Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
úgy lenne a jó, hogy akármilyen állapotban van Griffin, padozna.
Cousins kezd, és ha nem megy akkor beugorna, Captain Kirk csak azért lenne veszélyes, mert ő nem (sőt úgy emlékszem, hogy a Michigan Staten is pro-style volt) tud futtatni olyan szintű spreadet, mint RG3.
És akkor mi lesz Morrisszal? van rá egy tippem, hogy nem lenne anélkül kimondottan hatékony, másrészt Polumbus nem az a tipikus pocketprotector, báár a Browns passrusha nem olyan erős, de a rundefense elég töménynek tűnik, és a cornerek között is vannak skillplayerek.
Ettől függetlenül akárki is játszana, a védelemnek meg kell nyernie a meccset legalább 3 turnoverrel!!!!sapka
ez tűnne tényleg a legokosabb dolognak részetekről, de nagy a tét nagyon!
a Cleveland deff. eléggé rendben van, de az off annyira gyenge hogy nehezen tudom elképzelni hogy kevesebb pontot csináljatok mint ők! akár RG-nel akár nélküle...
yooker
igen igazad van!
korábban úgy számoltam, amikor még 4 meccs volt vissza, hogy egyetlen vereség beleférne nekünk, mert csak utol kell érni a többieket (köztük titeket is), éss nem lesz elég, nem lehet már veszíteni, ezért fogják mindenáron Griffint játszatni, majd kis terheléseket fog kapni, kérdés mennyire hiszik el az optiont😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Azért a Falcons ellen megmutatta a csúnyát is... Akkor nem csak pár snapre ment fel...apeszos
Opsz, akkor én még nem voltam 😊 De lehet ez a mostani belépő szárnyakat ad neki 😊 Erdei sétára biztos alkalmas lesz RG3 térde, de hogy ilyen terhelésre is, az kérdéses. De majd meglátjuk.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
úgy lenne a jó, hogy akármilyen állapotban van Griffin, padozna.
Cousins kezd, és ha nem megy akkor beugorna, Captain Kirk csak azért lenne veszélyes, mert ő nem (sőt úgy emlékszem, hogy a Michigan Staten is pro-style volt) tud futtatni olyan szintű spreadet, mint RG3.
És akkor mi lesz Morrisszal? van rá egy tippem, hogy nem lenne anélkül kimondottan hatékony, másrészt Polumbus nem az a tipikus pocketprotector, báár a Browns passrusha nem olyan erős, de a rundefense elég töménynek tűnik, és a cornerek között is vannak skillplayerek.
Ettől függetlenül akárki is játszana, a védelemnek meg kell nyernie a meccset legalább 3 turnoverrel!!!!sapka
ez tűnne tényleg a legokosabb dolognak részetekről, de nagy a tét nagyon!
a Cleveland deff. eléggé rendben van, de az off annyira gyenge hogy nehezen tudom elképzelni hogy kevesebb pontot csináljatok mint ők! akár RG-nel akár nélküle...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
úgy lenne a jó, hogy akármilyen állapotban van Griffin, padozna.
Cousins kezd, és ha nem megy akkor beugorna, Captain Kirk csak azért lenne veszélyes, mert ő nem (sőt úgy emlékszem, hogy a Michigan Staten is pro-style volt) tud futtatni olyan szintű spreadet, mint RG3.
És akkor mi lesz Morrisszal? van rá egy tippem, hogy nem lenne anélkül kimondottan hatékony, másrészt Polumbus nem az a tipikus pocketprotector, báár a Browns passrusha nem olyan erős, de a rundefense elég töménynek tűnik, és a cornerek között is vannak skillplayerek.
Ettől függetlenül akárki is játszana, a védelemnek meg kell nyernie a meccset legalább 3 turnoverrel!!!!sapka
Ez ugye csak vicc? Gondold át mégegyszer... 😀 😛

