Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Valaki mondja meg RGIII-nek, hogy mivel ő a franchise jövője ne vágja tönkre a karrierjét idejekorán a felesleges szaladgálásaival.Úgy jár, mint Vick..vagy mint ez egyetemen 2009ben.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Na, úgy tűnik Cousins fog kezdeni, amit nem bánok, bár én még nem láttam rosszul játszani 😊 Ideális lenne, ha vele is sikerülne nyerni és RG3 térde pihenhetne. Na, este jövök szurkolni, aztán meg a cowboyoknak a bukfenchez 😂steroid stewie
Valószínűleg ez a helyes a döntés! Pihenjen csak RG, szöszi meg csak behúzza valahogy a meccset, az igazi - PO-t is eldöntő meccsetek úgyis a cowgirls elleni lesz. Nagyon szurkolok nektek, hiába a múlt heti vereség tőletek, nagyon szimpatikus ez a csapat
Viszont én személyes érdekek miatt azt mondom nyerjen ma a dallas, kis lélegzetvételhez jutnánk a vasalósokkal szemben 😛 Ha ti nyertek és a törpik kikapnak, akkor mindhárman 8-6 mérleggel álltok, és számításaim szerint az azt jelentené, hogy a csoport élén landoltok 😉
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Na, úgy tűnik Cousins fog kezdeni, amit nem bánok, bár én még nem láttam rosszul játszani 😊 Ideális lenne, ha vele is sikerülne nyerni és RG3 térde pihenhetne. Na, este jövök szurkolni, aztán meg a cowboyoknak a bukfenchez 😂
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Drive of the week:
 www.nfl.com/videos/nfl-drive-of-the-week?icampaign=NFL_Rewards_Videos_DriveOfTheWeekapeszos
zseniális.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Drive of the week:
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 13 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
😊
 www.nfl.com/photoessays/0ap1000000110970/the-real-fantasy-football-lord-of-the-rings-meets-the-nfl#photo=9sapka
És hogy a gyűrűkúra rg3?
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
😊
 www.nfl.com/photoessays/0ap1000000110970/the-real-fantasy-football-lord-of-the-rings-meets-the-nfl#photo=9

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nehéz kérdés ez a Dallas elleni meccs, ha láttad az előzőt, akkor idegenben az egy nagyon sima meccs volt. Azóta kidőlt tőlük Dez, és egyedül ő volt az eredményre veszélyes.
Másrészt személy szerint azt várom, hogy addig leolvadnak a PO-t illetően, és kevésbé lesznek motiváltak. Persze mindenképp szükség lenne RG-re is.
De az is meggyőződésem, hogy a Cleveland elleni meccs a szokásosnál jóval nehezebb lesz, vele is.sapka
nem rossz az a cleveland, nyerő szériájuk van , Defensük jó formában van , nem lesz könnyü dolgunk velük. Weeden is egyre bíztatóbb , bár megvannak a hiábi még mindig. Az az érzésem hogy elkap minket a cleveland , de ne legyen igazam.Petikievak01
Mert a Philly még játszik a Cleveland-del is?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Gyanítom a sasok a csoportellenfél skins ellen nem lesznek olyan kedves vendéglátók, mint voltak most a tigrisekkel 😊
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nehéz kérdés ez a Dallas elleni meccs, ha láttad az előzőt, akkor idegenben az egy nagyon sima meccs volt. Azóta kidőlt tőlük Dez, és egyedül ő volt az eredményre veszélyes.
Másrészt személy szerint azt várom, hogy addig leolvadnak a PO-t illetően, és kevésbé lesznek motiváltak. Persze mindenképp szükség lenne RG-re is.
De az is meggyőződésem, hogy a Cleveland elleni meccs a szokásosnál jóval nehezebb lesz, vele is.sapka
nem rossz az a cleveland, nyerő szériájuk van , Defensük jó formában van , nem lesz könnyü dolgunk velük. Weeden is egyre bíztatóbb , bár megvannak a hiábi még mindig. Az az érzésem hogy elkap minket a cleveland , de ne legyen igazam.

