Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊he7edik
Na, fogd meg szépen a madarad és játszatok egymással, már itt verdes egy ideje 😂steroid stewie
a kis csöcsös barnát a képről meg hagyja itt! Csak jobb lenne azt kóstolgatni, mint a West kloákásait! 😀nexion218
Sajnos Ő hozzám tartozik 😉he7edik
Nem feleségül akartam venni...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
szóval más lehet a baj... 😉Helmut Zimmer
😀
szaggat a stream, csak ez lehet😛😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊he7edik
Na, fogd meg szépen a madarad és játszatok egymással, már itt verdes egy ideje 😂steroid stewie
a kis csöcsös barnát a képről meg hagyja itt! Csak jobb lenne azt kóstolgatni, mint a West kloákásait! 😀nexion218
Sajnos Ő hozzám tartozik 😉


több mint 13 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Seahawkosok, térjünk vissza a kérdésre ha lemeccseltétek a 49esekkel a kötelezőt, de nehogy azt kelljen számolgatni utána, hogy maradtok benn a PO-ban😛 (Helmut, nagyon kevésszer nyilatkozok olyan csapattal kapcs. amelyiknek nem láttam elég meccsét)sapka
Neveddmármagadra!
Pontosan tudom, hogy nézed a meccseket,...szóval más lehet a baj... 😉

Mindegy is, mert teljesen igazad van, ránk még vár két kemény ütközet (hiszen a nyugat kemény hely), szóval nem biztos, hogy bejutunk!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊he7edik
Na, fogd meg szépen a madarad és játszatok egymással, már itt verdes egy ideje 😂steroid stewie
a kis csöcsös barnát a képről meg hagyja itt! Csak jobb lenne azt kóstolgatni, mint a West kloákásait! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊he7edik
Na, fogd meg szépen a madarad és játszatok egymással, már itt verdes egy ideje 😂
több mint 13 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊


több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins OT Jordan Black suspended next 4 regular-season or postseason games for violating NFL policy on performance enhancing substances.empty taxi
Ez csak azért cinkes, mert Polumbus meg "agy"rázkódást (😛) szenvedett... (Legyen inkább koponyaűr-trauma?? 😀 )nexion218
😀, egyszer volt olyan formáció, hogy Hurt játszott RT-t, mondjuk vicces mert 6'3 magas😊, akkor úgy nézhetne ki a fal, hogy Tw-LeRibeus-Lichtsteiger-Chester-Hurt
attól függne mennyire válna be a sváb középen, mondjuk jóval nehezebb lenne ott false startolni, de nem biztos, hogy rossz lenne, +megnézném LG-ben LeRibeustsapka
Szerintem előbb lesz Gettis bal guard mint LeRibeus. Pedig én is megnézném...apeszos
nem-nem, Gettis RG max

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins OT Jordan Black suspended next 4 regular-season or postseason games for violating NFL policy on performance enhancing substances.empty taxi
Ez csak azért cinkes, mert Polumbus meg "agy"rázkódást (😛) szenvedett... (Legyen inkább koponyaűr-trauma?? 😀 )nexion218
😀, egyszer volt olyan formáció, hogy Hurt játszott RT-t, mondjuk vicces mert 6'3 magas😊, akkor úgy nézhetne ki a fal, hogy Tw-LeRibeus-Lichtsteiger-Chester-Hurt
attól függne mennyire válna be a sváb középen, mondjuk jóval nehezebb lenne ott false startolni, de nem biztos, hogy rossz lenne, +megnézném LG-ben LeRibeustsapka
Szerintem előbb lesz Gettis bal guard mint LeRibeus. Pedig én is megnézném...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Seahawkosok, térjünk vissza a kérdésre ha lemeccseltétek a 49esekkel a kötelezőt, de nehogy azt kelljen számolgatni utána, hogy maradtok benn a PO-ban😛 (Helmut, nagyon kevésszer nyilatkozok olyan csapattal kapcs. amelyiknek nem láttam elég meccsét)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért az érdekes, hogy utoljára 2007-ben játszottunk WC meccset, na kivel? A Seahawks nyert 35-14-re. 😀
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hadd szálljak be én is a karatéba!

