NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Jajj kicsit lemaradtam, nem is idézgetek, csak írom ami eszembe jut..😊

Nnna szóval.... "A romokban a fal" azért sztem kissé erős... Még akkor is, ha nem a tavalyhoz viszonyítok: Brown full go, T.Williams elvileg ma már edz, Hicks, Rabach rendben (jó, nem HoF esélyesek, de azért a romtól picit arrébb vannak), max én LG-nak visszatenném Dockeryt, főleg a hosszúnevű Kory Packers elleni produkciója után. 😀

Brett apónál jelen pillanatban - egy kis rosszmájú túlzással - jobban kell attól félnünk, hogy meccs közben nehogy képeket küldjön farkáról az új kivetítőinikre, mint a csodaprodukciótól. 😀

A Packers meccs meg... Persze, nagyon fasza volt nyerni, de hát még a végén meg is lepődtem, hogy hogy lett ebből a támadójátékből majd' 400 yard... Egyébként tegnap néztem meg eredeti kommentárral és talán Troy Aikmannek volt egy tetszetős megállapítása: lehet, hogy a D nyeli a yardokat, a pontokat viszont annyira nem és az O-nak így releatíve kevesebb ponttal is lehet sikere. Szóval felőlem jöhetnek a 400 yardok, csak maradjon Peyton is 13 szerzett pont környékén... 😀nexion218
PM-nek még egy olyan rossz meccse nem lesz, mint a KC ellen volt, a Colts pedig nem az a csapat, aki 13 pontokkal nyeri a meccseket, szóval azért erre nem alapoznék. De majd kiderül a hétvégén.

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Jajj kicsit lemaradtam, nem is idézgetek, csak írom ami eszembe jut..😊

Nnna szóval.... "A romokban a fal" azért sztem kissé erős... Még akkor is, ha nem a tavalyhoz viszonyítok: Brown full go, T.Williams elvileg ma már edz, Hicks, Rabach rendben (jó, nem HoF esélyesek, de azért a romtól picit arrébb vannak), max én LG-nak visszatenném Dockeryt, főleg a hosszúnevű Kory Packers elleni produkciója után. 😀

Brett apónál jelen pillanatban - egy kis rosszmájú túlzással - jobban kell attól félnünk, hogy meccs közben nehogy képeket küldjön farkáról az új kivetítőinikre, mint a csodaprodukciótól. 😀

A Packers meccs meg... Persze, nagyon fasza volt nyerni, de hát még a végén meg is lepődtem, hogy hogy lett ebből a támadójátékből majd' 400 yard... Egyébként tegnap néztem meg eredeti kommentárral és talán Troy Aikmannek volt egy tetszetős megállapítása: lehet, hogy a D nyeli a yardokat, a pontokat viszont annyira nem és az O-nak így releatíve kevesebb ponttal is lehet sikere. Szóval felőlem jöhetnek a 400 yardok, csak maradjon Peyton is 13 szerzett pont környékén... 😀nexion218
Mhm, ez nem hülyeség, többször megfigyelhető volt, hogy a nagy yardnyelésben egyszer csak megemberelik magukat, és mondjuk a red zone-unkba érkezve az ellenfél 5 próbálkozásból 0 pontot szed össze.
Nem mondom, hogy nem a Colts a lényegesen esélyesebb, de nem vagyunk reménytelenek, sőt.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Jajj kicsit lemaradtam, nem is idézgetek, csak írom ami eszembe jut..😊

Nnna szóval.... "A romokban a fal" azért sztem kissé erős... Még akkor is, ha nem a tavalyhoz viszonyítok: Brown full go, T.Williams elvileg ma már edz, Hicks, Rabach rendben (jó, nem HoF esélyesek, de azért a romtól picit arrébb vannak), max én LG-nak visszatenném Dockeryt, főleg a hosszúnevű Kory Packers elleni produkciója után. 😀

Brett apónál jelen pillanatban - egy kis rosszmájú túlzással - jobban kell attól félnünk, hogy meccs közben nehogy képeket küldjön farkáról az új kivetítőinikre, mint a csodaprodukciótól. 😀

