Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants - Minnesota Vikings

több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Nagy csatában leszünk a panthers és mi az 1/1 ért
ozibozi
Nem kell velük foglalkoznunk, nekik nem kell qb.
vanek úr
Nem úgy tűnik😂
ozibozi
Csak nem dobják el a Young projectet 2 év után. Nem is ő a legnagyobb bajuk.
vanek úr
??? Hát pedig elèggè úgy tűnik jogy az egyik legnagyobb...erôsen halad szerencsètlen a Jamar Russell karrier felè....
dande2
Azért nem gondolnám, hogy miatta nyelnek be csaknem félszáz pontot egy átlag alatti támadósortól.
több mint 1 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 2 034 — Vikings fan
Nem kaptunk TD-t, ez a D-t dicséri, és volt pár szép pillanat. Hogy mennyit ér ez a meccs, az később kiderül, de 1 W már a zsákban, ez rendben van.

több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Ezért megérte egész nap izgulni és készülni...
több mint 1 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 2 034 — Vikings fan
Azért a meccs vége elég gyalázatos, nézni is rossz... értem hogy nem akarunk semmit, de ennyire azért nem lenne szabad leengedni...

több mint 1 éve
Zet New York Giants 2 029
Nabers felé is jól mentek ma a hosszú passzok.
Ja, nem.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy csatában leszünk a panthers és mi az 1/1 ért
ozibozi
Nem kell velük foglalkoznunk, nekik nem kell qb.
vanek úr
Nem úgy tűnik😂
ozibozi
Csak nem dobják el a Young projectet 2 év után. Nem is ő a legnagyobb bajuk.
vanek úr
??? Hát pedig elèggè úgy tűnik jogy az egyik legnagyobb...erôsen halad szerencsètlen a Jamar Russell karrier felè....
több mint 1 éve
Haba New York Giants 937
Sosem szerzünk TD-t
Zet
De legalább Jonesnak már van egy passzolt TDje
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Nagy csatában leszünk a panthers és mi az 1/1 ért
ozibozi
Nem kell velük foglalkoznunk, nekik nem kell qb.
vanek úr
Nem úgy tűnik😂
ozibozi
Csak nem dobják el a Young projectet 2 év után. Nem is ő a legnagyobb bajuk.
több mint 1 éve
Zet New York Giants 2 029
Sosem szerzünk TD-t
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Nagy csatában leszünk a panthers és mi az 1/1 ért
ozibozi
Nem kell velük foglalkoznunk, nekik nem kell qb.
vanek úr
Nem úgy tűnik😂
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Ha Daboll tökös, most lecseréli Jonest
Zet
De kire?
vanek úr
Tannehillnek megy az offer hogx gyere, tied az év.
Bár az faszság lenne, mert 1/10-ig elvinne a brancsot
zacknorb
Én már februárban javasoltam
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Ha Daboll tökös, most lecseréli Jonest
Zet
De kire?
vanek úr
Akár a nagymamájára
Haba
Arra lehet. De az olasz csődör még DJ-t is übereli.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ha Daboll tökös, most lecseréli Jonest
Zet
De kire?
vanek úr
Tannehillnek megy az offer hogx gyere, tied az év.
Bár az faszság lenne, mert 1/10-ig elvinne a brancsot
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 831 — beers & Packers
Nehezen hiszem el, hogy láttam ezt (úgy értem, ezen a néven szereplő) csapatot kétszer SB-t nyerni.
több mint 1 éve
Haba New York Giants 937
Ha Daboll tökös, most lecseréli Jonest
Zet
De kire?
vanek úr
Akár a nagymamájára
több mint 1 éve
Haba New York Giants 937
Nagy csatában leszünk a panthers és mi az 1/1 ért
ozibozi
Nem kell velük foglalkoznunk, nekik nem kell qb.
vanek úr
Hát?!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Ha Daboll tökös, most lecseréli Jonest
Zet
De kire?
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Nagy csatában leszünk a panthers és mi az 1/1 ért
ozibozi
Nem kell velük foglalkoznunk, nekik nem kell qb.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Nagy csatában leszünk a panthers és mi az 1/1 ért
több mint 1 éve
Zet New York Giants 2 029
Ha Daboll tökös, most lecseréli Jonest
több mint 1 éve
Haba New York Giants 937
Azért van pozitívum is ebben. Már az első meccs után nem bánom, h nincs müncheni jegyzem (mint már írtuk) másrészt nem éjjeli meccs, így nem kúr fel, h éjszaka fennmaradtam ezért a szarért 😀
több mint 1 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 2 034 — Vikings fan
100%-ig biztos voltam.benne,hogy lesz ma még Intje is Darnoldnak
ZoliZoltán
Ennél az előnynél már beleférne, de ott beleütöttek, szerintem a WR-és is volt.

Nem fogja megváltani a világot, de kell hogy legyen önbizalma, ez a mecccs jó erre. A pick ellenére eddig nem volt vele baj.

több mint 1 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
100%-ig biztos voltam.benne,hogy lesz ma még Intje is Darnoldnak
több mint 1 éve
Zet New York Giants 2 029
Csendben nézem a meccset, és alig hiszek a szememnek. Kb olyan mintha a Giants a preseason-ban maradt volna, de azt is látni hogy a nagy különbség ellenére nálunk sem megy tökéletesen minden. Nem szoktunk nagyon nyerni, szokatlan a látvány. A D tetszik, Addison sérüléséért kár, de nem is volt teljesen egészséges.
vsanyi132
Ki kell ezt ma élvezni,mert utana amilyen meccseink lesznek...
ZoliZoltán
Hát még nekünk….
több mint 1 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Csendben nézem a meccset, és alig hiszek a szememnek. Kb olyan mintha a Giants a preseason-ban maradt volna, de azt is látni hogy a nagy különbség ellenére nálunk sem megy tökéletesen minden. Nem szoktunk nagyon nyerni, szokatlan a látvány. A D tetszik, Addison sérüléséért kár, de nem is volt teljesen egészséges.
vsanyi132
Ki kell ezt ma élvezni,mert utana amilyen meccseink lesznek...

Szerkesztette: ZoliZoltán