Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Pffff....Csak azt nem veszem ki belőle, hogy ez mikor volt, a meccs előtt, vagy után? Mert elég rendesen mutogatott Fletcher a nézőknek, ami amúgy nem szokása...
"The family of Washington Redskins linebacker London Fletcher reportedly was involved in an altercation with Cleveland Browns fans and local police Sunday.(...)Nita Ashford, a relative of Fletcher's, told WEWS-TV that her family members were attacked by some Browns fans(...) Cleveland police used Tasers during the melee, and three of Fletcher's family members were arrested. Evette Robinson, Fletcher's 57-year-old aunt, also suffered a heart attack during the skirmish and was taken to a hospital."
www.nfl.com/news/story/0ap1000000112402/article/london-fletcher-relative-says-browns-fans-began-fightnexion218
...............................................
Redskins C Will Montgomery sustained a sprained MCL in Sunday's win over the Browns.
Montgomery is headed for an MRI Sunday night or Monday morning. His Week 16 status is in doubt, along with starting RT Tyler Polumbus (concussion). The Redskins were forced to kick LG Kory Lichtensteiger to center and bring on Maurice Hurt after Montgomery went down.
több mint 13 éve
A Dallas-Skins meccs lesz a csoportgyőzelmet eldöntő meccs, a Giants, ha nyeri a meccseit akkor biztos WC, a csoportot szerintem nem nyeri meg, csak, ha a másik kettő botlik. Sztem mindketten behúzzák, így az utolsó meccsen a 10-6-os csoportgyőzelemért játszanak majd, mert a Giantsel szemben (3-3) jobb lesz a győztes NFC East mérlege (4-2). Az NFC mérleg ekkor nem játszik.
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Pffff...."The family of Washington Redskins linebacker London Fletcher reportedly was involved in an altercation with Cleveland Browns fans and local police Sunday.(...)Nita Ashford, a relative of Fletcher's, told WEWS-TV that her family members were attacked by some Browns fans(...) Cleveland police used Tasers during the melee, and three of Fletcher's family members were arrested. Evette Robinson, Fletcher's 57-year-old aunt, also suffered a heart attack during the skirmish and was taken to a hospital."
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Egyforma állásnál azt nézik legelőször. (ha jól tudom) Igazából a Skinsnek az utolsó 2 meccse a legfontosabb(Eagles,Cowgirls)...az, hogy most behúzta mind a 2 AFC meccset ezzel lépéselőnybe került. Fontos, hogy az NFC-ben minél jobb legyen a w/l arány.Tiszta elmebaj, de qrvára örülök a győzelmeteknek és a Giants L-nek. 😊 Remélem bejut a skins a rájátszásba sok-sok év után. 😊 Igazság szerint nektek a két hátralévő meccs a fontos(NFC mérleg miatt), de ez hab a tortán. A következőt oda kell adjuk. 😉GreengoLehet nem értek jól valamit, de az NFC mérleg mit számít azon kívül, hogy PO-ba jutsz vagy sem?steroid stewie
szerk: lehet tévedek...mert a Giants NFC mérlege 7-4(skins 6-4) NFL.comon. Pedig sokkal fontosabb sztem egy NFC mérleg mint a divízió. De akkor is kell a 2 W még mert a Giants csak 1 NFC csapattal játszik már.

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Tiszta elmebaj, de qrvára örülök a győzelmeteknek és a Giants L-nek. 😊 Remélem bejut a skins a rájátszásba sok-sok év után. 😊 Igazság szerint nektek a két hátralévő meccs a fontos(NFC mérleg miatt), de ez hab a tortán. A következőt oda kell adjuk. 😉GreengoLehet nem értek jól valamit, de az NFC mérleg mit számít azon kívül, hogy PO-ba jutsz vagy sem?
több mint 13 éve
Tiszta elmebaj, de qrvára örülök a győzelmeteknek és a Giants L-nek. 😊 Remélem bejut a skins a rájátszásba sok-sok év után. 😊 Igazság szerint nektek a két hátralévő meccs a fontos(NFC mérleg miatt), de ez hab a tortán. A következőt oda kell adjuk. 😉

