NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts

több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Akinek van esze, az nem alszik, hanem vedel. Ezert vagyok en ennyire okos, mert allandoan iszom.
Stez
csak nehogy pepsi mérgezést kapj
Sixo
kola mergezest, rendben, de az nem pepsi 8(

több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Ha nem lesz uj topik itt követőzünk?
bobi0092
Sanszos
Vagy a Kerékpár topikban

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Akinek van esze, az nem alszik, hanem vedel. Ezert vagyok en ennyire okos, mert allandoan iszom.
Stez
Az a kérdés hogy mit ??
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 324
Ha nem lesz uj topik itt követőzünk?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Akinek van esze, az nem alszik, hanem vedel. Ezert vagyok en ennyire okos, mert allandoan iszom.
Stez
csak nehogy pepsi mérgezést kapj

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
srácok, menjetek ti is aludni.
valtine
Már elkészült a popcornom, nem most kéne abbahagyni, legalább a 2. meccs kezdetéig tartson ki.
Sixo
majd az is csúsztatással megy, mi meg megnézzük az itteni fejleményeket

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Akinek van esze, az nem alszik, hanem vedel. Ezert vagyok en ennyire okos, mert allandoan iszom.

több mint 5 éve
valtine Indianapolis Colts 13
srácok, menjetek ti is aludni.
valtine
Már elkészült a popcornom, nem most kéne abbahagyni, legalább a 2. meccs kezdetéig tartson ki.
Sixo
én már papirkutya leszek, majd holnap megnézek egy condensed matchet.
több mint 5 éve
Rynald Indianapolis Colts 245
Ööööööööööööööö........... Megérte, jó sokáig meneteltek.
Cypress
XD mondja ezt annak a csapatnak a szurkolója, aki évek óta a liga legjobb offensének képzeli magát, aztán ehhez képest egyszer sikerült konferencia döntőig eljutni, ahol hasonlóan szét lettek verve mint ma a Colts. Vicces hogy pont egy Steelers szurkoló próbálja osztani az észt, hogy ki mennyire balfasz és béna
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
srácok, menjetek ti is aludni.
valtine
Már elkészült a popcornom, nem most kéne abbahagyni, legalább a 2. meccs kezdetéig tartson ki.

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Ne nyaljatok mar be a trollkodast, pls.
Stez
Bár az lenne...
Bálesz
Bár lenne két értelmes egybefüggő mondatod...
Cypress
Akkor? Mi lenne akkor? Nyerne a Steelers?
Bálesz
Akkor elgondolkodnék azon, hogy megfelelő értelmi színvonallal rendelkező entitás vagy. Így sajnos csak egy beszűkült, buta, voluntaritsa hülye gyerekként tudlak kezelni, aki nem bírja a kritikát. Sorry.
Cypress
Kettőnk közül szerintem nem én vagyok az, akit nem lehet komolyan venni. Sorry.

😀

több mint 5 éve
valtine Indianapolis Colts 13
srácok, menjetek ti is aludni.
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ne nyaljatok mar be a trollkodast, pls.
Stez
Bár az lenne...
Bálesz
Bár lenne két értelmes egybefüggő mondatod...
Cypress
Akkor? Mi lenne akkor? Nyerne a Steelers?
Bálesz
Akkor elgondolkodnék azon, hogy megfelelő értelmi színvonallal rendelkező entitás vagy. Így sajnos csak egy beszűkült, buta, voluntaritsa hülye gyerekként tudlak kezelni, aki nem bírja a kritikát. Sorry.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A Cheifs focizik, a Colts nem tudom mit muvel.
ulpianus
Legnagyobb szívfájdalmam, hogy ez a fostalicska Colts ezzel a teljesítménnyel bejutott a PO-ba, mi pedig nem. 😕 Magunknak köszönhetjük ez a tény, ettől ez még kurvára szomorú. mivel kb egy szinttel vagyunk a Koltok felett.
Cypress
Kezd kurva unalmas lenni hogy ti igazából miért nem vagytok instant Super bowlban mert a Ravens is fos meg a Colts is fos, gondolom holnap a Chargers Pats vesztese is fos lesz...
bobi0092
Sajnos kezd kurvára unlamassá válni hogy mindig azt hiszitek PO-szintű csapat vagytok, pedig ahogy a mai meccs is mutatta NEM VAGYTOK. Luck az egyik legszarabb QB ever. Nyugodtan anyázhatsz, nem fogok emiatt nyugtalanul forgolódni. Holnap pedig a Chargers simán kiszopja. Vak vagy, ha ezt nem látod. További szép estét.
Cypress
És csak sikerült alulmúlni az előző kommentedet, pedig szépen feladtad a leckét magadnak. Nice job. 😀
Bálesz
Nyugodtan vedd személyesre, attól a csapatod még szar, Luck pedig közel sem elsővonalas QB, inkább harmadik vagy negyedik.
Cypress
Ha olyan egy szar csapat, mint amit az Indianapolis Colts 2018-as idenye mutat, amilyen az volt, es foleg 1–5-rol a folytatas, es ha olyan egy masodvonalas kube, mint Luck, akkor en kurvara buszke vagyok es imadom, hogy egy ilyen szar egyuttesnek szurkolhatok, meg egy ilyen fos iranyitot nezhetek es imadhatok, mint Andrew Luck.
Stez
Te nem mahomes jatekat szereted. Meg azt hogy most nyertetek. LOL. : )
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 324
Nyissatok az uj topikot ezt meg felperzselni és sóval behinteni

