Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
😀 Meg tudom érteni. Akkor már ketten leszünk. Valamiért nekem Luck nem igazán jön be...apeszos
pedig szerintem a játékstílusa/játékfelfogása eredményesebb lenne ebben a csoportban; (pontosan mert itt játszik Vick is, nem jelent akkora extra meglepetést RGIII, ezen felül), de persze azt nem tudhatjuk mennyire 'fertőtlenítik' Griffin játékát..., de ha ebben gondolkozok akkor Luck egy lépéssel előrébb tarthat.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Remek Luck is, de teljesen más típusú játékos. Tényleg mint a körte meg az alma. Engem lenyűgöz RGIII könnyedsége és pontossága, de azt is megértem akit Luck gondolkodása, vezéri alkata és taktikai fölénye csábít. Játsszon is a csikóknál egy hasonló előd nyomdokain.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én csíptem a Colts-ot, de nagyon fogom őket utálni, ha most váltanak...
Cosell deems RG3 a “superior arm talent and natural passer” to Luck
apeszos
Azt látod én is. Elkönyveltem már ide és bár GSN utálja ha nyitott topicban beszélünk erről, a GM játékban én fogom őt húzni és remélem ide vezet az útja IRL. (kis Shanny ellenére is)
Ám Stez garantáltan beleőrül ha a Colts nem Luckot viszi.Delonso_
😀 Meg tudom érteni. Akkor már ketten leszünk. Valamiért nekem Luck nem igazán jön be...
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én csíptem a Colts-ot, de nagyon fogom őket utálni, ha most váltanak...
Cosell deems RG3 a “superior arm talent and natural passer” to Luck
apeszos
Azt látod én is. Elkönyveltem már ide és bár GSN utálja ha nyitott topicban beszélünk erről, a GM játékban én fogom őt húzni és remélem ide vezet az útja IRL. (kis Shanny ellenére is)
Ám Stez garantáltan beleőrül ha a Colts nem Luckot viszi.
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
A két csapat eljárási hibára hivatkozva nyújtotta be a panaszát. Érdekes, mert ezzel nagyjából azt várják, hogy a jobb kéz vágja le a balt. Nem fogja szvsz. (ami külön tetszik az a titulus, "akihez" fordultak, Special Master. 😂 )


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez érdekes lesz.. 😀 Kíváncsi leszek mit találnak ki.
Cowboys, Redskins cap penalty should make league meetings interesting

Én csíptem a Colts-ot, de nagyon fogom őket utálni, ha most váltanak...
Cosell deems RG3 a “superior arm talent and natural passer” to Luck

Redskins Fan @RedskinsDieHard
Redskins might end up releasing Santana Moss http://bit.ly/GYYOQv #redskins
Szerintem Fletchert is el fogjuk veszíteni.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins RT Jammal Brown(hip) "most definitely" expects to be fully ready for OTAs later this spring.
Coach Mike Shanahan suggested after the season that Brown's roster spot hinges on his ability to show he's 100 percent this spring. The Redskins have hosted free agent Demetrius Bell, but they've yet to make a move at tackle

bárcsak igaz lenne...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Mitől? a borotvától?Delonso_
Az SP jelen esetben Sean Paytonra volt célzás 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
.................az olvassa inkább a hófehérkét, de ugorja át benne a durvább részeket.agent T
Miért akarsz horrort olvasatni velük? 😀 Inkább nézzenek Twinlight-ot abban több a nyál mint a régi mesékben. Vagy egy SP klipet.. 😂apeszos
Mi bajod van SP-vel, most tiltották el egy évre 😂empty taxi
ez ütött 😀

