Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát én azért várnék még a helyetekben Mossal... Ki tudja mi jár az öreg fejében. Kurvára fiatalít... És ezek szerint az sem gátolta ebben, hogy Gaffney a legjobb elkapónk volt tavaly. Meg ne lepődjünk. Az O fal marad a tavalyi szerintem, hacsak Brown helyén nem Smith fog kezdeni. Kukázni max a csere cseréjét tudnánk, az FA elején kellett volna valami jobb (és fiatal) nevet kihalászni.
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintetek kell még valakit kukázni, vagy élhető lesz az O falunk?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én is jobban örülök, hogy Moss maradt, bár lehet, hogy Gaffneynek már több hasznát vettük volna.
Mossnak még azért lehet egy jó éve. Egy jó tűrhető.
Portist sajnáltam annyira, mikor ment, mint ahogyan Santanát hiányolnám, ha távozna.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
kicsit sajnálom Gaffneyt, bíztam benne kaphatunk érte valami picket, lehet Moss elengedése lett volna ésszerűbb a formákat tekintve, de jobban örülök, hogy Moss maradt!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://nflhu.blog.hu/2012/05/01/gaffney_t_elengedte_a_redskins
"A Washington Redskins csapata elengedte elkapóját Jabar Gaffney-t. A tegnapi napon már elvették Gaffney mezszámát ám a hidezuhany ma következett a számára. A wide receiver a 10-es számban játszott amit az új irányító Robert Griffin III fog viselni a következő szezontól kezdve, hiszen a Baylor egyetemen is ez volt a mezszáma.

Az elkapó korábban lenyilatkozta, hogy a csapat megpróbálja eltradelni. Erről Chris Russell-nek nyilatkozott a WTEM-AM rádióban. A tizedik profi szezonját tavaly befejező Gaffney a legjobb szezonját tudhatja maga mögött. 68 elkapásból 947 yardot (Redskins legjobb) 5 touchdownt szerzett. Tíz év alatt már megfordult a Houston Texans (2002–2005), a Philadelphia Eagles (2006), a New England Patriots (2006–2008) és a Denver Broncos (2009–2010) csapatánál is.

Lehet, hogy tavaly a legjobb volt, de mostanra már létszám felettivé vállt. Idén szerződtették Josh Morgan-t és Pierre Garcon-t. Továbbá a csapat tagja a tehetséges újonc elkapó Leonard Hankerson és a veterán Santana Moss."
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Közben folytatódik a kukázás:
[list=*]
  • Lennon Creer RB Louisiana Tech
  • Antwon Bailey RB Syracuse University Athletics
  • Dwayne Frampton WR Arkansas State
  • Sam Kirkland WR Kent State
  • Ben Gibbs (eredetileg fullback) TE Abilene Christian
  • Terrance Campbell G South Carolina
  • Kentrell Lockett OLB Mississippi
  • Monte Lewis OLB Jacksonville State
  • Phelon Jones CB Alabama
  • [/list]
    Ugye Goffról már tudunk.
    több mint 14 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Strong Safetynek Gomes még gyenge. Nem véletlenül hozták ide azt a meszesvödröt. Tavaly is Atogwe cseréje volt, de az első ütközésnél összeszedett egy térdsérülést, hiába ért oda az emberre, lecsúszott róla... gyenge még. Más kérdés, hogy Doughtynál így is jobb. Nekem az egyik kedvencem Gomes, de nem kezdő szint még...
    több mint 14 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Akkor a free safetyvel beszopjuk, azt látom ki a soraitokból.
    Doughty mint jolly joker, ilyen csak nálunk lehet 😊)

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 14 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    hogy lesz az az istenátka secondary?agent T
    erre megpróbálok válaszolni
    van egyszer a kezdőcornerpáros: Hall-Wilson, ez biztos, minden más kérdéses.
    van még 3 prémium fix pozíció:
    ők versenyeznek:
    FS: Cedric Griffin, Tanard Jackson, Madieu Williams
    SS: Travon Bellamy (who?), Jordan Bernstine, Gomes, Erain Smith (who?),
    nickel: Barnes, Richard Crawford, Chase Minnifield, Thompson, Leigh Torrence (who?)
    illetve Doughty, aki jolly joker, minden posztért versenyben van...

    leegyszerűsítve, a free safety posztért tényleg egy 3 fős verseny alakult ki, melyik kevésbé elhasznált veterán,
    SS ezek alapján biztosan Gomes lesz (ha vödör úr kiszáll a versenyből, mint írtad)
    nickel: Barnes és Thompson között dőlhet el.
    (illetve akik mögé zárójelben kis kérdőszót tettem, nem hiszem hogy megélik a rostert, mert fogalmam sincs kicsodák, persze ez nem azt jelenti, akiről nem tudom ki, nem érheti meg a rostert, de számottevően kicsi az esélye)

