Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na megraktam egy tízessel hogy nem lesz már több pont a meccsen. hot
vajthod
Nem ez volt a nyerő döntés.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 336
Ha meg tudjuk tartani a momentumot, még van esély
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az bőven elég, hogy ne legyetek kiemelt csapat..
kyobalu
Messze van még. Azért nem vennék rá mérget, hogy a JAX behúzza minden meccsét.

Meg arra se, hogy mi itt nem nyerünk. 😉
Soldados
A 49ers meccstől én is fázok. Az elmúlt 15 évben egyszer nyertünk a West Coaston, és hirtelen lett QB-juk is.
iktriad
Titans is meleg lehet.
Soldados
Lehet, de nekem egy szétesőben lévő csapat benyomást keltik hetek óta. Plusz a Jagsnek van miért ott törleszteni. És minden évben 1-1 meccset nyer mindkét csapat. A Titans W-je már megvolt, most jövünk mi.
Nálam ez a nehézségi sorrend:
1. 49ers (a West Coast út miatt)
2. Titans
3. Texans
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 336
Nix! De örülök neki...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rosieeeee! 😊 Imádom a csávót.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most fizetjuk az arat. Olcso hus... De moats Spence is ilyen. Ma.
gabistar
Istenem... Tudod, van egy fizetési sapka... De tudom, Te Bellt is megtartanád, csak akkor nem tudom más posztokon ki lenne...
Soldados
Irtam, ha in qb lesz draftrol akkor tuti Kell bell. Ha marad Ben akkor se art, mert Ben is kezd visszaesni. Es irtam h a szamokkal szerzodest jatszva. Szoval ha been megy maradna penz ra. Es korai koros qb. Es egy veteran talan moge melle.
gabistar
De nem így működik, értsd már meg. Ha +15 millát kér, akkor menjen, mert annyit nem ér, mert akkor le kell mondanunk másokról. A jó Ol mögött pedig más is képes lesz jó számokat hozni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most már biztos, hogy lesznek még pontok.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Most fizetjuk az arat. Olcso hus... De moats Spence is ilyen. Ma.
gabistar
Istenem... Tudod, van egy fizetési sapka... De tudom, Te Bellt is megtartanád, csak akkor nem tudom más posztokon ki lenne...
Soldados
Irtam, ha in qb lesz draftrol akkor tuti Kell bell. Ha marad Ben akkor se art, mert Ben is kezd visszaesni. Es irtam h a szamokkal szerzodest jatszva. Szoval ha been megy maradna penz ra. Es korai koros qb. Es egy veteran talan moge melle.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az bőven elég, hogy ne legyetek kiemelt csapat..
kyobalu
Messze van még. Azért nem vennék rá mérget, hogy a JAX behúzza minden meccsét.

Meg arra se, hogy mi itt nem nyerünk. 😉
Soldados
A 49ers meccstől én is fázok. Az elmúlt 15 évben egyszer nyertünk a West Coaston, és hirtelen lett QB-juk is.
iktriad
Titans is meleg lehet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Ez szép volt!😊

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az bőven elég, hogy ne legyetek kiemelt csapat..
kyobalu
Messze van még. Azért nem vennék rá mérget, hogy a JAX behúzza minden meccsét.

Meg arra se, hogy mi itt nem nyerünk. 😉
Soldados
A 49ers meccstől én is fázok. Az elmúlt 15 évben egyszer nyertünk a West Coaston, és hirtelen lett QB-juk is.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Timmons jobb, de nincs mirol beszelni
no
Nem jobb MÁR.
Soldados
nem sok meccset lattam, de akkor jol nyomta, szoval elhiszem mert kicsi a meritesem.
no
Én láttam minden meccsét nálunk, üde színfolt hozzá képest Vince Williams.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
na megraktam egy tízessel hogy nem lesz már több pont a meccsen. hot
vajthod
Biztos, hogy lesz még pont ma. Valami slusszpoént még érzek a meccsben. Vagy fordít a Steelers, vagy Big Ben dob egy picksixet.
iktriad
jah tudom, csak egy szürreális elképzelés volt.. Szerintem is lesz még 2 TD is 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az bőven elég, hogy ne legyetek kiemelt csapat..
kyobalu
Messze van még. Azért nem vennék rá mérget, hogy a JAX behúzza minden meccsét.