"Let’s also note that the Redskins would have to lose a game to get into the wild card mix because if they win out, they win the division."

 www.realredskins.com/rich-tandlers-real-redsk/2012/12/multiple-paths-to-the-playoffs-for-the-redskins.html

A Seattle pedig max WC (😛), szóval a Seattle-nek lehet előbb nyerni kell még legalább egy meccset, hogy találkozzunk... 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins OT Jordan Black suspended next 4 regular-season or postseason games for violating NFL policy on performance enhancing substances.empty taxi
Ez csak azért cinkes, mert Polumbus meg "agy"rázkódást (😛) szenvedett... (Legyen inkább koponyaűr-trauma?? 😀 )nexion218
😀, egyszer volt olyan formáció, hogy Hurt játszott RT-t, mondjuk vicces mert 6'3 magas😊, akkor úgy nézhetne ki a fal, hogy Tw-LeRibeus-Lichtsteiger-Chester-Hurt
attól függne mennyire válna be a sváb középen, mondjuk jóval nehezebb lenne ott false startolni, de nem biztos, hogy rossz lenne, +megnézném LG-ben LeRibeust

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Redskins OT Jordan Black suspended next 4 regular-season or postseason games for violating NFL policy on performance enhancing substances.empty taxi
Ez csak azért cinkes, mert Polumbus meg "agy"rázkódást (😛) szenvedett... (Legyen inkább koponyaűr-trauma?? 😀 )

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Helmut!
igyál egy Budlightot demagógia ellen!😛
azt elárulom, hogy a FedExen sincs kolbászból a kerítés,
olyan front7ünk van, aki nem tud konstans nyomást csinálni, de nem nagyon lehet ellenük futni! ez nektek alapból nem ízlene, mert 200-250 passzolt yarddal nem veritek meg őket
nektek meg olyan front7etek van, amelyik nyomásban nagyon erős, futás ellen nem annyira; mi meg futni tudunk😛
ez 2-0, azt nem is merem számolni, hogy el lesz tiltva legalább 1 corneretek, és mi minden nap option ellen gyakorlunk, és fel lesznek készülve a rollout hosszú-zseb+chekdown kombókra; és jobb csapatok ellen a seahawks továbbra is gyenge idegenben
egyszerűen matchupokban jobbak vagyunk, és Griffin, ha más nem de yardban-ösztönökben produktívabb, és ez elég lesz

persze egy Rogers vezette Packers ellen underdogok lennénk, és még Matty Ice ellen is, de más ellen abszolút nem...sapka
kevés :p
mindenki azzal érvel, amiben a leggyengébb 😊 :p na ennyit a demagógiáról !
Ne vedd már komolyan a froclizást! 😊 Amúgy én egy ideje élvezettel olvasom ezt az elemzést, de szerintem sokat dobna az értékén, ha látnál némány meccset az értékelt csapatok főszereplésével 😊
Már csak kacsa miatt is örülnék, ha bejutnátok...
ja meg azért is, mert Snyder talán aznap nem rugdalná össze a kollegáit...,
meg a kutyáját,... családtagjait, a jegyszedőt...
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Bázz, micsoda szájkarate indult be! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Redskins OT Jordan Black suspended next 4 regular-season or postseason games for violating NFL policy on performance enhancing substances.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
a gameplan fejlődött nem Wilson😕sapka
akkor nem láttál sok seahawks meccseta.kacsa
tök mindegy, kicsit elvakult mindenki ha a Skinsről van szó, mit várnánk pláne egy szurkolótól 😊...hozzáteszem, jól játszanak, és egymás ellen ki-ki meccs lenne...na de térjünk vissza RGIII térdére, az egész futballtársadalmat ez érdekli! 😀


