Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
Nekifutok mégegyszer, hátha nem olvasta el senki 😛.-Az a szokás, kb. mindenhol, hogy TC-re hoznak egy kickert a kezdő mellé, hogy legyen verseny. Az a gond, hogy Gano elég jó kicker, kivéve ha nyomás van rajta, mert akkor nem. Ez gond, szóval a versenyt simán nyerni szokta és szezonban leolvad, Rackers jelentősen jobb kicker, ha idekerülne Ganot simán lenyomná. (A kicker class nagyon rossz, csoda, ha 7. körben kimegy valaki.) +Rocca szerintem egyik legjobb punter, legalábbis tavaly elég sok dolga volt, és nagyon jól megoldotta, mondjuk az is kellett, hogy Armstrong meg Paul elég jó gunner, és mindenhova odaér.
-sok próbasafety érkezett, Meriweather, Jackson, Griffin, valakit kihagytam, és elvileg Gomes lenne az egyik kezdő és 3-4 emberből kell a másik kezdő, Atogwere elvileg nincs szükség, visszatérhetne vet. minimumért, de elvileg nem fontos; és nem tudom lesz e valaha újra 100%-os.
-a cb poszt főleg a backupok még nincsenek megoldva, drafton számítok ide játékosokra. De nagyon bízok Morrisban, hogy csodát tesz.
-a futóknál nem értünk egyet 😐, Helu önmaga kevés egyedül, legalábbis Royster egyelőre kevés, mindenképp kell egy első/második számú futó, draft végén találunk egy erőfutót és tul.képpen kész.
-a támadófallal lesznek gondok, főleg a közepénél a futásblokknál, és ez eléggé fontos lenne Griffinnek is, aki sokkal inkább pocket QB, csak futtából is eszméletlen pontos. De zsebirányító természetesen.
Azt hiszem mindent kimerítettem, de ez csak a saját véleményem, nem objektív igazság... 😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
- Azt hittem, kicker már nem is kerül napirendre. Pedig Ganoval még egy év, az maga a rémálom lenne, mondjuk Suisham se volt életbiztosítás.. milyen a kicker class a drafton?Néhány gondolat, mert most visszaolvastam nemtomhány oldalt, és vannak kérdéseim. de csak kérdések, mert én szurkoló maradtam, ti meg már junior expertek vagytok többen is, szóval minden elismerésem egyébként. 😊
- Szerintem a védelemben a front seven eddig is elmuzsikált, majdcsak működik ezután is, elvégre Orakpoék megvannak, Fletch is visszajött, inkább a secondary lehet a gyenge pont, mint ahogy írjátok is.. azt látom, hogy Atogwe még mindig unrestricted FA a rosterben. Nem lehet, hogy a draft után esetleg visszahívják, ha safetyben nem akad senki? Vagy ez hülyeség?
- Aztán írjátok többször is, hogy cornerben komoly gond, hogy Hall egy nagy szar. Szerintem azért ez erős, mert azért volt ő def player of the week is, és szerintem messze van a nagyon szar kategóriától, jó, nem tud mindent játszani. (A nagyon szar kategória szemléltetésére ott van Doughty, tőle azért Hall kilométerekkel jobb.) Szerintem neki csak a fejét kell rendbetenni, és az új defensive back edző talán csodát tesz vele. mit lehet tudni. Én nem írnám le. Vagy tévedek?
- Az offense-nél a WR corps erősödött, tight endek vannak, az RB csapat is úgy néz ki, meglenne Hightower nélkül is... szóval az O line nyilván a fejlesztés iránya, de ott meg szerintem mákot jelent ha behúzzuk RGIII-at, mert ő mobilis, nem pocket QB, és ha csak kicsit sikerül javítani a falon, az nagyságrendekkel többet eredményezhet egy ilyen felfogású irányítóval. Legalábbis szerintem RGIII nem igényli, hogy percekig álldogálhasson nyugodtan, nem?
Szóval még akár működhet az offense is, de megkérem apeszost, járja el a varázstáncot, hogy a következő évben az öreg hívja a playeket, vagy mindegy, milyen játékosaink vannak.
- És még egyszer, szerezzünk már valahonnan egy normális kickert, Ganon meccsek mentek el, a szar QB-jainkat meg Kyle-t milliószor küldtük a fenébe itt, szerintem Ganot nem szidtuk eleget. 😊 Amúgy szerintem a ST is elmenne egynek. Jó volna egy jobb punter, mint Rocca, de ne legyünk telhetetlenek. Hm? 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
Neil Rackers workouton!!
