Dallas Cowboys - Philadelphia Eagles

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 030 — Chalk Dawk fan
Kamu pedig próbálkozott félidőben FG-t rúgni, de kibaszta a lelátóra. Jó előjelek.
mustaine
A fg még csak haggyán, de a kickoffokkal mi lesz ha esetleg arra kerülne sor? ( bár így nem igazán lesz ilyen)
MrMiksa
Azt Donnie rúgja szerintem
mustaine
Ja nem, mindegy ez jobb kickoff volt mint amihez hozzá vagyunk szokva 😀

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
nem is volt rossz kickoff
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Az megvan mindenkinek, hogy ez Clementnek idén a 6. TD-je. ?
Greengo
és van ajayi meg blount 😊 erre ő
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 793 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem egy Boys drukker csinálja.a.Pastát 😛
dande
a die eagles die-os előzménynóták után nem volt nehéz kikövetkeztetni
eaglesmcnabb
Én csak a háttérből jövő üvegcsörömpölésből jöttem rá ennél a TDnél 😊
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
kicsit filmes jelenet volt..4 ember ki passz clementnek és pont
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sztem egy Boys drukker csinálja.a.Pastát 😛
dande
a die eagles die-os előzménynóták után nem volt nehéz kikövetkeztetni

remélem most nem az első driveig tart a tudományunk

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 621 — Eagles fan
DP! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 667 — Big Dick Nick
Clement kurvajó, Boys meg felült a szopórollerre ennél a playnél.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 621 — Eagles fan
Az megvan mindenkinek, hogy ez Clementnek idén a 6. TD-je. ?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egy biztos jövőre nem húzok eagles futót fantasyben

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 793 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem egy Boys drukker csinálja.a.Pastát 😛
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 030 — Chalk Dawk fan
Kamu pedig próbálkozott félidőben FG-t rúgni, de kibaszta a lelátóra. Jó előjelek.
mustaine
A fg még csak haggyán, de a kickoffokkal mi lesz ha esetleg arra kerülne sor? ( bár így nem igazán lesz ilyen)
MrMiksa
Azt Donnie rúgja szerintem

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 687
Jé baszdmeg futunk, és működik
mustaine
Komolyan ehhez egy HC-nak meg egy Oc-nak 2 félidő kell??
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ebben bízok, hogyha szarban a csapat, akkor megrázza magát az O

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 030 — Chalk Dawk fan
Jé baszdmeg futunk, és működik

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 687
LJ-t meg kidobják a palyárol
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 803
Kamu pedig próbálkozott félidőben FG-t rúgni, de kibaszta a lelátóra. Jó előjelek.
mustaine
Jobban járnánk, hogyha Ajayi rúgná őket, vérében van az angol futball.
balintbaba
Az FG olyan, mint a soccerben a büntető. Rábíznád egy angolra? Persze, hogy nem.
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 687
Kamu pedig próbálkozott félidőben FG-t rúgni, de kibaszta a lelátóra. Jó előjelek.
mustaine
A fg még csak haggyán, de a kickoffokkal mi lesz ha esetleg arra kerülne sor? ( bár így nem igazán lesz ilyen)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egy félidő alatt rájöttünk hogy 2. és 2ből kisebb a sansz 3. és10-re?
fasza

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 667 — Big Dick Nick
Kamu pedig próbálkozott félidőben FG-t rúgni, de kibaszta a lelátóra. Jó előjelek.
mustaine
Jobban járnánk, hogyha Ajayi rúgná őket, vérében van az angol futball.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 621 — Eagles fan
Elliot out.Akkor csak a 2 pontos....csak jussunk el odáig.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
jones nem tud rugni?
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 030 — Chalk Dawk fan
Kamu pedig próbálkozott félidőben FG-t rúgni, de kibaszta a lelátóra. Jó előjelek.

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 030 — Chalk Dawk fan
Kéne valamennyit támadni is, meg driveokat vezetni, mert akármilyen jó a rotáció a védelemben, el fognak fáradni. Több Ajayit, több TE passzt és több RPO-t akarok. Valaki küldje el Dugónak a követeléseket.

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 687
Pedig ezzel a meccsel tutira behuznánk a csoportot, de nyilván pont ma nem megy a támadójáték