A Packers meccs meg... Persze, nagyon fasza volt nyerni, de hát még a végén meg is lepődtem, hogy hogy lett ebből a támadójátékből majd' 400 yard... Egyébként tegnap néztem meg eredeti kommentárral és talán Troy Aikmannek volt egy tetszetős megállapítása: lehet, hogy a D nyeli a yardokat, a pontokat viszont annyira nem és az O-nak így releatíve kevesebb ponttal is lehet sikere. Szóval felőlem jöhetnek a 400 yardok, csak maradjon Peyton is 13 szerzett pont környékén... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Így van, ez dícséret. Kaphatunk többet is, csak le kell győzni a Coltst.agent T
ami talán nem is lehetetlen, nehéz volt megállnom hogy ne reagáljak höri hsz-ére, de ha csak passzjátékkal meg tudnak verni minket akkro megérdemeljük a L-tsapka
Landryéknek nagyon oda kell tenniük magukat, mert az a "csak passzjáték" brutálisan jobb lesz mindennél, amivel eddig szembesültünk. Továbbá a O# nem engedhet meg magának ellazázott félidőt. Még ellazázott negyedet se.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Így van, ez dícséret. Kaphatunk többet is, csak le kell győzni a Coltst.agent T
ami talán nem is lehetetlen, nehéz volt megállnom hogy ne reagáljak höri hsz-ére, de ha csak passzjátékkal meg tudnak verni minket akkro megérdemeljük a L-t

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
olvasgattam eheti Pr-t (jaj de minek...), nagyon mellékesen... lehet csak szerintem vicces olyan csapat mögött lenni akit megvertünk az otthonában 😊
és épp ennek a mondatnak az értelmét ízlelgettem: "Bajnokaspiránst akkor is nagy dolog legyőzni, ha a buszsofőr áll be strong safety-nek."
áhám, szóval akkor ennek mi is az értéke, mit kéne sugalljon ez számomra? ez most jó vagy rossz vagy ezmiez, ha valaki esetleg rájött (és rávilágítana számomra), akkor megmondhatná 😀sapka
Szerintem ez egy dicséret.
Egy szokásos fikázós szurkával kiegészítve, csak hogy el ne bízzuk magunkat, 😊Bjoca
Így van, ez dícséret. Kaphatunk többet is, csak le kell győzni a Coltst.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
olvasgattam eheti Pr-t (jaj de minek...), nagyon mellékesen... lehet csak szerintem vicces olyan csapat mögött lenni akit megvertünk az otthonában 😊
és épp ennek a mondatnak az értelmét ízlelgettem: "Bajnokaspiránst akkor is nagy dolog legyőzni, ha a buszsofőr áll be strong safety-nek."
áhám, szóval akkor ennek mi is az értéke, mit kéne sugalljon ez számomra? ez most jó vagy rossz vagy ezmiez, ha valaki esetleg rájött (és rávilágítana számomra), akkor megmondhatná 😀sapka
Szerintem ez egy dicséret.
Egy szokásos fikázós szurkával kiegészítve, csak hogy el ne bízzuk magunkat, 😊

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
GIGAOFF:

I've successfully passed the complex (C) intermediate English examination.

Tudom, h nem tartozik ide, de muszáj voltam megosztani a jó hírt. 😊

ONagent T
Gratula a sikeres vizsgához 😊

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvasgattam eheti Pr-t (jaj de minek...), nagyon mellékesen... lehet csak szerintem vicces olyan csapat mögött lenni akit megvertünk az otthonában 😊
és épp ennek a mondatnak az értelmét ízlelgettem: "Bajnokaspiránst akkor is nagy dolog legyőzni, ha a buszsofőr áll be strong safety-nek."
áhám, szóval akkor ennek mi is az értéke, mit kéne sugalljon ez számomra? ez most jó vagy rossz vagy ezmiez, ha valaki esetleg rájött (és rávilágítana számomra), akkor megmondhatná 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ami viszont nem off:

Apeszos cimbora értesít minket, hogy atom tönkrement a gépe, egy ideig nem lesz sajnos.

Szeretném, ha ez a szurkolói topik, meg a fanoldal se vesztené el a lendületét.
Próbálok valamit írni amoda, legyen napi betevő....

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
GIGAOFF:

I've successfully passed the complex (C) intermediate English examination.

Tudom, h nem tartozik ide, de muszáj voltam megosztani a jó hírt. 😊

ON

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintem ha megleszünk ezzel az öt meccsel amelyet fentebb melítettem, akkor se jönnek könnyebb idők, szóval nem is értem miért ragadtuk ki ezt az időszakot, mint különlegesen nehezet.
Legalábbis nem tűnik könnyűnek fogadni az Eaglest, se ellátogatni a Titanshoz (láthattuk őket a Cowboys ellen), aztán jön a FedExre Brett papa meg Randy Moss, aztán meg utazhatunk a New Meadowlandbe.

