Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
ott, hogy Tannehillt viszitek 1/2-re 😛Stez
azt hittem már 1/1-re kifut nálatok, WR lesz Painternek 😉sapka
Paintert rég kibasztuk már a faszba 😀
hál' az égnek

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
mintha a szám változott volna 😐
http://nikeinc.com/nike-football/news/nfl-uniforms-washington-redskins#/inline/9476

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezzel tökéletesen egyetértek.
Manning lecsengett, Tebow az megy, de már megszokott.
És messze még a draft. Hát jön a Luck vs Griffin, két 1/1-es irányítóval.
Piciben legutóbb a Sadford vs Clausen volt hasonló, de ott a cél előtt Clausen leült a fenekére.
Sajnos tudjuk mi lett belőle.

El kell adni a lapokat.
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Amúgy ez a Luck vagy Griffin az 1/1 kezd picit uncsi lenni, olyan a szaga az egésznek, mintha arra használnák, hogy megkavarják vele az állóvizet... Luck nem jött Washingtonba parolázni a pórnéppel, mint RGIII és Griffin nem ment/megy Indy-be egyéni edzésre. Ezek alapján nem tűnik egy bonyolult mateknak, hogy ki kit választ...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ott, hogy Tannehillt viszitek 1/2-re 😛Stez
azt hittem már 1/1-re kifut nálatok, WR lesz Painternek 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
egy kis vérfrissítés a topikba, de ha nem tévedek hatalmasat ezek lennének az idei draftpickjeink:
1. 2. (2)
2. -
3. 6. (69)
4. 7. (102)
4. 14. (109)
5. 6. (141)
6. 3. (173)
7. 6. (213)

a lényeget pedig elfelejtettem 😊
elvileg így nézne ki jelenleg a depth chart:
Qb.:Griffin/Luck-Grossman-?
Wr:Garcon-Morgan-Hankerson-Moss-Gaffney-Banks-Paul-Austin-Armstrong
FB:Young
Rb:Helu-Royster-?Hightower?
Te😀avis-Cooley-Paulsen-Byrd
C:Montgomery-Cook
G:Lichsteiger-Hurt+Chester
T:TW-Smith+Brown-Locklear/Polumbus
--
De:Jenkins-Carriker+Bowen-Scott
Nt:Cofield-Neild
Olb:Kerrigan-Alexander-White+Orakpo-Jackson
Ilb:?Fletcher?-Riley-Fox
Cb:Hall-Wilson-Thompson
S:Gomes-Griffin+Meriweather-Doughty

csak a jelenleg szerződés alatt játszókat+nagyon közeli játékosokat írtam fel, az a kérdés hol hibáztam 😊sapka
ott, hogy Tannehillt viszitek 1/2-re 😛

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
egy kis vérfrissítés a topikba, de ha nem tévedek hatalmasat ezek lennének az idei draftpickjeink:
1. 2. (2)
2. -
3. 6. (69)
4. 7. (102)
4. 14. (109)
5. 6. (141)
6. 3. (173)
7. 6. (213)

a lényeget pedig elfelejtettem 😊
elvileg így nézne ki jelenleg a depth chart:
Qb.:Griffin/Luck-Grossman-?
Wr:Garcon-Morgan-Hankerson-Moss-Gaffney-Banks-Paul-Austin-Armstrong
FB:Young
Rb:Helu-Royster-?Hightower?
Te😀avis-Cooley-Paulsen-Byrd
C:Montgomery-Cook
G:Lichsteiger-Hurt+Chester
T:TW-Smith+Brown-Locklear/Polumbus
--
De:Jenkins-Carriker+Bowen-Scott
Nt:Cofield-Neild
Olb:Kerrigan-Alexander-White+Orakpo-Jackson
Ilb:?Fletcher?-Riley-Fox
Cb:Hall-Wilson-Thompson
S:Gomes-Griffin+Meriweather-Doughty

csak a jelenleg szerződés alatt játszókat+nagyon közeli játékosokat írtam fel, az a kérdés hol hibáztam 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Sean Taylor ma lenne 29 éves... RIP 😕smate21
Nos igen. Nekem ez mindig fájó pont marad.apeszos
Pont abban az évben kezdtem az NFL őrületemet. Sajna kevés meccsét láttam, de példamutató amit a csapatból kihozott a szomorú esemény. Remélem nem egy ilyen eset kell egy újabb PO-hoz

