Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Shanahan: RG3 has 'mild' strain to kneenexion218
megint ez a szó...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Shanahan: RG3 has 'mild' strain to knee

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/shanahan-rg3-has-mild-strain-knee

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Na Winnetouk, kéretik a Browns ellen kikapni! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Cousins
visszaolvastam draftelemzős bowl.hus liveblogot 😀
Az még nem is volt olyan rendkívüli, hogy összejött a TD passz, lett volna rá még 2 lehetősége. DE az a 2 pontos nagyon szép volt, remek meglátás, és az volt az igazi clutch momentum, amit nem tudnak olyan sokan az nfl-ben sem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Robert Griffin III vows to "fight through" his knee sprain and play in Week 15 at Cleveland.sapka
Hát nem tudom... Lehet oda elég lenne a Szőke Ciklon is.

Kaptam egy ingyen meccset az NFL-től.. 😀 😀 Csak az a baj, hogy a Bills-Rams meccset adták.. 😕
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Robert Griffin III vows to "fight through" his knee sprain and play in Week 15 at Cleveland.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....nexion218
talán besavasodott, és érezte nem bírja lefutni a kickert, és befeküdt elég kb.😊sapka
Tukker nagy tekkölös, annyi elég volt neki hogy átvillanjon a retörneren a gondolat, hogy balról-e vagy jobbról.sutianap
Gondolkodnia sem kellett volna, csak simán elfutni mellette. Volt elég hely a vonal mellett...apeszos
No ez az... Meg talán a sebességkülönbség is megvan egy futó corner meg egy álló punter között....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....nexion218
talán besavasodott, és érezte nem bírja lefutni a kickert, és befeküdt elég kb.😊sapka
Tukker nagy tekkölös, annyi elég volt neki hogy átvillanjon a retörneren a gondolat, hogy balról-e vagy jobbról.sutianap
Gondolkodnia sem kellett volna, csak simán elfutni mellette. Volt elég hely a vonal mellett...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....nexion218
talán besavasodott, és érezte nem bírja lefutni a kickert, és befeküdt elég kb.😊sapka
Tukker nagy tekkölös, annyi elég volt neki hogy átvillanjon a retörneren a gondolat, hogy balról-e vagy jobbról.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....nexion218
talán besavasodott, és érezte nem bírja lefutni a kickert, és befeküdt elég kb.😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Paulban óriásit csalódtam. Az elkapott/droppolt labdák aránya kb 50%, blokkolni nem tud. Szinte csak ST-ben ütközni használható. Nem néztem statisztikát, csak úgy látványra. WR-nek nem vált be, TE-nek sem jó.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Hall is egész héten mankóval járt és mégis játszott...nexion218
azért nem volt valami fényes😛, de eléggé megszívtuk, hogy Griffint eltiltották, kellett volna a korábbi formája, mondjuk a sok cucctól volt ilyen jó😀
--
Crawford maradhatna punt returner, viszont Niles Paul többet ne hordjon vissza...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Elvileg "sprained knee", MRI és röntgen negatív. Szóval egyben van a térde, csak kérdés, hogy mennyire. Shanny meg sztem külön élvezni fogja, hogy szopathatja a Browns-t, hogy ki lesz a QB ellenük, szóval szombattól előbb nem várok biztos infót arról, hogy játszik-e vagy sem. Bár ha abból indulok ki, hogy Hall is egész héten mankóval járt és mégis játszott...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Szerintem messzemenőleg a Skins sorsolása a legkönyebb.
A Browns oké, hogy beindult, de olyan csapatokat is vertek meg. A Steelerst is Big Ben nélkül.
A Philly romokban van, hiába nyertek tegnap, azért nem várnám tőlük, hogy mostantól odabasznak mindenkinek.
A Dallas meg balfasz csapat, minden év legvégén elbukja a PO-ért vívott ki-ki meccseit. 😀
Stez
Nézd meg a védelem sérültjeit. 😉 csoda hogy versenyben vagyunk.
RG3-ról lehet tudni játszik hétvégén?Blevi
Ez most elfogadható indok, de azért nálatok lassan ez már bevett szokás, hogy az utolsó heteket basszátok el és megy el a PO. 😊
És mondjuk azért megnézve az előző Skins-Cowboyst, utolsó héten, ki-ki meccsen nem hinném, hogy a Dallast nyer majd. De mondjuk ezt meglátjuk pár hét múlva, hiszen nagy esély van rá, hogy még rájátszásért megy majd a csata.Stez
Mi már a szezon elején buktuk a PO-t, amikor a könnyű meccseken vesztettünk. Ki-ki meccsen szerintem is a Skins nyerne, mert már reménykedünk, és ez rossz jel. Ilyenkor jön általában a Cowboy forma.
RGről azt olvastam semmi komoly, de azért remélem nem dobál szét minket az utolsó héten.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem messzemenőleg a Skins sorsolása a legkönyebb.
A Browns oké, hogy beindult, de olyan csapatokat is vertek meg. A Steelerst is Big Ben nélkül.
A Philly romokban van, hiába nyertek tegnap, azért nem várnám tőlük, hogy mostantól odabasznak mindenkinek.
A Dallas meg balfasz csapat, minden év legvégén elbukja a PO-ért vívott ki-ki meccseit. 😀
Stez
Nézd meg a védelem sérültjeit. 😉 csoda hogy versenyben vagyunk.
RG3-ról lehet tudni játszik hétvégén?Blevi
Ez most elfogadható indok, de azért nálatok lassan ez már bevett szokás, hogy az utolsó heteket basszátok el és megy el a PO. 😊
És mondjuk azért megnézve az előző Skins-Cowboyst, utolsó héten, ki-ki meccsen nem hinném, hogy a Dallast nyer majd. De mondjuk ezt meglátjuk pár hét múlva, hiszen nagy esély van rá, hogy még rájátszásért megy majd a csata.

