,hogy "jajj elgem van már ebből, jajj mindenki hozzászól"
Ha nem akarjátok,hogy hozzászóljunk,ne állítsatok tényalap nélkül baromságot 😊 Érdekes a Hawks topicban nincs semmi fellengzős duma, és lebecsülés.
Örülünk,hogy végre PO-ba értünk ismét, és a két 7-9es szezon után sikerült pozitív mérleggel zárni. Reménykedünk egy deep-runban mint mindenki más, és közben ugyanolyan elszántan és ugyanakkora ignoranciával védjük a mi aranytojást tojó tyúkunkat, mint ti a tiéteket. Szóval nem kell ezt ennyire komolyan venni, főleg nem kell ilyen képeket beilleszteni, amikor élből nem ismered,hogy milyen kommunikáció megy a 9ers-hawks fanok között 😊

Azzal pedig ne gyere,hogy ne itt beszéljük meg ha belügyünk,mert petey hozzászólását még lájoltad 😊

Legyen inkább béke, és ha már egyszer a ti topikotokban alakult kis a diskurzus, akkor legyetek jó házigazdák 😊

undisputedly
Szerintem tök jópofa kép... Humorral próbáltam tompítani a csapások élét, de ha ez sem jó.....😀

Melyik baromságra gondolsz? Hogy fosok a Seahawks meccstől? 😛nexion218
Jó, úgy látszik most én nem találtam a humorérzékem 😊
A Wilson nem tud dobni sagára gondoltam.
Amúgy még az is lehet,hogy a két öreg róka kitalál valamit, és egészen felborul a "kinek a védelme borítja az ellenfél irányítóját" origo!
Mi azért bízunk a védelmünkben, mert habár a zsebre nem igazán vagyunk veszélyesek, de gyorsak a védőink, tényleg jó lehet ellenetek. Kíváncsi leszek. Az igazán kiemelkedő játékosok ilyenkor szoktak villogni,szóval mindenki bizonyíthat. Abban igazatok van,hogy jobban szeretnénk,ha hazai pályán játszhatnánk.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy ha jól értelmezem a dolgokat, nem feltétlenül kell nekünk az Atlantán is túljutni, ahhoz, hogy találkozzunk: a lowest NFC seed-del játszotok, azok pedig mi lennénk, ha WC körből a Packers és a Skins jut tovább...😉
nexion218
Csak akkor utaztok Kaliforniába, ha a Vikings győz. A lowest seed battyog az első kiemelthez.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majda.kacsa
hát aztán majd ne csodálkozzatok ha Morris átfut a csodás Seattle védelmen, mint úgy általában sokmindenki a szezon felétől 😀

meg aztán meglátjuk mit fog kezdeni Wilson a drágaszágos otthoni stadion nélkül. petey
Hát,ha a mi védelmünkön átfut, akkor a tiétek már fel se menjen 😂
J.Smith nélkül sehol nem vagytok. CapyIceról ne is beszéljünk. Habár elhiszem,hogy szeretnél Washington védelmet, még egy 40+ pontos vereség gondolom nem kellene a zsákba 😛 😛undisputedly
te undi, vágod, hogy ez a SKins topik és a TI meccsetekről írtam? hogy jön ide a 9ers?
itt a divíziógyőztesek beszélgetnek 😛 de cáfold meg a csodás idegenbeli mérlegeteket 😂

sapka, ezen ne csodálkozz 😊 ha nem Wilson nyeri a rookie of the yeart akkor megy majd a cirkusz 😀



petey
Na,hát megelőztelek. Amúgy he7edik hozzászólására reagáltam. Ha rajtunk túljutnak,mennek hozzátok 😀
És abban nem sok köszönet lesz 😛 Mármint a Hárbó brigádnak 😀 Morrison simán leöli a falatok jobb oldalát.undisputedly
de már megint mi vagyunk a téma 😊 jövő vasárnap visszatérünk erre.
én amúgy kacsa postjára írtam, mert azért elég karcos szerintem hogy nem tudja elképzelni hogy NE a Hawks nyerjen, mert mindenkire van valami válasza nektek. szerintem el se utazzatok. 3-0-al megkapjátok a 3 pontot 😛

több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
@petey megint rossz helyet találtunk a "szájkaratéra" látod 😊

