Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
van egy olyan érzésem Amadeus, hogy minden egyes hozzászólásoddal a lapszemle topicban magad alatt vágod a fát 😂eaglesmcnabb
brk egyszerűen zseniálisat írt! Olvastam Amadeus cikkét, nézem a képet, mondom, most akkor Amadeus lány lett? Erre olvasom brk cikkét, és lám ő is egyből arra gondolt 😂 😂 😂Eazzy
Kegyetlen lett. Én is jót nevettem az egészen. Lassan kezdem megsajnálni Mozartot. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
van egy olyan érzésem Amadeus, hogy minden egyes hozzászólásoddal a lapszemle topicban magad alatt vágod a fát 😂eaglesmcnabb
brk egyszerűen zseniálisat írt! Olvastam Amadeus cikkét, nézem a képet, mondom, most akkor Amadeus lány lett? Erre olvasom brk cikkét, és lám ő is egyből arra gondolt 😂 😂 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
van egy olyan érzésem Amadeus, hogy minden egyes hozzászólásoddal a lapszemle topicban magad alatt vágod a fát 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki game?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Edzőmeccsre vevő vagyok kb. 7 ig 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Rötyli 6 INT? :o :oeaglesmcnabb
Első 3 passzát eladta, negyedikre mínusz yard. Utána már nem is akartam passzolni vele (addig is futottam aalpból), de pár másodperc maradt szünet előtt, kénytelen voltam passzolni is, ott jöttek incompletok, aztán még 35-ről FG is kimaradt. Második félidőben meg megint gyorsan elszórta, hatodik meg már utolsó negyed vége felé volt.Deny


:cool:

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Biagio mikor felel meg a második fordulós meccs ? 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Ok, akkor holnaptól Én is elkezdem beírni a statokat.Raven17
előtte dobj egy email címet nekem pm-ben, mert addig nem tudo szerkeszteni 😊Farky
Már Shawnka adott szerkesztői jogot. 😊Raven17
akkor ok 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rötyli 6 INT? :o :oeaglesmcnabb
Első 3 passzát eladta, negyedikre mínusz yard. Utána már nem is akartam passzolni vele (addig is futottam aalpból), de pár másodperc maradt szünet előtt, kénytelen voltam passzolni is, ott jöttek incompletok, aztán még 35-ről FG is kimaradt. Második félidőben meg megint gyorsan elszórta, hatodik meg már utolsó negyed vége felé volt.
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com


a képletek már megvannak írva, csak frissíteni kell a dolgokat vagy hozzáadod a számokat, vagy felülírod attól függ milyen adat.Farky
Ok, akkor holnaptól Én is elkezdem beírni a statokat.Raven17
előtte dobj egy email címet nekem pm-ben, mert addig nem tudo szerkeszteni 😊Farky
Már Shawnka adott szerkesztői jogot. 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧


a képletek már megvannak írva, csak frissíteni kell a dolgokat vagy hozzáadod a számokat, vagy felülírod attól függ milyen adat.Farky
Ok, akkor holnaptól Én is elkezdem beírni a statokat.Raven17
előtte dobj egy email címet nekem pm-ben, mert addig nem tudo szerkeszteni 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Rötyli 6 INT? :o :o

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com


a képletek már megvannak írva, csak frissíteni kell a dolgokat vagy hozzáadod a számokat, vagy felülírod attól függ milyen adat.Farky
Ok, akkor holnaptól Én is elkezdem beírni a statokat.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
egy 10 perc múlva valaki egy meccs?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Üdv mindenki, mit kell tennem ahhoz, hogy én is tudjak multiplayerezni? 😀Dexxter Tailor
szedd le a hamachit, és nyisd ki az 1795ös 1797es portokat. ha ezzel megvagy írj ide a fórumra 😀eaglesmcnabb
na ez asszem sikerült, most mi jön? 😊Dexxter Tailor
lépj be egy szobába. mivel a ligásak közül az összes tele van, ezért azoknak, akik játszanának csináltam egy külön hálózatot. a neve edzős, a jelszó pedig az
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
lépj be az egyik hamachi szobába

név: bowlhu, jelszó szintén.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Üdv mindenki, mit kell tennem ahhoz, hogy én is tudjak multiplayerezni? 😀Dexxter Tailor
szedd le a hamachit, és nyisd ki az 1795ös 1797es portokat. ha ezzel megvagy írj ide a fórumra 😀eaglesmcnabb
na ez asszem sikerült, most mi jön? 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ellenben Brady futott egy gyönyörű td-t 😛
(a végén lejátszott +3 percben nekem is sikerült kétszer csodálatosan eladnom 😀 )

