Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért legalább egy wildcardot illene megcsípni, ha be akarja fejezni a megkezdett munkát Shanny. 5 éves a szerződése, még 2-3 év full szopóág abba már nem fér bele. De sztem minden afelé tendál, hogy meglesz a hosszabbítás az Öregnek. Apropó Kyle... Azzal együtt, hogy látványosan jobbak voltunk Mike játékhívásaival, de mivan, ha Griffinnel kiderül, hogy nem is Kyle a gyökér, hanem McNyet meg Rexy voltak ultralúzerek? Akkor Jr.-nak amnesztiát adunk? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Griffin egy Beck/Grossman páros után nem tud besülni, max az elvárásoktól maradhat el, bár ez szubjektív, kinek mi az elvárása egy rookie évben. Luck szvsz simán beválik a Coltsban, de tőle sem szabad túl sokat várni az első évben, akadnak még más gondjai a támadó egységüknek. Mint ahogy nekünk is. A tavalyi rizikó faktorok még mindig állnak, (a QB-t kivéve), mert csak esetlegesen tudunk blokkolni a futóknak, a QB védelme passzjátéknál erős közepes, és ez csak rosszabb lesz ha valamelyik tackle lesérül, ami nem ritka nálunk. Bár ez most nem akkora probléma, látva RGIII mobilitását, és a kimozgás közbeni passzai pontosságát látva. Uhhh ezt át kéne fogalmazni kicsit.. de szerintem érthető... 😀 Griffinnek vannak célpontjai, több is mint kéne, és erős a gyanúm, hogy Hankerson jobban fog teljesíteni vele, mint Rexyvel. Emellett gazdagodott a TE különítmény Paul-al, amivel ugyan nem értek egyet, de ők tudják... A villám vili Garconról nem is beszélve. Szóval akad fegyvere harmadik Robinak, de szvsz kell még egy év legalább hogy össze is szokjanak. Nem nagyon emlegetjük, de csak egy fullback maradt Young személyében, ami szerintem kevés.... A 2-3 évben én is egyetértek, de annyi mindenképpen kell...
több mint 14 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Nekem nagyon szimpatikusnak, szerénynek és higgadtnak tűnik RG3, remélem, hogy a pályán is az lesz. A statisztikái imponálóak, valamiért az az érzésem, hogy Ő nagyobb durranás lesz, mint Luck (aki egyébként valamiért Eli-ra emlékeztet 😀 ).
Azt viszont nem értem, hogy miért mondjátok azt, h nem lépünk előrébb a csoportban. Tavaly is benne volt a csapatban egy 8-8-as szezon, néhány faktoron múlott ez. Ebből jövőre (remélhetőleg) nem lesz meg Gano, Rackers tökéletes ide. Doughty annyi vetélytársat kapott, hogy nem hiszem el azt, ha ő lesz a kezdő. Az irányító problémákat nem taglalnám, itt láthatóan minőségi különbség lesz. Kyle pedig marad, de szvsz gyakran az öreg fogja hívni a playeket, mert idén már nem szórakozhat. Az újoncok még jobbak lesznek, nagy potenciál van a csapatban. Én hiszem, hogy 2-3 éven belül rájátszásba kerülünk. Persze ehhez az kell, hogy Griffin ne süljön be, de erre nem sok esélyt látok. :cool:
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
-Eddig nem mertem mondani, de hasonló motoszkált bennem 😀 Akkora volt a gyomrom, mint egy borsószem. Nem bírtam lenyelni egy korty sört sem. Utána igen... 😛
-Itt ez a bizonyos nyilatkozat. http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d828a76a2/article/rg3-redskins-would-have-taken-me-not-luck-no-1-in-nfl-draft?module=HP11_headline_stack Nem véletlenül ment a ceremóniára burgundy-gold zokniban... Sok "szakértő" szerint nem a fehér csávó lesz jobb hosszútávon, pont fordítva. Semmit sem számít, de szerintem is így lesz. Valahogy megláttam Griffin és az Isten lába közötti összefüggést.... 😊
-Itt a zoknis video: http://www.nfl.com/draft/2012/profiles/robert-griffin%20iii?id=2533033 (balra az első)
-Látva a draft további részét (a közepe felé jókat röhögtem, lehet hogy a sör tette..) én is azon gondolkodtam, hogy mekkorát kaszálhatnánk egy feltrade-el a második kör elejére... csak én egy negyedik kör eleje+Gaffney, vagy Atogwe (mert vissza fog jönni 😀) mivel negyedik körünk kettő is van...(*102 és ugye Campbell után /Oakland*109)
-Höriék boncolgatták a csoportot kicsit, és igen, innen üzenem: pont a SB győztes kékeket vertük oda-vissza egy Grossmannel 😛. Beck nem tényező, ne is nagyon említse, csak ha azt szeretné hogy agyvérzés+infarktusban kihaljon a 'skins topic... Érdekes lesz a csoportunk, szvsz az első körben minden csapat erősödött, főleg a Tehenészek. Jobb eredményt várok mint tavaly, a 8-8 sem lesz mission impossible, de a csoporthelyezésünk nem lesz jobb, max egy hellyel. RGIII első éve igencsak tanulóév lesz... Ha sikerül az O falat megerősíteni, akkor ez az offseason nagyon jól alakul. már csak három emberkétől kellene megszabadulni, az egyik képben van (Gano), a másiknak sok ellenfelet hoztak (Doughty) tehát van rá esély, a harmadikat sajnos minimum le kellene lőni ahhoz hogy eltűnjön innen (Kyle).
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
irogatok kicsit összevissza;

