Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pffff....

"The family of Washington Redskins linebacker London Fletcher reportedly was involved in an altercation with Cleveland Browns fans and local police Sunday.(...)Nita Ashford, a relative of Fletcher's, told WEWS-TV that her family members were attacked by some Browns fans(...) Cleveland police used Tasers during the melee, and three of Fletcher's family members were arrested. Evette Robinson, Fletcher's 57-year-old aunt, also suffered a heart attack during the skirmish and was taken to a hospital."

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000112402/article/london-fletcher-relative-says-browns-fans-began-fightnexion218
Csak azt nem veszem ki belőle, hogy ez mikor volt, a meccs előtt, vagy után? Mert elég rendesen mutogatott Fletcher a nézőknek, ami amúgy nem szokása...

...............................................

Redskins C Will Montgomery sustained a sprained MCL in Sunday's win over the Browns.
Montgomery is headed for an MRI Sunday night or Monday morning. His Week 16 status is in doubt, along with starting RT Tyler Polumbus (concussion). The Redskins were forced to kick LG Kory Lichtensteiger to center and bring on Maurice Hurt after Montgomery went down.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
A Dallas-Skins meccs lesz a csoportgyőzelmet eldöntő meccs, a Giants, ha nyeri a meccseit akkor biztos WC, a csoportot szerintem nem nyeri meg, csak, ha a másik kettő botlik. Sztem mindketten behúzzák, így az utolsó meccsen a 10-6-os csoportgyőzelemért játszanak majd, mert a Giantsel szemben (3-3) jobb lesz a győztes NFC East mérlege (4-2). Az NFC mérleg ekkor nem játszik.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Pffff....

"The family of Washington Redskins linebacker London Fletcher reportedly was involved in an altercation with Cleveland Browns fans and local police Sunday.(...)Nita Ashford, a relative of Fletcher's, told WEWS-TV that her family members were attacked by some Browns fans(...) Cleveland police used Tasers during the melee, and three of Fletcher's family members were arrested. Evette Robinson, Fletcher's 57-year-old aunt, also suffered a heart attack during the skirmish and was taken to a hospital."

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sqqebh0upd77pmy6ylpx
London Fletcher relative says Browns fans began fight
The family of Washington Redskins linebacker London Fletcher was involved in an altercation with Cleveland Browns fans and local police on Sunday, leading to multiple arrests.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Tiszta elmebaj, de qrvára örülök a győzelmeteknek és a Giants L-nek. 😊 Remélem bejut a skins a rájátszásba sok-sok év után. 😊 Igazság szerint nektek a két hátralévő meccs a fontos(NFC mérleg miatt), de ez hab a tortán. A következőt oda kell adjuk. 😉Greengo
Lehet nem értek jól valamit, de az NFC mérleg mit számít azon kívül, hogy PO-ba jutsz vagy sem?steroid stewie
Egyforma állásnál azt nézik legelőször. (ha jól tudom) Igazából a Skinsnek az utolsó 2 meccse a legfontosabb(Eagles,Cowgirls)...az, hogy most behúzta mind a 2 AFC meccset ezzel lépéselőnybe került. Fontos, hogy az NFC-ben minél jobb legyen a w/l arány.

szerk: lehet tévedek...mert a Giants NFC mérlege 7-4(skins 6-4) NFL.comon. Pedig sokkal fontosabb sztem egy NFC mérleg mint a divízió. De akkor is kell a 2 W még mert a Giants csak 1 NFC csapattal játszik már.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Tiszta elmebaj, de qrvára örülök a győzelmeteknek és a Giants L-nek. 😊 Remélem bejut a skins a rájátszásba sok-sok év után. 😊 Igazság szerint nektek a két hátralévő meccs a fontos(NFC mérleg miatt), de ez hab a tortán. A következőt oda kell adjuk. 😉Greengo
Lehet nem értek jól valamit, de az NFC mérleg mit számít azon kívül, hogy PO-ba jutsz vagy sem?
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Tiszta elmebaj, de qrvára örülök a győzelmeteknek és a Giants L-nek. 😊 Remélem bejut a skins a rájátszásba sok-sok év után. 😊 Igazság szerint nektek a két hátralévő meccs a fontos(NFC mérleg miatt), de ez hab a tortán. A következőt oda kell adjuk. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
De szép látvány...

apeszos
3-6-nál pedig gyakoriak voltak az "elment a szezon" kiírások 😊farkaspeti
Ja, továbbá a shanniék takarodjanak, minek kellett RGIII meg a többi, mi örök szerencsétlenek vagyunk stb stb.
Tudom, nyakig benne voltam én is 😊agent T
Mondjuk én ilyet sose mondtam. 😛 A Szösziért már nem tenném tűzbe a kezem, de belátom hiba volt. Jó csere, és olyan Rodgers féle karrierje lehet...

