Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
Holmgren nagyon rázza a kolompot, hogy akármilyen ajánlatot is tettek volna, Shanny és FIsher remek kapcsolatának köszönhetően tuti lemaradnak az 1/2-ről és ez mennyire nem fair.Delonso_A 36 milla az fair? Ráadásul még az sincs lejátszva. Na jó nem kezdem előről, hiszen ez gentleman's club.
több mint 14 éve
Holmgren nagyon rázza a kolompot, hogy akármilyen ajánlatot is tettek volna, Shanny és FIsher remek kapcsolatának köszönhetően tuti lemaradnak az 1/2-ről és ez mennyire nem fair.
több mint 14 éve
RT @ClaytonESPN: Things are going to heat up on WR Eddie Royal this afternoon He's in San Diego today but Redskins and others still want himAkarja a kis f*szom, menjen csak Kaliforniába.
több mint 14 éve
A nickel eddig is Barnes volt, az idény végén szállt be sérülése miatt Westbrook. Buchannon gyanús nekem, mert ő a franc tudja mekkora eltiltásból jött vissza, de nem felelt meg a fizikai felmérésen, és az egész idényt IR-en töltötte. Csak azért mert ugye kéne CB is...Azt nem tudjátok, hogy Westbrook, Buchannon és Barnes eszik még fagyit nálunk?apeszosnickelre szükség lesz az biztos, de valakinek a trióból van még élő szerződése, mert mintha Buchanonnak nem lenne, de szerintem Barnes maradhatnasapka
több mint 14 éve
Azt nem tudjátok, hogy Westbrook, Buchannon és Barnes eszik még fagyit nálunk?apeszosnickelre szükség lesz az biztos, de valakinek a trióból van még élő szerződése, mert mintha Buchanonnak nem lenne, de szerintem Barnes maradhatna
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Azt nem tudjátok, hogy Westbrook, Buchannon és Barnes eszik még fagyit nálunk?
több mint 14 éve
FS-nek ott van Gomes, aki már a rookie évében csinált annyit mint Atogwe. Csak attól félek ő is üveg, és nem ússzuk meg az öreg Reedet...igen és pontosan erre lett idehozva, azt kell csinálnia mint Landrynek annó, fellépni a boxba és darálni, ez elég egyszerű 😛 +nem győzöm hangsúlyozni Raheem Morris a DB edző.sapkalegalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz ittsapkaHa feltudja fogni, hogy többet ésszel mint erővel, akkor nem lesz ő rossz. Nálunk inkább FS volt, amire ő teljesen alkalmatlan, neki inkább az fekszik, hogy fellépni a boxba és darálni.FViktor93
több mint 14 éve
Hát, Landry se volt egy észkombájn... A cenzúrázott nevű edző idején zónáztatták meg talán még FS is volt és borzalmasan játszott, Haslett sémájában meg SS lett és a sérüléséig egyenes úton volt a Pro Bowl felé. Szóval ha Landry-től nem ostobább, akkor teljesen rendben lesz. Amúgy a Sánta Bodybuilder a nap szövege, ment is a plusz1 😀legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz ittsapkaHa feltudja fogni, hogy többet ésszel mint erővel, akkor nem lesz ő rossz. Nálunk inkább FS volt, amire ő teljesen alkalmatlan, neki inkább az fekszik, hogy fellépni a boxba és darálni.FViktor93
Illetve ez még érdekes lehet, sokat ígértünk nekik, de nem teljesen ész nélkül:
Josh Morgan, a talented youngster who hasn't been able to stay on the field enough recently, went ahead and did a two-year deal worth $6 million per with Washington. This was a very deep receiver class, so that might've cost Morgan some money. But with the prices on receivers skyrocketing in general, Morgan can get another bite at the apple in a couple years. He'll still be 28 and could face less competition with a higher cap. (The Redskins also saved cap space by doing a five-year deal that voids to two years, allowing them to spread out the proration of the signing bonus for cap purposes.) Even the Redskins' five-year, $42.5 million contract with Pierre Garcon could end up being a two-year deal if it doesn't work out.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Ütni jól tud csak meg kell neki időnként mutatni hol a labda és merre játszanak.
több mint 14 éve
igen és pontosan erre lett idehozva, azt kell csinálnia mint Landrynek annó, fellépni a boxba és darálni, ez elég egyszerű 😛 +nem győzöm hangsúlyozni Raheem Morris a DB edző.legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz ittsapkaHa feltudja fogni, hogy többet ésszel mint erővel, akkor nem lesz ő rossz. Nálunk inkább FS volt, amire ő teljesen alkalmatlan, neki inkább az fekszik, hogy fellépni a boxba és darálni.FViktor93
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz ittsapkaHa feltudja fogni, hogy többet ésszel mint erővel, akkor nem lesz ő rossz. Nálunk inkább FS volt, amire ő teljesen alkalmatlan, neki inkább az fekszik, hogy fellépni a boxba és darálni.
több mint 14 éve
legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz itt
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Na igen, végülis Doughty meg a sánta body builder jobb választás...
több mint 14 éve
D-nál tényleg többet tud....Na megvan Vödör.Ehh, hát ennek azt hiszem a többi 3 NFC Eastes csapat jobban örülhet.tüsi91
Fogjátok ezt még bánni...Bazzani

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
inkább állt volna be banks safetynek
több mint 14 éve
Na megvan Vödör.Ehh, hát ennek azt hiszem a többi 3 NFC Eastes csapat jobban örülhet.
Fogjátok ezt még bánni...Bazzani
több mint 14 éve
Jason La Canfora @JasonLaCanfora S Brandon Merriweather agrees to 2yr/$6M deal with Skins #freeagency
több mint 14 éve
Meriweather???Free-agent safety Brandon Meriweather will visit with the Jets on Thursday, the New York Daily News reported, citing a source.
Ja és Landry-ért kacsingat a New England 😀
Hail to the Redskins!!!
több mint 14 éve
Brisiel jöjjön a Coltsba, túl jó ide 😛
több mint 14 éve
#Redskins have expressed interest in Texans OG Mike Brisiel, who started 13 games last season.
több mint 14 éve
Ehh... de még van egy vas a tűzben, bár ennél gyengébb minőség de bőven upgrade.még több vas is van, Brisiel-Myers-Jason Brown
Grubbs elég jó lett volna 😕Delonso_
tényleg kár Grubbsért
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Ehh... de még van egy vas a tűzben, bár ennél gyengébb minőség de bőven upgrade.Ja, Mathis meg ma aláír Grubbs helyére a Ravensnél...
Grubbs elég jó lett volna 😕Delonso_
Az meg külön betenné ha Lofton meg a sasokhoz írna alá... bár madár madár....
több mint 14 éve
Ehh... de még van egy vas a tűzben, bár ennél gyengébb minőség de bőven upgrade.Grubbs elég jó lett volna 😕
több mint 14 éve
Én az öreghez olyan semlegesképpen állok... voltak jó húzásai (az előző draft pl.) de érthetetlenek is (McNabb/Grossman/Beck)+a fia... 😀 Bízom benne hogy még összehozhat valami jót itt IronMike, mert az eredmények eddig nem nagyon igazolták, ami jó történt azt is inkább Hasslet hozta össze. És az idő múlik....Ja, és amíg imádkozunk Royalnak addig lecsúszunk a jobb OL emberekről. Pedig Garcon és Morgan után nem biztos hogy Royal lenne a fontosabb.
Na tessék:
ProFootballTalk @ProFootballTalk
Saints agree to terms with Ben Grubbs, per league source.