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Ne etesd a trollt.
bobi0092
olyaan nehéééz 😕

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
A Cheifs focizik, a Colts nem tudom mit muvel.
ulpianus
Legnagyobb szívfájdalmam, hogy ez a fostalicska Colts ezzel a teljesítménnyel bejutott a PO-ba, mi pedig nem. 😕 Magunknak köszönhetjük ez a tény, ettől ez még kurvára szomorú. mivel kb egy szinttel vagyunk a Koltok felett.
Cypress
Kezd kurva unalmas lenni hogy ti igazából miért nem vagytok instant Super bowlban mert a Ravens is fos meg a Colts is fos, gondolom holnap a Chargers Pats vesztese is fos lesz...
bobi0092
Sajnos kezd kurvára unlamassá válni hogy mindig azt hiszitek PO-szintű csapat vagytok, pedig ahogy a mai meccs is mutatta NEM VAGYTOK. Luck az egyik legszarabb QB ever. Nyugodtan anyázhatsz, nem fogok emiatt nyugtalanul forgolódni. Holnap pedig a Chargers simán kiszopja. Vak vagy, ha ezt nem látod. További szép estét.
Cypress
És csak sikerült alulmúlni az előző kommentedet, pedig szépen feladtad a leckét magadnak. Nice job. 😀
Bálesz
Nyugodtan vedd személyesre, attól a csapatod még szar, Luck pedig közel sem elsővonalas QB, inkább harmadik vagy negyedik.
Cypress
Ha olyan egy szar csapat, mint amit az Indianapolis Colts 2018-as idenye mutat, amilyen az volt, es foleg 1–5-rol a folytatas, es ha olyan egy masodvonalas kube, mint Luck, akkor en kurvara buszke vagyok es imadom, hogy egy ilyen szar egyuttesnek szurkolhatok, meg egy ilyen fos iranyitot nezhetek es imadhatok, mint Andrew Luck.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Breki Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 278
Vajon lesz-e Kovbojok nak elég vazelin ? 🤔
 www.youtube.com/watch?v=FtYtyBfaNWs&list=PL_Na9cIastCh9QBLn0UtO32mBlDD9ClDI
több mint 5 éve
gedam 5 789
Troll??? Ki keresett trolllttt 🤔🤔🤔
Itt vagyok 🙋🙋🙋🙋
Rózsa Sándor (betyár)
Ezeket a smileykat nem kene eroltetni
Cruyffista
🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Troll??? Ki keresett trolllttt 🤔🤔🤔
Itt vagyok 🙋🙋🙋🙋
Rózsa Sándor (betyár)
Ezeket a smileykat nem kene eroltetni
Cruyffista
Csak oldani akartam a feszültséget nagyon személyesek lettek a srácok !
több mint 5 éve
gedam 5 789
A Cheifs focizik, a Colts nem tudom mit muvel.
ulpianus
Legnagyobb szívfájdalmam, hogy ez a fostalicska Colts ezzel a teljesítménnyel bejutott a PO-ba, mi pedig nem. 😕 Magunknak köszönhetjük ez a tény, ettől ez még kurvára szomorú. mivel kb egy szinttel vagyunk a Koltok felett.
Cypress
Kezd kurva unalmas lenni hogy ti igazából miért nem vagytok instant Super bowlban mert a Ravens is fos meg a Colts is fos, gondolom holnap a Chargers Pats vesztese is fos lesz...
bobi0092
Sajnos kezd kurvára unlamassá válni hogy mindig azt hiszitek PO-szintű csapat vagytok, pedig ahogy a mai meccs is mutatta NEM VAGYTOK. Luck az egyik legszarabb QB ever. Nyugodtan anyázhatsz, nem fogok emiatt nyugtalanul forgolódni. Holnap pedig a Chargers simán kiszopja. Vak vagy, ha ezt nem látod. További szép estét.
Cypress
há mivel bejutottak a po-ba így po-szintű csapatuk van. nektek meg lassan csapatotok se.
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Ne nyaljatok mar be a trollkodast, pls.
Stez
Bár az lenne...
Bálesz
Bár lenne két értelmes egybefüggő mondatod...
Cypress
Akkor? Mi lenne akkor? Nyerne a Steelers?

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Még egy jó SnDrrRR hiányzik.
Tactful Cactus
elfelejtettem a jelszót

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Még egy jó SnDrrRR hiányzik.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ne nyaljatok mar be a trollkodast, pls.
Stez
Bár az lenne...
Bálesz
Bár lenne két értelmes egybefüggő mondatod...