Ja, és még egy saram van: bár most sem értettem pár hívást, de megemelem a kalapom Kyle előtt.apeszos
Nem, azt pl sapka mondta, hogy nem volt időszerű a QB igazolás 😊
De ezek nem szemrehányások, főleg nem tőlem, mert néha én is összehordtam hetet-havat, na 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De szép látvány...

apeszos
3-6-nál pedig gyakoriak voltak az "elment a szezon" kiírások 😊farkaspeti
Ja, továbbá a shanniék takarodjanak, minek kellett RGIII meg a többi, mi örök szerencsétlenek vagyunk stb stb.
Tudom, nyakig benne voltam én is 😊agent T
Mondjuk én ilyet sose mondtam. 😛 A Szösziért már nem tenném tűzbe a kezem, de belátom hiba volt. Jó csere, és olyan Rodgers féle karrierje lehet...

Ja, és még egy saram van: bár most sem értettem pár hívást, de megemelem a kalapom Kyle előtt.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Így van, de valljuk be, azért ehhez a többiek is vastagon kellettek.. 😀 😀

Egyébként mea culpa. Ámbár az én elvárásomat teljesítették, így én már elégedett vagyok. A többi csak hab a tortán.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
De szép látvány...

apeszos
3-6-nál pedig gyakoriak voltak az "elment a szezon" kiírások 😊farkaspeti
Ja, továbbá a shanniék takarodjanak, minek kellett RGIII meg a többi, mi örök szerencsétlenek vagyunk stb stb.
Tudom, nyakig benne voltam én is 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
De szép látvány...

apeszos
3-6-nál pedig gyakoriak voltak az "elment a szezon" kiírások 😊


több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
bár én sztem mi nem fogunk játszani az első körben. jók leszünk a second seedre 😊
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
mondjuk a Seattle nem túl szépemlékű WC fronton, de legalább visszavághatnánk...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
nagyon kilennék ha seattle skins meccs lenne az első körben 😀a.kacsa
én is, mert a Seattle nagyon jó 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nagyon kilennék ha seattle skins meccs lenne az első körben 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De szép látvány...apeszos
hazai pályán lesz esélyünk fogadni az egy WC helyezettet, ez akár lehet a seattle is, aminek örülnék, esetleg egy olyan csapat akit már legalább egyszer megvertünk😊, már csak 2 meccssapka
Ja ja.. Hajrá Vasas... 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
De szép látvány...apeszos
hazai pályán lesz esélyünk fogadni az egy WC helyezettet, ez akár lehet a seattle is, aminek örülnék, esetleg egy olyan csapat akit már legalább egyszer megvertünk😊, már csak 2 meccs

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De szép látvány...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Szerintem a pártatlan szurkolók nevében mondhatom, az idei szezon egyik legizgalmasabb, legüdébb színfoltja a ligának a Redskins.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
jó lenne ha a Baltimore összekapná magát, mert úgy kéne, hogy az utolsó meccs már ne számítson😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Tudjuk majd nézni a meccset, lesz közvetítés?steroid stewie
ha csak nem esik egy atombomba Clevelandre biztosan lesz közvetítés a helyszínrőlsapka
Ok, csak nem tudtam, hogy minden meccsnek van-e tv-s közvetítése.steroid stewie
minden meccsnek van, sőt még a 4ed osztályú ncaa meccseknek is van

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Brandon Banks WR Inactive
Dezmon Briscoe WR Inactive
Tom Compton T Inactive
Adam Gettis G Inactive
Robert Griffin QB Inactive
Josh LeRibeus G Inactive
Roddrick Muckelroy LB Inactive

több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Tudjuk majd nézni a meccset, lesz közvetítés?steroid stewie
ha csak nem esik egy atombomba Clevelandre biztosan lesz közvetítés a helyszínrőlsapka
Ok, csak nem tudtam, hogy minden meccsnek van-e tv-s közvetítése.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Tudjuk majd nézni a meccset, lesz közvetítés?steroid stewie
ha csak nem esik egy atombomba Clevelandre biztosan lesz közvetítés a helyszínről

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
NA ez kb tonkre is vagta a fantasym, kezdhet benne T`hill...
Azonban egy a logikus dontes, nem kene megnyomorittatni meg ekkora tetnel sem.Delonso_
Ezzel kb. egyetértünk, de igencsak sokat kell fejlődnie, ha nem akarjuk ugyanezt minden évben kétszer...apeszos
Igen, ez minden bevallalos playenel bennem is felotlik. Nagyon nagyon onveszelyesek a futasai, ebben a mutatoban jelentosen fejlodnie kell. En tudom ,ez a jateka resze, de egy Harrison egyszercsak nem kerdezi meg hogy van, szanaszet tori.