-lehet csak én könnyebbültem meg, hogy Griffin lett behúzva Luck után (motoszkált a fejemben, hogy képesek berántani Richardsont)
-Griffin nyilatkozta állítólag, hogy ha 1/1-es lett volna a skins akkor is őt visszük, mármint ezt mondták neki; szerintem ez igaz! teljesen hihető a dolog, nagyon konkrét elképzelés volt Shanahanékben, na meg 3 első kört..., bár a fehér csávó lehet jobb lesz hosszútávon.
-nagyon jó hír, hogy az ofalemberek elvileg elég nagy csúszásban vannak, tehát a 3. kör elejére nagyon sexy játékosok maradnak, és el is tudnék képzelni valami olyan feltradeet, mondjuk pl. a patsel, hogy 3 kör eleje+Gaffney egy második körösért, ha... (nem merem leírni kire gondolok, mondjuk babona 😛)
-a csoportkórkép is érdekes, a giants és az eagles is rotációs játékost húzott első körben, mondjuk sajnos a cowboys nagyon is jót; nem lesz Claiborne a következő Revis, de Carr-ral elég komoly duó lesznek, nagyot erősödtek szerintem
-bár a legjobban eddig a Bucs draftja tetszik

és érdemes lesz jövőre követni kicsit a KC szezonját, a másik utat, kb. ugyanott járt a két csapat mikor a skins úgy döntött, hogy most akkor QB, míg a chiefs inkább tovább erősítette a keretet..., érdekes ellenpólus (báár azért Shanny nem véletlen nyert már 2 sb gyűrűt..., míg Crennel hatalmasat bukott a barnákkal...)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Nem lett meglepetés, Griffin lett a kiválasztott! Reméljük egy új időszak kezdődik vele, mindenesetre én nagy bízom benne 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Emberek hánykor kezdődik a draft???agent T
02.00Joey Tribbiani
Köszi 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Emberek hánykor kezdődik a draft???agent T
02.00

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Emberek hánykor kezdődik a draft???

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ASHBURN, Va. -- Washington Redskins coach Mike Shanahan strongly implied that the team will take Baylor quarterback Robert Griffin III with the second overall pick in the NFL draft.

"Nothing's a 100 percent yet, so I've got to say 99.9 (percent)" Shanahan said about selecting Griffin at a pre-draft news conference Wednesday.

"If you guys are right, we're taking RG3," Shanahan said, joking with reporters.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet hogy RG III bust lesz ezt sosem lehet előre tudni, sérülés, nem megfelelő sémába kerülés, ezer oka lehet. De én ennek jelenleg még Lucknál is kevesebb esélyét látom, Shanny sem véletlenül tette rá a DC- beli karrierjét.Delonso_
Rosszabb biztos nem lesz, mint az elmúlt, mondjuk hat év irányítói. A képességei megvannak, élni kell velük.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lehet hogy RG III bust lesz ezt sosem lehet előre tudni, sérülés, nem megfelelő sémába kerülés, ezer oka lehet. De én ennek jelenleg még Lucknál is kevesebb esélyét látom, Shanny sem véletlenül tette rá a DC- beli karrierjét.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos, valami nagyon komoly esőtáncot tudhatsz, tavaly év végén kértél egy franchise Qb-t és egy jó rúgót; és tessék. 😛sapka
Kérte azt is h Kyle takarodjon. Hm, összejön? 😊agent T
jó, minden nem jöhet be, az is elég hogy Mike hívja majd a playeketsapka
Majd jövőre.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ebből még Gano cut is lehet... Bár nem akarom elkiabálni, mint tavaly az Ausztrálnál...apeszos
apeszos, valami nagyon komoly esőtáncot tudhatsz, tavaly év végén kértél egy franchise Qb-t és egy jó rúgót; és tessék. 😛sapka
Kérte azt is h Kyle takarodjon. Hm, összejön? 😊agent T
jó, minden nem jöhet be, az is elég hogy Mike hívja majd a playeket