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 14 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    ... most akkor Vödörrel mi van, kivágták már, vagy ki fogják, vagy mi van, és ha repül, hogy lesz az az istenátka secondary?agent T
    Azt csak a jóisten, meg Buce Allen tudja. Remélem -ha mást nem is- visszahozzák Atogwe-t, mert különben az isten sem ment meg minket Doughty-tól. Az hogy C.Griffin menjen a helyére nem megoldás, mert akkor meg kevesebb a CB...
    több mint 14 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Irónia Tomi, irónia.. 😀apeszos
    Nem, nem azért kérdeztem a törlést, mert az idők során elvesztettem volna a humorérzékem,

    OFF - hanem mert itt volt valaki, aki már nem csak a kolléganőimre féltékenykedett, hanem arra is, ha beírok a Skins (vagy a Sens) topikba, és már nagyon elegem volt.. de időközben kidobtam a gecibe, szólval - ON

    Hail To The Redskins 😀agent T
    'Skins csak egy van... Nő meg... na mindegy. Nem a siged nem tetszett neki? 😀 😛apeszos
    Nem kérdeztem rá 😀

    Na mindegy... most akkor Vödörrel mi van, kivágták már, vagy ki fogják, vagy mi van, és ha repül, hogy lesz az az istenátka secondary?

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 14 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Ja jó igaz is, akkor bocs.agent T
    Irónia Tomi, irónia.. 😀apeszos
    Nem, nem azért kérdeztem a törlést, mert az idők során elvesztettem volna a humorérzékem,

    OFF - hanem mert itt volt valaki, aki már nem csak a kolléganőimre féltékenykedett, hanem arra is, ha beírok a Skins (vagy a Sens) topikba, és már nagyon elegem volt.. de időközben kidobtam a gecibe, szólval - ON

    Hail To The Redskins 😀agent T
    'Skins csak egy van... Nő meg... na mindegy. Nem a siged nem tetszett neki? 😀 😛
    több mint 14 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    féltékenykedett... ha beírok a Skins topikbaagent T
    áhám, tehát jó nők szokták olvasgatni a skins topikot? :rolleyes: :rolleyes:
    azonnal PM!sapka
    Az olvasni, az túlzás, mert ez a kifejezés magában implikál bizonyos fokú megértést - pl a defense és az offense közötti lényegi eltérés legalább körülbelüli kapisgálását - inkább a betűk egyásutániságának észrevételezését mondanám, mely állapot generálta a "hogy tudtok irkálni ennyit erről a marhaságról" mondat megszületését. De immár ez a múlt, és most sokkal bizakodóbban várom a szezont máris 😊

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 14 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    féltékenykedett... ha beírok a Skins topikbaagent T
    áhám, tehát jó nők szokták olvasgatni a skins topikot? :rolleyes: :rolleyes: (mármint ha volt rá oka...)
    azonnal PM!

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 14 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Hogy is írta valaki itt Griffinre? Szaladgál.....apeszos
    Ja jó igaz is, akkor bocs.agent T
    Irónia Tomi, irónia.. 😀apeszos
    Nem, nem azért kérdeztem a törlést, mert az idők során elvesztettem volna a humorérzékem,

    OFF - hanem mert itt volt valaki, aki már nem csak a kolléganőimre féltékenykedett, hanem arra is, ha beírok a Skins (vagy a Sens) topikba, és már nagyon elegem volt.. de időközben kidobtam a gecibe, szólval - ON

    Hail To The Redskins 😀

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 14 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Hát, a Cousins videóból amit linkeltél, az lejön h jó keze van, ami nem nagyon derült ki, hogy mit csinál mikor rohadt nagy nyomás alatt van.agent T
    Hogy is írta valaki itt Griffinre? Szaladgál.....apeszos
    Ja jó igaz is, akkor bocs.agent T
    Irónia Tomi, irónia.. 😀
    több mint 14 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Hogy kell törölni a nicket?

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 14 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    Cox simán kezdő lesz igaz rotálva de sok snapet fog kapni főleg passnál.

    Kendricks kezdő lesz,a méretét ismertük de a sebességét is+nagy küzdő igazi bulldog blitzelni eredményes lesz .

    Curry tényleg nem lesz kezdő de ez mondjuk a Cole Babin páros mellett nehéz is lenne bárkinek 😊

    Boykin ST visszahordás+nickel cb

    a többiek meg majd beérnek ha másra nem egy szép cutra.