Aztán jön a Buccaneers, de addigra el is dől a sorsunk kábé.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
EaRl és az nem baj, hogy mi már nem vagyunk húsz évesek, és lehet, hogy ott dobjuk fel a talpunkat? 😊
Amúgy mit bánom én, legyen overtime, csak ne kapjunk ki!!!agent T
mire számítotok a Colts ellen?
eléggé fekszik nekünk a matchup.

ti nem tudtok futni - ellenünk az működik.
az elkapóitok nem jók - a passz védelmünk erős.
a falatok romokban - nálunk elvileg jó a pass rush (gyakorlatban 2 meccs óta nem az)

+ az itteni pass defense-től se fog szerintem megrémülni Manning, bár futójátéjunk az megint nem lesz.Höri
Hát a futásunk az utcsó két meccsen már kezdett életjeleket mutatni, és mivel a Csikók futás elleni védekezése nem annyira istenkirály, lehet, hogy Torain megvillan. Benne van a srácban a potenciál, eddig legalábbis az látszott.
Az elkapóink nem jók, de ahhoz képest DMac a Packs ellen is összedobált vagy háromszázötven yardot, ha jól emlékszem. A ti passzvédekezésetek jobb, mint a tartalékos sajtosoké, de hátha kijön belőle valami.
A falunk annyira nincs romokban, ha Williamsék játszanak és nem sérültek, képesek tűrhető produkcióra. (Mi a tavalyi évhez viszonyítunk, az az abszolút nulla fok.)
Manning szerintem semelyik pass defense-től se rémül meg. Nagy kérdés, hogy a Skins D# mire lesz képes, csak nyeljük a yardokat, vagy képesek lesznek a srácok valami olyanra, mint ahogy nullán tartották Rogerséket a második félidőben.

Ezek azonban csak szimpla agyalások. A mostani szerzonban egyre kevésbé hiszek az agyalásokban. Az eddigi győzelmeink előtt minden egyes alkalommal megírták a hozzáértők, hogy csoda lene, ha sikerülne jó eredményt elérnünk, papíron a 'Boysnak, a Phillynek és főleg a Green Baynek meggyőző különbséggel kellett volna vernie a Skinst.
Szóval én például abban is bízom, hogy meglepünk titeket valamivel. Mit tudom én, például Banksben benne van, hogy most már produkál egy tényleg eredményes punt returnt.
Aztán az is lehet, hogy Peyton egyszerűen szétdobál minket, oszt kikapunk mondjuk 35-7-re. Ez a papírforma.
De én bízom a győzelemben, mert miben bízzak? Milyen szurkoló már az, aki nem bízik a csapata győzelmében? 😊
Azt mondták, hogy az Eagles-Packers-Colts-Bears-Lions sorozatból örüljünk, ha behúzunk valamit. Már kettő megvan, innentől minden győzelem ajándék a sorstól. 😊 Bevallom, én legjobban a Lionstól tartok.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
EaRl és az nem baj, hogy mi már nem vagyunk húsz évesek, és lehet, hogy ott dobjuk fel a talpunkat? 😊
Amúgy mit bánom én, legyen overtime, csak ne kapjunk ki!!!agent T
mire számítotok a Colts ellen?
eléggé fekszik nekünk a matchup.

ti nem tudtok futni - ellenünk az működik.
az elkapóitok nem jók - a passz védelmünk erős.
a falatok romokban - nálunk elvileg jó a pass rush (gyakorlatban 2 meccs óta nem az)

+ az itteni pass defense-től se fog szerintem megrémülni Manning, bár futójátéjunk az megint nem lesz.

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Megvan az MRI... nincs nagyobb baj.apeszos
Hála a jó istennek.

............

EaRl és az nem baj, hogy mi már nem vagyunk húsz évesek, és lehet, hogy ott dobjuk fel a talpunkat? 😊
Amúgy mit bánom én, legyen overtime, csak ne kapjunk ki!!!

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megvan az MRI... nincs nagyobb baj.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Még mindíg semmi hír.... Ennyire jelentéktelen lenne?apeszos
kikről is van szó? a két tackle? Brown és Williams?sapka
+McNabb, Armstrong
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
???
Mi az a sali? Salétrom?agent T
igazából kifejezetten nem lényeges, hogy én mivel nyugtatom magam. 😊Zsoca
sali mi? 😀 hát azt sokmindenre lehet érteni, amire én gondolok az egyedül nemjó, úgyhogy meccsek alatt hanyagolni szoktam 😀
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Ha valamit megtudunk a sérültjeinkről, adjátok már közre, srácok!

Ja, és szavazzatok a fanoldalon, hogy megverjük a Colts-t, ne a vereségre ó istenem, milyen szurkolás már az? 😊agent T
hamár így belejöttünk, megint a győzelem/extre time-ra tippeltem....fiatal még a szívem, birni fogja 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Még mindíg semmi hír.... Ennyire jelentéktelen lenne?apeszos
kikről is van szó? a két tackle? Brown és Williams?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Még mindíg semmi hír.... Ennyire jelentéktelen lenne?
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ha valamit megtudunk a sérültjeinkről, adjátok már közre, srácok!

