Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Valaki mondja meg RGIII-nek, hogy mivel ő a franchise jövője ne vágja tönkre a karrierjét idejekorán a felesleges szaladgálásaival.Úgy jár, mint Vick..vagy mint ez egyetemen 2009ben.
A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Na, úgy tűnik Cousins fog kezdeni, amit nem bánok, bár én még nem láttam rosszul játszani 😊 Ideális lenne, ha vele is sikerülne nyerni és RG3 térde pihenhetne. Na, este jövök szurkolni, aztán meg a cowboyoknak a bukfenchez 😂steroid stewieValószínűleg ez a helyes a döntés! Pihenjen csak RG, szöszi meg csak behúzza valahogy a meccset, az igazi - PO-t is eldöntő meccsetek úgyis a cowgirls elleni lesz. Nagyon szurkolok nektek, hiába a múlt heti vereség tőletek, nagyon szimpatikus ez a csapat
Viszont én személyes érdekek miatt azt mondom nyerjen ma a dallas, kis lélegzetvételhez jutnánk a vasalósokkal szemben 😛 Ha ti nyertek és a törpik kikapnak, akkor mindhárman 8-6 mérleggel álltok, és számításaim szerint az azt jelentené, hogy a csoport élén landoltok 😉
több mint 13 éve
Na, úgy tűnik Cousins fog kezdeni, amit nem bánok, bár én még nem láttam rosszul játszani 😊 Ideális lenne, ha vele is sikerülne nyerni és RG3 térde pihenhetne. Na, este jövök szurkolni, aztán meg a cowboyoknak a bukfenchez 😂
több mint 13 éve
Drive of the week:zseniális.
www.nfl.com/videos/nfl-drive-of-the-week?icampaign=NFL_Rewards_Videos_DriveOfTheWeekapeszos
több mint 13 éve
😊És hogy a gyűrűkúra rg3?
www.nfl.com/photoessays/0ap1000000110970/the-real-fantasy-football-lord-of-the-rings-meets-the-nfl#photo=9sapka
több mint 13 éve
😊www.nfl.com/photoessays/0ap1000000110970/the-real-fantasy-football-lord-of-the-rings-meets-the-nfl#photo=9
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Mert a Philly még játszik a Cleveland-del is?Nehéz kérdés ez a Dallas elleni meccs, ha láttad az előzőt, akkor idegenben az egy nagyon sima meccs volt. Azóta kidőlt tőlük Dez, és egyedül ő volt az eredményre veszélyes.nem rossz az a cleveland, nyerő szériájuk van , Defensük jó formában van , nem lesz könnyü dolgunk velük. Weeden is egyre bíztatóbb , bár megvannak a hiábi még mindig. Az az érzésem hogy elkap minket a cleveland , de ne legyen igazam.Petikievak01
Másrészt személy szerint azt várom, hogy addig leolvadnak a PO-t illetően, és kevésbé lesznek motiváltak. Persze mindenképp szükség lenne RG-re is.
De az is meggyőződésem, hogy a Cleveland elleni meccs a szokásosnál jóval nehezebb lesz, vele is.sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Gyanítom a sasok a csoportellenfél skins ellen nem lesznek olyan kedves vendéglátók, mint voltak most a tigrisekkel 😊
több mint 13 éve
Nehéz kérdés ez a Dallas elleni meccs, ha láttad az előzőt, akkor idegenben az egy nagyon sima meccs volt. Azóta kidőlt tőlük Dez, és egyedül ő volt az eredményre veszélyes.nem rossz az a cleveland, nyerő szériájuk van , Defensük jó formában van , nem lesz könnyü dolgunk velük. Weeden is egyre bíztatóbb , bár megvannak a hiábi még mindig. Az az érzésem hogy elkap minket a cleveland , de ne legyen igazam.
Másrészt személy szerint azt várom, hogy addig leolvadnak a PO-t illetően, és kevésbé lesznek motiváltak. Persze mindenképp szükség lenne RG-re is.