    Igazi kezdő need csak a LB poszt volt ott elvitték Kikilit innen egyenes út vezetett a drafft legjobb védőjéhez Coxhoz.Janek
    bár ez itt off, de most az egyszer lapátolok kicsit a tűzre 😛
    Cox vagy DE-t fog játszani nálatok (Babin-Cole), vagy UT-t (Jenkins); az a kérdésem kit fog kiszorítani TC-ben->nem lesz kezdő, de sokat lesz rotálva
    mint már írtam Kendricks 5'11, abban a játékfelfogásban, ahol egy TE 6'4 vagy afelett kezdődik, emberfogásban akármilyen gyors súlytalan lesz, zónázás is kérdés természetesen, futás ellen nem mondom rossz lesz, de egy OLB-től nem feltétlen ezt kell elvárni
    Curry akkor ok, de csak plusz egy ember Cox mellé a depthbe, azért nem volt eddig sem olyan rossz az szerintem, szóval feleslegesnek is mondhatjuk
    Boykinről 5'9, tényleg kíváncsi leszek mit fog tudni nickelben, azért nem bíznék rá komolyabb feladatot
    szóval 2 rotációs ember, és 2 alulméretezett egyetemi elit, szép kis mismatchek lesznek
    azt azért nem mondanám, hogy Cox eredendően rossz húzás volt, de a többiek elég nehezen illeszthetőek be egy jó koncepcióba, persze lehet hogy csak nem vettem észre.
    Szóval oda erősítettek ami erős volt, oda húztatok projektet, ahova kezdő kell...
    de lehet rosszul gondolom, nem mondom hogy nem, de nem hiszem, hogy ez olyan jó draft lett volna

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 14 éve
    Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
    Azért én megvédeném a mi draftunkat bár nem tisztem és nincs is nagy jelentősége mi mit mondunk itt...

    philly draft: 1. Fletcher Cox (DT/DE); 2.Mychal Kendricks (ILB); 2.Vinny Curry (DE); Nick Foles (QB); 4.Brandon Boykin (CB); 5. Dennis Kelly (OT); 6. Marvin McNutt (WR); 6. Brandon Washington (G); Bryce Brown (RB)
    ->szerintem ez a csoport legrosszabb draftja. Komoly, hogy ők sem húztak kezdő potenciálut az első három körben, Cox és Curry is rotációs ember lesz a falukban, gondolom nagyon hiányzott a depth... Kendricks 5'11 magas!, jó 4-3 OLB sosem lesz. Ryanst nem tenném ki szélre, de ha ott lesz nem fogom bánni wink. Foles Cousins szintű húzás, ezt sem értem igazán. McNutt és Washington elég jó a 6.-ban szerintem. Azért is gondolom rossznak ezt a draftot, mert sokkal jobbat is húzhattak volna, de az embereik kb. 1 éves projektet biztosan vannak, nem fognak PO-ban köröket menni így az biztos. Jenkinsék meg csak öregebbek lesznek. Nem értem, hogy akkor most építkeznek vagy készen vannak...


    Cox simán kezdő lesz igaz rotálva de sok snapet fog kapni főleg passnál.

    Kendricks kezdő lesz,a méretét ismertük de a sebességét is+nagy küzdő igazi bulldog blitzelni eredményes lesz .

    Curry tényleg nem lesz kezdő de ez mondjuk a Cole Babin páros mellett nehéz is lenne bárkinek 😊

    Boykin ST visszahordás+nickel cb

    a többiek meg majd beérnek ha másra nem egy szép cutra.

    Igazi kezdő need csak a LB poszt volt ott elvitték Kikilit innen egyenes út vezetett a drafft legjobb védőjéhez Coxhoz.Janek
    Én sem értem miért ez a legrosszabb. Cox Jenkinsel fog rotálni, jövőre kezdő és Washburn szerint sokkal jobb mint Héjnszvörsz volt. Kendricks futás ellen baszottul jó ezért kellett, a magassága engem is zavar, de van még a keretben aki tud pasz ellen védekezni, meg azért ő se reménytelen.

