Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Holmgren nagyon rázza a kolompot, hogy akármilyen ajánlatot is tettek volna, Shanny és FIsher remek kapcsolatának köszönhetően tuti lemaradnak az 1/2-ről és ez mennyire nem fair.Delonso_
A 36 milla az fair? Ráadásul még az sincs lejátszva. Na jó nem kezdem előről, hiszen ez gentleman's club.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Holmgren nagyon rázza a kolompot, hogy akármilyen ajánlatot is tettek volna, Shanny és FIsher remek kapcsolatának köszönhetően tuti lemaradnak az 1/2-ről és ez mennyire nem fair.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RT @ClaytonESPN: Things are going to heat up on WR Eddie Royal this afternoon He's in San Diego today but Redskins and others still want him
Akarja a kis f*szom, menjen csak Kaliforniába.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt nem tudjátok, hogy Westbrook, Buchannon és Barnes eszik még fagyit nálunk?apeszos
nickelre szükség lesz az biztos, de valakinek a trióból van még élő szerződése, mert mintha Buchanonnak nem lenne, de szerintem Barnes maradhatnasapka
A nickel eddig is Barnes volt, az idény végén szállt be sérülése miatt Westbrook. Buchannon gyanús nekem, mert ő a franc tudja mekkora eltiltásból jött vissza, de nem felelt meg a fizikai felmérésen, és az egész idényt IR-en töltötte. Csak azért mert ugye kéne CB is...
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Azt nem tudjátok, hogy Westbrook, Buchannon és Barnes eszik még fagyit nálunk?apeszos
nickelre szükség lesz az biztos, de valakinek a trióból van még élő szerződése, mert mintha Buchanonnak nem lenne, de szerintem Barnes maradhatna

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt nem tudjátok, hogy Westbrook, Buchannon és Barnes eszik még fagyit nálunk?
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz ittsapka
Ha feltudja fogni, hogy többet ésszel mint erővel, akkor nem lesz ő rossz. Nálunk inkább FS volt, amire ő teljesen alkalmatlan, neki inkább az fekszik, hogy fellépni a boxba és darálni.FViktor93
igen és pontosan erre lett idehozva, azt kell csinálnia mint Landrynek annó, fellépni a boxba és darálni, ez elég egyszerű 😛 +nem győzöm hangsúlyozni Raheem Morris a DB edző.sapka
FS-nek ott van Gomes, aki már a rookie évében csinált annyit mint Atogwe. Csak attól félek ő is üveg, és nem ússzuk meg az öreg Reedet...
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz ittsapka
Ha feltudja fogni, hogy többet ésszel mint erővel, akkor nem lesz ő rossz. Nálunk inkább FS volt, amire ő teljesen alkalmatlan, neki inkább az fekszik, hogy fellépni a boxba és darálni.FViktor93
Hát, Landry se volt egy észkombájn... A cenzúrázott nevű edző idején zónáztatták meg talán még FS is volt és borzalmasan játszott, Haslett sémájában meg SS lett és a sérüléséig egyenes úton volt a Pro Bowl felé. Szóval ha Landry-től nem ostobább, akkor teljesen rendben lesz. Amúgy a Sánta Bodybuilder a nap szövege, ment is a plusz1 😀

Illetve ez még érdekes lehet, sokat ígértünk nekik, de nem teljesen ész nélkül:

Josh Morgan, a talented youngster who hasn't been able to stay on the field enough recently, went ahead and did a two-year deal worth $6 million per with Washington. This was a very deep receiver class, so that might've cost Morgan some money. But with the prices on receivers skyrocketing in general, Morgan can get another bite at the apple in a couple years. He'll still be 28 and could face less competition with a higher cap. (The Redskins also saved cap space by doing a five-year deal that voids to two years, allowing them to spread out the proration of the signing bonus for cap purposes.) Even the Redskins' five-year, $42.5 million contract with Pierre Garcon could end up being a two-year deal if it doesn't work out.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ütni jól tud csak meg kell neki időnként mutatni hol a labda és merre játszanak.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz ittsapka
Ha feltudja fogni, hogy többet ésszel mint erővel, akkor nem lesz ő rossz. Nálunk inkább FS volt, amire ő teljesen alkalmatlan, neki inkább az fekszik, hogy fellépni a boxba és darálni.FViktor93
igen és pontosan erre lett idehozva, azt kell csinálnia mint Landrynek annó, fellépni a boxba és darálni, ez elég egyszerű 😛 +nem győzöm hangsúlyozni Raheem Morris a DB edző.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz ittsapka
Ha feltudja fogni, hogy többet ésszel mint erővel, akkor nem lesz ő rossz. Nálunk inkább FS volt, amire ő teljesen alkalmatlan, neki inkább az fekszik, hogy fellépni a boxba és darálni.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz itt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na igen, végülis Doughty meg a sánta body builder jobb választás...
több mint 14 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na megvan Vödör.
Fogjátok ezt még bánni...Bazzani
Ehh, hát ennek azt hiszem a többi 3 NFC Eastes csapat jobban örülhet.tüsi91
D-nál tényleg többet tud....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
inkább állt volna be banks safetynek
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Na megvan Vödör.
Fogjátok ezt még bánni...Bazzani
Ehh, hát ennek azt hiszem a többi 3 NFC Eastes csapat jobban örülhet.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
S Brandon Merriweather agrees to 2yr/$6M deal with Skins #freeagency
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Na megvan Vödör.
Fogjátok ezt még bánni...

több mint 14 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Meriweather???

Free-agent safety Brandon Meriweather will visit with the Jets on Thursday, the New York Daily News reported, citing a source.

Ja és Landry-ért kacsingat a New England 😀

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Brisiel jöjjön a Coltsba, túl jó ide 😛

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
#Redskins have expressed interest in Texans OG Mike Brisiel, who started 13 games last season.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ehh... de még van egy vas a tűzben, bár ennél gyengébb minőség de bőven upgrade.
Grubbs elég jó lett volna 😕Delonso_
még több vas is van, Brisiel-Myers-Jason Brown
tényleg kár Grubbsért

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ehh... de még van egy vas a tűzben, bár ennél gyengébb minőség de bőven upgrade.
Grubbs elég jó lett volna 😕Delonso_
Ja, Mathis meg ma aláír Grubbs helyére a Ravensnél...
Az meg külön betenné ha Lofton meg a sasokhoz írna alá... bár madár madár....
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ehh... de még van egy vas a tűzben, bár ennél gyengébb minőség de bőven upgrade.
Grubbs elég jó lett volna 😕
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én az öreghez olyan semlegesképpen állok... voltak jó húzásai (az előző draft pl.) de érthetetlenek is (McNabb/Grossman/Beck)+a fia... 😀 Bízom benne hogy még összehozhat valami jót itt IronMike, mert az eredmények eddig nem nagyon igazolták, ami jó történt azt is inkább Hasslet hozta össze. És az idő múlik....

Ja, és amíg imádkozunk Royalnak addig lecsúszunk a jobb OL emberekről. Pedig Garcon és Morgan után nem biztos hogy Royal lenne a fontosabb.

Na tessék:
ProFootballTalk @ProFootballTalk
Saints agree to terms with Ben Grubbs, per league source.