NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts

több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 893 — no es importante
több mint 5 éve
toothy New England Patriots 222
Rossz nezni Luckot de tenyleg
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Ezameccsisabírókonmúlikrohadtzebrák

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Abszolut mertekig biztosra veszem, hogy Curtis Painterre rakurtak egy szakallat es egy Luck-mezt, es o iranyit.
Stez
Nem, ez Jim Sorgi.
több mint 5 éve
gedam 5 789
nem tudja elédobni
több mint 5 éve
malloy Indianapolis Colts 306 — malloy
Majdnem jött a szokásos is
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Abszolut mertekig biztosra veszem, hogy Curtis Painterre rakurtak egy szakallat es egy Luck-mezt, es o iranyit.

több mint 5 éve
malloy Indianapolis Colts 306 — malloy
Luck ma a leggyengébb komolyan
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
na de ez is milyen dobás volt?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ugye, nem minden pattan felenk.
ulpianus
Most már kvázi mindegy.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Meglepodtem volna azon is, ha Kelly kibir egy meccset serules nelkul.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Na ugye, nem minden pattan felenk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Komolyan mondom, amit ma Braden Smith alkot, az nevetseges.

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Kurvára sajnálom, hogy az O ennyire vakon van, mert ebből lehetett volna egy rohadt jó meccs is a 60 perc szenvedés helyett...a Főnököknek gratula.

több mint 5 éve
toothy New England Patriots 222
Oriasi choker Reich, szavakat nem talalok erre az egeszre, amit offense-nek hivnak ma a Coltsnal.
Stez
Iden eleg sok meccseteket lattam, es ez nagyon durva ma, hogy nem a DEf chokerkedik, mint az alapszakaszban sokszor. Renegeteg meccset a tamadoknak koszonhettetek, teljesen ertetlenul bamulom ezt a mait.
toothy
Igazabol tisztara masoljuk a Jax elleni masodik alapszakasz-meccset. Az offense fejben nincsen ott, az edzoi stab sem. Csinalhatnak ezek barmit, tamadopont itt ma nem lesz.
Stez
Es tenyleg! Emlekeztem, hogy volt egy hasonloan szar teljesitmeny, de nem ugrott be melyik.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oriasi choker Reich, szavakat nem talalok erre az egeszre, amit offense-nek hivnak ma a Coltsnal.
Stez
Iden eleg sok meccseteket lattam, es ez nagyon durva ma, hogy nem a DEf chokerkedik, mint az alapszakaszban sokszor. Renegeteg meccset a tamadoknak koszonhettetek, teljesen ertetlenul bamulom ezt a mait.
toothy
Igazabol tisztara masoljuk a Jax elleni masodik alapszakasz-meccset. Az offense fejben nincsen ott, az edzoi stab sem. Csinalhatnak ezek barmit, tamadopont itt ma nem lesz.
Stez
Nem ezt mondtam kb 1 órája? Örülök, hogy végre egyetértünk.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Sok marha csak hógolyózik... Buzik...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Oriasi choker Reich, szavakat nem talalok erre az egeszre, amit offense-nek hivnak ma a Coltsnal.
Stez
Iden eleg sok meccseteket lattam, es ez nagyon durva ma, hogy nem a DEf chokerkedik, mint az alapszakaszban sokszor. Renegeteg meccset a tamadoknak koszonhettetek, teljesen ertetlenul bamulom ezt a mait.
toothy
Igazabol tisztara masoljuk a Jax elleni masodik alapszakasz-meccset. Az offense fejben nincsen ott, az edzoi stab sem. Csinalhatnak ezek barmit, tamadopont itt ma nem lesz.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na pá ennél minden jobb xD
Sifur
Alekosz is?
több mint 5 éve
gedam 5 789
csak védelmek vannak
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hogy lehet ennyivel jobb a Chief D#?
valtine
Rendesen felkészültek a Coltsból? Reidtől az mondjuk tényleg szokatlan a Playoffban.
iktriad
na jó, de eddig nem készültek fel senkiből, hogy ennyire gyenge statokat hoztak? 😀
valtine
Jó, Jags offfense, de ellenünk 23-0-ra is vezetek októberben, és csak garbage timeban tudtuk kozmetikázni az eredményt. Bortles belső órája azon a meccsen ment tönkre/gyorsult fel úgy, hogy gajdra vágta őt.
több mint 5 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Na pá ennél minden jobb xD
több mint 5 éve
malloy Indianapolis Colts 306 — malloy
0 pontot rak fel ma a Colts offense. Szép
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Oriasi choker Reich, szavakat nem talalok erre az egeszre, amit offense-nek hivnak ma a Coltsnal.
Stez
nem reich volt a tavalyi sb menetelés guruja ?
Janek
De ma Pagano playbookjat hozta el veletlenul.

több mint 5 éve
toothy New England Patriots 222
Oriasi choker Reich, szavakat nem talalok erre az egeszre, amit offense-nek hivnak ma a Coltsnal.
Stez
Iden eleg sok meccseteket lattam, es ez nagyon durva ma, hogy nem a DEf chokerkedik, mint az alapszakaszban sokszor. Renegeteg meccset a tamadoknak koszonhettetek, teljesen ertetlenul bamulom ezt a mait.
több mint 5 éve
valtine Indianapolis Colts 13
hogy lehet ennyivel jobb a Chief D#?
valtine
Rendesen felkészültek a Coltsból? Reidtől az mondjuk tényleg szokatlan a Playoffban.
iktriad
na jó, de eddig nem készültek fel senkiből, hogy ennyire gyenge statokat hoztak? 😀