Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
Még jó, hogy elvitatkozgattunk a Merítővödrön. Ilyen esetekre csak van valami biztonsági szelep azon a kurva szerződésen? Az ügyvédek országában? És persze megint ki a nevető harmadik? Hát persze hogy Doughty... Kiirthatatlan az az ember.
több mint 14 éve
Ehh...Brandon Meriweather - DB - Redskins
Pro Football Weekly suggests Redskins SS Brandon Meriweather could lose his roster spot after his April 26 arrest.
Meriweather was busted for DUI in Arlington (VA) after refusing a breathalyzer. The Redskins drafted two late-round defensive backs, and new CB Cedric Griffin has the ability to play safety. The Redskins may be hesitant to immediately release Meriweather after handing him $3.5 million guaranteed in March.
több mint 14 éve
Nem értem miért vagytok kiakadva a Cousins picken. Az NFL .com-on ezt írják erről:Szerintem is. Azzal a kitétellel, hogy ha RGIII tényleg akkora űberász, akkor nem jelenthet neki terhet Cousins semmilyen szempontból. nevetséges lenne, ha azon stresszelné magát, hogy húztak mellé még valakit negyedik körben. Ez nem is életszerű.
"The Redskins believe Cousins can be a good backup. That's not a luxury in today's NFL; it's a requirement. "
És kb az én véleményem is ez. Hogy a negyedik körben? És ha húzunk egy backup LB-t, CB-t, vagy O-line embert negyedikre, - mert kezdő szintű nemigen lett volna ahogy néztem - az nem elpazarolt pick? És Cousins szvsz. elég közel van a a kezdő színvonalhoz. Azt gondolom az egyetlen negatívum ebben a dologban az lehet, hogy ezzel felesleges nyomás alá helyezik RG3-t is.Red
Cousins nem tudom, hogy jó-e (gondolom igen, az öreg Shanny szemében bízva) de maga az elképzelés szerintem jó. Mondjátok, hogy kiegyenlített lesz az NFC East, akkor tételezzük fel, hogy RGIII kiesik mondjuk 3 meccsre.
Ki megy a pályára? Beck, Istennek legyen hála, már nem, tehát abban kell reménykedni, hogy impresszív napot fog ki Rexy. Ezen paráztunk egész évben tavaly is, most meg ezt szeretnénk megint látni? A remegő gyomor, hogy na, most nem állunk szarul, na bedobja-e Rexy jó távolra, 3 védő közé, hogy tuti INT legyen.. hát nekem nem hiányzik.
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
Nem értem miért vagytok kiakadva a Cousins picken. Az NFL .com-on ezt írják erről:"The Redskins believe Cousins can be a good backup. That's not a luxury in today's NFL; it's a requirement. "
És kb az én véleményem is ez. Hogy a negyedik körben? És ha húzunk egy backup LB-t, CB-t, vagy O-line embert negyedikre, - mert kezdő szintű nemigen lett volna ahogy néztem - az nem elpazarolt pick? És Cousins szvsz. elég közel van a a kezdő színvonalhoz. Azt gondolom az egyetlen negatívum ebben a dologban az lehet, hogy ezzel felesleges nyomás alá helyezik RG3-t is.

Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 14 éve
turkálok kicsit a csoportellenfelek szemében 😛 első 3 kört néztem meg igazán
giants draft: 1.David Wilson (RB); 2.Rueben Randle (WR); 3.Jayron Hosley (Cb); 4.Adrien Robinson (TE); 4.Brandon Mosley (OT); 6.McCants (OT); 7.Markus Kuhn (DT)
->végülis nyertek egy SB-t, de elég komoly, hogy nem húztak olyan embert akire kezdőként számíthatnak jövőre... Wilson elég érthetetlen, mert Bradshaw típusú; ők tudják..., Randle épp olyan agyatlan mint Manningham volt, végülis egyszer bejött nekik. Hosley nagyon apró, igazi CB sosem lesz, nickelt húzni 3. körben elég drága mulatság +mintha már lenne pár nickel aspiráns is. McCants szerintem bejöhet, többiről inkább nem mondok semmit. Robinson kevés lesz jövőre kezdő TE-nek. Mindegyik ember hosszú távú projekt, remélem ez majd visszaüt 😛
philly draft: 1. Fletcher Cox (DT/DE); 2.Mychal Kendricks (ILB); 2.Vinny Curry (DE); Nick Foles (QB); 4.Brandon Boykin (CB); 5. Dennis Kelly (OT); 6. Marvin McNutt (WR); 6. Brandon Washington (G); Bryce Brown (RB)
->szerintem ez a csoport legrosszabb draftja. Komoly, hogy ők sem húztak kezdő potenciálut az első három körben, Cox és Curry is rotációs ember lesz a falukban, gondolom nagyon hiányzott a depth... Kendricks 5'11 magas!, jó 4-3 OLB sosem lesz. Ryanst nem tenném ki szélre, de ha ott lesz nem fogom bánni 😉. Foles Cousins szintű húzás, ezt sem értem igazán. McNutt és Washington elég jó a 6.-ban szerintem. Azért is gondolom rossznak ezt a draftot, mert sokkal jobbat is húzhattak volna, de az embereik kb. 1 éves projektet biztosan vannak, nem fognak PO-ban köröket menni így az biztos. Jenkinsék meg csak öregebbek lesznek. Nem értem, hogy akkor most építkeznek vagy készen vannak...
