CFL, UFL
11 feliratkozó
több mint 15 éve
Hartfordban újra összeállhat Ryan Grice-Mullen és Colt Brennan.Az elkapó tegnap írt alá
több mint 15 éve
itt vannak az ufl tryout időpontok http://www.ufl-football.com/news/four-teams-resume-open-player-tryouts-cities-across-united-statesmajdránézek azért, hátha találok 1-2 kiégett celebet 😀
több mint 15 éve
annál csak levitézlett béna denveri van több 😊UFL > CFLHöriaz UFL-ben több a levitézlett béna Detroiti így az legalább vicces 😀
bár még egy másodperec sem láttam az UFLből sohaharomt
az UFL fiataljai tényleg az NFL szerződésért küzdenek, míg a CFL szabályai miatt ez sok posztot alapból kizár.
Miután kimondják, hogy végleg elmarad az idény, nyomok egy 5 részes UFL promót az 5 csapatról a blogra, de egyelőre a draftelemzésben is lassabban haladok, mint az optimális.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
UFL > CFLHöriaz UFL-ben több a levitézlett béna Detroiti így az legalább vicces 😀
bár még egy másodperec sem láttam az UFLből soha
több mint 15 éve
volt már signing day liveblog, igazán ideje lenne már legalább CFL-lel bővíteni profilunkat... ha lockout lesz, úgyis záprozonak majd a kérdések, hogy "ezek a hülye kanadiaiak miért puntolják el harmadikra a labdát?" 😊pikáns lista. az első kettőből franklin IRL Bronco, Martin meg a Gm csapatom oszlopos tagja 😀sajna nem sok kanadait ismerekHörihttp://www.tsn.ca/columnists/duane_forde/?id=334531JJ
Még ismerem Moe Petrust aztán a többiek sötétség. Nem mintha mozgatna a CFL. a lényeg hogy Chris Leak jól nyomja 😊haromt

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
pikáns lista. az első kettőből franklin IRL Bronco, Martin meg a Gm csapatom oszlopos tagja 😀http://www.tsn.ca/columnists/duane_forde/?id=334531JJvasárnap meg CFL draftJJsajna nem sok kanadait ismerekHöri
Még ismerem Moe Petrust aztán a többiek sötétség. Nem mintha mozgatna a CFL. a lényeg hogy Chris Leak jól nyomja 😊
több mint 15 éve
http://www.tsn.ca/columnists/duane_forde/?id=334531sajna nem sok kanadait ismerekHörijúnius 4-én Hartford tryout, aki akar mehet. 😉Hörivasárnap meg CFL draftJJ

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
sajna nem sok kanadait ismerekjúnius 4-én Hartford tryout, aki akar mehet. 😉Hörivasárnap meg CFL draftJJ
több mint 15 éve
június 4-én Hartford tryout, aki akar mehet. 😉Hörivasárnap meg CFL draft

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
lehet hogy annak született, de kevés répafőzeléket evett ahhoz hogy az legyen
több mint 15 éve
Igen, csakhogy te is jól tudod, hogy szegény buta mind a föld (bár ez a nyilatkozat egész korrekt) és hogy anno alig tudott bejutni a WVU-ra.Ő focistának született, azzal kellett volna annyi pénzt keresnie, hogy utána ellegyen belőle.http://wvillustrated.com/wvufootball/story/id/1012Szegény Noel Devine. Még az UFL-ben is UDFA lesz...Szted ennyire biztosak voltak benne h végül úgyis kap nfl-es szerződést vagy még ők is ennyire túlnéztek rajta? Remélem legalább Kanadában kell majd.valaki2
haromt
In the meantime, he has plans to return to WVU this summer in order to complete his undergraduate degree in Sociology and make good on his goal to become the first member of his family to graduate from college. He hopes that one day people will look back on the obstacles he faced, see how he overcame them and take something positive away from his success.
"At the end of the day, my story is going to be heard," says Devine. "It's going to be an amazing story.
"That would be one of my goals, to have a movie about my childhood, my upbringing, my struggle and my journey for others like me to use as motivation. I'm just trying to reach out to the young kids that are coming along the way because they'll be going through some of the same things in life."
nálam Devine maga a megtestesült college football minden erényével és hibájával együttJJ

több mint 15 éve
http://wvillustrated.com/wvufootball/story/id/1012Szegény Noel Devine. Még az UFL-ben is UDFA lesz...Szted ennyire biztosak voltak benne h végül úgyis kap nfl-es szerződést vagy még ők is ennyire túlnéztek rajta? Remélem legalább Kanadában kell majd.valaki2
haromt
In the meantime, he has plans to return to WVU this summer in order to complete his undergraduate degree in Sociology and make good on his goal to become the first member of his family to graduate from college. He hopes that one day people will look back on the obstacles he faced, see how he overcame them and take something positive away from his success.
"At the end of the day, my story is going to be heard," says Devine. "It's going to be an amazing story.
"That would be one of my goals, to have a movie about my childhood, my upbringing, my struggle and my journey for others like me to use as motivation. I'm just trying to reach out to the young kids that are coming along the way because they'll be going through some of the same things in life."
nálam Devine maga a megtestesült college football minden erényével és hibájával együtt

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
a managernek nem tetszhetett a dolog mert törölve lett a twittere 😕Hörién már értem, miért lett udfa

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
mind a 4en együtt játszottak a Lionsban legalább 1 évet 😀 Foster ugye Broncos első körös. Még ő és Tatum Bell ment a Lionsba Dre Bly ért...Ezt a szemétkereskedelem egyik legjobb példája 😛
több mint 15 éve
Culpepper és Jones után a Lionsra gondoltam,meglestem Lehmant és ő is volt ott akkor csak ez lehet 😛 vagy nem
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
ha lesz UDFA végre akkor a TC végéig(tehát ha meg se éli az 53as keretet) megkeresi Locke azt a 40kt ami az éves kereset az UFL-ben.Totálisan igaza van.
egyébként van egy csomó egykori első körös UFL rosteren
Kevin Jones RB
Teddy Lehman LB (ő mondjuk második kör eleje volt)
George Foster OT
Culpepper
Na mi a közös bennük? 😛
több mint 15 éve
a managernek nem tetszhetett a dolog mert törölve lett a twittere 😕
több mint 15 éve
lehet,de én is kilennék borulva a helyében,középső körös prospect volt,erre UDFA lettmekkora arc 😀Newmantúl nagy :/Sanco
de szerintem óriási beszólás és milyen igaz 😀
nem hiszem,hogy ezzel vágta volna el magát az NFL karriertől
több mint 15 éve
😂És milyen igaza van. 😊 Aki nem fér be az nfl-be, az menjen Kanadába, ott van hangulat meg hagyomány.Ez a szar viszont jó ha még él két évet.
Derrick Locke on the UFL. RT @locke20 I'm not going to that shitHöri

több mint 15 éve
😂nem véletlen,én draftoltam 😂
Derrick Locke on the UFL. RT @locke20 I'm not going to that shitHöri
mekkora arc 😀
több mint 15 éve
Sobri: sztem pont fordítva van, mert egy NFL franchise legnagyobb értéke (a brand értéken kívül) a játékos, vagyis a játékosok összessége. mert UFL játékosokkal a dallas cowboysra se lesz kíváncsi senki, ha tony romo egy másik milliárdos dallas ewings nevő csapatában passzol austinnak.de a játékosok lehetőségeiről már a legelső cikkben értekezett gsn.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Legalább őszinte 😀