Josh Johnson inkább a 49esekhez csatlakozott, végülis ez nem nagy gond

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mitől? a borotvától?
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
.................az olvassa inkább a hófehérkét, de ugorja át benne a durvább részeket.agent T
Miért akarsz horrort olvasatni velük? 😀 Inkább nézzenek Twinlight-ot abban több a nyál mint a régi mesékben. Vagy egy SP klipet.. 😂apeszos
Mi bajod van SP-vel, most tiltották el egy évre 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
.................az olvassa inkább a hófehérkét, de ugorja át benne a durvább részeket.agent T
Miért akarsz horrort olvasatni velük? 😀 Inkább nézzenek Twinlight-ot abban több a nyál mint a régi mesékben. Vagy egy SP klipet.. 😂
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azon gondolkodom végigolvasva a legutóbbiakat, hogy valaki felvetette, minket is megcsesznek fejvadászat ügyben, ahogy a Saintssel tették.
Szilárd meggyőződésem, hogy ha van is olyan DC/HC/tulaj, aki meginti a fiait, ha azok kiütik az ellenfél QB-ját, RB-jét 1st. WR-jét stb, és így sikerül nyerni, az olyan ritka szakember lehet, mint a fehér holló. Menj már, pl mikor két éve a Ravens D (egyébként imádom Lewist meg a bandáját) kivégezte Chris Johnsont, akkor van, aki szerint fejmosást kaptak? Ez csak egy példa, minden fordulóból lehetne mondani.
Az NHL-ben direkt emberek vannak, akik csak azért mennek a jégre, hogy bunyózzanak, és hogy ráverjenek lehetőleg az ellenfél kulcsemberére, minél nagyobbat. Crosby agyrázkódásból agyrázkódásba ténfereg, kicsit játszik, kap egy fejre mért ütést, fél év táppénz. Véletlen? A lófaszt véletlen. Ezek ilyen sportok.
Footballban is ott vannak a nagy meg szép meccs utáni ölelkezések meg respect meg minden, de ha egy védőnek lehetősége van odaütni Bradynek, Rodgersnek stb, akkor meg fogja tenni egy centi gondolkodás nélkül, és közben tudván tudja, hogy megdícsérik, még ha az ellenfél kiütésének 15y penalty is lesz az ára, vagy bármi egyéb, pénzbünti, pár meccses eltiltás stb. Lehet azt mondani, biztos van is, aki magában azt gondolja, hogy nézd csak, szemét Saintsék, hát csak kiderült róluk az igazság, meg a Redskins, hát ők mindig kavarnak, hóhérkodnak a védők, a vezetők simliskednek salary cap nélküli szezonban stb stb, bezzeg az ÉN csapatom ártatlan bárányok és űbersportszerű gentlemanek teaegylete... de aki így gondolkodik, az olvassa inkább a hófehérkét, de ugorja át benne a durvább részeket.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Egy jó háttér: http://imageshack.us/f/833/rg3edit.png/
Meg egy fasza poló:
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Az első fecske 😀 😀
apeszos
ilyet kellett volna: http://www.google.hu/imgres?um=1&hl=hu&sa=N&biw=1048&bih=614&tbm=isch&tbnid=UPs9b-L2XvzQnM:&imgrefurl=http://www.thehogs.net/blogs/2011/11/23/andrew-luck-in-a-redskins-uniform/&docid=o7Y6nHexlqJ5OM&imgurl=http://www.thehogs.net/blogs/wp-content/uploads/2011/11/andrew-luck-Redskinspng.png&w=801&h=1065&ei=S1BrT86YMMrCtAa-4qSaAg&zoom=1&iact=hc&vpx=94&vpy=117&dur=1320&hovh=259&hovw=195&tx=126&ty=126&sig=101186084273736729360&page=1&tbnh=135&tbnw=102&start=0&ndsp=16&ved=1t:429,r:0,s:0 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
maradjon csak Gaffney a 10-es, Griffin meg keressen mást 😀
a nagy Jabar jobban megérdemli :cool:

