NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Gyakoroltam, új videók a fanoldalon. 😊
Viszont apaszos ki fog nyírni, mert a régieket eltüntettem :rolleyes:Bjoca
Ott vannak a meccs highlightok? Ott vannak.
Apeszos szerintem örülni fog.

Én meg írtam pár sor meccselőzetest a szakírók véleményei alapján innen-onnan.
Utána visszaolvastam, és rájöttem, hogy ugyanezt meg tudtam volna írni magamtól is, negyedóra alatt, de mindegy. 😀

-------------

Emberek, lesz éccaka valaki az erdménykövetőben, vagy egyedül kell megküzdenem a Colts fanok hadával? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Gyakoroltam, új videók a fanoldalon. 😊
Viszont apeszos ki fog nyírni, mert a régieket eltüntettem :rolleyes:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Bjoca kösz, + levél
sapka bocs, + levél

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Héhó kitettem Russ Grimmet a falra.agent T
Lehet hogy az eredeti szerző nevét kellett volna aláírnod, kevesebb az esély a "sértődésre".Bjoca
Kihelyezem, az a biztos. Kösz, h szóltál.agent T
Nincs ott eredetiben se.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Héhó kitettem Russ Grimmet a falra.agent T
Lehet hogy az eredeti szerző nevét kellett volna aláírnod, kevesebb az esély a "sértődésre".Bjoca
Kihelyezem, az a biztos. Kösz, h szóltál.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Héhó kitettem Russ Grimmet a falra.agent T
Lehet hogy az eredeti szerző nevét kellett volna aláírnod, kevesebb az esély a "sértődésre".

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Bjoca nagyonjó a siged. 😊
Nekem az a csúcs Mossban, mikor elkap egy 30-40-50 yardos passzt, lazán ledobja a labdát a földre, és aztán megmutatja, hogy merre van az arra. 😀agent T
😀 a rituáléhoz tartozik még egy labdapörgetés 😀Bjoca
Bízom abban, hogy látok ilyet vagy négyet hónap éccaka. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Bjoca nagyonjó a siged. 😊
Nekem az a csúcs Mossban, mikor elkap egy 30-40-50 yardos passzt, lazán ledobja a labdát a földre, és aztán megmutatja, hogy merre van az arra. 😀agent T
😀 a rituáléhoz tartozik még egy labdapörgetés 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Héhó kitettem Russ Grimmet a falra.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért azon csodálkoztam h az nfl playbookon 3ból 2 elemző skins győzelmet mond 😊 kedvesek 😛
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Bjoca nagyonjó a siged. 😊
Nekem az a csúcs Mossban, mikor elkap egy 30-40-50 yardos passzt, lazán ledobja a labdát a földre, és aztán megmutatja, hogy merre van az arra. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Megtettem amit meg kellett tennem 😊
Szokták ezeket a híreket olvasni valakik egyáltalán rajtunk kívül?Bjoca
Jelentem igen. Azt is és itt a topicot is kötelező jelleggel minden nap.Red
Végre valami visszajelzés 😀
Mindenki húzzon egy strigulát 😊Bjoca
-strigula húzva- 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Bjoca kolléga, írtam valamit a fanoldalra, átfáradhatnál linkelgetni. 😊agent T
Megtettem amit meg kellett tennem 😊
Szokták ezeket a híreket olvasni valakik egyáltalán rajtunk kívül?Bjoca
Jelentem igen. Azt is és itt a topicot is kötelező jelleggel minden nap.Red
Végre valami visszajelzés 😀
Mindenki húzzon egy strigulát 😊

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Bjoca kolléga, írtam valamit a fanoldalra, átfáradhatnál linkelgetni. 😊agent T
Megtettem amit meg kellett tennem 😊
Szokták ezeket a híreket olvasni valakik egyáltalán rajtunk kívül?Bjoca
Jelentem igen. Azt is és itt a topicot is kötelező jelleggel minden nap.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Bjoca kolléga, írtam valamit a fanoldalra, átfáradhatnál linkelgetni. 😊agent T
Megtettem amit meg kellett tennem 😊
Szokták ezeket a híreket olvasni valakik egyáltalán rajtunk kívül?Bjoca
Fogalmam sincs, mert a látogatottság-számláló mindkettő hulladék, azért mutat kétfélét.
Egyébként nekem szinte mindegy, majd ha Super Bowlt nyerünk, akkor több olvasó lesz. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Bjoca kolléga, írtam valamit a fanoldalra, átfáradhatnál linkelgetni. 😊agent T
Megtettem amit meg kellett tennem 😊
Szokták ezeket a híreket olvasni valakik egyáltalán rajtunk kívül?