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Láttam ma Ráckevén egy fekete suzukit a hátsó ablakban egy skins táblávalJanekAz enyém egy fekete Octavia Győrben. Abban is van. 😊 😊

Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 14 éve
Redskins signed LB Bryan Kehl, formerly of the RamsST játékos (gondolom McIntosh helyére)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Láttam ma Ráckevén egy fekete suzukit a hátsó ablakban egy skins táblával
több mint 14 éve
a Paulsen-Byrd páros nem elég.sapkaÉs Davis? Már feltéve, ha sikerül a burgundi-aranynál megmaradnia és nem borul teljesen "zöldbe"... 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Free-agent running back Tim Hightower might end up back in a Washington Redskins uniform this season, a knowledgeable source told the Washington Post on Saturday.Hightower a Pats-nél vizitál.apeszosShanahan nyilatkozta a tulajdonosi találkozón, hogy szeretnék vissza Hightowert kezdőfutónak, ha teljesen felgyógyult!, de amíg ebben nem biztosak addig nem fog szerződést kapni. és úgy sejtem ezt a bizalmat a Patstől nem fogja megkapni, szóval ha jól van az ACL-je vissza fog jönni; ha meg nincs jól akkor nem is baj hogy nem. :/sapka
Hail to the Redskins!!!
több mint 14 éve
Hightower a Pats-nél vizitál.apeszosShanahan nyilatkozta a tulajdonosi találkozón, hogy szeretnék vissza Hightowert kezdőfutónak, ha teljesen felgyógyult!, de amíg ebben nem biztosak addig nem fog szerződést kapni. és úgy sejtem ezt a bizalmat a Patstől nem fogja megkapni, szóval ha jól van az ACL-je vissza fog jönni; ha meg nincs jól akkor nem is baj hogy nem. :/
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Hightower a Pats-nél vizitál.
több mint 14 éve
Apeszos úgy néz ki megnyugodhatsz! 😉Legfeljebb több Colts meccset néztem volna... 😀 Nagyon ideges eddig sem voltam. Na jó, kicsit. Azért most fellélegeztem....
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/19/report-colts-tell-luck-hes-the-pick/nexion218
több mint 14 éve
ESPN's Dan Graziano reiterates that Chris Cooley is a candidate for release.The comments are made in the wake of news that Niles Paul has been moved from wide receiver to tight end.
érdekes pletyka ez; mármint mindkét fele: Paulnak nincs TE-hez mért fizikuma, tipikus gunner WR, jó spec teamer, szóval ezt a dolgot (ha más is olvasta) igencsak kétkedve hiszem.
A Cooley pletyka lehetne igaz, a fizetése miatt, és ha így lesz a drafton fog érkezni egy TE, mert a Paulsen-Byrd páros nem elég.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Apeszos úgy néz ki megnyugodhatsz! 😉http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/19/report-colts-tell-luck-hes-the-pick/
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
WR Jabar Gaffney on Mike Shanahan: "I talked to Mike Shanahan myself. He is the one that told me I don't have to come up there until two weeks from now when they start installing the offense. So that is why I'm not at voluntary workouts. I am working out in Florida now though. Shanahan told me that I can take this time and let my agent see if he can find a better situation for me. So they are pretty much telling me that myself or Santana Moss are going to have to go. I want people to know that I told Shanahan myself that I want to be a Redskin, but if I can't then of course there are options I would like."
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nem meglepő: Jabar Gaffney confirmed Wednesday that the Redskins are trying to trade him leading up to the draft.Tavaly még Denverben volt.
egy Jeremy Jarmonért érkezett aki azóta azt sem tudom hol van éppen, remélem megadják az árátsapka
több mint 14 éve
nem meglepő: Jabar Gaffney confirmed Wednesday that the Redskins are trying to trade him leading up to the draft.egy Jeremy Jarmonért érkezett aki azóta azt sem tudom hol van éppen, remélem megadják az árát
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Nem. Inkább csak pesszimizmussal átszőtt realizmus. Tudjuk, hogy szoros meccseink voltak tavaly, és hogy pár meccs csak Rexyn és Ganon múlott. Griffin ezen talán javítani tud, de nem az első évében, és Gano még mindig itt van..... Egy egészséges Brownnal és egy meghatározó guard-al ez az O line is nagyságrendekkel javulhatna. De egészséges Brown? És hol a guard?Mission Impossible. Shanny csomagolhat....apeszoskincstári pesszimizmus? 😛 sapka
több mint 14 éve
megnéztem ezt a Warner-féle 3W-s jóslatot, megmosolyogtam; bírtam végét: Kurt figyelj ez a csapat 2x megverte a giantsot... kit érdekel? L 😀 megszoktam már ezt a lesajnálástmegeszem valaki kalapját, ha a Colts többet nyer jövőre 😂
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Az első Giants meccsig szerintem mind nyerhető... A Saints kemény, de szerintem meglátszik majd rajtuk a bounty ügy, arra számítok, hogy picit széthullottak lesznek. Az elmúlt 2 évben az MNF Philly zakón kívül nem jut eszembe olyan meccs, ami kis túlzással ne plusz egy jó teljesítményen múlott volna, az meg bőven meglesz Griffinben. Nyilván fogunk szopni nem keveset, neki is lesznek fos meccsei, mint mindenki másnak, de a Warner féle 3 W-t meg a "kincstári pesszimizmust" túlzónak érzem.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Mission Impossible. Shanny csomagolhat....apeszoskincstári pesszimizmus? 😛
szerintem abban kiegyezhetünk, hogy a tavalyi évnél komolyabb lesz a csapat, és a 3-1es indulómérleg eléggé meglepő volt sokaknak, de azelőtti évben is nagyon keményen kezdtünk; idén is biztosan így lesz! A nyitómeccs lesz nagyon komoly, de ismerjük a saints hátterét draft ide vagy oda gyanúsan ki-ki meccs lesz. És utána ki állítaná meg a vonatot? A komoly ellenfelek mind a FedExre jönnek! A nyitómeccs máris vízválasztó lesz. és a bye week.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
