Scouting Combine 2014

2 feliratkozó

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
15:00-tól
több mint 10 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Jól tudom hogy ma 3-kor kezdődik a történet?silent7939
Nem. 15:00-kor 😀Lucifer
Köszi mókamiki...silent7939
ugyanmár, egy látens Jags fannak csak helyén van a humorérzéke 😀ano92
Ínséges időkben sosem árt 😀

GO JETS!!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én már most megtudtam, hogy Bridgewater az új Ryan Leaf, nem is kell izgulnom az egyetlen dolog miatt tovább, amire igazán kíváncsi voltam xDbaggio
Teddyt kevered Manziellel. 😀😀iktriad
Igen, én is manzielben látom azt amit leaf-ben lehetett... már most fenyegeti a texans-t...hujjj ha nem engem draftoltok akkor jax elvisz és majd félhettek..blabla... 😀sevarafa
Mondjuk Peter King éppp ma felidézte, hogy Peyton Manning is azt mondta Bill Poliannak, hogy ha nem út draftolja, éveken keresztül bebünteti majd a csapatát.
Even though—funny—it’s become part of Peyton Manning folklore that Manning did precisely the same thing with the Colts in 1998 when they were choosing between him and Ryan Leaf to be the top pick in the draft. Manning said to GM Bill Polian’s face, “If you pass on me, I will come back and kick your a– for years.”
Igaz ő ezt négyszemközt ,mondta, és nem a sajtónak...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy Derek Carr-t miért nem tartják Top 3-as QB-nek? Nagyon jó számokat hozott a combine-on, és nagyon jó karrierje volt az egyetemen... Mi az a hátránya, amiért ő nem vetekedhet teddy-vel? A scout-ok szerint, és szerintetek? Texans szurkolókén már félve jut eszembe a carr név, de nekem nagyon átjön a srác játéka és teljesítménye... Mi az, amiért Carr nem Bridgewater vagy Manziel szint a scoutok szerint?sevarafa
Carr a Fresnón nem pro-style szisztémában játszott (sok shotgun, minimális center alóli játék), rengeteg screennel és rövid passzal operált az offense, és a level of competition sincs a többiek szintjén, értsd a Mountain West finoman szólva sem a félelmetes védelmeiről ismert. Egyetlen komolyabb D-vel kellett szembenéznie tavaly (USC), és messze a szezonbeli leggyengébb meccsét produkálta ellenük (bowl-meccs lévén még extra idejük is volt a felkészülésre). Kérdéses nála a deep accuracy (gondolom nem kell magyarázni, miért), sokszor erőlteti a passzokat, nem áll bele rendesen a dobásba, és a dobómozdulatán is van mit csiszolni.vassadi
Köszönöm szépen a választ, így már érthető miért óvatos a véleményezés vele szemben!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scoot Crichton 1.62t futott 10 yardon. Az se rossz.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy Derek Carr-t miért nem tartják Top 3-as QB-nek? Nagyon jó számokat hozott a combine-on, és nagyon jó karrierje volt az egyetemen... Mi az a hátránya, amiért ő nem vetekedhet teddy-vel? A scout-ok szerint, és szerintetek? Texans szurkolókén már félve jut eszembe a carr név, de nekem nagyon átjön a srác játéka és teljesítménye... Mi az, amiért Carr nem Bridgewater vagy Manziel szint a scoutok szerint?sevarafa
Carr a Fresnón nem pro-style szisztémában játszott (sok shotgun, minimális center alóli játék), rengeteg screennel és rövid passzal operált az offense, és a level of competition sincs a többiek szintjén, értsd a Mountain West finoman szólva sem a félelmetes védelmeiről ismert. Egyetlen komolyabb D-vel kellett szembenéznie tavaly (USC), és messze a szezonbeli leggyengébb meccsét produkálta ellenük (bowl-meccs lévén még extra idejük is volt a felkészülésre). Kérdéses nála a deep accuracy (gondolom nem kell magyarázni, miért), sokszor erőlteti a passzokat, nem áll bele rendesen a dobásba, és a dobómozdulatán is van mit csiszolni.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Clowney 4.47...betegHall Of Green
és az első 10 yyardja??? 😀 nem normális az ember 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ma 15 órakor jönnek a DL emberek, 17-kor a 2. csoport, 19-kor pedig a LB osztag.

