Washington Redskins - Green Bay Packers

több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 641
Ez a meccs is erről az "elkapásról" fog szólni. Packers szimpatizánsként, és Jordy Nelson fantasy tulajdonosaként vagyok teljesen kiakadva, nem tudom feldolgozni, hogy mit összebalfaszkodnak ezek a seggfej bírók.
Viszont az a legérdekesebb, hogy legtöbbször a Pats, és a Packers javára szoktak elnézők lenni a bírók.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez elég szarul nézett ki, de valahogy nem tudom azt mondani, hogy majd megérezzük a hiányát. Rosszabb ezeknél a legényeknél nagyon nem jöhet. (Bár mint tudjuk mindig van lejjebb).


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
szegény Goodson...

több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
Semmi bajom a GB-el, sőt, de ha ezt most megadják, akkor soha többé nem fogok NFL-t nézni, mert röhej amit idén a KÖCSÖG zebrák csinálnak...
Cypress
majd írjunk pm-et ha a steelers super bowlt nyer?
Löfli
de el ne felejtsd majd az emailt Robillumának is forwardolni, aki meg ugye a Pats SB-je miatt hagyta abba az amfocinézést 😊 (MarioAnához hasonlóan, ilyenek ezek az AFC North szurkolók)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Úristen, tudtam, hogy szar a secondary, de azt nem, hogy ennyire
Kampman
k*rva NBC. Elég lett volna a meccs vége felé...

több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Semmi bajom a GB-el, sőt, de ha ezt most megadják, akkor soha többé nem fogok NFL-t nézni, mert röhej amit idén a KÖCSÖG zebrák csinálnak...
Cypress
majd írjunk pm-et ha a steelers super bowlt nyer?
Löfli
Igen, azt megköszönöm (bár esély rá kb öt százalék) és most tényleg elhúzok aludni. Bocs, nem akartam ünneprontó lenni, de amit idén művelnek a bírók, az tényleg szánalmas. Elfelejtettem elköszönni: SZIASZTOK, sok sikert minden csapatnak és minden szurkolónak.
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Az a stat te jó ég

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jöhettünk volna a vonalról? Bevisszük oszt kész. Most meg mindenki minket utál. Idióta bírók.
Old Green Bay
Mondjuk ez sosem biztos.
Kampman
Power formáció, Raji - Kuhn töri az utat, Laci meg megtör mögöttük, easy.
Oh wait!


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Úristen, tudtam, hogy szar a secondary, de azt nem, hogy ennyire
több mint 7 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mondjuk ez Norman miatt van. Múltkor is megmondta, hogy utálják a bírók és vadásznak rá....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Jöhettünk volna a vonalról? Bevisszük oszt kész. Most meg mindenki minket utál. Idióta bírók.
Old Green Bay
Mondjuk ez sosem biztos.
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ok, elmentem aludni és a továbbiakban sok sikert minden rajongónak (függetlenül a csapattoktól). Részemről befejeztem az NFL-el.
több mint 7 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
a geci zebra kurva anyátokat....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Semmi bajom a GB-el, sőt, de ha ezt most megadják, akkor soha többé nem fogok NFL-t nézni, mert röhej amit idén a KÖCSÖG zebrák csinálnak...
Cypress
majd írjunk pm-et ha a steelers super bowlt nyer?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Jöhettünk volna a vonalról? Bevisszük oszt kész. Most meg mindenki minket utál. Idióta bírók.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 641
Megyek is inkább cigizni
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 696
és megadták
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Semmi bajom a GB-el, sőt, de ha ezt most megadják, akkor soha többé nem fogok NFL-t nézni, mert röhej amit idén a KÖCSÖG zebrák csinálnak...
Cypress
szavad ne feledd
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mondjon le az nfl vezérkar és bírói előljárók


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 641
Na ez több, mint vicc
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
atyavilág

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
loooooooooooooooooooooooooooooool
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Barclay ugyan elvette, de ha az idei évben a támadósorban van pozitív meglepetés akkor az Monty (Bakhtiari és egy erősen zárójeles Adams mellett).
alatriste
A tavalyi nyomorúságos újonc szezonja után nagyon kellett ez neki
több mint 7 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Cravens csúnya volt, de remélem az elkapást visszafújják...Max Norman védekezése ér belőle tdt,,,😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Semmi bajom a GB-el, sőt, de ha ezt most megadják, akkor soha többé nem fogok NFL-t nézni, mert röhej amit idén a KÖCSÖG zebrák csinálnak...

Szerkesztette: Cypress