Cousins-t szeretik az égiek, az tuti, ilyen beugrás csak hollywoodi filmekben van, mint a ravens elleni hosszabbítás kiharcolása 😊 Amúgy én őt kezdetném, RG3 csak vész esetére, mert teljesen úgyse jön helyre a térde ennyi idő alatt, ha nem muszáj ne erőltesse.steroid stewie
Azért a Falcons ellen megmutatta a csúnyát is... Akkor nem csak pár snapre ment fel...
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Cousins-t szeretik az égiek, az tuti, ilyen beugrás csak hollywoodi filmekben van, mint a ravens elleni hosszabbítás kiharcolása 😊 Amúgy én őt kezdetném, RG3 csak vész esetére, mert teljesen úgyse jön helyre a térde ennyi idő alatt, ha nem muszáj ne erőltesse.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
úgy lenne a jó, hogy akármilyen állapotban van Griffin, padozna.
Cousins kezd, és ha nem megy akkor beugorna, Captain Kirk csak azért lenne veszélyes, mert ő nem (sőt úgy emlékszem, hogy a Michigan Staten is pro-style volt) tud futtatni olyan szintű spreadet, mint RG3.
És akkor mi lesz Morrisszal? van rá egy tippem, hogy nem lenne anélkül kimondottan hatékony, másrészt Polumbus nem az a tipikus pocketprotector, báár a Browns passrusha nem olyan erős, de a rundefense elég töménynek tűnik, és a cornerek között is vannak skillplayerek.
Ettől függetlenül akárki is játszana, a védelemnek meg kell nyernie a meccset legalább 3 turnoverrel!!!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a baj, hogy ha valamit akarunk mindhárom meccset be kell húzni. És úgy is necces lesz, ha a törpök nem botlanak. Valami miatt a Browns ellenit érzem a legveszélyesebbnek. A másik kettő könnyebb lesz szvsz. Ha a szöszi kezd, és lehozza a meccset, akkor semmi gond. De erre nincs garancia. Ha Griffin kezd és rásérül, akkor bukás. Melyik ujjamat harapjam meg? apeszos
Mindenképpen azt, amelyiken az van, hogy lehet azért bukunk, mert Cousins kezd. Mert ha azért szopunk, mert Griffin térdét lekukázzuk egy WC hely miatt, akkor elég kétesélyes, hogy jövőre is lesz-e franchise irányítónk. Mivel a megrándult oldalsó szalag annyit se tart, mint eddig, azt gondolnám, hogy ha rásérül, nem csak az szakad, de könnyen mehet vele a többi "madzag" is... Szóval én a PO sérült RGIII-mal vagy egészséges QB és nuku PO közül az utóbbira szavazok. De legyen inkább PO is meg egészséges Griffin is. 😀nexion218
Itt az igazság. Persze nem fakadok sírva, ha a szöszke nyer nekünk. Ez a sérülés úgy hiányzott éppen most, mint Borsodba a szolárium.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az a baj, hogy ha valamit akarunk mindhárom meccset be kell húzni. És úgy is necces lesz, ha a törpök nem botlanak. Valami miatt a Browns ellenit érzem a legveszélyesebbnek. A másik kettő könnyebb lesz szvsz. Ha a szöszi kezd, és lehozza a meccset, akkor semmi gond. De erre nincs garancia. Ha Griffin kezd és rásérül, akkor bukás. Melyik ujjamat harapjam meg? apeszos
Mindenképpen azt, amelyiken az van, hogy lehet azért bukunk, mert Cousins kezd. Mert ha azért szopunk, mert Griffin térdét lekukázzuk egy WC hely miatt, akkor elég kétesélyes, hogy jövőre is lesz-e franchise irányítónk. Mivel a megrándult oldalsó szalag annyit se tart, mint eddig, azt gondolnám, hogy ha rásérül, nem csak az szakad, de könnyen mehet vele a többi "madzag" is... Szóval én a PO sérült RGIII-mal vagy egészséges QB és nuku PO közül az utóbbira szavazok. De legyen inkább PO is meg egészséges Griffin is. 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a baj, hogy ha valamit akarunk mindhárom meccset be kell húzni. És úgy is necces lesz, ha a törpök nem botlanak. Valami miatt a Browns ellenit érzem a legveszélyesebbnek. A másik kettő könnyebb lesz szvsz. Ha a szöszi kezd, és lehozza a meccset, akkor semmi gond. De erre nincs garancia. Ha Griffin kezd és rásérül, akkor bukás. Melyik ujjamat harapjam meg?
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nekem Cousins játéka bejött akkor is, amikor a draft után nézegettük, hogy mégis ki ez 😊
A Hollók elleni meccsbefejezés se volt gyenge, hogy hozta volna le ugyanetzt a szituációt Rex, hm? 😊 Nem azt mondom, hogy direktben pihentessük RGIII kollégát a Browns ellen, de ha KC kezdene, inkább a kíváncsiság lenne rajtam úrrá, mintsem a pőre rémület 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Cousins most nagy király.. Az a bajom a szöszivel, hogy nem látom benne azt a pluszt, ami Griffinben meg van. A vezért. RG3-nak mindent elhisznek a társai, bíznak benne, Trent egyenesen úgy viselkedik, mintha a testvére lenne. Cousins nem tudom hogyan játszana, de kételkedem abban, hogy vezetni tudná az offense-t egy egész meccsen keresztül. Persze ettől még lehet hogy képes rá...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
III Robert apja azt nyilatkozta, hogy a fia naprol napra jobban van es kifejezetten jatszani akar a kovetkezo meccsen is. Delonso_
😀 Pierre Garcon: It's a tougher task if Kirk Cousins startsapeszos
Csata 😊

