Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
Meriweather valahogy nem akar ideérni... 😕
több mint 14 éve
A Detroit Lions az NFL történetének legnagyobb szerződését kötötte meg Calvin Johnson elkapóval. A 7 éves 132 millió dolláros szerződésből 60 millió garantált.ezt mért ide írod? ha szabad kérzednem...
Az eddigi legnagyobb szerződést Michael Vick kapta ami 10 éves és 130 milliós volt.
korrekt.Ricoboy
több mint 14 éve
Orton a Dallasban kötött ki... 😀
több mint 14 éve
A Detroit Lions az NFL történetének legnagyobb szerződését kötötte meg Calvin Johnson elkapóval. A 7 éves 132 millió dolláros szerződésből 60 millió garantált.Az eddigi legnagyobb szerződést Michael Vick kapta ami 10 éves és 130 milliós volt.
korrekt.
Hail to the Redskins!!!
több mint 14 éve
Ha így megy tovább a draft-ra ki se kell menni. Kiküldünk valakit egy RGIII. táblával az első körbe és hazajöhetünk.safety meg minek
A többi cetlit trade-re.Ricoboy
több mint 14 éve
Ha így megy tovább a draft-ra ki se kell menni. Kiküldünk valakit egy RGIII. táblával az első körbe és hazajöhetünk.A többi cetlit trade-re.
Hail to the Redskins!!!
több mint 14 éve
Nana, Mathis papára nem rámenni! 😀
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 14 éve
Oké, akkor én nem élek addig.. 😛 A végeredmény szempontjából nem mindegy.. 😀 Nekem....Sándor Gaál @pfbusinessDehogynem. 😉Bazzani
Calvin Johnson szerződése 2019-ig él majd, a hátralevő 1 évre jön a 7 éves hosszabbítás. 6-kor lesz sajtótájékoztató.
B+ nem is él addig...apeszos
több mint 14 éve
Chris Russell:The Redskins have shown some interest in Seahawks TE John Carlson and Eagles OL Evan Mathis according to league sources. Former Bears and Patriots safety Brandon Merriweather was reportedly coming for a visit today.
több mint 14 éve
igen, igen ha Jerry Jones meg Snyder egyesítik erejüket a tulajdonosi találkozón megszülethet Amerika Kapitánya (pláne ha még Davis is élne)
ProFootballTalk @ProFootballTalk
On Redskins/Cowboys cap issue, NFL and NFLPA revised CBA without a vote of owners, players http://wp.me/p14QSB-1CGYapeszos
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Sándor Gaál @pfbusinessDehogynem. 😉
Calvin Johnson szerződése 2019-ig él majd, a hátralevő 1 évre jön a 7 éves hosszabbítás. 6-kor lesz sajtótájékoztató.
B+ nem is él addig...apeszos
több mint 14 éve
Apeszos amúgy jó, hogy linkelted ezt az NBC/PFT cikket, épp kérdezni akartam, hogy azzal a bünti dologgal mi van.ProFootballTalk @ProFootballTalk
Elég hihetetlen, hogy ilyen van... Tehát a Liga elismeri, hogy semmi rosszat nem csináltunk, elismerik, hogy ebben ők partnerek voltak (azaz a szabályokat nem szegő pénzosztásnak), de mégis bünti lesz, mert kibillentettük a "kompetitív balanszot" (az 5-11-gyel..pfff...)...nexion218
On Redskins/Cowboys cap issue, NFL and NFLPA revised CBA without a vote of owners, players http://wp.me/p14QSB-1CGY
több mint 14 éve
Apeszos amúgy jó, hogy linkelted ezt az NBC/PFT cikket, épp kérdezni akartam, hogy azzal a bünti dologgal mi van. Elég hihetetlen, hogy ilyen van... Tehát a Liga elismeri, hogy semmi rosszat nem csináltunk, elismerik, hogy ebben ők partnerek voltak (azaz a szabályokat nem szegő pénzosztásnak), de mégis bünti lesz, mert kibillentettük a "kompetitív balanszot" (az 5-11-gyel..pfff...)...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Figyelem, pletyka: Robert Henson @Mr_Henson51
So the League rescinded the penalty against the 'Skins n 'Boys?
több mint 14 éve
Sándor Gaál @pfbusiness Calvin Johnson szerződése 2019-ig él majd, a hátralevő 1 évre jön a 7 éves hosszabbítás. 6-kor lesz sajtótájékoztató.
B+ nem is él addig...
több mint 14 éve
Vajon Fletcherre és Hightowerre mikor kerül sor?
több mint 14 éve
A Saints pedig megy Grubbs után, szóval erről lehet lecsúsztunk...nexion218zbs-be szerencsére lehet centerekkel is betömködni a guard lyukakat, ott van pl. Jason Brown, aki annó a Ravensben egészen jó volt; valamint a texasiak, Myers és mintha Brisielnek se lenne szerződése
szóval vannak még jók
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Pedig egy jó guard és RT nagyon kéne. Bár Smith nem olyan rossz, de még mindíg csak 2. tackle, és szerintem Brown ha meg is gyógyul teljesen (amit kétlek) nem biztos hogy visszanyeri a formáját..
több mint 14 éve
A Saints pedig megy Grubbs után, szóval erről lehet lecsúsztunk...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Meriweather egész jó húzás lenne, egyrészt itt van Raheem Morris, másrészt kíváncsi lennék hogy oldaná meg az SS pozíciót, nem egy agytröszt, de nagy dolgokat várok Morristól.Azért ennyit talán mégse...
miért csodálkoztál ennyire Nicks számaira? ennyit ér egy top G, kár a büntetésért, de ezt nem meccseltük volna szerintemsapka
több mint 14 éve
Meriweather egész jó húzás lenne, egyrészt itt van Raheem Morris, másrészt kíváncsi lennék hogy oldaná meg az SS pozíciót, nem egy agytröszt, de nagy dolgokat várok Morristól.miért csodálkoztál ennyire Nicks számaira? ennyit ér egy top G, kár a büntetésért, de ezt nem meccseltük volna szerintem
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
:o :o Adam Schefter @AdamSchefter Tampa Bay reached agreement with former Saints guard Carl Nicks on a five-year, $47.5 million deal including $31 million guaranteed.
több mint 14 éve
Úgy látszik Royal kéreti magát, köll a lóvé. Húzzon a picsába, legyen inkább OL/CB/S(Brandon Meriweather 😛 )
több mint 14 éve
szerintem a sérülés-kor között van egy komolyabb magyarázó erővel bíró kapcsolat, de tényleg sikerült eltúloznom ezt a 28at, még belefér 😛még nem írta le senki, de Winston is meglátogat majd minket, a miami chiefs duó után, remélem nálunk is marad (bár februárban megműtötték a könyökét és már 28)sapkaAmi mint tudjuk egy OL embernél már szinte nyugdíj, hisz már csak úgy 7-8 évre tud megoldást jelenteni :/ 😊fetomy
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
még nem írta le senki, de Winston is meglátogat majd minket, a miami chiefs duó után, remélem nálunk is marad (bár februárban megműtötték a könyökét és már 28)sapkaAmi mint tudjuk egy OL embernél már szinte nyugdíj, hisz már csak úgy 7-8 évre tud megoldást jelenteni :/ 😊