több mint 14 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Az első fecske 😀 😀
apeszos
Ha meg Luck jön, vagy csak szimplán Griffin lesz a mezre írva, akkor meg max átvarratod 😀
amúgy grat 😊fetomy
Nem Gaffney a 10-es? Sztem a 11-es lesz 😛
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az első fecske 😀 😀
apeszos
Ha meg Luck jön, vagy csak szimplán Griffin lesz a mezre írva, akkor meg max átvarratod 😀
amúgy grat 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az első fecske 😀 😀
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt hozták fel Luck nagy előnyének többnyire, hogy pro style offense-ben játszott, így különösebb nehézségek nélkül, egyből kezdeni tud egy NFL szisztémában.nexion218
Tudom hogy magam ellen beszélek, de azt sem ártana figyelembe venni, hogy Luck kicsit jobb fal mögött játszott mint Griffin. DeCastro és Jonathan Martin mögött RGIII is könnyebben vett volna levegőt, és "futkorásznia" sem kellett volna annyit.apeszos
Ezért is lenne jobb Griffin-nek nálunk: nem lenne olyan sokkoló a kezdet az NFL-ben, hogy hirtelen bekerül egy jó fal mögé, amihez eddig nem volt hozzászokva... 😀nexion218
Akkor most gondolj bele Luck mennyire lenne lesokkolva a falunk mögött... 😀
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
azért mindketten nagy ígéretek de valahogy Luckban sokkal jobban biztosak...

talán csak mert rg3 többet fut és nem fehér?Janek
Azt hozták fel Luck nagy előnyének többnyire, hogy pro style offense-ben játszott, így különösebb nehézségek nélkül, egyből kezdeni tud egy NFL szisztémában.nexion218
Tudom hogy magam ellen beszélek, de azt sem ártana figyelembe venni, hogy Luck kicsit jobb fal mögött játszott mint Griffin. DeCastro és Jonathan Martin mögött RGIII is könnyebben vett volna levegőt, és "futkorásznia" sem kellett volna annyit.apeszos
Ezért is lenne jobb Griffin-nek nálunk: nem lenne olyan sokkoló a kezdet az NFL-ben, hogy hirtelen bekerül egy jó fal mögé, amihez eddig nem volt hozzászokva... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azért mindketten nagy ígéretek de valahogy Luckban sokkal jobban biztosak...

talán csak mert rg3 többet fut és nem fehér?Janek
Azt hozták fel Luck nagy előnyének többnyire, hogy pro style offense-ben játszott, így különösebb nehézségek nélkül, egyből kezdeni tud egy NFL szisztémában.nexion218
Tudom hogy magam ellen beszélek, de azt sem ártana figyelembe venni, hogy Luck kicsit jobb fal mögött játszott mint Griffin. DeCastro és Jonathan Martin mögött RGIII is könnyebben vett volna levegőt, és "futkorásznia" sem kellett volna annyit.
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
azért mindketten nagy ígéretek de valahogy Luckban sokkal jobban biztosak...

talán csak mert rg3 többet fut és nem fehér?Janek
Azt hozták fel Luck nagy előnyének többnyire, hogy pro style offense-ben játszott, így különösebb nehézségek nélkül, egyből kezdeni tud egy NFL szisztémában.nexion218
Csakaztàn nehogy úgy járjon mint a nagyLuk, az öregLukfia Warren Moon-nal 😂 ja elvtársak az élet nem habostorta, főleg ha ráadásul nyugatvirzsiniával van megátkozva


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
azért mindketten nagy ígéretek de valahogy Luckban sokkal jobban biztosak...

talán csak mert rg3 többet fut és nem fehér?Janek
Azt hozták fel Luck nagy előnyének többnyire, hogy pro style offense-ben játszott, így különösebb nehézségek nélkül, egyből kezdeni tud egy NFL szisztémában.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
azért mindketten nagy ígéretek de valahogy Luckban sokkal jobban biztosak...

talán csak mert rg3 többet fut és nem fehér?