NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Chicago Bears - Jacksonville Jaguars

3 órája
casaubon Green Bay Packers 2 233
Ez a “zavarjuk ossze a rookie-t azzal, hogy mindig uresen hagyunk valakit” taktika nem nagyon mukodik.
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez a Jags reménytelen
petey
Pedig Shao szerint ez a Jags történetének legerősebb kerete - legalábbis ezt mondta szezon előtt. Ebből is látszik, hogy mennyire nem ért hozzá.
3 órája
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 703
De miért megint Kmet? Faszomat azt, ez is ezen a héten hozza majd az egész éves csúcspontszámát, mikor ellenem van fantasyban.
3 órája
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
középen rendszeresen senki nincs a Jags-nél egy futós irányító ellen..
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
oluokun azért hiányzik középről rendesen
Szesze
Az meg a másik csoda, hogy Ventrell Miller jobb, mint Lloyd. Amúgy meg a safety játékunk idén siralmas, Cisco INT ma ide vagy oda.
iktriad
kik a standard kezdő duó? Cisco és Savage? Vagy Savage inkább nb, és Johnson a másik kezdő? Nem mintha ő jó lenne...
shagi0206
Cisco és Antonio "gyere vissza Rayshawn Jenkins" Johnson. Egyik rosszabb idén, mint a másik. De ezzel a meccsel lejár Tasaun Gipson eltiltása, szóval remélem jövő héten már ő kezd Johnson helyett.
3 órája
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
ez a Jags reménytelen

3 órája
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 703
"elképesztően nagy nfc rangadó, cowboys-lions" - hát, szerintem a cowboys durván ki fog szopni, de ok 😀
De legalább idén nincs chiefs tv-s meccs.
shagi0206
A héten nincs. Tudod miért? mert Bye-on vannak. 😀
iktriad
Igen, tudom miért 😀
shagi0206
A Régi szép idők amikor a Pets meccsek mentek 😀
Nomac
igen, határozottan nem szerettem azt sem. Mikor már azon is ki voltam akadva, hogy a PO-ban is azokat kell nézni 😀
3 órája
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 690 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Eddig úgy mondanám, hogy egy driveot leszámítva nem változott semmi...
csi77
Persze, hogy nem. Új OC kell.
mortirolo
Igen, de az a passz az előbb nagyon fájt. Még én is odaértem volna közel 50 évesen, igaz nem tudtam volna szerelni....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
3 órája
Nomac New England Patriots 2 981 — balazs.t85@gmail.com
"elképesztően nagy nfc rangadó, cowboys-lions" - hát, szerintem a cowboys durván ki fog szopni, de ok 😀
De legalább idén nincs chiefs tv-s meccs.
shagi0206
A héten nincs. Tudod miért? mert Bye-on vannak. 😀
iktriad
Igen, tudom miért 😀
shagi0206
A Régi szép idők amikor a Pets meccsek mentek 😀
3 órája
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 703
"elképesztően nagy nfc rangadó, cowboys-lions" - hát, szerintem a cowboys durván ki fog szopni, de ok 😀
De legalább idén nincs chiefs tv-s meccs.
shagi0206
A héten nincs. Tudod miért? mert Bye-on vannak. 😀
iktriad
Igen, tudom miért 😀
3 órája
mortirolo Chicago Bears 1 025
Sziasztok! Eddig úgy mondanám, hogy egy driveot leszámítva nem változott semmi...
csi77
Persze, hogy nem. Új OC kell.
3 órája
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 703
oluokun azért hiányzik középről rendesen
Szesze
Az meg a másik csoda, hogy Ventrell Miller jobb, mint Lloyd. Amúgy meg a safety játékunk idén siralmas, Cisco INT ma ide vagy oda.
iktriad
kik a standard kezdő duó? Cisco és Savage? Vagy Savage inkább nb, és Johnson a másik kezdő? Nem mintha ő jó lenne...
3 órája
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
"elképesztően nagy nfc rangadó, cowboys-lions" - hát, szerintem a cowboys durván ki fog szopni, de ok 😀
De legalább idén nincs chiefs tv-s meccs.
shagi0206
azért a giants-bengals szexinek nyilvánítása is elég erős 😊
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"elképesztően nagy nfc rangadó, cowboys-lions" - hát, szerintem a cowboys durván ki fog szopni, de ok 😀
De legalább idén nincs chiefs tv-s meccs.
shagi0206
A héten nincs. Tudod miért? mert Bye-on vannak. 😀
3 órája
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 690 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Eddig úgy mondanám, hogy egy driveot leszámítva nem változott semmi...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
3 órája
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 703
"elképesztően nagy nfc rangadó, cowboys-lions" - hát, szerintem a cowboys durván ki fog szopni, de ok 😀
De legalább idén nincs chiefs tv-s meccs.
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
oluokun azért hiányzik középről rendesen
Szesze
Az meg a másik csoda, hogy Ventrell Miller jobb, mint Lloyd. Amúgy meg a safety játékunk idén siralmas, Cisco INT ma ide vagy oda.
3 órája
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
oluokun azért hiányzik középről rendesen
3 órája
mortirolo Chicago Bears 1 025
jó szar passz volt
Szesze
Az biztos, főleg úgy, hogy szükség sem volt rá 2. és 1 után.
mortirolo
ilyenkor sokszor jön a hosszú passz, nem volt a hívással semmi gond, simán meg kellett volna dobni Moore-nak, max hosszú lehet, de ilyen löbbölt szar, az nagy hiba
Szesze
A másodikra való középső futás után már tudtam, hogy vége. Ez Waldron. Véletlenül sem azt hívja, ami megy.
3 órája
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
jó szar passz volt
Szesze
Az biztos, főleg úgy, hogy szükség sem volt rá 2. és 1 után.
mortirolo
ilyenkor sokszor jön a hosszú passz, nem volt a hívással semmi gond, simán meg kellett volna dobni Moore-nak, max hosszú lehet, de ilyen löbbölt szar, az nagy hiba
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát nincs valami eget rengető színvonal az biztos 😊
Szesze
Alsóházi rangadó.
3 órája
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 981
hát nincs valami eget rengető színvonal az biztos 😊
Szesze
Nem is lehetett számítani rá.
3 órája
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 703
hát nincs valami eget rengető színvonal az biztos 😊
Szesze
hát az nincs. Nem a semmiért kezdtem el játszani h3-mal 😀
3 órája
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
hát nincs valami eget rengető színvonal az biztos 😊
3 órája
mortirolo Chicago Bears 1 025
jó szar passz volt
Szesze
Az biztos, főleg úgy, hogy szükség sem volt rá 2. és 1 után.

Szerkesztette: mortirolo