Meg arra se, hogy mi itt nem nyerünk. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 753
Timmons jobb, de nincs mirol beszelni
no
Nem jobb MÁR.
Soldados
nem sok meccset lattam, de akkor jol nyomta, szoval elhiszem mert kicsi a meritesem.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most fizetjuk az arat. Olcso hus... De moats Spence is ilyen. Ma.
gabistar
Istenem... Tudod, van egy fizetési sapka... De tudom, Te Bellt is megtartanád, csak akkor nem tudom más posztokon ki lenne...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 336
Zárjuk le, nem győzzük meg egymást 😊 szurkoljunk ki egy 8pontot aztán egy OT FG-t, sok az így leírva is
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nálunk is hasonló playa Hightower..Coverben nem annyira erős, de a szíve, motorja, esze a D-line-nak..Runblokkban, LB blitzben elit, top5 játékos..Aztán a kiesése után megoldották az edzők valahogy a Van-Noy-Roberts-Harris trióval..Pedig egyik sem elit..Nem szabad ennyire egy emberre építeni egy csapategységet sem.😏
kyobalu
Naaaa. Azért Hightowert ne hasonlítsuk már Shazierhez. Ő egy jó iparos, olyan mintha nálunk Vince-t vennéd ki. Shazier a sebessége miatt különleges, nyilván erre épül a D filozófiája.

Ettől még vékonyak vagyunk ILB-poszton és ez most kijön. Meg ez az első meccs nélküle, meglátjuk a tapasztalatok alapján tudunk-e alkalmazkodni és fejlődni az új helyzetben.
Soldados
Lehet, hogy nincs akkora sebessége, de HT-t iparosnak nevezni is kemény..😊
De abban igazad van, hogy kísérletezgetnetek kell, hogy tudjátok megoldani a hiányát..De ezen elmehet 2-3 meccs, ha a mai meccsből indulunk ki..Mert nagyon látványos a minőség romlás..Sajna..😏
kyobalu
Max 2. A Houston és Cleveland nem lehet gond nélküle sem.
Soldados
Az bőven elég, hogy ne legyetek kiemelt csapat..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
All in off or over...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Timmons jobb, de nincs mirol beszelni
no
Nem jobb MÁR.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De timmonsnak biztos tacklejei voltak. Vertikalis sebesseget Ami most vincenek nincs es hianyzik nagyon. A vertikalis odaeres tackle.
gabistar
Vince is biztos szerelő, sebessége már Timmonsnak se volt.
Soldados
Hat mellette volt h hianyzott saci no problem. Vince mellett nincs saci total kaosz. Mar mult meccsen is. Ilyen nem volt timmonssal. Es nem gyorsabb vertikalis Vince az fix. Jo ero es futasmegallito ember. Timmonsnak wr covered is ment Tek Ellen is Jo volt. Vince hat nem igazan. Meg a kozepre futast seem fogjuk Meg.
gabistar
Mert akkor Vince jött be...
Soldados
Te amúgy nézed is a meccseket? Timmons meg a jó cover legfeljebb 12-ig volt igaz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 753
De timmonsnak biztos tacklejei voltak. Vertikalis sebesseget Ami most vincenek nincs es hianyzik nagyon. A vertikalis odaeres tackle.
gabistar
Vince is biztos szerelő, sebessége már Timmonsnak se volt.
Soldados
Vince mennyit keres?
no
16 nyarán 3 évre összesen 5,5 milláért írt alá.
Soldados
Timmons jobb, de nincs mirol beszelni
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 336
3 and out, ideje volt
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
De timmonsnak biztos tacklejei voltak. Vertikalis sebesseget Ami most vincenek nincs es hianyzik nagyon. A vertikalis odaeres tackle.
gabistar
Vince is biztos szerelő, sebessége már Timmonsnak se volt.
Soldados
Vince mennyit keres?
no
16 nyarán 3 évre összesen 5,5 milláért írt alá.
Soldados
Most fizetjuk az arat. Olcso hus... De moats Spence is ilyen. Ma.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nálunk is hasonló playa Hightower..Coverben nem annyira erős, de a szíve, motorja, esze a D-line-nak..Runblokkban, LB blitzben elit, top5 játékos..Aztán a kiesése után megoldották az edzők valahogy a Van-Noy-Roberts-Harris trióval..Pedig egyik sem elit..Nem szabad ennyire egy emberre építeni egy csapategységet sem.😏
kyobalu
Naaaa. Azért Hightowert ne hasonlítsuk már Shazierhez. Ő egy jó iparos, olyan mintha nálunk Vince-t vennéd ki. Shazier a sebessége miatt különleges, nyilván erre épül a D filozófiája.

Ettől még vékonyak vagyunk ILB-poszton és ez most kijön. Meg ez az első meccs nélküle, meglátjuk a tapasztalatok alapján tudunk-e alkalmazkodni és fejlődni az új helyzetben.
Soldados
Lehet, hogy nincs akkora sebessége, de HT-t iparosnak nevezni is kemény..😊
De abban igazad van, hogy kísérletezgetnetek kell, hogy tudjátok megoldani a hiányát..De ezen elmehet 2-3 meccs, ha a mai meccsből indulunk ki..Mert nagyon látványos a minőség romlás..Sajna..😏
kyobalu
Max 2. A Houston és Cleveland nem lehet gond nélküle sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!