Amúgy nem tudom miért ekkora a feszültség itt srácok.
Végre visszatértek a PO-ba, úgy,hogy az offenseteket két sztár újonc vezeti, és hazai pályán, hazai közönség előtt játszhattok, erre minden egyes hozzászólásotok az,hogy "jajj elgem van már ebből, jajj mindenki hozzászól"
Ha nem akarjátok,hogy hozzászóljunk,ne állítsatok tényalap nélkül baromságot 😊 Érdekes a Hawks topicban nincs semmi fellengzős duma, és lebecsülés.
Örülünk,hogy végre PO-ba értünk ismét, és a két 7-9es szezon után sikerült pozitív mérleggel zárni. Reménykedünk egy deep-runban mint mindenki más, és közben ugyanolyan elszántan és ugyanakkora ignoranciával védjük a mi aranytojást tojó tyúkunkat, mint ti a tiéteket. Szóval nem kell ezt ennyire komolyan venni, főleg nem kell ilyen képeket beilleszteni, amikor élből nem ismered,hogy milyen kommunikáció megy a 9ers-hawks fanok között 😊

Azzal pedig ne gyere,hogy ne itt beszéljük meg ha belügyünk,mert petey hozzászólását még lájoltad 😊

Legyen inkább béke, és ha már egyszer a ti topikotokban alakult kis a diskurzus, akkor legyetek jó házigazdák 😊

undisputedly
Szerintem tök jópofa kép... Humorral próbáltam tompítani a csapások élét, de ha ez sem jó.....😀

Melyik baromságra gondolsz? Hogy fosok a Seahawks meccstől? 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Morrison simán leöli a falatok jobb oldalát.undisputedly
who?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majda.kacsa
hát aztán majd ne csodálkozzatok ha Morris átfut a csodás Seattle védelmen, mint úgy általában sokmindenki a szezon felétől 😀

meg aztán meglátjuk mit fog kezdeni Wilson a drágaszágos otthoni stadion nélkül. petey
Hát,ha a mi védelmünkön átfut, akkor a tiétek már fel se menjen 😂
J.Smith nélkül sehol nem vagytok. CapyIceról ne is beszéljünk. Habár elhiszem,hogy szeretnél Washington védelmet, még egy 40+ pontos vereség gondolom nem kellene a zsákba 😛 😛undisputedly
te undi, vágod, hogy ez a SKins topik és a TI meccsetekről írtam? hogy jön ide a 9ers?
itt a divíziógyőztesek beszélgetnek 😛 de cáfold meg a csodás idegenbeli mérlegeteket 😂

sapka, ezen ne csodálkozz 😊 ha nem Wilson nyeri a rookie of the yeart akkor megy majd a cirkusz 😀



petey
Na,hát megelőztelek. Amúgy he7edik hozzászólására reagáltam. Ha rajtunk túljutnak,mennek hozzátok 😀
És abban nem sok köszönet lesz 😛 Mármint a Hárbó brigádnak 😀 Morrison simán leöli a falatok jobb oldalát.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majda.kacsa
hát aztán majd ne csodálkozzatok ha Morris átfut a csodás Seattle védelmen, mint úgy általában sokmindenki a szezon felétől 😀

meg aztán meglátjuk mit fog kezdeni Wilson a drágaszágos otthoni stadion nélkül. petey
Hát,ha a mi védelmünkön átfut, akkor a tiétek már fel se menjen 😂
J.Smith nélkül sehol nem vagytok. CapyIceról ne is beszéljünk. Habár elhiszem,hogy szeretnél Washington védelmet, még egy 40+ pontos vereség gondolom nem kellene a zsákba 😛 😛undisputedly
te undi, vágod, hogy ez a SKins topik és a TI meccsetekről írtam? hogy jön ide a 9ers?
itt a divíziógyőztesek beszélgetnek 😛 de cáfold meg a csodás idegenbeli mérlegeteket 😂

sapka, ezen ne csodálkozz 😊 ha nem Wilson nyeri a rookie of the yeart akkor megy majd a cirkusz 😀

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
@petey megint rossz helyet találtunk a "szájkaratéra" látod 😊