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Nem, azt pl sapka mondta, hogy nem volt időszerű a QB igazolás 😊Mondjuk én ilyet sose mondtam. 😛 A Szösziért már nem tenném tűzbe a kezem, de belátom hiba volt. Jó csere, és olyan Rodgers féle karrierje lehet...Ja, továbbá a shanniék takarodjanak, minek kellett RGIII meg a többi, mi örök szerencsétlenek vagyunk stb stb.De szép látvány...3-6-nál pedig gyakoriak voltak az "elment a szezon" kiírások 😊farkaspeti
apeszos
Tudom, nyakig benne voltam én is 😊agent T
Ja, és még egy saram van: bár most sem értettem pár hívást, de megemelem a kalapom Kyle előtt.apeszos
De ezek nem szemrehányások, főleg nem tőlem, mert néha én is összehordtam hetet-havat, na 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Mondjuk én ilyet sose mondtam. 😛 A Szösziért már nem tenném tűzbe a kezem, de belátom hiba volt. Jó csere, és olyan Rodgers féle karrierje lehet...Ja, továbbá a shanniék takarodjanak, minek kellett RGIII meg a többi, mi örök szerencsétlenek vagyunk stb stb.De szép látvány...3-6-nál pedig gyakoriak voltak az "elment a szezon" kiírások 😊farkaspeti
apeszos
Tudom, nyakig benne voltam én is 😊agent T
Ja, és még egy saram van: bár most sem értettem pár hívást, de megemelem a kalapom Kyle előtt.
több mint 13 éve
Így van, de valljuk be, azért ehhez a többiek is vastagon kellettek.. 😀 😀Egyébként mea culpa. Ámbár az én elvárásomat teljesítették, így én már elégedett vagyok. A többi csak hab a tortán.
több mint 13 éve
Ja, továbbá a shanniék takarodjanak, minek kellett RGIII meg a többi, mi örök szerencsétlenek vagyunk stb stb.De szép látvány...3-6-nál pedig gyakoriak voltak az "elment a szezon" kiírások 😊farkaspeti
apeszos
Tudom, nyakig benne voltam én is 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
De szép látvány...3-6-nál pedig gyakoriak voltak az "elment a szezon" kiírások 😊
apeszos

több mint 13 éve
bár én sztem mi nem fogunk játszani az első körben. jók leszünk a second seedre 😊
több mint 13 éve
mondjuk a Seattle nem túl szépemlékű WC fronton, de legalább visszavághatnánk...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
nagyon kilennék ha seattle skins meccs lenne az első körben 😀a.kacsaén is, mert a Seattle nagyon jó 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nagyon kilennék ha seattle skins meccs lenne az első körben 😀
több mint 13 éve
Ja ja.. Hajrá Vasas... 😀De szép látvány...apeszoshazai pályán lesz esélyünk fogadni az egy WC helyezettet, ez akár lehet a seattle is, aminek örülnék, esetleg egy olyan csapat akit már legalább egyszer megvertünk😊, már csak 2 meccssapka
több mint 13 éve
De szép látvány...apeszoshazai pályán lesz esélyünk fogadni az egy WC helyezettet, ez akár lehet a seattle is, aminek örülnék, esetleg egy olyan csapat akit már legalább egyszer megvertünk😊, már csak 2 meccs
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Szerintem a pártatlan szurkolók nevében mondhatom, az idei szezon egyik legizgalmasabb, legüdébb színfoltja a ligának a Redskins.
több mint 13 éve
jó lenne ha a Baltimore összekapná magát, mert úgy kéne, hogy az utolsó meccs már ne számítson😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
minden meccsnek van, sőt még a 4ed osztályú ncaa meccseknek is vanOk, csak nem tudtam, hogy minden meccsnek van-e tv-s közvetítése.steroid stewieTudjuk majd nézni a meccset, lesz közvetítés?steroid stewieha csak nem esik egy atombomba Clevelandre biztosan lesz közvetítés a helyszínrőlsapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Brandon Banks WR Inactive Dezmon Briscoe WR Inactive
Tom Compton T Inactive
Adam Gettis G Inactive
Robert Griffin QB Inactive
Josh LeRibeus G Inactive
Roddrick Muckelroy LB Inactive
több mint 13 éve
Ok, csak nem tudtam, hogy minden meccsnek van-e tv-s közvetítése.Tudjuk majd nézni a meccset, lesz közvetítés?steroid stewieha csak nem esik egy atombomba Clevelandre biztosan lesz közvetítés a helyszínrőlsapka
több mint 13 éve
Tudjuk majd nézni a meccset, lesz közvetítés?steroid stewieha csak nem esik egy atombomba Clevelandre biztosan lesz közvetítés a helyszínről
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Igen, ez minden bevallalos playenel bennem is felotlik. Nagyon nagyon onveszelyesek a futasai, ebben a mutatoban jelentosen fejlodnie kell. En tudom ,ez a jateka resze, de egy Harrison egyszercsak nem kerdezi meg hogy van, szanaszet tori.NA ez kb tonkre is vagta a fantasym, kezdhet benne T`hill...Ezzel kb. egyetértünk, de igencsak sokat kell fejlődnie, ha nem akarjuk ugyanezt minden évben kétszer...apeszos
Azonban egy a logikus dontes, nem kene megnyomorittatni meg ekkora tetnel sem.Delonso_
apeszos