Előszezon 2. hét

1 feliratkozó

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 526
megint csak 0,0001 sec maradt 😊 ma ezt gyakorolja A.S.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Horzsol az offense 😀gabokocka
Ha a punt a cél mára, akkor jól megy


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Horzsol az offense 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
A kicker Succopnak van kihívója, neki fontos volt, hogy betegye egyből.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
54 yardos FG, jójaz


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
0.00001 másodpercnél kért időt Alex. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Egyik kérdéses WR sor után jöhet a mienk is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 526
meccs előtti komoly izgalomban a mester is

Tim Tebow ‏@TimTebow 4 min
So thankful for HIS grace...
"Grace and peace be yours in abundance through the knowledge of God and of Jesus our Lord."
2 Peter 1:2
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem alapszakaszban ilyen fújások nem lesznek, különben védőnek lenni nem lesz álom. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezek a jó driveok, 2TD egy driveban és egyik se számít. 😀 (Az első OPI-t én nem láttam annak.)

De messze van még a 2 óra, lehet, hogy elalszom, pedig a Chiefs-t se láttam még és Supermant is megnézném. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 499
Nem szaroztak. 1 perc alatt két momentum. 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Nekem a Broncos védelem is tetszik. Amiért az offense. Értem mit akarnak, meg is tudják csinálni. Ennyi, előszezon. Kipróbálják amit és akit csak lehet, de láthatóan képes a csapat arra, amire kitalálták.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tetszett Osweiler játéka ebben a driveban. Látszik a fejlődés. 😊xrace77
Bizony. Azért kéne még tőle 2-3 ilyen drive a hátralevő preseasonban, hogy elhigyjem, hogy fejlődik. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 499
Tetszett Osweiler játéka ebben a driveban. Látszik a fejlődés. 😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
áá, balszerencse, kurva szép int lett volna egykézzel 😕

Mindig jövőre
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
Gabbert varázsolpetey
Dawson is.peterk2005
Preseason. én így szeretlek

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 637 — Bears & Illinois fan
Ezen mit kell csellendzselni? Simán földet ért....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
tüdőbedobja 5 yardról az emberét, és csodálkozik, hogy nemlett complete passz. Imádom ezt a csávót 😀 😀berger90
Nekem a kommentátor tetszett, ahogy megmagyarázta: "This is what young inexperienced QB-s do." Mintha Gabbert nem nyomott volna le két évet kezdőként. 😀peterk2005
lehet úgy értette, hogy ilyen hibákat tőlük lehet látni, nem egy x éve profi valakitől. egyszerűen nem értem, hogy a tökbe van még csapata 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
tüdőbedobja 5 yardról az emberét, és csodálkozik, hogy nemlett complete passz. Imádom ezt a csávót 😀 😀berger90
Nekem a kommentátor tetszett, ahogy megmagyarázta: "This is what young inexperienced QB-s do." Mintha Gabbert nem nyomott volna le két évet kezdőként. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gabbert varázsolpetey
Dawson is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
tüdőbedobja 5 yardról az emberét, és csodálkozik, hogy nemlett complete passz. Imádom ezt a csávót 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
Gabbert varázsol

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Na jön a zászlóerdő. 😀peterk2005

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na jön a zászlóerdő. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)