De az is meggyőződésem, hogy a Cleveland elleni meccs a szokásosnál jóval nehezebb lesz, vele is.sapka
több mint 13 éve
Muszáj nyerni vasárnap! A Cowboys a Pittsburgh-gel játszik, akiknek szintén a PO múlhat a vasárnapi fordulón, szóval nagyon remélem, hogy kellőképpen motiváltak lesznek ahhoz, hogy nyerjenek és minket - a győzelmünk esetén - lélegzetnyi előnyhöz jutassanak.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Nehéz kérdés ez a Dallas elleni meccs, ha láttad az előzőt, akkor idegenben az egy nagyon sima meccs volt. Azóta kidőlt tőlük Dez, és egyedül ő volt az eredményre veszélyes.Másrészt személy szerint azt várom, hogy addig leolvadnak a PO-t illetően, és kevésbé lesznek motiváltak. Persze mindenképp szükség lenne RG-re is.
De az is meggyőződésem, hogy a Cleveland elleni meccs a szokásosnál jóval nehezebb lesz, vele is.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Nagyon drukkolok RGIII-nek, üde szinfoltja a mezőnynek. A Barnák ellen nélküle is behúzhatjátok a meccset, és a Sasok se túl acélosak. Viszont a Dallas ellen élet halál meccsetek lesz szerintem, jobb lenne arra pihentetni a srácot. Szurkolok Nektek.

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Griffin, who has a Grade 1 lateral collateral ligament sprain, also threw passes to receivers off drop-back passes (against no defense) and even planted harder on a couple throws than he could Wednesday. Then, he threw most of his passes off his front foot. He still was favoring his knee.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Szerintem is fog, bár nem kéne.. Szvsz a hollókkal túl vagyunk a nehezén, nehogy most fürödjünk be.
több mint 13 éve
Szerintem RGIII játszani fog:Ééééés ugye hogy igazam lett Shanny ködösítéséről???
"I was advised not to comment on the rep distribution, so I'm sorry but I'm not going to say anything along those lines," Cousins said. "Just to protect my team and give us the best chance to win on Sunday."
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
nyilatkozategyvelegShanahan said griffin was limited. Said will wait til end of week to see if full speed
Griffin said he can plant and throw with no problem
Kirk cousins said he told his brother after the game that "I was 2 for 2. Let's not get carried away"
Cousins said he received approximately 140 text messages after the game
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
@john_keimEz nem biztos hogy jó hír... Mindenáron játszani akar. Remélem Shannynek lesz esze...
Robert griffin was on the field for portion of practice open to media. Saw him jogging. sapka
több mint 13 éve
@john_keimRobert griffin was on the field for portion of practice open to media. Saw him jogging.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
ez a kép 😂 😂Bocs nem sampon, zselé.. 😀az a Fülemüle,Azkiaz?? A sampon modell? 😛apeszosnem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapkaTom Brady? | bocs 😊 | steroid stewie
ez a Brady ez a táncos, ilyen övet húz a derekára ha TD-t csinálsapka
apeszos
mire képes a pénz😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bocs nem sampon, zselé.. 😀az a Fülemüle,Azkiaz?? A sampon modell? 😛apeszosnem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapkaTom Brady? | bocs 😊 | steroid stewie
ez a Brady ez a táncos, ilyen övet húz a derekára ha TD-t csinálsapka
több mint 13 éve
az a Fülemüle,Azkiaz?? A sampon modell? 😛apeszosnem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapkaTom Brady? | bocs 😊 | steroid stewie
ez a Brady ez a táncos, ilyen övet húz a derekára ha TD-t csinál
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Azkiaz?? A sampon modell? 😛nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapkaTom Brady? | bocs 😊 | steroid stewie
több mint 13 éve
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapkaTom Brady? | bocs 😊 |
több mint 13 éve
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapkaDe nem is ma játszunk... 😛
