Scouting Combine 2014

2 feliratkozó

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
15:00-tól
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
azért Evanstól ez a "4.3-akat futottam edzésen" kijelentés kicsit erősnek hangzott.MarioAna
Olyan értelemben four-three, hogy 4.43 körül.vassadi
hm, akkor félreértettem.
Mikor futnak már az RB-k, 1:00pm-re van írva, az itt délután 7 lett volna nem?
szerk: kezdik

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
....és Futtball Jancsi csak nem verte meg Lükit 40en 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Kezdődik az, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítotok a combine-nak...vassadi
Ez meg hogy jött ki? 😀Sanco
Bridgewater kapcsán. Egyetlen csapat sem fogja levenni a draft boardjáról csak azért, mert nem csinált "semmit" a combine-on.vassadi
Ez valószínű így van, viszont a mentalitás rovatba akár kerülhet is egy kis piros zászló. De kombájntól teljesen függetlenül érthetetlen számomra, hogy lehet ő tuti top5-ös pick?
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
azért Evanstól ez a "4.3-akat futottam edzésen" kijelentés kicsit erősnek hangzott.MarioAna
Olyan értelemben four-three, hogy 4.43 körül.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
azért Evanstól ez a "4.3-akat futottam edzésen" kijelentés kicsit erősnek hangzott.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
A WR-ek közül végül csak ketten (Cooks, J. Brown) futottak 4.4 alatti hivatalos időt, tavaly öt ilyen játékos is volt.vassadi
Ahhoz képest, hogy Mayock azt mondta idén repülnek a fiúk.iktriad
...
a futók meg 5.00-án kívül lesznek? 😀😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Gondolom Bortles 4.93-es 40 yardja elgondolkoztatja az érdeklődőket,vagy inkább tesznek rá?De ha már egyszer lassú legalább látják dobni.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kezdődik az, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítotok a combine-nak...vassadi
Ez meg hogy jött ki? 😀Sanco
Bridgewater kapcsán. Egyetlen csapat sem fogja levenni a draft boardjáról csak azért, mert nem csinált "semmit" a combine-on.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Kezdődik az, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítotok a combine-nak...vassadi
Ez meg hogy jött ki? 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A WR-ek közül végül csak ketten (Cooks, J. Brown) futottak 4.4 alatti hivatalos időt, tavaly öt ilyen játékos is volt.vassadi
Ahhoz képest, hogy Mayock azt mondta idén repülnek a fiúk.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A WR-ek közül végül csak ketten (Cooks, J. Brown) futottak 4.4 alatti hivatalos időt, tavaly öt ilyen játékos is volt.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kezdődik az, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítotok a combine-nak...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet, hogy hülye kérdés, de pl. Bridgewater miért nem fut, vagy dob a combine-on? Manziel sem dobott, miért?FearTomi
Azért nem dobnak a hivatalos indoklások szerint, mert itt ismeretlen WReknek dobálnak, idegen környezetben, és ezzel árthatnak a draftértéküknek, míg a Pro Dayen a QB köréjük építik ugyanezt a saját, jól ismert elkapóikkal.

Teddy nem tudom miért jütt csak interjúzni, meg leméretni magát.iktriad
Ez nagyon jó! Akkor futni is azért nem fut, mert idegen pályán nem tud olyan gyorsan?😊FearTomi
Azt nem tudni, miért nem tette, sokan morogtak is emiatt. Remélem emiatt csak az 1/3n megy ki. 😀😀iktriad
Magánvélemény, de ez esetben szerintem jövőre is garantált a top5-ös drafthely. Nagyon örülök, hogy nem idén kell frencsájz kjúbit húzni a GB-nek.Sanco
Nálunk se fognak, ha nincs ilyen Qb idén Caldwell szerint, hanem elvisszük Clowneyt vagy Watkins vagy Macket és a 2. körben húzunk egy McCarront vagy egy Garropolot (ne adja ég - tényleg ne adja ég- Mettenbergert).
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Akkor lehet mégis Bridgewater lesz inkább Ryan Leaf...

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 238 — E/1
Ekkora arcuk van....

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Lehet, hogy hülye kérdés, de pl. Bridgewater miért nem fut, vagy dob a combine-on? Manziel sem dobott, miért?FearTomi
Azért nem dobnak a hivatalos indoklások szerint, mert itt ismeretlen WReknek dobálnak, idegen környezetben, és ezzel árthatnak a draftértéküknek, míg a Pro Dayen a QB köréjük építik ugyanezt a saját, jól ismert elkapóikkal.