több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Muszáj nyerni vasárnap! A Cowboys a Pittsburgh-gel játszik, akiknek szintén a PO múlhat a vasárnapi fordulón, szóval nagyon remélem, hogy kellőképpen motiváltak lesznek ahhoz, hogy nyerjenek és minket - a győzelmünk esetén - lélegzetnyi előnyhöz jutassanak.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Nehéz kérdés ez a Dallas elleni meccs, ha láttad az előzőt, akkor idegenben az egy nagyon sima meccs volt. Azóta kidőlt tőlük Dez, és egyedül ő volt az eredményre veszélyes.
Másrészt személy szerint azt várom, hogy addig leolvadnak a PO-t illetően, és kevésbé lesznek motiváltak. Persze mindenképp szükség lenne RG-re is.
De az is meggyőződésem, hogy a Cleveland elleni meccs a szokásosnál jóval nehezebb lesz, vele is.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon drukkolok RGIII-nek, üde szinfoltja a mezőnynek. A Barnák ellen nélküle is behúzhatjátok a meccset, és a Sasok se túl acélosak. Viszont a Dallas ellen élet halál meccsetek lesz szerintem, jobb lenne arra pihentetni a srácot. Szurkolok Nektek.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Griffin, who has a Grade 1 lateral collateral ligament sprain, also threw passes to receivers off drop-back passes (against no defense) and even planted harder on a couple throws than he could Wednesday. Then, he threw most of his passes off his front foot. He still was favoring his knee.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem is fog, bár nem kéne.. Szvsz a hollókkal túl vagyunk a nehezén, nehogy most fürödjünk be.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szerintem RGIII játszani fog:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rhyuzvfusz4r523depo2
RG3 makes strides at Washington Redskins practice
Robert Griffin III practiced Thursday, and multiple reports suggest the Washington Redskins' rookie quarterback is improving from his knee injury. Could he play against the Cleveland Browns?


Ééééés ugye hogy igazam lett Shanny ködösítéséről???

"I was advised not to comment on the rep distribution, so I'm sorry but I'm not going to say anything along those lines," Cousins said. "Just to protect my team and give us the best chance to win on Sunday."

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nyilatkozategyveleg
Shanahan said griffin was limited. Said will wait til end of week to see if full speed

Griffin said he can plant and throw with no problem

Kirk cousins said he told his brother after the game that "I was 2 for 2. Let's not get carried away"
Cousins said he received approximately 140 text messages after the game

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
@john_keim
Robert griffin was on the field for portion of practice open to media. Saw him jogging. sapka
Ez nem biztos hogy jó hír... Mindenáron játszani akar. Remélem Shannynek lesz esze...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
@john_keim
Robert griffin was on the field for portion of practice open to media. Saw him jogging.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapka
Tom Brady? | bocs 😊 | steroid stewie
Azkiaz?? A sampon modell? 😛apeszos
az a Fülemüle,
ez a Brady ez a táncos, ilyen övet húz a derekára ha TD-t csinálsapka
Bocs nem sampon, zselé.. 😀

apeszos
ez a kép 😂 😂
mire képes a pénz😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapka
Tom Brady? | bocs 😊 | steroid stewie
Azkiaz?? A sampon modell? 😛apeszos
az a Fülemüle,
ez a Brady ez a táncos, ilyen övet húz a derekára ha TD-t csinálsapka
Bocs nem sampon, zselé.. 😀

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapka
Tom Brady? | bocs 😊 | steroid stewie
Azkiaz?? A sampon modell? 😛apeszos
az a Fülemüle,
ez a Brady ez a táncos, ilyen övet húz a derekára ha TD-t csinál

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapka
Tom Brady? | bocs 😊 | steroid stewie
Azkiaz?? A sampon modell? 😛
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapka
Tom Brady? | bocs 😊 |
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapka
De nem is ma játszunk... 😛