Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek

23 feliratkozó

12 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Postmark (e-mail küldő szolgáltatás): havi 15 USD

Június: 15 USD / 15 USD
Július: 15 USD / 15 USD
Augusztus: 15 / 15 USD
Szeptember: 15 / 15 USD
Október: 6 / 15 USD
November: / 15 USD
December: / 15 USD

ha beszállnál, küldj PM-et vagy e-mailt, előre is nagyon köszi!
szaboattila93@gmail.com

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ez canadian pharmacy mi a retek?sutianap
nálam is jelez valami gyógyszeres vírust, tegnap is, ma is a feljövetelnél...kaszo
szintén
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Ez canadian pharmacy mi a retek?sutianap
nálam is jelez valami gyógyszeres vírust, tegnap is, ma is a feljövetelnél...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez canadian pharmacy mi a retek?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Van egy kis gond a főoldali trash talk dobozzal, az új ncaa irományt meg nem sikerült a kiemelt cikkek közé tenni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Pár hete jelentkező probléma nálam, hogy:
-telóról belépek egy topikba, olvasgatom az új hozzászólásokat majd hirtelen újratölt az oldal (frissít)
- ezt megcsinálja többször is egymás után
- csak ezen az oldalon csinálja máshol nem

Másnál is van ilyen gond?

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Ilyen grafikai probléma általában az akadozó netkapcsolat miatt szokott lenni (én is jártam már így).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Most nálam van a baj?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
na végre eltűnt 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Az érdekes... 😀 Akkor téged így szeretnek... 😛apeszos
nagyon örülök neki, 2 csapatot utálok az NFL-ben, a Vikings az egyik. Így büntet a sors.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
megjelent egy Vikings csapatlogó a fejléc baloldalán. Nem hinném, hogy ez személyem elleni támadás, de mégis hogy a faszba tudom eltüntetni? 😀 😀MarioAna
Állítsd át. Beállítások/kedvenc csapat. Vagy az nem működik?apeszos
nem, a bal oldalon van nem a jobb oldalon. Packers/Bengals esetén is ott van a bal oldalon a Vikings logó.MarioAna
Az érdekes... 😀 Akkor téged így szeretnek... 😛
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
megjelent egy Vikings csapatlogó a fejléc baloldalán. Nem hinném, hogy ez személyem elleni támadás, de mégis hogy a faszba tudom eltüntetni? 😀 😀MarioAna
Állítsd át. Beállítások/kedvenc csapat. Vagy az nem működik?apeszos
nem, a bal oldalon van nem a jobb oldalon. Packers/Bengals esetén is ott van a bal oldalon a Vikings logó.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
megjelent egy Vikings csapatlogó a fejléc baloldalán. Nem hinném, hogy ez személyem elleni támadás, de mégis hogy a faszba tudom eltüntetni? 😀 😀MarioAna
Állítsd át. Beállítások/kedvenc csapat. Vagy az nem működik?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
megjelent egy Vikings csapatlogó a fejléc baloldalán. Nem hinném, hogy ez személyem elleni támadás, de mégis hogy a faszba tudom eltüntetni? 😀 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
"elveszett" a draft menüpont a fejlécből és a prospect ismertetőket sem találom sehol.peterbadbone
én látom, esetleg így sem működik?  bowl.hu/draft_prospect_ismertetokkristof
kb egy órája ismét látszódik nálam is. de köszönöm a választ!

több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
"elveszett" a draft menüpont a fejlécből és a prospect ismertetőket sem találom sehol.peterbadbone
én látom, esetleg így sem működik?  bowl.hu/draft_prospect_ismertetok

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
"elveszett" a draft menüpont a fejlécből és a prospect ismertetőket sem találom sehol.

több mint 12 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Csak nekem borzalmasan lassú néha az oldal meg a fórum?? Minden más oldal bejön, mint a villám, viszont időnkén rettenetesen belassul a bowl.hu.tüsi91
Ugyanez a problémám. Most is így írok, kb 2 perc volt megnyitni ezt a topikot. 😀Bébé
nyakamon a szakdolgozat, de előbb-utóbb publikálni fogom az új oldalt, amin megszűnnek a teljesítményproblémák is
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Csak nekem borzalmasan lassú néha az oldal meg a fórum?? Minden más oldal bejön, mint a villám, viszont időnkén rettenetesen belassul a bowl.hu.tüsi91
Ugyanez a problémám. Most is így írok, kb 2 perc volt megnyitni ezt a topikot. 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Csak nekem borzalmasan lassú néha az oldal meg a fórum?? Minden más oldal bejön, mint a villám, viszont időnkén rettenetesen belassul a bowl.hu.tüsi91
Ugyanez a problémám. Most is így írok, kb 2 perc volt megnyitni ezt a topikot. 😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Csak nekem borzalmasan lassú néha az oldal meg a fórum?? Minden más oldal bejön, mint a villám, viszont időnkén rettenetesen belassul a bowl.hu.
több mint 12 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Az alábbi problémával fordulok feléd:

Kb. 1 hete állandóan 200 fölötti hozzászólást mutat a fórum nekem a feliratkozásoknál még azután is, hogy mindent elolvastam.

A rating baszogatás topicra jelez még olvasatlant, de azt megnyitva hibás paraméter hibaüzenetet tudok csak olvasni.

A segítségedet előre is köszönöm!!!Egon
A háttérben készülő új motorral már nem lesz ilyen probléma, időpontot még nem tudok mondani rá, türelmeteket kérem.
több mint 12 éve
Egon bá New England Patriots 1 243 — Saints GM
Az alábbi problémával fordulok feléd:

Kb. 1 hete állandóan 200 fölötti hozzászólást mutat a fórum nekem a feliratkozásoknál még azután is, hogy mindent elolvastam.

A rating baszogatás topicra jelez még olvasatlant, de azt megnyitva hibás paraméter hibaüzenetet tudok csak olvasni.

A segítségedet előre is köszönöm!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 12 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
valentinx
A userek hozzászólásai végre listázhatóak lesznek topikonként? Ha már van egy olyan opció az adatlapnál, hogy legaktívabb topikok, aminek jelenlegi formában csekély funkciója van.DoM
igen
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
valentinx
A userek hozzászólásai végre listázhatóak lesznek topikonként? Ha már van egy olyan opció az adatlapnál, hogy legaktívabb topikok, aminek jelenlegi formában csekély funkciója van.
több mint 12 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Valentin úr!
Megoldható lenne e az, hogy az oldal figyelmeztesse a usert amikor privát üzenetet kap?
Sokan nem veszik észre, főleg a telefonosok.Bazzani
Az oldal jelenlegi motorján már nem változtatok semmit, viszont a készülő új motorba igyekszek beépíteni valami jelzést.valentinx
Az újra gondoltam én is. 😉
Mikortól fut majd az új?
(Meddig lehet ötletelni?)Bazzani
hát ezt nehéz lenne megmondani, csinálom ahogy időm engedi
kb. már "csak" az admin funkciók vannak hátra