NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos - Cincinnati Bengals

több mint 6 éve
Teabee Denver Broncos 717
nem Roby napja
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
VJ megint puhapöcs volt, be kellett volna dobni a pirosat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Ez nem elkapás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Hát nem nagyon tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek. Én a mai produkciót látva lassan azon se lepődnék meg, ha 3-13-al zárnánk a szezont.
roberto23
Top3 drafthely. 😀
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 069 — #officialBoliever
Hát nem nagyon tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek. Én a mai produkciót látva lassan azon se lepődnék meg, ha 3-13-al zárnánk a szezont.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 3 078
23 TO... Király 😊
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Fasza, összejön 1-2 passz és eldobjuk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Már csak ez hiányzott!
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 069 — #officialBoliever
Ha legkésőbb félidőben nem jön Lynch én tökön szúrom magam. Ez amit Oswi nyom Macska legrosszabb napjait is fényévekkel alulmúlja. Pedig nem hittem volna, hogy annál van sokkal rosszabb...
roberto23
Most épp miért? Mert volt egy -3 yardos futás, aztán 0 másodperce dobni, majd adott egy dump passzot újra nyomás alatt? Nem váltja meg a világot, de az előző drive pont nem miatta lett szar...
StormST
Nem feltétlen arra a drive-ra gondoltam. Egyszerűen nekem a mai mozgásából az jön le, hogy még egy 5 yard-os passzt is csak nagy nehezen old meg. Oké, szar a védelem és az elkapók sem éppen acélosak, de nekem ez nagyon kevés. Arról nem is beszélve, hogy az első TD-t az ő hülyesége miatt szoptuk be megint.
roberto23
Slantnél az ilyen benne van, neki el kell indítani a passzot mielőtt a WR elindul befelé, csak ezúttal a WR nem tudott odaérni, mert megblokkolták, de addigra a labda már a levegőben volt...
StormST
Benne van, persze. De ma egyetlen egy jó megoldást nem láttam tőle. Illetve helyesbítek, a 2. félidőre feljavult, de ez továbbra sem sok. Szinte nincs esélyünk TD közelébe kerülni. Egyelőre újfent a D tart életben minket.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ha ebből se lesz min. egy FG, elköszönök mára
Teabee
Ez most jó vagy rossz hír? 😊
Másfél negyednyi vergődés, valszeg Lynch nélkül. Pedig ha bejönne, és bemákolna egy győzelmet, lehet az kirántaná a csapatot ebből az appátiából...