Amúgy nem tudom miért ekkora a feszültség itt srácok.
Végre visszatértek a PO-ba, úgy,hogy az offenseteket két sztár újonc vezeti, és hazai pályán, hazai közönség előtt játszhattok, erre minden egyes hozzászólásotok az,hogy "jajj elgem van már ebből, jajj mindenki hozzászól"
Ha nem akarjátok,hogy hozzászóljunk,ne állítsatok tényalap nélkül baromságot 😊 Érdekes a Hawks topicban nincs semmi fellengzős duma, és lebecsülés.
Örülünk,hogy végre PO-ba értünk ismét, és a két 7-9es szezon után sikerült pozitív mérleggel zárni. Reménykedünk egy deep-runban mint mindenki más, és közben ugyanolyan elszántan és ugyanakkora ignoranciával védjük a mi aranytojást tojó tyúkunkat, mint ti a tiéteket. Szóval nem kell ezt ennyire komolyan venni, főleg nem kell ilyen képeket beilleszteni, amikor élből nem ismered,hogy milyen kommunikáció megy a 9ers-hawks fanok között 😊

Azzal pedig ne gyere,hogy ne itt beszéljük meg ha belügyünk,mert petey hozzászólását még lájoltad 😊

Legyen inkább béke, és ha már egyszer a ti topikotokban alakult kis a diskurzus, akkor legyetek jó házigazdák 😊
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majda.kacsa
hát aztán majd ne csodálkozzatok ha Morris átfut a csodás Seattle védelmen, mint úgy általában sokmindenki a szezon felétől 😀

meg aztán meglátjuk mit fog kezdeni Wilson a drágaszágos otthoni stadion nélkül. petey
Hát,ha a mi védelmünkön átfut, akkor a tiétek már fel se menjen 😂
J.Smith nélkül sehol nem vagytok. CapyIceról ne is beszéljünk. Habár elhiszem,hogy szeretnél Washington védelmet, még egy 40+ pontos vereség gondolom nem kellene a zsákba 😛 😛undisputedly

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majda.kacsa
hát aztán majd ne csodálkozzatok ha Morris átfut a csodás Seattle védelmen, mint úgy általában sokmindenki a szezon felétől 😀

meg aztán meglátjuk mit fog kezdeni Wilson a drágaszágos otthoni stadion nélkül. petey
Hát,ha a mi védelmünkön átfut, akkor a tiétek már fel se menjen 😂
J.Smith nélkül sehol nem vagytok. CapyIceról ne is beszéljünk. Habár elhiszem,hogy szeretnél Washington védelmet, még egy 40+ pontos vereség gondolom nem kellene a zsákba 😛 😛
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
kicsit elegem van már a műbalhékból... (+nagy megsértődésekből...)
írtam korábban átfedőbben a matchupokról, de a kutya nem szólt hozzá (sejtem miért...)
egyszer írtam, hogy Wilson nem dobál emberre, és puff legalább 7 hsz-szel meglett bombázva...
erről ennyit

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majda.kacsa
hát aztán majd ne csodálkozzatok ha Morris átfut a csodás Seattle védelmen, mint úgy általában sokmindenki a szezon felétől 😀

meg aztán meglátjuk mit fog kezdeni Wilson a drágaszágos otthoni stadion nélkül.

több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték",nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
Látod már kívánni sem szabad, mert rögtön túl nagy az arcod 😛Bjoca
Kívánni lehet, mindenki megakarja nyerni az aranygyűrűt ez természetes de egyenlőre még szerintem (is) túl nagy falat lesz nektek a Seahawks, pláne az Atlanta idegenbe (minden esetre mi örülnénk a legjobban ha Ti jönnétek a Candlestickbe)he7edik
Amúgy ha jól értelmezem a dolgokat, nem feltétlenül kell nekünk az Atlantán is túljutni, ahhoz, hogy találkozzunk: a lowest NFC seed-del játszotok, azok pedig mi lennénk, ha WC körből a Packers és a Skins jut tovább...😉