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
szerződést is kapottHöri
Ebből még Gano cut is lehet... Bár nem akarom elkiabálni, mint tavaly az Ausztrálnál...apeszos
apeszos, valami nagyon komoly esőtáncot tudhatsz, tavaly év végén kértél egy franchise Qb-t és egy jó rúgót; és tessék. 😛sapka
Kérte azt is h Kyle takarodjon. Hm, összejön? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Neil Rackers workouton!!sapka
szerződést is kapottHöri
Ebből még Gano cut is lehet... Bár nem akarom elkiabálni, mint tavaly az Ausztrálnál...apeszos
apeszos, valami nagyon komoly esőtáncot tudhatsz, tavaly év végén kértél egy franchise Qb-t és egy jó rúgót; és tessék. 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
A lényeg, hogy tényleg jön RG és végre nyugalom lehet.
Csak legyen egy kicsit erősebb fala és még egy két célpontot is el tudnék neki képzelni.Delonso_
csak nehogy saját magunkat lepjük meg a végén... Bár nem hiszem, de most, hogy a Colts hivatalossá tette' amit eddig is tudtunk, elkezdtem azon agyalni, hogy csak nehogy... mondjuk Griffinben az lehet a zseniális, hogy Snyder szája ízének is megfelel (nagymenő marketing- és pénzmágnes sokak által megkérdőjelezett áron ), de közben szinte biztos franchise player is, szóval csak nem lövünk mellé. Legyen már hétvége!nexion218
Hát mióta 2015-ig rátettük az életünkket, nincs min agyalni. 😊
Rakéta kilőve, hogy elsül-e a robbanófej, azt majd Teremtő Urunk eldönti.
Ha kiderül, hogy mondjuk egy jó nagy bust lesz, vagy az első edzésén end of career szárkapcscsont-törést szenved, akkor végünk mint a botnak, ez az egy biztos. 😊)

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Neil Rackers workouton!!sapka
szerződést is kapottHöri
Ebből még Gano cut is lehet... Bár nem akarom elkiabálni, mint tavaly az Ausztrálnál...apeszos
Adná a jóisten.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Neil Rackers workouton!!sapka
szerződést is kapottHöri
Ebből még Gano cut is lehet... Bár nem akarom elkiabálni, mint tavaly az Ausztrálnál...
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
A lényeg, hogy tényleg jön RG és végre nyugalom lehet.
Csak legyen egy kicsit erősebb fala és még egy két célpontot is el tudnék neki képzelni.Delonso_
csak nehogy saját magunkat lepjük meg a végén... Bár nem hiszem, de most, hogy a Colts hivatalossá tette' amit eddig is tudtunk, elkezdtem azon agyalni, hogy csak nehogy... mondjuk Griffinben az lehet a zseniális, hogy Snyder szája ízének is megfelel (nagymenő marketing- és pénzmágnes sokak által megkérdőjelezett áron ), de közben szinte biztos franchise player is, szóval csak nem lövünk mellé. Legyen már hétvége!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Neil Rackers workouton!!sapka
szerződést is kapott

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A lényeg, hogy tényleg jön RG és végre nyugalom lehet.
Csak legyen egy kicsit erősebb fala és még egy két célpontot is el tudnék neki képzelni.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Akkor megint összeírtam egy sor hülyeséget? 😊
...
De azt hiszem, visszatérek jó szokásomhoz és kussolok, sokkal élvezetesebb az írásaitokat olvasgatni 😊agent T
nem, szerintem nem írtál hülyeségeket; van amivel egyet is értettem. (+messze nem biztos, hogy én látom jól...)
én speciel örülök, ha írsz...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyetértek sapkával, annyit még hozzátennék, hogy Helu és Royster inkább playmaker, blokkolni nemigen tudnak, míg Hightower tackle szinten tudott blokkolni passzjátéknál, és erre RG-nek szüksége lenne, ismerve a falunkat. És azért power RB-nek se rossz. Már ha meggyógyult.
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Akkor megint összeírtam egy sor hülyeséget? 😊
mondjuk nem mélyedtem el semennyire se az RGIII-témában, megnéztem vagy két összefoglalót, gondoltam majd megszemlélem ha meglesz, na abban mindig rohangált, attól még lehet pocket, csak én nem vettem észre. 😊
Rocca meg szerintem is jó volt általában, de emlékszem, hogy volt egy meccs, mikor nagyon szidtuk, mert rúgta az alig harminc yardos puntokat, valaki már a fejét követelte..
De azt hiszem, visszatérek jó szokásomhoz és kussolok, sokkal élvezetesebb az írásaitokat olvasgatni 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