Philadelphia Eagles - Tampa Bay Buccaneers

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
szánalmas. felesleges kivédekezni 3rd downig mert úgyis beszopjuk legyen bármekkora.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
3&16 szép volt...
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
eagles segít felkészülni a realra, és vissza... pofam leszakad hogy akinek én drukkolok az folyamat szopik
eaglesmcnabb
most nyertetek az Örökrangadón, nem?
markny
ne firtassuk, nézzük az Eagles-t 😊


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
kész, jönnek a legalja hibák is, szétesett a csapat
baggio
ez mi volt most?
zsojti
12 védő a pályán...
baggio
ahha köszi lemaradtam róla
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
3&16.. miért ne?!
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
eagles segít felkészülni a realra, és vissza... pofam leszakad hogy akinek én drukkolok az folyamat szopik
eaglesmcnabb
most nyertetek az Örökrangadón, nem?

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
kész, jönnek a legalja hibák is, szétesett a csapat
baggio
ez mi volt most?
zsojti
12 védő a pályán...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
eagles segít felkészülni a realra, és vissza... pofam leszakad hogy akinek én drukkolok az folyamat szopik
eaglesmcnabb
pedig a tegnapi után úgy voltam, hogy na majd az Eagles... XD


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
kész, jönnek a legalja hibák is, szétesett a csapat
baggio
ez mi volt most?
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
😀😀😀DDD
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
kész, jönnek a legalja hibák is, szétesett a csapat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
eagles segít felkészülni a realra, és vissza... pofam leszakad hogy akinek én drukkolok az folyamat szopik

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
hú de nagyon szopatnak minket, szégyen hogy milyen ez a csoport és az is, hogy ilyen brigáddal a PO egy mondatba kerülhet
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
amúgy ha nagyon belegondolok, idén amelyik csapatnál volt egy épkézláb irányító-elkapó páros, mind megszopatott.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Biggers on the coverage..
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
biggers ez is
több mint 8 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Mindent elkapnak nekünk meg még olyan emberünk sincs akihez oda lehetne dobni 😕
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
3. beugrás
zsojti
3. berugást olvastam xD mert még csak az elsőnél járok lassan ma : D
ano92
akkor meg is van kit kell kirúgni 😀


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
3. beugrás
zsojti
3. berugást olvastam xD mert még csak az elsőnél járok lassan ma : D

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
megint egy les, beszarok.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
barom hart ...
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
3. beugrás
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Ertz agyrázkódást szenvedett, nem meglepő módon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
má komolyan mondom nem tudom kit szidjak...
kaptunk ki úgy idén többször is hogy a D megadta a lehetőséget, az O meg elbaszta. de ma sajna esélyt sem ad

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
fogjuk már meg futást b+