1 Sep 09 WAS @ NO Mercedes-Benz Superdome 1:00 PMMission Impossible. Shanny csomagolhat....
2 Sep 16 WAS @ STL Edward Jones Dome 4:05 PM
3 Sep 23 CIN @ WAS FedExField 1:00 PM
4 Sep 30 WAS @ TB Raymond James Stadium 4:15 PM
5 Oct 07 ATL @ WAS FedExField 1:00 PM
6 Oct 14 MIN @ WAS FedExField 4:15 PM
7 Oct 21 WAS @ NYG MetLife Stadium 1:00 PM
8 Oct 28 WAS @ PIT Heinz Field 1:00 PM
9 Nov 04 CAR @ WAS FedExField 1:00 PM
bye
11 Nov 18 PHI @ WAS FedExField 1:00 PM
12 Nov 22 WAS @ DAL Cowboys Stadium 4:15 PM
13 Dec 03 NYG @ WAS FedExField 8:30 PM
14 Dec 09 BAL @ WAS FedExField 1:00 PM
15 Dec 16 WAS @ CLE Cleveland Browns Stadium 1:00 PM
16 Dec 23 WAS @ PHI Lincoln Financial Field 1:00 PM
17 Dec 30 DAL @ WAS FedExField 1:00 PM
ha valaki esetleg lustább lenne 😛; erős ez a schedule nem is kérdés, az elején minden el fog dőlni, ha sikerülne egy igazán jót rajtolni még beleférhet egy 12. hét körüli visszaesés; mert különben küzdés lesz, és az nagyon nem ment eddig jól.sapka
több mint 14 éve
1 Sep 09 WAS @ NO Mercedes-Benz Superdome 1:00 PM 2 Sep 16 WAS @ STL Edward Jones Dome 4:05 PM
3 Sep 23 CIN @ WAS FedExField 1:00 PM
4 Sep 30 WAS @ TB Raymond James Stadium 4:15 PM
5 Oct 07 ATL @ WAS FedExField 1:00 PM
6 Oct 14 MIN @ WAS FedExField 4:15 PM
7 Oct 21 WAS @ NYG MetLife Stadium 1:00 PM
8 Oct 28 WAS @ PIT Heinz Field 1:00 PM
9 Nov 04 CAR @ WAS FedExField 1:00 PM
bye
11 Nov 18 PHI @ WAS FedExField 1:00 PM
12 Nov 22 WAS @ DAL Cowboys Stadium 4:15 PM
13 Dec 03 NYG @ WAS FedExField 8:30 PM
14 Dec 09 BAL @ WAS FedExField 1:00 PM
15 Dec 16 WAS @ CLE Cleveland Browns Stadium 1:00 PM
16 Dec 23 WAS @ PHI Lincoln Financial Field 1:00 PM
17 Dec 30 DAL @ WAS FedExField 1:00 PM
ha valaki esetleg lustább lenne 😛; erős ez a schedule nem is kérdés, az elején minden el fog dőlni, ha sikerülne egy igazán jót rajtolni még beleférhet egy 12. hét körüli visszaesés; mert különben küzdés lesz, és az nagyon nem ment eddig jól.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
na megvan a schedule, szerencsére csak a 10. Héten jön a bye, így csak hét meccsünk marad a hagyomás bye-utáni összeomlásra.... A közepén lesz egy kemény széria, de az azért kissé erős, hogy Kurt Warner szerint 3, azaz három győzelme lesz a Redskins-nek...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Szentségtörő... 😀 😛...ami ugye lesz...nexion218vagy egy fasza RB lesz 😀sapka
több mint 14 éve
...ami ugye lesz...nexion218vagy egy fasza RB lesz 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!