cowboys draft:1.Claiborne (CB); 3.Tyrone Crawford (DE); 4.Kyle Wilber (OLB); 4.Matt Johnson (SS); 5. Danny Coale (WR); 6.James Hanna (TE); 7. Caleb McSurdy (ILB)
->ez volt a legjobb, már írtam korábban is, hogy ez a Claiborne feltrade nagyon jó volt, többiek inkább csak kiegészítő emberek. Kb. be is fognak jönni, mondjuk annyira azért nem lett jó szerencsére itt sem. 😀
draft alapján elég kiegyenlített lesz a csoport, giants szerintem köv. szezonban nem lesz olyan jó, philly szokásos kétarcúság, cowboysban lehet a legtöbb, +Griffin még nem tudjuk mit is tud :rolleyes:
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Igen, ezért is jár jó úton Shanny, csak nem tudom lesz-e ideje élvezni is mire beérnek a fiatalok.
több mint 14 éve
Niles Paul tight enden még mindig meg tudok döbbenniPaul: 6'1 224
Davis: 6'4 258
Cooley: 6'3 255
Paulsen: 6'5 268
3 inch az úgy 7,5 centi
30 pounds az úgy 13,5 kiló
végülis majdnem...
szerk. még valami: The Redskins will have 13 players who were rookies last year (12 draft picks plus the undrafted Willie Smith) joining the nine 2012 draft picks on the off-season roster. Let’s say that 10 of last year’s rookies and seven of this year’s selections make the 53-man roster. If that happens, nearly one-third of the roster would be first- and second-year players. That would be a remarkable transformation, as the Redskins were the oldest team in the league just two years ago.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Tudom, hogy régi dolog, de hivatalosan ma jelentették be. Goffot én sem értem, de Cousins óta nem merek megszólalni... Nem tudom miért jön ide, szinte nincs már térdszalagja, New Yorkban is sérült listán volt tavaly. Gyakorlócsapat, legyen kit szétütni Robinsonnak...Ma bejelentették hivatalosan, hogy aláírtak Rackers-el, remélem ez Gano cutot jelent.... Valamint a Giants LB Jonathan Goff is szerződést kapott.apeszosRackerses ügy régi dolog (még draft előtti), viszont Goffon nagyon meglepődtem
valszeg semmi térde nincs, ezért nem kellett senkinek, és valami nagyon minimumért jött ide, nem kedvelem nem egy jó játékossapka
több mint 14 éve
Ma bejelentették hivatalosan, hogy aláírtak Rackers-el, remélem ez Gano cutot jelent.... Valamint a Giants LB Jonathan Goff is szerződést kapott.apeszosRackerses ügy régi dolog (még draft előtti), viszont Goffon nagyon meglepődtem
valszeg semmi térde nincs, ezért nem kellett senkinek, és valami nagyon minimumért jött ide, nem kedvelem nem egy jó játékos
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Ma bejelentették hivatalosan, hogy aláírtak Rackers-el, remélem ez Gano cutot jelent.... Valamint a Giants LB Jonathan Goff is szerződést kapott.
több mint 14 éve
Negyedikre.... Backup QB? Hát jó.
több mint 14 éve
Szerintem nem kell túlmisztifikálni ezt a Cousins picket, kicsit luxus, de annyi hogy 4 évig backupkodni fog Griffin mögött, szerintem semmilyen elcserélési terv nincs emögött a pick mögött, egyszerűen úgy gondolták kész a csapat, de backup QB kéne, ennyi.
több mint 14 éve
Így van. Hülye terv. Mint amilyen hülye pick volt.
több mint 14 éve
Ez hülye egy terv. Mert egy idei negyedik kört direktben el lehetett volna cserélni jövőbeni másodikra, ha két évet számolunk.