Robert Griffin III - QB - Redskins

Robert Griffin III's father told USA Today Tuesday that the quarterback "definitely" plans to start at Cleveland in Week 15.
"He's doing great," Robert Griffin II said. "He definitely said he plans to start. I haven't seen him (the last two days). But he told me (today) everything has gone well. ... Monday he said he felt really good. Today he felt better. Every day he's getting better. Monday he had no problems and throughout the workout, he had no problems." Multiple reports suggest Redskins players have not been briefed on RGIII's outlook, so don't put much stock in Pierre Garcon's prediction that Kirk Cousins will play.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
azon kívül, hogy a sajtó teljesen kiforgatta a nyilatkozatokat, ez egy korrekt nyilatkozat; annyit mondott, ha Kirk kezd sokkal jobban kell játszaniuk, hogy segítsék

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
III Robert apja azt nyilatkozta, hogy a fia naprol napra jobban van es kifejezetten jatszani akar a kovetkezo meccsen is. Delonso_
😀 Pierre Garcon: It's a tougher task if Kirk Cousins startsapeszos
CSak egy picit geci Garcon 😀😀

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
III Robert apja azt nyilatkozta, hogy a fia naprol napra jobban van es kifejezetten jatszani akar a kovetkezo meccsen is. Delonso_
😀 Pierre Garcon: It's a tougher task if Kirk Cousins starts
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
III Robert apja azt nyilatkozta, hogy a fia naprol napra jobban van es kifejezetten jatszani akar a kovetkezo meccsen is.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
apeszos
megbízható tudományos forrás vettem igénybe😛
 answers.yahoo.com/question/index?qid=20100131090409AAkP3og

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
sapka, nem vagyok abban biztos, hogy "ha a hétvégén nem leszünk playoff helyen, utána már biztos nem" (valahogy így mondtad), mert ugye a köv. héten Giantséknak jut a Ravens, a Seattlenek meg a 'niners, és az azért egyik se lesz sima W a riválisainknak.
ezért mondom, húzzuk be a Brownst, valahogyan, és csak meglesz.agent T
úgy értettem, hogy most van rá a legnagyobb sansz
Atlanta-Giants; Seattle-Buffalo, GB-Chicago
mindegyik meccs többesélyes, utána jó indulattal 2-re mondhatnánk, hogy kétes, de inkább csak a Ravens meccs, mert Kaepernick továbbra sem jó.+úgy gondoltam, hogy ott már nem a Ravens lesz a kulcs.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Redskins hopeful Robert Griffin III will be able to play Sunday in Cleveland

Robert Griffin III injury: Medical experts say there may be risk involved if he plays Sunday

szeretem mikor ilyen egyértelműek.. 😀

apeszos
Szóval játszhat, de lehet vele gond 😊
Értem 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
mit jelent ez a mild strain to knee?agent T
"Enyhe térdrándulás"nexion218
Az volt már nekem is, két hétig lépni is nehéz volt 😊

sapka, nem vagyok abban biztos, hogy "ha a hétvégén nem leszünk playoff helyen, utána már biztos nem" (valahogy így mondtad), mert ugye a köv. héten Giantséknak jut a Ravens, a Seattlenek meg a 'niners, és az azért egyik se lesz sima W a riválisainknak.
ezért mondom, húzzuk be a Brownst, valahogyan, és csak meglesz.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins hopeful Robert Griffin III will be able to play Sunday in Cleveland

Robert Griffin III injury: Medical experts say there may be risk involved if he plays Sunday

szeretem mikor ilyen egyértelműek.. 😀

több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
mit jelent ez a mild strain to knee?agent T
"Enyhe térdrándulás"

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
mit jelent ez a mild strain to knee?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azert lasd be jobb szo mint a torn ligament.