Szóval a Cundiff sztorival csak akkora arcot növesztettem, hogy adtam magunknak esélyt arra, hogy egy erősnek mondott, de idegenben idén nem túl jó szereplő csapatot hazai pályán legyőzünk. 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték",nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
Látod már kívánni sem szabad, mert rögtön túl nagy az arcod 😛Bjoca
Kívánni lehet, mindenki megakarja nyerni az aranygyűrűt ez természetes de egyelőre még szerintem (is) túl nagy falat lesz nektek a Seahawks, pláne az Atlanta idegenbe (minden esetre mi örülnénk a legjobban ha Ti jönnétek a Candlestickbe)he7edik
kicsit nagy a hölgy arca...
másrészt 7 győzelmes streakben vagyunk😊, jó hogy mindenki leírja a csapatot, de már várom, hogy mindenki megdöbbenjen mikor megcsapjuk a seattletsapka
Nem-nem, jönnének leoltani, hogy ne legyen már ekkora arcunk. 😉
több mint 13 éve
Johnny Firpo 125
Nagy meccs lehet ez, a dome-ba én is masszív underdognak tartanám ezt a fiatal csapatot, a Seahawks hazai pályán szinte legyőzhetetlen lenne jelen pillanatban véleményem szerint, de így, hogy idegenbe kell menniük, meglepődnék ha nem az utolsó percekre maradna a döntés. Semlegesként is alig várom a meccset egyébként, óriási matchupok lesznek.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték",nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
Látod már kívánni sem szabad, mert rögtön túl nagy az arcod 😛Bjoca
Kívánni lehet, mindenki megakarja nyerni az aranygyűrűt ez természetes de egyelőre még szerintem (is) túl nagy falat lesz nektek a Seahawks, pláne az Atlanta idegenbe (minden esetre mi örülnénk a legjobban ha Ti jönnétek a Candlestickbe)he7edik
kicsit nagy a hölgy arca...
másrészt 7 győzelmes streakben vagyunk😊, jó hogy mindenki leírja a csapatot, de már várom, hogy mindenki megdöbbenjen mikor megcsapjuk a seattlet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték",nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
Látod már kívánni sem szabad, mert rögtön túl nagy az arcod 😛Bjoca
Kívánni lehet, mindenki megakarja nyerni az aranygyűrűt ez természetes de egyenlőre még szerintem (is) túl nagy falat lesz nektek a Seahawks, pláne az Atlanta idegenbe (minden esetre mi örülnénk a legjobban ha Ti jönnétek a Candlestickbe)


több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Annyira röhögnék, ha Robert játszaná az NFC döntőt.. 😀 😀 Nagyon nem szokásom, de kurvára átmennék trollba...
több mint 13 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Számomra érthetetlen módon a 49ers Cundiff-ot igazolta le Akers versenytársának... Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték", hogy Billy-nek lenne esélye jóvátenni szezoneleji kártékony washingtoni szereplését pár kihagyott rúgással egy Niners-'Skins meccs keretein belül... 😀nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
Nem teljesen látod jól, nézd csak meg a kiemelt részt! 😊 Sőt, a magam részéről kimondottan fosok a Seattle meccstől. Leginkább azért, mert idén csak összefoglalót láttam róluk, olvasni meg már olyat is sikerült, hogy Russel Wilson lesz az első rookie SB győztes (!!!, nfl.com...). Meg én is azon a véleményen vagyok, hogy a pozítív szezon már csodás ajándék. Csak a szezon elején annyira meggyűlöltem ezt a Billy fiút, hogy szennyes lelkemnek jólesne a fent leírt esemény. 😀 Nem a Niners miatt ( "lyánykoromban" még szimpatizáltam is a csapattal), csakis Cundiff személye miatt.nexion218
Erre mit mondjunk mi Ravens drukkerek?
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majd
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Számomra érthetetlen módon a 49ers Cundiff-ot igazolta le Akers versenytársának... Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték", hogy Billy-nek lenne esélye jóvátenni szezoneleji kártékony washingtoni szereplését pár kihagyott rúgással egy Niners-'Skins meccs keretein belül... 😀nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
Nem teljesen látod jól, nézd csak meg a kiemelt részt! 😊 Sőt, a magam részéről kimondottan fosok a Seattle meccstől. Leginkább azért, mert idén csak összefoglalót láttam róluk, olvasni meg már olyat is sikerült, hogy Russel Wilson lesz az első rookie SB győztes (!!!, nfl.com...). Meg én is azon a véleményen vagyok, hogy a pozítív szezon már csodás ajándék. Csak a szezon elején annyira meggyűlöltem ezt a Billy fiút, hogy szennyes lelkemnek jólesne a fent leírt esemény. 😀 Nem a Niners miatt ( "lyánykoromban" még szimpatizáltam is a csapattal), csakis Cundiff személye miatt.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték",nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
Látod már kívánni sem szabad, mert rögtön túl nagy az arcod 😛