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Bjoca kolléga, írtam valamit a fanoldalra, átfáradhatnál linkelgetni. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
a pr meg egyáltalán nem érdekel, de kicsit mókás volt egy hellyel az eagles alatt helyet foglalni.sapka
Höri titokban imádja az Eagles-t, ezért van. hogy miért imádja? Minden egyes meccsnapon közli, bárki, csak ne Eagles. És általában titokban azt szereted, akit leghangosabban szidsz.
Amúgy hidd el, én szívesen helyet cserélnék veletek, ha Falcons-t most verjük 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
na és miért nem tetted?Höri
hidd el magamat és néha felvett stílusomat számítva nem lett volna ez helyes részemről 😊
igazából azt tudnám kifogásolni, hogy a felvetett matchup valószínűleg helytálló, de nagyon erősen szubjektív dolgokról (jó-nemjó stb.) nyilatkoztál eléggé negatívan egy csapat topicjában, ahol gondolom a fanok 80-90% nem tud(és nem is akar) ilyesmivel azonosulni, persze pl. a Colts topicba gondolom teljesen jó lett volna egy ilyen,de...
nagyon röviden nagyképűnek volt érezhető,
a pr meg egyáltalán nem érdekel, de kicsit mókás volt egy hellyel az eagles alatt helyet foglalni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Így van, ez dícséret. Kaphatunk többet is, csak le kell győzni a Coltst.agent T
ami talán nem is lehetetlen, nehéz volt megállnom hogy ne reagáljak höri hsz-ére, de ha csak passzjátékkal meg tudnak verni minket akkro megérdemeljük a L-tsapka
na és miért nem tetted?
talán úgy tűnt, de nem akartam kicsit sem lekezelő lenni. egyszerűen jobbnak érzem az esélyeket Colts részről, és nem az összetett játékerő hanem a matchupok miatt.
a power rankingos felvetés jogos, az előző fordulóban megírtam, hogy Vick kiesése miatt nem raktalak be titeket az Eagles elé. Most mindkét csapat nyert megint, ugyanannyit nyomtam őket feljebb. Nyilván az ellenfél nem ugyanaz volt, de a toldozott-foltozott Packers nem sokkal jobb, mint az egészséges, de rossz formában lévő Niners. De nem is most kell felül lenni a listákon hanem a 17. héten.Höri
😊
Erre most lehetne mondani, hogy a Niners harmincegyedik a listádon, a nem sokkal jobb, toldozott-foldozott Packers meg hetedik, tehát valamivel talán az ő legyőzésük mégis komolyabb fegyvertény, de nem teszem, mert
- értem, amit mondasz
- meg is írtad, hogy akkor is szép dolog megverni őket ha a szertáros játszik vagy valami lyesmit
- szerintem túlrágtuk a csontot 😊
Viszont már alig várom a SNF-t, annyit beszéltünk róla!
Így van, a 17. héten kell fent lenni a listákon, és változatlanul úgy gondolom, hogy nem rajtunk van a lélektani teher, mert ha a Skins kikap, az emberek simán vállat vonnak, hogy PM megint behúzott egy meccset, viszont a Colts esetében ez a mostani 3-2 is elég rosszul néz ki, figyelembe véve a permanens hype állapotot.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Így van, ez dícséret. Kaphatunk többet is, csak le kell győzni a Coltst.agent T
ami talán nem is lehetetlen, nehéz volt megállnom hogy ne reagáljak höri hsz-ére, de ha csak passzjátékkal meg tudnak verni minket akkro megérdemeljük a L-tsapka
na és miért nem tetted?
talán úgy tűnt, de nem akartam kicsit sem lekezelő lenni. egyszerűen jobbnak érzem az esélyeket Colts részről, és nem az összetett játékerő hanem a matchupok miatt.
a power rankingos felvetés jogos, az előző fordulóban megírtam, hogy Vick kiesése miatt nem raktalak be titeket az Eagles elé. Most mindkét csapat nyert megint, ugyanannyit nyomtam őket feljebb. Nyilván az ellenfél nem ugyanaz volt, de a toldozott-foltozott Packers nem sokkal jobb, mint az egészséges, de rossz formában lévő Niners. De nem is most kell felül lenni a listákon hanem a 17. héten.

több mint 13 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Jajj kicsit lemaradtam, nem is idézgetek, csak írom ami eszembe jut..😊

Nnna szóval.... "A romokban a fal" azért sztem kissé erős... Még akkor is, ha nem a tavalyhoz viszonyítok: Brown full go, T.Williams elvileg ma már edz, Hicks, Rabach rendben (jó, nem HoF esélyesek, de azért a romtól picit arrébb vannak), max én LG-nak visszatenném Dockeryt, főleg a hosszúnevű Kory Packers elleni produkciója után. 😀