Ezért kockáztatni, hogy ez a terv, ami nem is valószínű, és nem is tudni meddig tart, az hülyeség szvsz.
Mert ha Flynn a példa, akkor a rookie szerződés lejártáig, ami 2016. De akkor maximum harmadik kör lehet belőle, legjobb esetben. Ha Kolb, akkor sem egy év, bár ő legalább második körré vált, de mikorra?
Ha előbb elkel Cousins, mint 2016, akkor sem jövőre, inkább 2014 vagy 2015, de arra kaptatok volna második kört direktben. Az nem kerül pénzbe, nem kerül roster helybe, nem kerül semmibe és tutira megvan. Értem én a cikket, de túlbonyolítja, túlmagyarázza.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Mivel nem vagyok draft meg csere-nagyokos, nem mertem mondani, de titkon vmi ilyesmiben reménykedtem... Ha már nem lesz első körünk még két évig, legalább vmelyik évben lehetne 2 második kör. Persze ha minden ideálisan alakul. De ahogy az ESPN is írja, legrosszabb esetben lesz egy jó backupunk hosszútávra. Rex 31, se fiatalabb, se jobb nem lesz.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Ezzel vitatkoznék.. Ha need volt, akkor nem volt korán. Márpedig need volt. A Cousins pick nem volt need, 1/2 után. Na az indokolatlan volt. Ha húzok egy franchise QB-t 1/2-re kurva drágán, és tudom hogy milyen az O line, akkor inkább a falat erősítem mihamarabb... Mondjuk úgy, ahogy beszéltük is, feltrade a második körbe, mondjuk Martinért. Valahogy azt érzem, jobban jártunk volna vele mint Cousinsal... 😀 Továbbra is tartom, Cousins a hetedikben is meglett volna, ha már annyira kell, sőt talán UDFA is jöhetett volna. Hiába kezdő szint Griffin, még őt is fel kell építeni, és fal nélkül nehéz lesz... Vagy Shanny már előre számít rá, hogy RGIII-t ilyen O fallal úgyis legyalulják? Akkor meg tök mindegy, mert ha nem produkál legalább egy közepes szezont, jövőre már nem ő draftol.Nem tudom. Ebben azért nagyobb rizikó van mint a Griffinért fizetett ár.... Még mindig azt érzem, elpazaroltuk azt a picket.apeszosszerintem ez ennél sokkal egyszerűbb; behúzták a guardot a needre, kicsit korábban mint indokolt volt, és felkiáltott Mike; kész a csapat!, és húztak két BPA-t: Cousinst és Robinsont; (ezt követő körökben, pedig csak olyanokat húztak akikben látnak hosszútávon fantáziát, pl. leggyorsabb belső olineman, vagy a high profile Compton)
Robinson helyett jövőre is simán ráértünk volna Fletcher helyére húzni
ahogy elég lett volna jövőre backup QB-t húzni, mert addig biztosan marad Grossman és biztos vagyok benne, hogy ő lesz a második számú idén
+nagyon-nagyon halkan mondom, volt már ilyen a skins történetében; a hátsó köröst Gus Frerottenak hívták... (az első köröst már fogalmam sincs)
szóval plusz biztosíték. ha meg mindkettő jó lesz, komoly csereértéke lesz.sapka
Robinsonnal nincs baj, bár először ez sem tetszett, mondjuk engem megtévesztett a kiírás (mivel nem ismerem) hogy OLB. De Fletcher helyét sanszos hogy Riley veszi át, és neki is kellett két év tanuló idő...(2010/4. round) Bár kinézem az öregből, hogy 40 évesen is ott fogja osztani az észt a pályán... 😀
update: Report: Skins plan to trade Cousins in future
ESPN's Chris Mortensen reported Saturday that the Redskins drafted Kirk Cousins in the fourth round with the intention of "developing" him and trading Cousins for draft picks down the road.
The Cousins pick has drawn media flak due to a phony QB controversy, though Cousins won't even be Robert Griffin III's backup. He'll be a third-stringer, and Rex Grossman will play if Griffin struggles. The Redskins will hope that Cousins' arm gets stronger and he adds some weight while riding the bench. At worst, the Redskins have themselves a potentially quality long-term backup. At best, Cousins will bring back a second-round pick in a few years.
több mint 14 éve
Ez igaz. Elfogadom.Bár én a magam részéről Flynnt elég sokat szidtam, hogy ennyi alapján amit mutatott franchise QBnak nem merném leigazolni. De az igaz, hogy nem is nekem (ecceri szurkernek) kell belelátnom semmit.