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
a gameplan fejlődött nem Wilson😕sapka
akkor nem láttál sok seahawks meccset
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
a gameplan fejlődött nem Wilson😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egy skins seahawks meccs nagyon nehezen tudnám elképzelni h ne seattle győzelemmel végződne. ismerem mindkét csapatot eléggé, és előrébb jár a seahawks. ezért szeretném ha első körben nem játszanának egymás ellen.
ez az idegenben nem tud győzni dolog meg elég fárasztó. nem 20 pontokkal kaptunk ki hanem pár ponttal. sf:7; detroit:4; miami3, és az elsőfordulós 4 pont arizonaban. ja és utóbbi időben nyertünk itt ott az országban. russel ennyit fejlődött be kell ismerni
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Helmut!
igyál egy Budlightot demagógia ellen!😛
azt elárulom, hogy a FedExen sincs kolbászból a kerítés,
olyan front7ünk van, aki nem tud konstans nyomást csinálni, de nem nagyon lehet ellenük futni! ez nektek alapból nem ízlene, mert 200-250 passzolt yarddal nem veritek meg őket
nektek meg olyan front7etek van, amelyik nyomásban nagyon erős, futás ellen nem annyira; mi meg futni tudunk😛
ez 2-0, azt nem is merem számolni, hogy el lesz tiltva legalább 1 corneretek, és mi minden nap option ellen gyakorlunk, és fel lesznek készülve a rollout hosszú-zseb+chekdown kombókra; és jobb csapatok ellen a seahawks továbbra is gyenge idegenben
egyszerűen matchupokban jobbak vagyunk, és Griffin, ha más nem de yardban-ösztönökben produktívabb, és ez elég lesz

persze egy Rogers vezette Packers ellen underdogok lennénk, és még Matty Ice ellen is, de más ellen abszolút nem...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
ez gyenge, mi csereQB-val osztottunk le egy 38ast, ti meg teljes sorral 50-et
Cousins>>Wilson
csak hogy tisztázzuk😛😛sapka
Tudom, hogy nehéz feldolgozni,de nem! 😊
Tényleg a Rams-t ki kéne cserélni a boyssal, és végre nálunk is lenne egy háború esetén túsz csapat, meg nálatok is lenne egy komoly erő 😊 😛 Minket pl idén elvertek, igaz, hogy 8 év után első alkalommal, de megtörtént!Helmut Zimmer
igen, nálunk csak a tavalyi bajnok van😀
de az egyik legrosszabb NFc-s csapat nálatok lábadozik...
sapka
az tavaly volt! 😊
várj, az Eagles szerintem NFC East :pHelmut Zimmer
Arizona?apeszos
Az eagles jövőre brillírozni fog 😀 (2 éve mondom már)

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ez gyenge, mi csereQB-val osztottunk le egy 38ast, ti meg teljes sorral 50-et
Cousins>>Wilson
csak hogy tisztázzuk😛😛sapka
Tudom, hogy nehéz feldolgozni,de nem! 😊
Tényleg a Rams-t ki kéne cserélni a boyssal, és végre nálunk is lenne egy háború esetén túsz csapat, meg nálatok is lenne egy komoly erő 😊 😛 Minket pl idén elvertek, igaz, hogy 8 év után első alkalommal, de megtörtént!Helmut Zimmer
igen, nálunk csak a tavalyi bajnok van😀
de az egyik legrosszabb NFc-s csapat nálatok lábadozik...
sapka
az tavaly volt! 😊
várj, az Eagles szerintem NFC East :pHelmut Zimmer
Arizona?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
jobb lenne 10-6 min mint a 10-6 seahawks?Janek
Én jobban örülnék, a többieket nem tudom. 😊agent T
Ponder jobban tetszik... 😀