Brett apónál jelen pillanatban - egy kis rosszmájú túlzással - jobban kell attól félnünk, hogy meccs közben nehogy képeket küldjön farkáról az új kivetítőinikre, mint a csodaprodukciótól. 😀

A Packers meccs meg... Persze, nagyon fasza volt nyerni, de hát még a végén meg is lepődtem, hogy hogy lett ebből a támadójátékből majd' 400 yard... Egyébként tegnap néztem meg eredeti kommentárral és talán Troy Aikmannek volt egy tetszetős megállapítása: lehet, hogy a D nyeli a yardokat, a pontokat viszont annyira nem és az O-nak így releatíve kevesebb ponttal is lehet sikere. Szóval felőlem jöhetnek a 400 yardok, csak maradjon Peyton is 13 szerzett pont környékén... 😀nexion218
PM-nek még egy olyan rossz meccse nem lesz, mint a KC ellen volt, a Colts pedig nem az a csapat, aki 13 pontokkal nyeri a meccseket, szóval azért erre nem alapoznék. De majd kiderül a hétvégén.Stez
Ezzel én is tisztában vagyok, a 13 pontban nem is az volt az üzenet, hogy a Colts annyi pontot szerezve szeretném, ha nyerne...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De kit érdekel, hogy a div kikkel játszik? Beelőzhet akárki, mindegy, a végén kell vezetni.
A Colts ellen papíron és gyakorlatban is szopni fogunk, nem baj. A schedule előzetesen egyik legnehezebb meccse volt, nem változtat ezen a mostani record.
Az utána következő három meccset kéne behúzni, ha keresni akarunk valamit.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mindenki ezt várja, és ahogy látom, a legtöbben már előre elájultak attól, hogy Peyton Manning mekkorát fog alkotni ellenünk.
agent T
lehet csak engem kerülget hányinger a hasonló okosságoktól...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Jajj kicsit lemaradtam, nem is idézgetek, csak írom ami eszembe jut..😊

Nnna szóval.... "A romokban a fal" azért sztem kissé erős... Még akkor is, ha nem a tavalyhoz viszonyítok: Brown full go, T.Williams elvileg ma már edz, Hicks, Rabach rendben (jó, nem HoF esélyesek, de azért a romtól picit arrébb vannak), max én LG-nak visszatenném Dockeryt, főleg a hosszúnevű Kory Packers elleni produkciója után. 😀

Brett apónál jelen pillanatban - egy kis rosszmájú túlzással - jobban kell attól félnünk, hogy meccs közben nehogy képeket küldjön farkáról az új kivetítőinikre, mint a csodaprodukciótól. 😀

A Packers meccs meg... Persze, nagyon fasza volt nyerni, de hát még a végén meg is lepődtem, hogy hogy lett ebből a támadójátékből majd' 400 yard... Egyébként tegnap néztem meg eredeti kommentárral és talán Troy Aikmannek volt egy tetszetős megállapítása: lehet, hogy a D nyeli a yardokat, a pontokat viszont annyira nem és az O-nak így releatíve kevesebb ponttal is lehet sikere. Szóval felőlem jöhetnek a 400 yardok, csak maradjon Peyton is 13 szerzett pont környékén... 😀nexion218
PM-nek még egy olyan rossz meccse nem lesz, mint a KC ellen volt, a Colts pedig nem az a csapat, aki 13 pontokkal nyeri a meccseket, szóval azért erre nem alapoznék. De majd kiderül a hétvégén.Stez
Mhm, így van, majd meglátjuk hétvégén.
Valahol hátrébb, azt hiszem a hetedik oldalon jelezted, hogy a Skins örüljön, ha egyet megnyer a Packers-Colts meccsekből, de nem csodálkoznál akkor se, ha mindkettőn kikapnánk.
Jelentem, örülünk. 😊
Hogy vasárnap mi lesz? Legrosszabb esetben nyer a Colts.
És?
Mindenki ezt várja, és ahogy látom, a legtöbben már előre elájultak attól, hogy Peyton Manning mekkorát fog alkotni ellenünk.
Egy biztos, ezen a meccsen nem kell, hogy a Skinsen lélektani teher legyen.

+ Még ha veszítünk sem biztos, hogy nagy bajba kerülünk. A Giants a lendületben lévő Detroittal, az Eagles a szintén magasan szálló Atlantával találkozik, a Cowboys meg ellátogat Minnesotába, ahol Randy Mosséknak meg kell ragadniuk az utolsó szalmaszálat.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