Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
Komolyan mondom Allennek és Shanynek elmentek otthonról... Ez minek? Mondjuk annyit megér, hogy Becket végre az űrbe lövik.Josh Johnson to visit Redskins on Wednesday
😀 😀
The Redskins remain in talks with free agent OT Demetrius Bell.
The best tackle left on the market, Bell's signing would likely signal the end of Jammal Brown's time in Washington. Bell would also provide insurance for LT Trent Williams, who was suspended for the final four games of 2011.
több mint 14 éve
Redskins re-signed restricted free agent LG Kory Lichtensteiger to a one-year contract.The fourth-round tender comes with a $1.26 million salary. Lichtensteiger, returning from November ACL surgery, is expected to be ready for training camp. He may have to hold off competition for his starting job this summer.
de jó lenne helyette valaki
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
És még a rookie pénz is ugye. No kis vidámság 😀Washington Redskins Cap to Spend: 15,650,437apeszosde ebből még le kell jönnie egy top ILB szerződésnek/Fletchernek, szóval nagyon sarkosan lesz csak hely;
de most ebben a pillanatban el tudnék képzelni egy új fiatal tacklegyár ILB Fletch. helyén jövőre, nagyon sajnálnám, de akkor legyen egységesen fiatal a csapat/legalább 2-3 évig játszon így az öreg. Mert draftolról nem tudjuk utánpótolni (nincs első kör, következő évben sem), +még jövőre is elméletileg ott lesz a büntetés.sapka
több mint 14 éve
Washington Redskins Cap to Spend: 15,650,437apeszosde ebből még le kell jönnie egy top ILB szerződésnek/Fletchernek, szóval nagyon sarkosan lesz csak hely;
de most ebben a pillanatban el tudnék képzelni egy új fiatal tacklegyár ILB Fletch. helyén jövőre, nagyon sajnálnám, de akkor legyen egységesen fiatal a csapat/legalább 2-3 évig játszon így az öreg. Mert draftolról nem tudjuk utánpótolni (nincs első kör, következő évben sem), +még jövőre is elméletileg ott lesz a büntetés.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Ward visszavonult. Isten látja lelkemet, nem bírtam a faszit de sajnálom. Eggyel kevesebb érdekes arc...
több mint 14 éve
Lichtensteiger Signs RFA Tender http://sbn.to/GBgxO5😂 😂 Adam Carriker @BigPoppaPump94
Being penalized cap space, and banding together to fight it, is the only thing in the world that could ever unite the Redskins and COWGIRLS!
több mint 14 éve
Még maradt úgy 10 milla.. ha jól néztem. És nem én számoltam ki ( 😀 ) hanem a Washington Post...Cap penalty, what? 😀empty taxiA Bills rendesen zsidó csapat és ennek ellenére idén már ugye odaigazolt Super Mario és visszaigazolták Steve Johnsont, ezzel lehet összefüggésben h Bell teszteli a piacot, rá már nem akarnak sokat költeni.empty taxiHát akkor ideje kinyitni a bukszát Mr. Snyder. És akkor már csak egy G kell. Vagy telhetetlen vagyok? 😛apeszos
Időközben nézegettem a jelenlegi állást oszt kiderült hogy van új guard. Nevin McCaskill. Undrafted in 2007. Biztos kurva jó playa mert megjárta a Buffalo, az Eagles, Packers, Jets, Dolphins, Titans, Steelers, megint a Jets csapatát. 😀 Kell az nekünk.. 😀 😀
Washington Redskins Cap to Spend: 15,650,437
több mint 14 éve
Cap penalty, what? 😀Hát akkor ideje kinyitni a bukszát Mr. Snyder. És akkor már csak egy G kell. Vagy telhetetlen vagyok? 😛apeszosHa a Billshez húzná a szíve akkor el se jött volna ide, illetve elfogadta volna az ajánlatukat. Nálunk meg elég ütős upgrade lenne, még akkor is ha Brown helyén kezdene. Mert ugye ha T.Williams lesérül gyakorlatilag lőttek a falnak. Bell amolyan jolly joker, átjöhetne a vakoldalra simán. RT-ben ott van Smith cserének, sőt ha Brown így folytatja kezdőnek is...apeszosA Bills rendesen zsidó csapat és ennek ellenére idén már ugye odaigazolt Super Mario és visszaigazolták Steve Johnsont, ezzel lehet összefüggésben h Bell teszteli a piacot, rá már nem akarnak sokat költeni.empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Hát akkor ideje kinyitni a bukszát Mr. Snyder. És akkor már csak egy G kell. Vagy telhetetlen vagyok? 😛Ha a Billshez húzná a szíve akkor el se jött volna ide, illetve elfogadta volna az ajánlatukat. Nálunk meg elég ütős upgrade lenne, még akkor is ha Brown helyén kezdene. Mert ugye ha T.Williams lesérül gyakorlatilag lőttek a falnak. Bell amolyan jolly joker, átjöhetne a vakoldalra simán. RT-ben ott van Smith cserének, sőt ha Brown így folytatja kezdőnek is...apeszosA Bills rendesen zsidó csapat és ennek ellenére idén már ugye odaigazolt Super Mario és visszaigazolták Steve Johnsont, ezzel lehet összefüggésben h Bell teszteli a piacot, rá már nem akarnak sokat költeni.empty taxi
több mint 14 éve
Ha a Billshez húzná a szíve akkor el se jött volna ide, illetve elfogadta volna az ajánlatukat. Nálunk meg elég ütős upgrade lenne, még akkor is ha Brown helyén kezdene. Mert ugye ha T.Williams lesérül gyakorlatilag lőttek a falnak. Bell amolyan jolly joker, átjöhetne a vakoldalra simán. RT-ben ott van Smith cserének, sőt ha Brown így folytatja kezdőnek is...apeszosA Bills rendesen zsidó csapat és ennek ellenére idén már ugye odaigazolt Super Mario és visszaigazolták Steve Johnsont, ezzel lehet összefüggésben h Bell teszteli a piacot, rá már nem akarnak sokat költeni.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
😀 Egy elvakult Landry rajongó. Biztos bodybuilder...Ryan John Estorninos @_RJ3
@MrLandry30 Redskins management was STUPID to let you go. Miracles happen and your foot would have healed. SMFH. I'm a Jets fan now. J-E-T-S
több mint 14 éve
Na ja, ha már Nicksről és Winstonról is lecsúsztunk adhattunk volna neki annyit, hogy ne lépjen tovább... Mert így érintetlen az OL, sőt mennek is belőle. Ha a kezdőből senki sem sérülne le akkor még csak-csak, na de ismerve az előzményeket azért elég necces a dolog.