    Curry future Hall of Famer. Idén nagyon toljuk a passrusht, RGIII nagy kedvencem, de kapni fog rendesen Romoval meg Elial egyetemben. Boykin nickell lesz, de ő is future project. Nem lehetett benn hagyni. Kellyt említeni sem érdemes. McNutt meg Washington majd jó lesz valamire, de megérte behúzni őket, Bryce Brown ki tudja. A biztonság kedvéért udfa-ban jött Polk. 3. futónak meg tökmindegy ki van ott. A csapat jövőre meg van, így meg már az utána következő évekre is komoly prospecteket szereztünk. Ha meg ott leszünk PO-ban Reid is tutira marad, és akkor 3 év múlva ha megnézzük, ez minden idők legjobb Reid éra draftja volt.
    több mint 14 éve
    ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
    Ne HL videót nézzetek. Inkább ezeket:
    Kuzin vs. Wisconsin
    vs. Ohio State
    vs. Michigan
    vs. ND


    Állat vagyok, ami enni kér...
    több mint 14 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Hát, a Cousins videóból amit linkeltél, az lejön h jó keze van, ami nem nagyon derült ki, hogy mit csinál mikor rohadt nagy nyomás alatt van.agent T
    Hogy is írta valaki itt Griffinre? Szaladgál.....apeszos
    Ja jó igaz is, akkor bocs.

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 14 éve
    Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
    Azért én megvédeném a mi draftunkat bár nem tisztem és nincs is nagy jelentősége mi mit mondunk itt...

    philly draft: 1. Fletcher Cox (DT/DE); 2.Mychal Kendricks (ILB); 2.Vinny Curry (DE); Nick Foles (QB); 4.Brandon Boykin (CB); 5. Dennis Kelly (OT); 6. Marvin McNutt (WR); 6. Brandon Washington (G); Bryce Brown (RB)
    ->szerintem ez a csoport legrosszabb draftja. Komoly, hogy ők sem húztak kezdő potenciálut az első három körben, Cox és Curry is rotációs ember lesz a falukban, gondolom nagyon hiányzott a depth... Kendricks 5'11 magas!, jó 4-3 OLB sosem lesz. Ryanst nem tenném ki szélre, de ha ott lesz nem fogom bánni wink. Foles Cousins szintű húzás, ezt sem értem igazán. McNutt és Washington elég jó a 6.-ban szerintem. Azért is gondolom rossznak ezt a draftot, mert sokkal jobbat is húzhattak volna, de az embereik kb. 1 éves projektet biztosan vannak, nem fognak PO-ban köröket menni így az biztos. Jenkinsék meg csak öregebbek lesznek. Nem értem, hogy akkor most építkeznek vagy készen vannak...


    Cox simán kezdő lesz igaz rotálva de sok snapet fog kapni főleg passnál.

    Kendricks kezdő lesz,a méretét ismertük de a sebességét is+nagy küzdő igazi bulldog blitzelni eredményes lesz .

    Curry tényleg nem lesz kezdő de ez mondjuk a Cole Babin páros mellett nehéz is lenne bárkinek 😊

    Boykin ST visszahordás+nickel cb

    a többiek meg majd beérnek ha másra nem egy szép cutra.

    Igazi kezdő need csak a LB poszt volt ott elvitték Kikilit innen egyenes út vezetett a drafft legjobb védőjéhez Coxhoz.

    több mint 14 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Hát, a Cousins videóból amit linkeltél, az lejön h jó keze van, ami nem nagyon derült ki, hogy mit csinál mikor rohadt nagy nyomás alatt van.agent T
    Hogy is írta valaki itt Griffinre? Szaladgál.....
    több mint 14 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Hát, a Cousins videóból amit linkeltél, az lejön h jó keze van, ami nem nagyon derült ki, hogy mit csinál mikor rohadt nagy nyomás alatt van.

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 14 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Sapka elemzését betűzgetve azon gondolkodtam, hogy a Giants draftja nem igazán sikerült jól... 😀 De hát SB győztesek, vagy mi... A másik két riválisnál viszont feltűnt, hogy a védelmeket erősítették javarészt, de hála az égnek ebben előrébb járunk. Nálunk idén érik be igazán a defense, és ha Jenkins feleolyan jó lesz mint ahogy várom, már keményebb védelmünk lesz mint tavaly. Kerrigantől kiugró évet várok, Orakpoval pusztítani fognak... A secondary fekete ló, nem tudni mit fognak alakítani, de bízom Haslettben, és Morris nagy király.... Már a draft alatt volt egy olyan érzésem, hogy a Tehenészek és a Philly RGIII ellen fegyverkezik. Érdekes lesz ez az idény, több szempontból is. A csapat nagyon-nagyon fiatalodik, látszik a hosszú távú építkezés, és nagyon sokat fog számítani III. Róbert király rookie éve is ahhoz hogy Shanny folytathassa az építkezést. Ha már egy helyet lépünk előre a csoportban, megérte. Mindenesetre két nagy mínuszt sikerülhet kilőni a négyből: Gano és Grossman már nem tényező, maradt Doughty és Kyle. Végülis ez 50%... 😀
    Kicsit vegyük szemügyre Kuzinunkat is, ha már....
    Kirk Cousins - Spartan Highlight Video (2008-2011)