Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
Lehet ez az oka au igazolásnak:" Some NFL teams liked him as a safety prospect coming out of Texas in 2006, however, and Minnesota had considered moving Griffin from corner to safety, before his release last week.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Kell a csere.. Bár szerintem még Thompson is jobb... Majd kiderül rosteren tud-e maradni. Nickelnek Barnes elég jó volt, csak Westbrook és Buchanon lehet ellenfeleaz már régen rossz, ha a vikingektől igazolunk cornert 😀sapka1 év 2,5 millióPorternek jobban örültem volna... Wilsont nem fogja megszakítani..apeszos
nem tudom mit tud, de azt olvastam mindkét ACL-jét elszakította, szóval sokra nem számítoksapka
Bár így belegondolva még Ross is képben van, az érdekes lesz Hall szempontjából... 😀
több mint 14 éve
az már régen rossz, ha a vikingektől igazolunk cornert 😀Porternek jobban örültem volna... Wilsont nem fogja megszakítani..apeszosHogsHaven.com @HogsHaven1 év 2,5 millió
Report: Redskins Sign Cornerback Cedric Griffinapeszos
nem tudom mit tud, de azt olvastam mindkét ACL-jét elszakította, szóval sokra nem számítoksapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Porternek jobban örültem volna... Wilsont nem fogja megszakítani..HogsHaven.com @HogsHaven1 év 2,5 millió
Report: Redskins Sign Cornerback Cedric Griffinapeszos
nem tudom mit tud, de azt olvastam mindkét ACL-jét elszakította, szóval sokra nem számítoksapka
több mint 14 éve
HogsHaven.com @HogsHaven1 év 2,5 millió
Report: Redskins Sign Cornerback Cedric Griffinapeszos
nem tudom mit tud, de azt olvastam mindkét ACL-jét elszakította, szóval sokra nem számítok
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
HogsHaven.com @HogsHaven Report: Redskins Sign Cornerback Cedric Griffin
Mike Jones @MikeJonesWaPo
According to two sources, Griffin signing doesn't impact Aaron Ross interest. He too is at #Redskins Park today.
több mint 14 éve
Már ha rosteren maradChris Horton (S) pedig a Giantshez. :oapeszosez miért gond?
ott is kispadozni fog, és nem hiszem, hogy pont kijönne belőle azaz elképesztő potenciálsapka
több mint 14 éve
Az összes Griffint ide és csak Family Guyt nézni a nyitányig ... 😊
több mint 14 éve
BurgundyBlog.com @BurgundyBlog Interesting. RT @RavensInsider: CB Cedric Griffin is visiting the Redskins today, a league source confirmed.
több mint 14 éve
Ugyanolyan jót ajánlottak, de nem mondja meg mit... Mint amikor az ovisok vitáznak, hogy kinek a p*cse nagyobb, csak aki a legnagyobbat mondja, az nem mutatja meg... Ráadásul van két elsőkörösük, meg ne sajnáljuk már őket. Nekünk meg Snyder a tulaj és Klye az OC, szóval már önmagában Snyder miatt alanyi jogon, kompenzációként jár nekünk az 1/2! 😂nexion218Az OC miatt meg az 1/4. 😀
Nem nyugszik a valagán a körtefejű:
Mike Holmgren tells @MaryKayCabot Browns equaled #Redskins offer for No. 2 pick but relationships helped Redskins:
több mint 14 éve
Ugyanolyan jót ajánlottak, de nem mondja meg mit... Mint amikor az ovisok vitáznak, hogy kinek a p*cse nagyobb, csak aki a legnagyobbat mondja, az nem mutatja meg... Ráadásul van két elsőkörösük, meg ne sajnáljuk már őket. Nekünk meg Snyder a tulaj és Klye az OC, szóval már önmagában Snyder miatt alanyi jogon, kompenzációként jár nekünk az 1/2! 😂
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
HogsHaven.com @HogsHaven Aaron Ross Still Set to Visit Redskins
The Insider @Insider
Mike Holmgren: Browns offer to Rams for No. 2 draft pick matched Redskins’: Cleveland Browns president Mike Holm... http://wapo.st/wJdlmR
több mint 14 éve
Londonnal mi a szitu? Nagy a csend körülötte. Vagy lemaradtam valamiről?
