Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Öhm.... Ez így elég karcsú.
Csak nem ez a végleges
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
roton volt ez a szösszenet; ezek szerint ők a kezdő safetyk:
The Redskins have had "little dialogue" with free agent SS LaRon Landry since the signing period began last Tuesday.
The Redskins don't want Landry back. They've signed Brandon Meriweather and Cedric Griffin in free agency, and those two players may very well open the season as Washington's starting strong and free safety.sapka
Ennek fényében már nem biztos, hogy jó ötlet volt Atogwe elküldése
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
roton volt ez a szösszenet; ezek szerint ők a kezdő safetyk:
The Redskins have had "little dialogue" with free agent SS LaRon Landry since the signing period began last Tuesday.
The Redskins don't want Landry back. They've signed Brandon Meriweather and Cedric Griffin in free agency, and those two players may very well open the season as Washington's starting strong and free safety.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
NFL @nfl
Grossman says he will be 'a good soldier' for @Redskins if/when they draft franchise QB: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827ae1f5/article/grossman-says-he-will-be-a-good-soldier-for-skins?campaign=Twitter_ATL
Így is lesz. Mondjuk más alternatívája nemigen akad....
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát, pedig elég jó vákumot tud képezni a pici szájával, ha idáig tudta húzni. És nem látom jeleit hogy repülni tanulna. Két safety ment, (ebből csak az egyiknek kellett volna)
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Uhh tényleg... De ami késik, nem múlik! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én sajnálnám Rexy-t. Szerintem nagyon jó backup lesz. Beck volt a teljesen érthetetlen.... A Shanahaneknek ő a megoldás
Most már nincs kétség: jó irányba haladunk!Nexion218

Doughty még itt van... 😛
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Igen, erre számítottunk. Én legalábbis. Csak nem most. 😀 Nekem pl. Fletcher fontosabb lett volna.... De akkor John Beck cut please!!!!apeszos
With $1.3 million salary and Redskins needing cap space, John Beck is likely to get bounced soon http://wp.me/p14QSB-1GQo
😀apeszos
Most már nincs kétség: jó irányba haladunk! 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igen, erre számítottunk. Én legalábbis. Csak nem most. 😀 Nekem pl. Fletcher fontosabb lett volna.... De akkor John Beck cut please!!!!apeszos
With $1.3 million salary and Redskins needing cap space, John Beck is likely to get bounced soon http://wp.me/p14QSB-1GQo
😀
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/18/rex-grossman-promises-to-be-a-good-soldier/

lehet, hogy nem 1 klasszis irányító, de a mentalitása példás.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
úgy hírlik Winstont a chiefs sikeresen kivonta a piacról...
kíváncsi vagyok mi lesz Bellelsapka
ááá ne reménykedjünk.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért ez mekkora már? 😀
Redskins re-sign Rex Grossman. It's always good to have a QB w/ knowledge tutor another QB. RGIII should teach Rex a lotszaba
Ismered a mondást nem? Aki csinálni nem tudja az tanítja... 😀
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
úgy hírlik Winstont a chiefs sikeresen kivonta a piacról...
kíváncsi vagyok mi lesz Bellel

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 892
Azért ez mekkora már? 😀
Redskins re-sign Rex Grossman. It's always good to have a QB w/ knowledge tutor another QB. RGIII should teach Rex a lot
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igen, erre számítottunk. Én legalábbis. Csak nem most. 😀 Nekem pl. Fletcher fontosabb lett volna.... De akkor John Beck cut please!!!!
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Redskins re-signed QB Rex Grossman! ( nem kell megijedni ez csak egy 1 éves szerződés. 😊 )
Grossman's preference was to return to Washington throughout free agency, and it's doubtful any team would have been willing to give him a contract. He'll serve in a valuable role as a backup and mentor to projected No. 2 overall pick Robert Griffin III.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na asszem lehet menni aludni. Úgy látszik bealudtak Allenék....

Hú b+...
Redskins, Cowboys could go “nuclear” over cap mess
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Decastro és Osemele is 1 kör szvszJanek
Osemele nem hiszem, hogy ér első kört
vagy akkor kinek érhet, így konkrétan, és miért 😛?sapka
Ravens...pl....

Miért?mert nincs G elégJanek
és akkor kimegy 3 G az első körben?, mert Glenn egyelőre jobb prospect, és miután mindenki húzott a G needjere (aki úgy gondolta volt) a többi pozíciót többre fogják értékelni, mert 'összeértékben' kicsit kevés Osemele, vagy más nem első körös szintű guard.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Matt Kalil, Riley Reiff már első körben elfogynak szerintemRicoboy
Decastro és Osemele is 1 kör szvszJanek
Osemele nem hiszem, hogy ér első kört
vagy akkor kinek érhet, így konkrétan, és miért 😛?sapka
Ravens...pl....

Miért?mert nincs G elég

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Matt Kalil, Riley Reiff már első körben elfogynak szerintemRicoboy
Decastro és Osemele is 1 kör szvszJanek
És mivel nekünk második körünk sincs....
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Matt Kalil, Riley Reiff már első körben elfogynak szerintemRicoboy
Decastro és Osemele is 1 kör szvszJanek
Osemele nem hiszem, hogy ér első kört
vagy akkor kinek érhet, így konkrétan, és miért 😛?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Matt Kalil, Riley Reiff már első körben elfogynak szerintemRicoboy
Decastro és Osemele is 1 kör szvsz

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem hiszem el, hogy csak így ennyiben hagyjuk. Még lóvé is akad valamennyi... Nem ismerek a FO-ra.. Nem Washingtonban vagyunk?
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
3.-4. kör körül mindig lehet jó guardokat előszedni, az a gond szerintem, hogy zbs elég speciális rendszer, és a top prospect guard minél nagyobb annál jobb típus, (nagyon leegyszerűsítve), na az ilyen típusú játékosok nem feltétlen jók ide. De ez nem azt jelenti lehetetlen, csak nagyon leszűkíti a kört, lehet nagyon mellélövök de pl. Zeitler nem lenne rossz (csak második körös), esetleg Lucas Nix vagy Desmond Wyyn (ők hátsóbb körösök), vagy marad Hurt.
Másik gondolatom az, hogy az FO nem is tervez LG-t hozni, mert jó lesz Lichsteiger, jónak jó lesz, pass protban nem rossz, de futni nem nagyon lehet mögötte sajnos, ezért ha pl. ideesne Bell az azt jelentené a fal két széle felé bátrabban lehet mozogni, ezzel kompenzálva az interior gyengeségét. de még azt is el tudom képzelni, hogy Willie Smitht bemozgatják guardnak, LT-nek egészen jó volt, és ne feletjsük udfa-ról van szó, és inkább örüljünk a tényleg megbízható backup T-nek.

szerk. a lényeg kimaradt 😊, úgy nézem elfogytak a jó guardok FA-ról, szóval nem hiszem, hogy sikerül ezt az idei offseasonba megoldani. A tackle pedig nem akkora need.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Még azért nem ártana mozgolódni FA-n.
Ez az O fal még karcsú. Nem elég draftolni bele.