Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
JJ nem teljesen értem ezt a megjegyzést...Ők valószínű maradnak is... Gaffney/Moss, de inkább Gaffney, Armstrong, Austin, Banks rúdja áll kifelé, és Stallworth ugye lóg a légtérben...apeszosszépen leraboltuk órák alatt a 25-26 éves WRek piacát, szerencsére más nem volt FA ebben a kategóriában, mert akkor nem csak 3 új WRnek örvendenénk. sapkakevesebb mint egy éve szintén három (!) WR-t draftoltatok, szóval én azért megkérdezném, hogy tényleg tudatos csapatépítés-e az, ami Washingtonban folyikjjncaa
miért ne lenne tudatos; tavaly érkeztek a draftról WR-ek és mellette veteránok is voltak, sajnos ez nem igazán jött be, a nem elég jó veteránokat lecserélik... nem értem ez miért gond
--
Garcon+Morganban az a közös vonás még (azon kívül hogy 25-26 évesek), hogy a yard after catch mutatójuk egészen jó, ?playmakerek?; úgy látom egészen tudatosan készülnek Griffin érkezésére
--
még nem írta le senki, de Winston is meglátogat majd minket, a miami chiefs duó után, remélem nálunk is marad (bár februárban megműtötték a könyökét és már 28)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
gsn
3 548
Royal még FA, nem írt alá, csak a Redskins vezetéssel vacsorázott tegnap.Mac blogján olvastam tegnap, de mára eltűnt a bejegyzés, tehát valszeg igazad lehet.empty taxiKis optimizmus uraim! Royalt legalább nem fizettétek túl: 2 év 2 millió.empty taxia Washington Post 12 milliót írHöri
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
Mac blogján olvastam tegnap, de mára eltűnt a bejegyzés, tehát valszeg igazad lehet.Kis optimizmus uraim! Royalt legalább nem fizettétek túl: 2 év 2 millió.empty taxia Washington Post 12 milliót írHöri

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Ők valószínű maradnak is... Gaffney/Moss, de inkább Gaffney, Armstrong, Austin, Banks rúdja áll kifelé, és Stallworth ugye lóg a légtérben...szépen leraboltuk órák alatt a 25-26 éves WRek piacát, szerencsére más nem volt FA ebben a kategóriában, mert akkor nem csak 3 új WRnek örvendenénk.kevesebb mint egy éve szintén három (!) WR-t draftoltatok, szóval én azért megkérdezném, hogy tényleg tudatos csapatépítés-e az, ami Washingtonban folyikjjncaa
most jöhetnek a falembereksapka
több mint 14 éve
Adam Schefter @AdamSchefter Bears free-agent safety Brandon Meriweather now planning to visit Washington on Wednesday.
több mint 14 éve
majd Garcon tudatossá teszi, hiszen sztár
több mint 14 éve
szépen leraboltuk órák alatt a 25-26 éves WRek piacát, szerencsére más nem volt FA ebben a kategóriában, mert akkor nem csak 3 új WRnek örvendenénk.kevesebb mint egy éve szintén három (!) WR-t draftoltatok, szóval én azért megkérdezném, hogy tényleg tudatos csapatépítés-e az, ami Washingtonban folyik
most jöhetnek a falembereksapka

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Kis optimizmus uraim! Royalt legalább nem fizettétek túl: 2 év 2 millió.empty taxia Washington Post 12 milliót ír
több mint 14 éve
Kis optimizmus uraim! Royalt legalább nem fizettétek túl: 2 év 2 millió.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Majd valamelyik WR játszik safetyt

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
lehet secondary sem ártana 😊Stezhát igen safetyknél gondok vannak, de főleg lesznek ha ez így marad
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Jason La Canfora @JasonLaCanfora Bucs could weill end up with Vincent Jackson and Carl Nicks. Would be quite the dual press conference, eh? #freeagency
több mint 14 éve
Nekem eddig tetszik, amit csinálunk. Személy szerint nem bánnám, ha egy CB-et is hoznánk 😊
több mint 14 éve
szépen leraboltuk órák alatt a 25-26 éves WRek piacát, szerencsére más nem volt FA ebben a kategóriában, mert akkor nem csak 3 új WRnek örvendenénk.lehet secondary sem ártana 😊
most jöhetnek a falembereksapka
több mint 14 éve
szépen leraboltuk órák alatt a 25-26 éves WRek piacát, szerencsére más nem volt FA ebben a kategóriában, mert akkor nem csak 3 új WRnek örvendenénk. most jöhetnek a falemberek
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Remélem vissza is jön errefelé.. 😊Winstonról nincs hír?apeszosMiamibe megy elsőként
egyetemen is ott játszottHöri
több mint 14 éve
Winstonról nincs hír?apeszosMiamibe megy elsőként
egyetemen is ott játszott
több mint 14 éve
Winstonról nincs hír?
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
WR Josh Morgan agrees to five-year deal with Redskins that will void to two years. Worth up to $12 million. $7.5 million "guaranteed."
több mint 14 éve
mert nyilván az enyémben is ez 😀mert nyilván a yard a lényeg a mondandómban...braxa88braxával általában nem tudok nem egyet érteni...Zsocamadden 2007et toltok vagy mi?, mert a redskins szezont nem néztétek szerintem 😛
500y>royal+900 körül+957y; nem arra billen ez a mérlegsapka
de a jelenlegi formákról tökéletesen árulkodik, 5 évvel ezelőtt biztosan igazad volt, de idén Gaffney jobb volt mint Moss
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
sorry de ez jó 😊gsn:
RT @evansilva: #Redskins setting league records for overpaying mediocre receivers today
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
mert nyílván a yardo a lényeg a monandómban...madden 2007et toltok vagy mi?, mert a redskins szezont nem néztétek szerintem 😛moss > royal+garcon+gaffneybraxa88braxával általában nem tudok nem egyet érteni...Zsoca
500y>royal+900 körül+957y; nem arra billen ez a mérlegsapka
több mint 14 éve
madden 2007et toltok vagy mi?, mert a redskins szezont nem néztétek szerintem 😛moss > royal+garcon+gaffneybraxa88braxával általában nem tudok nem egyet érteni...Zsoca
500y>royal+900 körül+957y; nem arra billen ez a mérleg
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Yahoo's Jason Cole reports free agent SS LaRon Landry will soon begin making visits, and is drawing interest from the Jets, Eagles, Lions and Bears.