több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Szerintem messzemenőleg a Skins sorsolása a legkönyebb.
A Browns oké, hogy beindult, de olyan csapatokat is vertek meg. A Steelerst is Big Ben nélkül.
A Philly romokban van, hiába nyertek tegnap, azért nem várnám tőlük, hogy mostantól odabasznak mindenkinek.
A Dallas meg balfasz csapat, minden év legvégén elbukja a PO-ért vívott ki-ki meccseit. 😀
Stez
Nézd meg a védelem sérültjeit. 😉 csoda hogy versenyben vagyunk.
RG3-ról lehet tudni játszik hétvégén?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem messzemenőleg a Skins sorsolása a legkönyebb.
A Browns oké, hogy beindult, de olyan csapatokat is vertek meg. A Steelerst is Big Ben nélkül.
A Philly romokban van, hiába nyertek tegnap, azért nem várnám tőlük, hogy mostantól odabasznak mindenkinek.
A Dallas meg balfasz csapat, minden év legvégén elbukja a PO-ért vívott ki-ki meccseit. 😀

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Meg mi is, az te segíccséged testvírem, a mi segíccségünk. Vica versa.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
már két hete görgetek,
folytatom, bízom benne valaki követi
Atlanta (11-2), San Francisco (9-3-1), Green Bay (9-4),
A számunkra egyelőre érinthetetlen csapatok triója, Atlantát már biztos nem hozzuk be😀, SF 2,5 meccsel vezet, GB 2-vel, és 3 meccs van vissza, nem látok rá esélyt, hogy megfogjuk őket


4th New York 8-5
Remaining games: at Atlanta, at Baltimore, Philadephia
Remélhetőleg az Atlantának fontos lesz a következő meccs, hazai közönség előtt szerintem nem akarnak majd lebőgni, a Baltimore a PO-ért fog küzdeni az biztos, és a Philly
Az első két meccs továbbra is lutri, mivel idegenbe mennek motivált csapatokhoz (otthon pedig nagyon jó a Ravens), szerintem fognak 1-et bukni a maradék 3-ból

5th Chicago 8-5
Remaining games: Green Bay, at Arizona, at Detroit
Az Arizona teljesen leolvadt, az biztosan W, mostani forma alapján a GB ellen valószínű L, de otthon játszanak, csoportellenfél, nagyon fognak küzdeni, de utóbbi két meglepetésvereség ellenünk dolgozik; remélem majd jól megjárják, a papírforma-aktuális forma alapján, valószínűleg kijátszották magukat. Detroit elleni meccs is lehet szoros...

6th Seattle 8-5
Remaining games: at Buffalo, San Francisco, St. Louis.
Következő két meccsen kiderül az igazság!, Nem olyan rossz a Buffalo, a Seattle továbbra is rossz idegenben, utána a SF ellen fognak létharcolni, Kaepernick nem valami jó. Buffalo ellen még bukhatnak, és az épp elég.

--
üldözők:

7th Washington 7-6
Remaining games: at Cleveland, at Philadelphia, Dallas.
Nyerő szériában a Cleveland, miért csinálják ezt??😕😕
Egyre inkább úgy tűnik, hogy mindhárom meccs kell😕, ha jövő héten nem veszünk át egy PO helyet akkor már nem fogunk, ez biztos.

8th Dallas 7-6
Remaining games: Pittsburgh, New Orleans, at Washington.
Nem sokat tettem volna a Dallas győzelmére. Pittsburghnél remélem visszatér a Lőcs, nem kéne üldözőboly😛. Utolsó fordulóban pedig itthon elverjük őket, és akkor mindegy is.

9th Minnesota 7-6
Remaining games: at St. Louis, at Houston, Green Bay.
Azt hiszem nagyon jót tettek velünk😊. Még nehezebb a sorsolás, mint a Giantsé, utsó fordulóban még kapják el a Gb-t a többi nem számít.😀

kiesett a Tampa, ezen meglepődtem;
de következő hét lesz a döntő, ha akkor nem sikerül átvenni egy helyet akkor soha, mind a 6 csapatnak nehéz ellenfél következik..., remélem mi nyerünk😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha Robert tud játszani, szerintem nagyon jó esélyünk van minimum egy WC-ra.nexion218
Az a baj, hogy ehhez kellene egy harapós defense is. Az meg nem mindíg van, bár mostanában eléggé szívják magukat amikor kell. Ha a defense képes lenne legalább a tavalyi szint 80%-át hozni, bármi megtörténhet...
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha Robert tud játszani, szerintem nagyon jó esélyünk van minimum egy WC-ra.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Köszönöm, matekozni majd a Browns után kell szerintem, úgy érzem az kemény lesz.agent T
nem kell itt semmit sem matekozni, az egyenlőség mindig nekünk kedvez, bárki ellen (jobb a kicker)
csak utol kell valakit érni, és most 3 csapat áll vigyázban😛sapka
Elég lesz a törpöket...apeszos
Nekem mindegy, melyiket 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Köszönöm, matekozni majd a Browns után kell szerintem, úgy érzem az kemény lesz.agent T
nem kell itt semmit sem matekozni, az egyenlőség mindig nekünk kedvez, bárki ellen (jobb a kicker)
csak utol kell valakit érni, és most 3 csapat áll vigyázban😛sapka
Elég lesz a törpöket...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Köszönöm, matekozni majd a Browns után kell szerintem, úgy érzem az kemény lesz.agent T
nem kell itt semmit sem matekozni, az egyenlőség mindig nekünk kedvez, bárki ellen (jobb a kicker)
csak utol kell valakit érni, és most 3 csapat áll vigyázban😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!