több mint 6 éve
Teabee Denver Broncos 717
muhahaha
több mint 6 éve
Teabee Denver Broncos 717
ha ebből se lesz min. egy FG, elköszönök mára
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 791 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ha legkésőbb félidőben nem jön Lynch én tökön szúrom magam. Ez amit Oswi nyom Macska legrosszabb napjait is fényévekkel alulmúlja. Pedig nem hittem volna, hogy annál van sokkal rosszabb...
roberto23
Bizony, ez így van. És ezt akkor is lehetett tudni, amikor vizesfiúként visszahozták gombokért. És a minőség nélküli ember miatt dobták Slotert, aki nem lesz persze fr QB, de nagyon reményteljes előszezont vezetett elő. Nézném most őt, akkor tudnék igazán szurkolni.
Zalán
Igen, felelős GM nem hoz tapasztalt QB-t backupnak, amikor az eredeti backup sérült, inkább várja a csodát...
StormST
Ezt a tc után elfogadtam indoklásképp, de meggyőzve a csere qb személye miatt nem voltam. Az azóta eltelt események sem győztek meg, pedig szerettem volna. Osweiler tapasztalata semmit nem ér a csapatnak. Mert semmilyen hatással nem tud lenni a csapatára. Ezt 3 helyen volt ideje bebizonyítani. Egyetlen momentumára nem lehet emlékezni, mert nincs. A SB szezon nyertes meccsein sem történt ilyen. CJ Anderson futott td-i villanak be azon a havas Pats elleni mérkőzésen. Az momentum.
Egyetlen kívételes dobás, megoldás, td-passz nem
fűződik a nevéhez, amivel ő lendíti át a csapatot, ami bármikor beugrik szurkolóként, ha a nevét említed. És a Houston topik sem fog ilyet mondani. Semmivel nincs több esélyünk vele mint Sloterrel lenne - ez persze sosem derül ki, vagy mint Siemiannal
lenne - ez kiderült. Inkább egy tejfelesszájú újonc, aki még nem játszotta el a hitelét, mint egy olyan valaki, aki eliminálta az egyébként sem létező pályafutását, mert egyetlen érdeme, hogy magas. Nincs vele nagyobb esély, ezt harmadik hete láthatjuk.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Ha legkésőbb félidőben nem jön Lynch én tökön szúrom magam. Ez amit Oswi nyom Macska legrosszabb napjait is fényévekkel alulmúlja. Pedig nem hittem volna, hogy annál van sokkal rosszabb...
roberto23
Most épp miért? Mert volt egy -3 yardos futás, aztán 0 másodperce dobni, majd adott egy dump passzot újra nyomás alatt? Nem váltja meg a világot, de az előző drive pont nem miatta lett szar...
StormST
Nem feltétlen arra a drive-ra gondoltam. Egyszerűen nekem a mai mozgásából az jön le, hogy még egy 5 yard-os passzt is csak nagy nehezen old meg. Oké, szar a védelem és az elkapók sem éppen acélosak, de nekem ez nagyon kevés. Arról nem is beszélve, hogy az első TD-t az ő hülyesége miatt szoptuk be megint.
roberto23
Slantnél az ilyen benne van, neki el kell indítani a passzot mielőtt a WR elindul befelé, csak ezúttal a WR nem tudott odaérni, mert megblokkolták, de addigra a labda már a levegőben volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 069 — #officialBoliever
Ha legkésőbb félidőben nem jön Lynch én tökön szúrom magam. Ez amit Oswi nyom Macska legrosszabb napjait is fényévekkel alulmúlja. Pedig nem hittem volna, hogy annál van sokkal rosszabb...
roberto23
Most épp miért? Mert volt egy -3 yardos futás, aztán 0 másodperce dobni, majd adott egy dump passzot újra nyomás alatt? Nem váltja meg a világot, de az előző drive pont nem miatta lett szar...
StormST
Nem feltétlen arra a drive-ra gondoltam. Egyszerűen nekem a mai mozgásából az jön le, hogy még egy 5 yard-os passzt is csak nagy nehezen old meg. Oké, szar a védelem és az elkapók sem éppen acélosak, de nekem ez nagyon kevés. Arról nem is beszélve, hogy az első TD-t az ő hülyesége miatt szoptuk be megint.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Csak én láttam úgy, hogy korán indult a blokkoló?

Ettől függetlenül a ST gondok nem tűntek el, nagyon nem...

A D a 2. TD óta kicsit mintha összekapta volna magát, de az OL továbbra is tragédia és azt hiszem már 3 dropnál járunk félidőben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Teabee Denver Broncos 717
DT baszta el?
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 3 078
Na még ez is... 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
méltó volt az első félidőhez ez az fg attempt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Idióták...
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Thomas még a csapatban van? 😀
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
OFF
Érdemes volt Taylort padoztatni Buffaloban. Peterman 5 interceptionnél tart félidőben. 😀
ON
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Ha legkésőbb félidőben nem jön Lynch én tökön szúrom magam. Ez amit Oswi nyom Macska legrosszabb napjait is fényévekkel alulmúlja. Pedig nem hittem volna, hogy annál van sokkal rosszabb...
roberto23
Bizony, ez így van. És ezt akkor is lehetett tudni, amikor vizesfiúként visszahozták gombokért. És a minőség nélküli ember miatt dobták Slotert, aki nem lesz persze fr QB, de nagyon reményteljes előszezont vezetett elő. Nézném most őt, akkor tudnék igazán szurkolni.
Zalán
Igen, felelős GM nem hoz tapasztalt QB-t backupnak, amikor az eredeti backup sérült, inkább várja a csodát...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Teabee Denver Broncos 717
jól kihasználtuk a 2percest
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 791 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ha legkésőbb félidőben nem jön Lynch én tökön szúrom magam. Ez amit Oswi nyom Macska legrosszabb napjait is fényévekkel alulmúlja. Pedig nem hittem volna, hogy annál van sokkal rosszabb...
roberto23
Bizony, ez így van. És ezt akkor is lehetett tudni, amikor vizesfiúként visszahozták gombokért. És a minőség nélküli ember miatt dobták Slotert, aki nem lesz persze fr QB, de nagyon reményteljes előszezont vezetett elő. Nézném most őt, akkor tudnék igazán szurkolni.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”