NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2020

5 feliratkozó

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 336 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hát a Biadasz TD én is megnézném az Eagles ellen 😀
Frederick helyére tökéletes

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 052 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az 5. játékos kb akit kivisznek amióta draftot nézek és szerettem volna hozzánk...................
több mint 4 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
146-ot elcseréltük a Dallashoz. Remélem az a játékos szerzi majd a győztes TD-t ellenünk, akit itt húznak.
mustaine
164 és jövő évi ötödik kör jött cserébe

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 452 — situational football
Frommal mizu?
shawnka
Szar



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Dallassal cserélni 🤯
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Moss bent van?
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Frommal mizu?
shawnka
azt írják, hogy a combine teljesítményével elkaszálta magát
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 052 — Így remélem megfelelek nektek.....
hátpershze bazdmeg...........................................................................😕
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Frommal mizu?
több mint 4 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
146-ot elcseréltük a Dallashoz. Remélem az a játékos szerzi majd a győztes TD-t ellenünk, akit itt húznak.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 052 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ne az első kör után hajandók voltunk a Dallassal cserélni, remélem jól lehúztuk őket 😛
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, Antonio Gandy-Golden kurva jó helyre ment, a Redskinsnél lesz esélye játszani bőven.
tenorx
Biztos?
Bazzani
Szerinted nem? Szerintem gyenge a Redskins WR corp annyira, hogy tudjon akár kezdeni is soon.
tenorx
Szerintem negyedik opció lesz max. McLaurin, Hamler meg Quinn alap.
Bazzani
Sims-et ne hagyd ki.
warr_b
Melyiket? Kettő is van.
Bazzani
Pláne. Meg Harmon 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 052 — Így remélem megfelelek nektek.....
Írják már ki a választást, én tudom 😊
dande
Ugye nem Viktor a keresztneved?
Tactful Cactus
véleltlenül se 😊 😉
több mint 4 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Vaitainak jobb neve volt ezen a poszton

több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Írják már ki a választást, én tudom 😊
dande
Ugye nem Viktor a keresztneved?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na, Antonio Gandy-Golden kurva jó helyre ment, a Redskinsnél lesz esélye játszani bőven.
tenorx
Biztos?
Bazzani
Szerinted nem? Szerintem gyenge a Redskins WR corp annyira, hogy tudjon akár kezdeni is soon.
tenorx
Szerintem negyedik opció lesz max. McLaurin, Hamler meg Quinn alap.
Bazzani
Sims-et ne hagyd ki.
warr_b
Melyiket? Kettő is van.

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
nem rossz

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 052 — Így remélem megfelelek nektek.....
OL is pipa
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Dallas az Eagleshoz kellett volna

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 052 — Így remélem megfelelek nektek.....
Írják már ki a választást, én tudom 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
informatikus cornerback, respect
gamerkr
Blizzard internshippel!
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Belichick köv pickje kicker lesz
ZERO_L
Áá, lerágott csont.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
 twitter.com/barstoolsports/status/1254081206674653185?s=20

Frisco öltöző jó lesz 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 874 — no es importante
2 óra volt a kör, annyira mégse pörgették meg
kár, hogy nem holnap folytatjuk, nekem mára ennyi elég volt, a trackert is eddig tudtam frissíteni

remélem azért lesz punter/kicker/ls pick még


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
informatikus cornerback, respect