több mint 14 éve
Ha a Billshez húzná a szíve akkor el se jött volna ide, illetve elfogadta volna az ajánlatukat. Nálunk meg elég ütős upgrade lenne, még akkor is ha Brown helyén kezdene. Mert ugye ha T.Williams lesérül gyakorlatilag lőttek a falnak. Bell amolyan jolly joker, átjöhetne a vakoldalra simán. RT-ben ott van Smith cserének, sőt ha Brown így folytatja kezdőnek is...apeszosHát jó, de az oda húz a szíve az nem jelenti, hogy 2x annyi pénzért sem megy máshova 😊
De hát nyilván csak találgatok, csak el tudom képzelni, hogy maradna buffaloban mivel bíztak benne végig bármi is történt, csak mondjuk kapna annyival jobb pénzt itt vagy a cardsban, hogy már elgondolkodik rajta 😊
több mint 14 éve
Ha a Billshez húzná a szíve akkor el se jött volna ide, illetve elfogadta volna az ajánlatukat. Nálunk meg elég ütős upgrade lenne, még akkor is ha Brown helyén kezdene. Mert ugye ha T.Williams lesérül gyakorlatilag lőttek a falnak. Bell amolyan jolly joker, átjöhetne a vakoldalra simán. RT-ben ott van Smith cserének, sőt ha Brown így folytatja kezdőnek is...
több mint 14 éve
Hát vagy vár a ti ajánlataitokra, vagy már kapott, csak nálatok RT lenne, Buffaloban meg LT, nálatok többet kapna, de Buffalohoz húz a szíve, stb.. 😊
több mint 14 éve
Ezt én is olvastam, de azt is hogy nem fogadta el. Ezért érdekelt, hogy akkor most mi a ménkü van?Aha. Én úgy tudtam nem jött hozzánk Bell. Na mindegy, ezek szerint nem is fog. Igen, már emlékszem Rossra... Úgy látszik igen visszafogott az FO, ezek szerint nekünk elég a Griffin project...apeszosBellel az a friss helyzet, hogy a Buffalo tett neki egy ajánlatot; de még érdekelt a redskins és a cardinals issapka
több mint 14 éve
Aha. Én úgy tudtam nem jött hozzánk Bell. Na mindegy, ezek szerint nem is fog. Igen, már emlékszem Rossra... Úgy látszik igen visszafogott az FO, ezek szerint nekünk elég a Griffin project...apeszosBellel az a friss helyzet, hogy a Buffalo tett neki egy ajánlatot; de még érdekelt a redskins és a cardinals is
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Aha. Én úgy tudtam nem jött hozzánk Bell. Na mindegy, ezek szerint nem is fog. Igen, már emlékszem Rossra... Úgy látszik igen visszafogott az FO, ezek szerint nekünk elég a Griffin project...
több mint 14 éve
Akkor most mi van? És milyen Ross?apeszosAnnyi, hogy pénteken volt nálunk. Volt Arizonában is, de ott nem kellett, másik T-t igazoltak helyette. És Aaron Ross CB, ha jól emlékszem érdeklődtünk iránta....
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Akkor most mi van? És milyen Ross?
több mint 14 éve
"the Washington Redskins met with free agent tackle Demetrius Bell on Friday, a person with knowledge of the situation confirmed."http://www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/post/tackle-demetrius-bell-visits-redskins/2012/03/16/gIQAPbtXHS_blog.html
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/16/redskins-hosted-free-agent-tackle-demetrius-bell-on-friday/
Ja, és Ross aláírt Jacksonville-ben.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Most, hogy sikeresen megszabadultunk a SántaBodyBuilder-től és Stallwotrh is elment a Patsbe, megkérdezném: mi hír van Demetrius Bell-ről? Mert azon kívül hogy 16.-án kellett (volna) jönnie Washingtonba, lelépett a térképről.....
több mint 14 éve
Landry a jetsben 1év/4 milliósapkaBátor...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
nexion: azért na, egész jó példa volt! 😛 :rolleyes: Landry a jetsben 1év/4 millió
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Na, te aztán nem apróztad el... 😂 Egyet kell értsek! 😊Na jó akkor cseréljük le Puskást egy másik kislányfoci nagymenőre.... Legyen mondjuk Figo és akkor már ül, bár nem reprezentatív.... 😀 De ha róla is előásod, hogy vmi bajnokságot nyert edzőként.... 😂nexion218legyen Lothar Matthaus 😛sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson