Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valaki egy edzést?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nekem az se segített..lol
pedig tisztán emlékszem, hogy tavaly király volt ellened is :/
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nekem az se segített..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nekem is gáz volt egy ideig, de amint benyomtam a vertical syncet jó lett. lehet apróság, nemtudom 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
bárcsak nekem is ilyen simán, lagmentesen futnának a meccsek, hát így könnyű játszani. :okaszo
Milyen neted van ? Vagy lehet csak egy kicsit a grafikai beállitsokat vedd lejjebb, az tud segiteni 😊gravedigger
UPC, 25 / 1,5 Mbit/s
win tűzfal kikapcsolva, esetlegesen futó torrent kilőve, madden grafikát már lehúztam közepes szint alá, szóval a pálya szinte csak egy elmosódott maszlag, böngésző bezárva, msnből kijelentkezve, 1795-ös és 1797-es port kinyitva, egyedül a hamachi és a madden fut, amikor online játszok.
valakinek egyéb javaslat ezeken kívül? 😀kaszo
dettó ugyanez, átérzem.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Várjuk 😊gravedigger
bárcsak nekem is ilyen simán, lagmentesen futnának a meccsek, hát így könnyű játszani. :okaszo
Milyen neted van ? Vagy lehet csak egy kicsit a grafikai beállitsokat vedd lejjebb, az tud segiteni 😊gravedigger
UPC, 25 / 1,5 Mbit/s
win tűzfal kikapcsolva, esetlegesen futó torrent kilőve, madden grafikát már lehúztam közepes szint alá, szóval a pálya szinte csak egy elmosódott maszlag, böngésző bezárva, msnből kijelentkezve, 1795-ös és 1797-es port kinyitva, egyedül a hamachi és a madden fut, amikor online játszok.
valakinek egyéb javaslat ezeken kívül? 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
valaki tett már be draft classt a játékba, mert én leszedtem a 2012-est, de nem bírom betenni, mert az editorban inkativ a draft class rész :SFarky
lehet nem jól emlékszem, de nem úgy van, hogy azt csak egy adott időszakban lehet berakni? mittudomén valamikor offseason elejénfetomy
akkor lehet ez a baj mert már a W2-n vagyokFarky
No elvileg siker van. Akkor lehet csak draft classt importálni, h előtte le kell játszani egy szezont és csak ha visszavonultak a játékosok akiknek kell, csak utána lehet betenni a classt.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Soha többé nem akarok a Cowboys ellen játszani.


😀Bálesz
Matty 3 pick? komolyan? 😀
Legalább Owens jól játszott és JÁTSZOTT, ezért jár a gigapacsi, meg kapsz egy lájkot is 😀shawnka
Ja, a csere-tanácsaidat megfogadtam 😊

Már Biagio ellen is pickparádé volt az előző szezonban, szóval meg sem lepődöm. Az egyik pick mondjuk azért volt, mert rossz receiver gombját nyomtam 😂

De a legfinomabb a 90 és 96 yardos kickoff ret TD. Még jó, hogy nem rúgtam több kick offot...

Hiába van több first downom, majdnem százzal több total yardom, cseszhetem.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na akkor ha midnen igaz 15 percen belül mérkőzés. http://www.xfire.com/live_video/herremans007/eaglesmcnabb
Várjuk 😊gravedigger
bárcsak nekem is ilyen simán, lagmentesen futnának a meccsek, hát így könnyű játszani. :okaszo
Milyen neted van ? Vagy lehet csak egy kicsit a grafikai beállitsokat vedd lejjebb, az tud segiteni 😊
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
na akkor ha midnen igaz 15 percen belül mérkőzés. http://www.xfire.com/live_video/herremans007/eaglesmcnabb
Várjuk 😊gravedigger
bárcsak nekem is ilyen simán, lagmentesen futnának a meccsek, hát így könnyű játszani. :o
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Soha többé nem akarok a Cowboys ellen játszani.


😀Bálesz
Matty 3 pick? komolyan? 😀
Legalább Owens jól játszott és JÁTSZOTT, ezért jár a gigapacsi, meg kapsz egy lájkot is 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Soha többé nem akarok a Cowboys ellen játszani.


😀

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
valaki tett már be draft classt a játékba, mert én leszedtem a 2012-est, de nem bírom betenni, mert az editorban inkativ a draft class rész :SFarky
lehet nem jól emlékszem, de nem úgy van, hogy azt csak egy adott időszakban lehet berakni? mittudomén valamikor offseason elejénfetomy
akkor lehet ez a baj mert már a W2-n vagyok

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Én is elérhető vagyok egy kis edzőre 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
valaki tett már be draft classt a játékba, mert én leszedtem a 2012-est, de nem bírom betenni, mert az editorban inkativ a draft class rész :SFarky
lehet nem jól emlékszem, de nem úgy van, hogy azt csak egy adott időszakban lehet berakni? mittudomén valamikor offseason elején
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
valaki tett már be draft classt a játékba, mert én leszedtem a 2012-est, de nem bírom betenni, mert az editorban inkativ a draft class rész :S

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na akkor ha midnen igaz 15 percen belül mérkőzés. http://www.xfire.com/live_video/herremans007/eaglesmcnabb
Várjuk 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na akkor ha midnen igaz 15 percen belül mérkőzés. http://www.xfire.com/live_video/herremans007/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
jómagam 22:24 után kereshető vagyok edzőmeccsre. kikötés, hogy ne csoportellenfél legyen az illető 😀shawnka
ha benne vagy akkor meg várlak és tolhatunk egy meccset 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
jómagam 22:24 után kereshető vagyok edzőmeccsre. kikötés, hogy ne csoportellenfél legyen az illető 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
22 óra után én is játszanék! dobjatok PM-et és lezsírozzuk majd 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Edző meccsre vevő vok.irj hamachin
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Valaki egy edzőt kézi meccs előtt? Hamachin megtaláltok.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Valaki egy meccset??smokar
én benne vagyok

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki egy meccset??