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Steelers-Pats 0-24

Asszem tavaly is második fordulóban rendeztem pickparádét és nulláztam magam (akkor Lionsstafford ellen), így meg se lepődök Big Ben 5 vagy 6 eladott labdáján. Egyszer elment netem, így összegzem statot és betolom, de abban nem lesz köszönet 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Telepítés megvan, de ezeket a portokat hol kell "kinyitni"?Dexxter Tailor
a routerben.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
én már eret vágtam, kancsó Brady nem volt képes eldobni 3 alkalommal a labdát, hiába nyomtam a gombokat kulcsszituációkban.
a lagg viszont megszűnt szerencsére. csöbörből vödörbe.

Madness 08!!!!lol
takaríts billentyűzetet 😛 btw tegnap játszottam Kiss-sel, aki ellen nekem is voltak ilyenek. Miller töküresen integetett, én meg püföltem az "e" betűt, de nem csinált semmit, tavalyi DPoY le is vitte Jézust a földre. Az ilyenek sajnos benne vannak.

just for the record, a twittered miért van reklámozva, ha a mezei user nem láthatja? 😛shawnka
Kiss ellen nekem is behalt a billentyűzet de teljesen.Shawn84
nekem beszokott ragadni az E,S,W a sok maddentől 😀
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Üdv mindenki, mit kell tennem ahhoz, hogy én is tudjak multiplayerezni? 😀Dexxter Tailor
szedd le a hamachit, és nyisd ki az 1795ös 1797es portokat. ha ezzel megvagy írj ide a fórumra 😀eaglesmcnabb
Telepítés megvan, de ezeket a portokat hol kell "kinyitni"?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
én már eret vágtam, kancsó Brady nem volt képes eldobni 3 alkalommal a labdát, hiába nyomtam a gombokat kulcsszituációkban.
a lagg viszont megszűnt szerencsére. csöbörből vödörbe.

Madness 08!!!!lol
takaríts billentyűzetet 😛 btw tegnap játszottam Kiss-sel, aki ellen nekem is voltak ilyenek. Miller töküresen integetett, én meg püföltem az "e" betűt, de nem csinált semmit, tavalyi DPoY le is vitte Jézust a földre. Az ilyenek sajnos benne vannak.

just for the record, a twittered miért van reklámozva, ha a mezei user nem láthatja? 😛shawnka
Kiss ellen nekem is behalt a billentyűzet de teljesen.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Leirná nekem valaki ezt a portnyitogatást ? Enélkül is tudok játszani, de hátha azzal mégjobban menne , laggolás nélkül😊 Valamint erről is irhatna valaki pár szót,---> vertical sync ha már shawnka nem válaszolt a kérdésre 😊 Előre is kösz, nem vagyok nagy gamer, csak maddennel játszom , nem értek ezekhez a dolgokhoz 😊gravedigger
A vertical sync azt jelenti, hogy a játék lekorlátozza az fps-edet 60-ra, így a lehető "legfolyamatosabbnak" látszik a játék, azaz legkevésbé akadozik.

(legalábbis CS:Source-ban asszem ezt jelenti 😀 )Duff
Viszont kicsit elmosódott lesz tőle a kép nem ?gravedigger
Nemtudom. Nemhiszem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Leirná nekem valaki ezt a portnyitogatást ? Enélkül is tudok játszani, de hátha azzal mégjobban menne , laggolás nélkül😊 Valamint erről is irhatna valaki pár szót,---> vertical sync ha már shawnka nem válaszolt a kérdésre 😊 Előre is kösz, nem vagyok nagy gamer, csak maddennel játszom , nem értek ezekhez a dolgokhoz 😊gravedigger
A vertical sync azt jelenti, hogy a játék lekorlátozza az fps-edet 60-ra, így a lehető "legfolyamatosabbnak" látszik a játék, azaz legkevésbé akadozik.

(legalábbis CS:Source-ban asszem ezt jelenti 😀 )Duff
Viszont kicsit elmosódott lesz tőle a kép nem ?