Apróság az ügyben, hogy Flynnből nem lett cserealap. Elengedték és szabadon igazolhatóvá vált. Így kaphatnak érte kompenzációs picket, az tény.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
ulpi:miért Kolbról, hogy derült ki hogy jó?, vagy Flynnről? (sehogy!)
szerencséjükre voltak olyan pillanataik, amelyekben közvélemény vagy/és edzők azt gondolták azok. és ez épp elég.
Cousinsról akkor derülhetne ki ez, ha Griffin megsérül, akkor felmegy és megmutatja, hogy elvesztegettük e a picket. Drága volt backupnak, de ha cserére tenyésztik akkor azért nem egy rossz gondolat.
szerk.: ugyanazt írtam le én is mint nexion
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
De hogy derül ki, hogy mindkettő jó lesz?Bőven elég, ha akad vki más, aki szerint jó. Ezt pl ha ügyesek az edzők, preseason-ben el is lehetne hitetni. Az meg, hogy tényleg jó-e, legyen annak a baja,akire eseleg rásózzuk. Egyébként Heath Shuler volt az elsőkörös, 3. Overall.
Ha RG3 nagyon jó, akkor egyszer csak lecserélik? Beküldik Cousinst, hogy nyerjen ő is pár meccset? Ezt nem tudom elképzelni.
Ha RG3 rossz lesz, akkor beküldhetik, de nem egy pick után. Hanem ha elfogadhatatlanul rossz lesz két teljes meccsen, vagy többön. Ha akkor Kuzin király, miért hoznák vissza RG3-at? Hogy veszítsenek újra?
(És én még halkabban mondom, de Frerotte hetedik körös volt. Azzal szvsz apeszosnak se lenn baja).ulpianus
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
De hogy derül ki, hogy mindkettő jó lesz?Ha RG3 nagyon jó, akkor egyszer csak lecserélik? Beküldik Cousinst, hogy nyerjen ő is pár meccset? Ezt nem tudom elképzelni.
Ha RG3 rossz lesz, akkor beküldhetik, de nem egy pick után. Hanem ha elfogadhatatlanul rossz lesz két teljes meccsen, vagy többön. Ha akkor Kuzin király, miért hoznák vissza RG3-at? Hogy veszítsenek újra?
(És én még halkabban mondom, de Frerotte hetedik körös volt. Azzal szvsz apeszosnak se lenn baja).

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Nem tudom. Ebben azért nagyobb rizikó van mint a Griffinért fizetett ár.... Még mindig azt érzem, elpazaroltuk azt a picket.apeszosszerintem ez ennél sokkal egyszerűbb; behúzták a guardot a needre, kicsit korábban mint indokolt volt, és felkiáltott Mike; kész a csapat!, és húztak két BPA-t: Cousinst és Robinsont; (ezt követő körökben, pedig csak olyanokat húztak akikben látnak hosszútávon fantáziát, pl. leggyorsabb belső olineman, vagy a high profile Compton)
Robinson helyett jövőre is simán ráértünk volna Fletcher helyére húzni
ahogy elég lett volna jövőre backup QB-t húzni, mert addig biztosan marad Grossman és biztos vagyok benne, hogy ő lesz a második számú idén
+nagyon-nagyon halkan mondom, volt már ilyen a skins történetében; a hátsó köröst Gus Frerottenak hívták... (az első köröst már fogalmam sincs)
szóval plusz biztosíték. ha meg mindkettő jó lesz, komoly csereértéke lesz.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Nem tudom. Ebben azért nagyobb rizikó van mint a Griffinért fizetett ár.... Még mindig azt érzem, elpazaroltuk azt a picket.
több mint 14 éve
és ha csinálnak ebből a Kirk gyerekből egy jóféle csere-csalit? Mondjuk preseasonban betolják egy fél meccsre és sikerül neki olyan playeket hívni, hogy nagymenőnek nézzen ki és rásózzuk vkire jobb drafcetliért, mint amibe nekünk fájt vagy egy hasznos veteránért? Bár felőlem maradhat is, én egyelőre attól is boldog vagyok,hogy van egy franchise QBnk és igyekeztünk megerősíteni előtte a falat.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Az az igazság, hogy én még le vagyok ragadva Cousinsnál. Ezt képtelen vagyok megemészteni. Pár új név...
[list=*]