Ja, és szavazzatok a fanoldalon, hogy megverjük a Colts-t, ne a vereségre ó istenem, milyen szurkolás már az? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
???
Mi az a sali? Salétrom?agent T
igazából kifejezetten nem lényeges, hogy én mivel nyugtatom magam. 😊Zsoca
Neked legalább van mivel.... Én néha már a pendrive-omat rágcsáltam, mert a tollak elfogytak az asztalról.
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
???
Mi az a sali? Salétrom?agent T
igazából kifejezetten nem lényeges, hogy én mivel nyugtatom magam. 😊

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Komolyan aggódtam, hogy meghalok a meccs alatt. Később már a nejem is aggódott, és elkezdett inkább a Redskinsnek szurkolni, pedig papíron Packers hívő.
Fogalmam sincs, hogyan nyertük meg ezt a meccset.
Nem tudom miként sikerülhetett, mert a támadófalunk talán ezen a meccsen teljesített a legrosszabbul eddig (Matthews ha nem sérül le...), és D-Mac meg a célpontjai is gyakran bizonytalankodtak három negyeden keresztül. Futás se volt, Torain negyven yardon végzett...
A sokat szidott D# tartotta meccsben a csapatot a végjátékig, persze a Packers néha roppant értékes közreműködésével.
Sajnálom a sajtfejűeket a sok sérülés miatt, de ez egy ilyen sport. Mondjuk az elképesztő, hogy hogyan hullanak az ellenfeleink meccsről meccsre az utóbbi időben, a Rams futója, Vick, most a Packersből hárman-négyen.
A harmadik negyed végén olyan távolinak tűnt a győzelem, mint a Szaturnusz gyűrűi, de aztán jött Armstrong és Gano.
Megint volt tartása a Skinsnek, mikor én már nemigen hittem a sikerben, ők akkor szedték össze magukat.
Ami a védelmünket illeti, nem tudom és már nem is érdekel, hogy hányadik ez a csapatrész éppen az NFL statisztikában. Landry, Orakpo, Alexander, Fletcher, Hall és úgy általában a teljes garnitúra megérdemli az elismerést. Ha azt a 4th and goal kísérletet nem sikerül kivédekezni... ha a végén nincs az az interception...
Érdekes újítást vezetett be a csapat tegnap. Eddig az volt a szisztéma, hogy az első félidőben játszanak, aztán meglátjuk mire lesz elég. Tegnap a támadójátékot egyszerűen áthelyeztük a második félidőre meg a hosszabbításra.
Csak irigyelni tudom azokat a szurkolókat akik megszokhatták, hogy a csapatuk a végjátékra kényelmes, tizenöt-húsz pontos vezetéssel fordul. Úgy látszik nekünk az a sors jutott, hogy az utolsó, vagy az utolsó utáni másodpercig kell kétszázas vérnyomással, leizzadva meredni a tévére, monitorra, ha érezni akarjuk a győzelem ízét.
Az a holding a Dallas ellen, Kolb végső passza, a mindent eldöntő field goal tegnap... és végül is a Texans elleni meccset is idesorolhatjuk, bár akkor nem volt okunk örömre.
Egyeten viszonylag sima, többé-kevésbé nyugodt végjátékkal bíró meccsünk volt idén, a Rams elleni.
Na olyat nem szeretnék többet átélni ebben a szezonban, akkor inkább az idegbaj.
Remélem, hogy eltörik a fotel karfája a hétvégén a kezeim között, amikor megverjük az Indianapolist. Muszáj lesz, ha a csoport élén akarunk maradni. Apeszos, írhatod is ki a szavazást a fanoldalon, én a győzelemre voksolok. 😊agent T
idén általánosságban a Packs kiegyensúlyozatlan és picit overrated is. ez nekünk nagyon jól jött. a félidőnél én is féltem hogy mi lesz itt, ha még most sem vezetünk. szerencsére tényleg van tartása a csapatnak, amit már ideje volt hogy megmutassanak.
jelenleg szerintem Orakpo és Hall kiemelkedik a védelemből. mázli, hogy végre Landry is playmaker napot fogott ki. értékes győzelem, mert nyert a Giants és a Philly is.

szerintetek Atlanta fan-ként mit szólok ezekhez az eredményekhez? most is kiizzadtuk a győzelmet, utána átkapcsolok rátok és persze, hogy nézzem, ahogy a hosszabbításért szenvedünk. nem akartam elhinni. 😀 4 hosszabbítás és kínkeserves győzelmek a kedvenc csapataimtól. néha még a sali sem elég, hogy elviseljem ezt a sok stresszt. 😊

a topicotokat pedig folyamatson figyelem, csak nem vagyok aktív úgy összeségében. grat a fellendüléséhez. 😊Zsoca
???
Mi az a sali? Salétrom?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