Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
amúgy ha [/ code] közé teszitek nem csúszik szét 😊Farky
Oszt a week 1-el mi lesz? 😀Eazzy
shawnka did it.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
amúgy ha [/ code] közé teszitek nem csúszik szét 😊Farky
Oszt a week 1-el mi lesz? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
amúgy ha [/ code] közé teszitek nem csúszik szét 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én már megszoktam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nektek nem zavaró az amikor rákattintotok a meccsre és megnézitek a statisztikát el van csúszva az egész?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki most 1 meccset?hamachin irj
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Zorddd kurva jó a cikk, a Romo-s rész a legkirályabb 😂

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
lol 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Toltam gép ellen és CPU úgy döntött Andy Lee lesz a RG. A poén, h lazán feltartotta Mebanet.

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Te Lizzy, mondták már hogy kurvanagy nigger vagy? 😀

Vagy te a csöveshez is odamész, és elmondod, hogy adhatnál neki egy százast, de inkább bedobod a csatornába? 😀fetomy
akkor én bekussolok h webprogramozó lesz a szakmám, csak jó IT szakemberhez méltóan lusta geci vagyok 😀Farky
jó az oké, de Eazzy-nél az az hatalmas trollkodás, hogy beírja, hogy "tudnék rá írni, de nem írok, úgyhogy cumiiii" 😀😀fetomy
Hát csak így gondolkodtam, hogy menne e a dolog, és elvileg igen, és ezt megosztottam veletek, hogy gondolkodom a dolgon. De én ezt csak C-ben tudnám megcsinálni, persze abból is lehet szépen kimenteni is meg minden, de azért ennyi statot feldolgozni elég macerás, mert át kellene rendesen gondolnom a dolgot meg ilyenek, és amúgy sem szeretek programozni. Viszont gondoltam erre az ötletemre valamelyik nagy befőttesüveg szemüvegű kockagyár hátha észbe kap, és megcsinálja, ugyanis aki ért hozzá, és benne van a gyakorlatban, az simán tök hamar megcsinálja.

Úgyhogy megnyalhatod Vasas 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
valaki egy meccset?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként szerintem én tudnék írni egy olyan progit, ami beolvasná a fájlokat és összesítené, de kummára utálok programozni...Eazzy
Te Lizzy, mondták már hogy kurvanagy nigger vagy? 😀

Vagy te a csöveshez is odamész, és elmondod, hogy adhatnál neki egy százast, de inkább bedobod a csatornába? 😀fetomy
akkor én bekussolok h webprogramozó lesz a szakmám, csak jó IT szakemberhez méltóan lusta geci vagyok 😀Farky
jó az oké, de Eazzy-nél az az hatalmas trollkodás, hogy beírja, hogy "tudnék rá írni, de nem írok, úgyhogy cumiiii" 😀😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
A Cowboys durvábban néz ki, mint Biagio keze alatt bármikor 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Egyébként szerintem én tudnék írni egy olyan progit, ami beolvasná a fájlokat és összesítené, de kummára utálok programozni...Eazzy
Te Lizzy, mondták már hogy kurvanagy nigger vagy? 😀

Vagy te a csöveshez is odamész, és elmondod, hogy adhatnál neki egy százast, de inkább bedobod a csatornába? 😀fetomy
akkor én bekussolok h webprogramozó lesz a szakmám, csak jó IT szakemberhez méltóan lusta geci vagyok 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként szerintem én tudnék írni egy olyan progit, ami beolvasná a fájlokat és összesítené, de kummára utálok programozni...Eazzy
Te Lizzy, mondták már hogy kurvanagy nigger vagy? 😀

Vagy te a csöveshez is odamész, és elmondod, hogy adhatnál neki egy százast, de inkább bedobod a csatornába? 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Egyébként szerintem én tudnék írni egy olyan progit, ami beolvasná a fájlokat és összesítené, de kummára utálok programozni...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Igen de én még mindig úgy tudom, hogy a madcat és társai franchise fájllal működik nem ilyen beírkálós logokkal 😀fetomy
jaja, éppen ezért egyszerűbb 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen de én még mindig úgy tudom, hogy a madcat és társai franchise fájllal működik nem ilyen beírkálós logokkal 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Divat is admin egyik ligában meg én is egy másikban. Ahogy Ő is leírta, nálunk is hasonlóak a szabályok. Van egy liga ahol 30 pont fölé nem lehet menni semmiképp (ez baromság sok ok miatt, pl picksix-et se vigyél be ha 25 ponttal vezetsz?! Marhaság.
Én azt szoktam nézni hogy utolsó negyedben mennyire erőltette a passzjátékot, meg ha olyan eredmény van akkor megkérdem az ellenfelét hogy mit gondol erről.

Amikor meg már egy félidő alatt eldől a meccs én sem erőltetem a játékot futkározok kicsit középen meg járatom az órát (nem 0-ig). Így elkerülhető az ilyen.laby
madcat-et használtok a ligában vagy mit?Farky
http://the-chml.com/

Ez a ligánk oldala, ez az úgy nevezett League Pulse. Egy kanadai csóka csinálja és tőle lehet pénzért (nem kevésért) rendelni.laby
úgy látom ő csinálja a madcat-et is. azért egy ilyen rendszerrel egyszerűbb lehet a dolog.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Divat is admin egyik ligában meg én is egy másikban. Ahogy Ő is leírta, nálunk is hasonlóak a szabályok. Van egy liga ahol 30 pont fölé nem lehet menni semmiképp (ez baromság sok ok miatt, pl picksix-et se vigyél be ha 25 ponttal vezetsz?! Marhaság.
Én azt szoktam nézni hogy utolsó negyedben mennyire erőltette a passzjátékot, meg ha olyan eredmény van akkor megkérdem az ellenfelét hogy mit gondol erről.

Amikor meg már egy félidő alatt eldől a meccs én sem erőltetem a játékot futkározok kicsit középen meg járatom az órát (nem 0-ig). Így elkerülhető az ilyen.laby
madcat-et használtok a ligában vagy mit?Farky
http://the-chml.com/

Ez a ligánk oldala, ez az úgy nevezett League Pulse. Egy kanadai csóka csinálja és tőle lehet pénzért (nem kevésért) rendelni.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
srácok valaki egy meccs lefekvés előtt?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
bennvan a trackerben a GB-OAK meccs

elég menőnek érzem a két meccs alatt kapott 1 TD-t 😂.brk
mert nem játszottál még a félelmetes kosokkal 😀Farky
azért te is érzed, hogy ez a hsz több sebből vérzik, mint Sonny Corleone 😊.brk
ha gondolod egy edzőmeccs keretében megalázhatlak 😀 vagy nem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
bennvan a trackerben a GB-OAK meccs

elég menőnek érzem a két meccs alatt kapott 1 TD-t 😂.brk
mert nem játszottál még a félelmetes kosokkal 😀Farky
azért te is érzed, hogy ez a hsz több sebből vérzik, mint Sonny Corleone 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
bennvan a trackerben a GB-OAK meccs

elég menőnek érzem a két meccs alatt kapott 1 TD-t 😂.brk
mert nem játszottál még a félelmetes kosokkal 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
más: Eazzy-greesy, tényleg nem írod a PR-t? csak mert ha komolyan így gondolod én átveszem a feladatot, nyilván csak akkor jön ki az adott hétre vonatkozó, amikor minden meccset lejátszanak abból a fordulóból.brk
Már megbeszéltem Eazzyvel megoldjuk , lesz PR

szerk.: énis beraktam a trackerbe a statot