Hail to the Redskins!!!
több mint 14 éve
😀 Vödör nálatok 😀 Nagyon vigyázzatok az embereitekre mert jön az agyatlan megsemmisítő! 😀
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 14 éve
Jellemző...Cowboys unlikely to challenge cap hit; Redskins would have to fight decision alone: The Dallas Cowboys are unlik... http://wapo.st/AfxgjU
több mint 14 éve
Nem gond, csak meglepődtem, úgy tudtam ő nem játszik már...Chris Horton (S) pedig a Giantshez. :oapeszosez miért gond?
ott is kispadozni fog, és nem hiszem, hogy pont kijönne belőle azaz elképesztő potenciálsapka
több mint 14 éve
Azért adott témát a röhögéshez a ShannyFamily is... De nagyjából én is így érzem...Már amúgy nekem is kezdett ilyen érzésem lenni, de nem akarok totál paranoiásnak tűnni... Mintha bökné mindenki csőrét, hogy kivételesen volt eszünk és kihasználtunk egy lehetőséget, amivel nem pénzt költöttünk, hanem nyertünk (volna), talán jó irányba halad a csapat, tavaly ésszel draftoltunk és nem mi szórtuk ki a legnagyobb lóvékat (a Bills-en ugyebár nem lovagol senki, amiért majd' 100 millát tol Williams-nek) és 99%, hogy egy legitim franchise QB-nk lesz. Gyanítom mindez megzavarja a "kompetitív balanszot", mert így nem vagyunk elkönyvelhetők NFC East örökös 4.-nek és nem lehet minden húzásunkon röhögni.szerintem 4 első körért megkaphatnák tőlünk is 😀 😛Még 50 mill$ bünti és az összes picket elvenni amit adtunk az 1/2-ért. Az megnyugtatná a 'skins hatereket. Talán. De nem biztos.apeszos
de nagyon keserű volt ez a nyilatkozatsapka
Vagy lemaratunk róla, hogy figyelmeztettek minket, hogy jövőre lesz egy szabály, ami szerint nem ér olyan csapattal draftcetliket bizniszelni, akivel a HC-nk jóban van és így 2020ig nem vehetünk részt az FA piacon?nexion218
több mint 14 éve
Chris Horton (S) pedig a Giantshez. :oapeszosez miért gond?
ott is kispadozni fog, és nem hiszem, hogy pont kijönne belőle azaz elképesztő potenciál
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Már amúgy nekem is kezdett ilyen érzésem lenni, de nem akarok totál paranoiásnak tűnni... Mintha bökné mindenki csőrét, hogy kivételesen volt eszünk és kihasználtunk egy lehetőséget, amivel nem pénzt költöttünk, hanem nyertünk (volna), talán jó irányba halad a csapat, tavaly ésszel draftoltunk és nem mi szórtuk ki a legnagyobb lóvékat (a Bills-en ugyebár nem lovagol senki, amiért majd' 100 millát tol Williams-nek) és 99%, hogy egy legitim franchise QB-nk lesz. Gyanítom mindez megzavarja a "kompetitív balanszot", mert így nem vagyunk elkönyvelhetők NFC East örökös 4.-nek és nem lehet minden húzásunkon röhögni.szerintem 4 első körért megkaphatnák tőlünk is 😀 😛Még 50 mill$ bünti és az összes picket elvenni amit adtunk az 1/2-ért. Az megnyugtatná a 'skins hatereket. Talán. De nem biztos.apeszos
de nagyon keserű volt ez a nyilatkozatsapka
Vagy lemaratunk róla, hogy figyelmeztettek minket, hogy jövőre lesz egy szabály, ami szerint nem ér olyan csapattal draftcetliket bizniszelni, akivel a HC-nk jóban van és így 2020ig nem vehetünk részt az FA piacon?
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Sándor Gaál @pfbusiness Válasz Retweet Kedvenc · KinyitSteve Hutchinson (OG) aláírt a Titanshez, Chris Horton (S) pedig a Giantshez. :o
több mint 14 éve
VégreWashington Redskins @redskinsbuzztap
CSNWashington >> Report: Redskins looking at Texans G Brisiel http://buzztap.com/-ff0UJL
több mint 14 éve
stadiont lerombolni, sóval behinteni!szerintem 4 első körért megkaphatnák tőlünk is 😀 😛Még 50 mill$ bünti és az összes picket elvenni amit adtunk az 1/2-ért. Az megnyugtatná a 'skins hatereket. Talán. De nem biztos.apeszos
de nagyon keserű volt ez a nyilatkozatsapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
szerintem 4 első körért megkaphatnák tőlünk is 😀 😛Még 50 mill$ bünti és az összes picket elvenni amit adtunk az 1/2-ért. Az megnyugtatná a 'skins hatereket. Talán. De nem biztos.
de nagyon keserű volt ez a nyilatkozatsapka
több mint 14 éve
Amúgy Ross elkelt már? Van még a körhintában jobb OL man? Vagy sokat akarok tudni? 😀
több mint 14 éve
szerintem 4 első körért megkaphatnák tőlünk is 😀 😛de nagyon keserű volt ez a nyilatkozat
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