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sean Taylor ma lenne 29 éves... RIP 😕smate21
Nos igen. Nekem ez mindig fájó pont marad.
több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Ha nem a pénz dönt, akkor valószínűleg a jobb PO esély. Griffin ide vagy oda, nekünk idén még biztos nem, de jövőre is kétséges a PO, még ha be is válik az 1/2. Ez azért jobb ajánló levél egyforma pénzösszeg esetén, de talán még kevesebbnél is. Nem ismerem a vasgyáriak O falát, de gyanítom nem cserének menne oda sem...apeszos
Könnyen lehet nálunk köt ki Peters sérülése miatt.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sean Taylor ma lenne 29 éves... RIP 😕
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha nem a pénz dönt, akkor valószínűleg a jobb PO esély. Griffin ide vagy oda, nekünk idén még biztos nem, de jövőre is kétséges a PO, még ha be is válik az 1/2. Ez azért jobb ajánló levél egyforma pénzösszeg esetén, de talán még kevesebbnél is. Nem ismerem a vasgyáriak O falát, de gyanítom nem cserének menne oda sem...
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát ha infóim nem csalnak, attól mondjuk nem kell félni, hogy a Picbörgben jobban megfizetik, mint akár pl.ti 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na, Bellről is lemondhatunk. A Steelersnél van látogatóban.apeszos
ezt nem teljesen értem, miért?
Bell mindenkinél volt már, akinél szóbajöhet, gondolom komoly pénzt várna valakitől, és teszteli a piacot, mindenhol kapott ajánlatot, és majd választ, úgy gondolom ráér.sapka
Hát pont ettől tartok.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Na, Bellről is lemondhatunk. A Steelersnél van látogatóban.apeszos
ezt nem teljesen értem, miért?
Bell mindenkinél volt már, akinél szóbajöhet, gondolom komoly pénzt várna valakitől, és teszteli a piacot, mindenhol kapott ajánlatot, és majd választ, úgy gondolom ráér.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na, Bellről is lemondhatunk. A Steelersnél van látogatóban.

Mint vmi sértett ovis, akit kitiltottak a napköziből és most a kerítésen kívülről hajigálja befelé a szaros pelenkát a többiek homokozójába...nexion218
Az a baj, hogy el is talál vele pár ovist. És van némi igaza is.
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nnna, megszólalt az észkombájn:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827f3a14/article/mcnabb-questions-redskins-ability-to-develop-rg3?module=HP11_headline_stack

Mint vmi sértett ovis, akit kitiltottak a napköziből és most a kerítésen kívülről hajigálja befelé a szaros pelenkát a többiek homokozójába...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom feltűnt-e, de Sellers nyugdíjazásával Young az egyetlen fullback. És ő elég sérülékeny...apeszos
Kérjetek kölcsön a Patstől 😛dande
Mé pont?apeszos
Mer ha jól olvastam nekik van már három de lehet rosszul emlékszem 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom feltűnt-e, de Sellers nyugdíjazásával Young az egyetlen fullback. És ő elég sérülékeny...apeszos
Kérjetek kölcsön a Patstől 😛dande
Mé pont?
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom feltűnt-e, de Sellers nyugdíjazásával Young az egyetlen fullback. És ő elég sérülékeny...apeszos
Kérjetek kölcsön a Patstől 😛
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom feltűnt-e, de Sellers nyugdíjazásával Young az egyetlen fullback. És ő elég sérülékeny...
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elgondolkodtató.... Gano és Doughty a két legrosszabbul teljesítő játékos. Mi a francot tudnak, hogy nem lehet őket kirobbantani a csapatból?

Vicces, tavaly végülis csak a legmegbízhatóbb WR voltStez
Választani kellett a két öreg közül, és hát Mossra már rágyógyult a Redskins mez. Emellett szvsz ő lesz a következő...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Vicces, tavaly végülis csak a legmegbízhatóbb WR volt

több mint 14 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
"Morgan, Garcon, and Santana Moss would form Washington's three-receiver set if the season began today. Moss isn't assured of a 2012 roster spot, however, and Shanahan spoke about increasing his usage of four-receiver sets to get Hankerson on the field."
ezek szerint Gaffneytól búcsúzunk.sapka
Akkor csak 10-es lesz RG! 😊
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
kis hírfolyam:
"The Redskins plan to hold a competition at "Z" receiver, or flanker, between Josh Morgan and Leonard Hankerson."
azt hiszem ebben semmi meglepetés nincs, hacsak eltekintünk attól, hogy Gaffney igen-igen jó szezont hozott Z-ben, és nem úgy tűnik nekem ő fog ott kezdeni ez alapján, ez nem feltétlen tetszik, de Morgan nagyon jó kis játékos.

"Morgan, Garcon, and Santana Moss would form Washington's three-receiver set if the season began today. Moss isn't assured of a 2012 roster spot, however, and Shanahan spoke about increasing his usage of four-receiver sets to get Hankerson on the field."
ezek szerint Gaffneytól búcsúzunk.

"Coach Mike Shanahan confirmed contract negotiations have resumed between the Redskins and free agent ILB London Fletcher.
Added GM Bruce Allen, "We're going to try very hard to get him back in the burgundy and gold. And he has told us that he wants to come back. It's just going to take maybe a little longer than we wanted to work it out."
szerintem Fletcherrel kapcs. nem kell aggódni, egyszerűen elkötelezett; az FO pedig nem sieti el; teszem hozzá gyorsan, nem is kell!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!