Teddy nem tudom miért jütt csak interjúzni, meg leméretni magát.iktriad
Ez nagyon jó! Akkor futni is azért nem fut, mert idegen pályán nem tud olyan gyorsan?😊FearTomi
Azt nem tudni, miért nem tette, sokan morogtak is emiatt. Remélem emiatt csak az 1/3n megy ki. 😀😀iktriad
Magánvélemény, de ez esetben szerintem jövőre is garantált a top5-ös drafthely. Nagyon örülök, hogy nem idén kell frencsájz kjúbit húzni a GB-nek.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Watkins 4.43 (nem biztos, pont zajongtak mellettem)
Jordan Matthews 4.46
Moncrief 4.40
Brandon Cooks 4.33 (ő a leggyorsabb official)
John Brown (PITT) 4.34
Lee 4.52
Landry 4.77

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Lehet, hogy hülye kérdés, de pl. Bridgewater miért nem fut, vagy dob a combine-on? Manziel sem dobott, miért?FearTomi
Azért nem dobnak a hivatalos indoklások szerint, mert itt ismeretlen WReknek dobálnak, idegen környezetben, és ezzel árthatnak a draftértéküknek, míg a Pro Dayen a QB köréjük építik ugyanezt a saját, jól ismert elkapóikkal.

Teddy nem tudom miért jütt csak interjúzni, meg leméretni magát.iktriad
Ez nagyon jó! Akkor futni is azért nem fut, mert idegen pályán nem tud olyan gyorsan?😊FearTomi
Viccesen hangzik, de lényegében igen. A pro day-en nyilván gyorsabb pályán fog futni, mint ami itt van.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Manziel official 4.48 lett ha jól hallottam.MarioAna
Manziel 4.68
Logan Thomas lett 4.61-el a legjobb.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Manziel official 4.68😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet, hogy hülye kérdés, de pl. Bridgewater miért nem fut, vagy dob a combine-on? Manziel sem dobott, miért?FearTomi
Azért nem dobnak a hivatalos indoklások szerint, mert itt ismeretlen WReknek dobálnak, idegen környezetben, és ezzel árthatnak a draftértéküknek, míg a Pro Dayen a QB köréjük építik ugyanezt a saját, jól ismert elkapóikkal.

Teddy nem tudom miért jütt csak interjúzni, meg leméretni magát.iktriad
Ez nagyon jó! Akkor futni is azért nem fut, mert idegen pályán nem tud olyan gyorsan?😊FearTomi
Azt nem tudni, miért nem tette, sokan morogtak is emiatt. Remélem emiatt csak az 1/3n megy ki. 😀😀
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Lehet, hogy hülye kérdés, de pl. Bridgewater miért nem fut, vagy dob a combine-on? Manziel sem dobott, miért?FearTomi
Azért nem dobnak a hivatalos indoklások szerint, mert itt ismeretlen WReknek dobálnak, idegen környezetben, és ezzel árthatnak a draftértéküknek, míg a Pro Dayen a QB köréjük építik ugyanezt a saját, jól ismert elkapóikkal.

Teddy nem tudom miért jütt csak interjúzni, meg leméretni magát.iktriad
Ez nagyon jó! Akkor futni is azért nem fut, mert idegen pályán nem tud olyan gyorsan?😊

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Lehet, hogy hülye kérdés, de pl. Bridgewater miért nem fut, vagy dob a combine-on? Manziel sem dobott, miért?FearTomi
mert Bridgewater csak interjúzni jött, mivel úgy gondolja, ígyis-úgyis ő a legjobb QB
Manziel meg kijelentette, hogy nem dobál...engem ez mondjuk kicsit meglepett mert őt elég sok kritika érte a karerőssége miatt, de igazából nem meglepő mert elég sok későbbi 1-2. körös QB nem dobált az adott évi combineon...arra ott a Pro Day, ott úgyse tudják rontani az értéküket 😊
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Lehet, hogy hülye kérdés, de pl. Bridgewater miért nem fut, vagy dob a combine-on? Manziel sem dobott, miért?FearTomi
Nem akarnak megégni
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet, hogy hülye kérdés, de pl. Bridgewater miért nem fut, vagy dob a combine-on? Manziel sem dobott, miért?FearTomi
Azért nem dobnak a hivatalos indoklások szerint, mert itt ismeretlen WReknek dobálnak, idegen környezetben, és ezzel árthatnak a draftértéküknek, míg a Pro Dayen a QB köréjük építik ugyanezt a saját, jól ismert elkapóikkal.

Teddy nem tudom miért jütt csak interjúzni, meg leméretni magát.