Kíváncsi vagyok, hogy helyi idő szerint hányan nézik ezt munkaidőben. Lehet az ázsiai piacra hegyezik ki.Höri
na és Eisen hánykor fog futni?Dexxter Tailor
Holnap, nem?
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Clowney 4.47...beteg

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 797 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ma 15 órakor jönnek a DL emberek, 17-kor a 2. csoport, 19-kor pedig a LB osztag.

Kíváncsi vagyok, hogy helyi idő szerint hányan nézik ezt munkaidőben. Lehet az ázsiai piacra hegyezik ki.Höri
na és Eisen hánykor fog futni?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy Derek Carr-t miért nem tartják Top 3-as QB-nek? Nagyon jó számokat hozott a combine-on, és nagyon jó karrierje volt az egyetemen... Mi az a hátránya, amiért ő nem vetekedhet teddy-vel? A scout-ok szerint, és szerintetek? Texans szurkolókén már félve jut eszembe a carr név, de nekem nagyon átjön a srác játéka és teljesítménye... Mi az, amiért Carr nem Bridgewater vagy Manziel szint a scoutok szerint?
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Kezdődik az, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítotok a combine-nak...vassadi
Ez meg hogy jött ki? 😀Sanco
Én már most megtudtam, hogy Bridgewater az új Ryan Leaf, nem is kell izgulnom az egyetlen dolog miatt tovább, amire igazán kíváncsi voltam xDbaggio
Teddyt kevered Manziellel. 😀😀iktriad
Igen, én is manzielben látom azt amit leaf-ben lehetett... már most fenyegeti a texans-t...hujjj ha nem engem draftoltok akkor jax elvisz és majd félhettek..blabla... 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ma 15 órakor jönnek a DL emberek, 17-kor a 2. csoport, 19-kor pedig a LB osztag.

Kíváncsi vagyok, hogy helyi idő szerint hányan nézik ezt munkaidőben. Lehet az ázsiai piacra hegyezik ki.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdődik az, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítotok a combine-nak...vassadi
Ez meg hogy jött ki? 😀Sanco
Én már most megtudtam, hogy Bridgewater az új Ryan Leaf, nem is kell izgulnom az egyetlen dolog miatt tovább, amire igazán kíváncsi voltam xDbaggio
Teddyt kevered Manziellel. 😀😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Kezdődik az, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítotok a combine-nak...vassadi
Ez meg hogy jött ki? 😀Sanco
Én már most megtudtam, hogy Bridgewater az új Ryan Leaf, nem is kell izgulnom az egyetlen dolog miatt tovább, amire igazán kíváncsi voltam xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Archer hol találhat gazdára?

Kicsit marhulva simán Raiders pick 😊ThundersNFL
Aztán majd jön hozzánk, szeretjük a Raiders speedster bustokat😀 Már ha bust lesz.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Archer hol találhat gazdára?ThundersNFL
Még így is csak a hátsó körökben.
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Hm...csak szerintem jobbak eddig elkapásban a RB-k mint a WR-ek?😀

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 519 — !SuPeR6BoWL!
Archer hol találhat gazdára?

Kicsit marhulva simán Raiders pick 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Archer hivatalos ideje 4.26!

Chris Johnson reakciója Twitteren: "Can't lie archer had the boi nervous"
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jaj micsoda túlreagálások mentek itt míg odavoltam...

QB-nál leszarják a combine számokat, egy a lényeg, hogy jól beszéljen.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért 2014-re talán már megoldhatnák, hogy ne stopperes időkkel dobálózzanak fél napig.

több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Archer 4.28 szép 😊
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Kezdődik az, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítotok a combine-nak...vassadi
Ez meg hogy jött ki? 😀Sanco
Bridgewater kapcsán. Egyetlen csapat sem fogja levenni a draft boardjáról csak azért, mert nem csinált "semmit" a combine-on.vassadi
Ez nyilvánvaló, nem is erről beszéltünk😊

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
De'Anthony Thomas 4.34-es, Tre Mason futása is rendben, Wilder JR másodikra tuti javít ...amúgy jó pár WR gyorsabb a futóktól 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
húzódás, nem annyira jó :S