Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Csáó!

Én a 2008-as játékal játszok mivel csak ez jött ki PC-re egy olyan kérdésem lenne, hogy amikor futok átlehet ugrani a lábra vetödő játékost és ha igen hogyan, mivel???Brady1992
automatikusan átugorja elvileg

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csáó!

Én a 2008-as játékal játszok mivel csak ez jött ki PC-re egy olyan kérdésem lenne, hogy amikor futok átlehet ugrani a lábra vetödő játékost és ha igen hogyan, mivel???Brady1992
E betűvel
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Namost ez lehet hülyeség, de úgy emlékszem raktam fel no-cd cracket a maddenhez (gondolom elvileg kell hozzá). Aki ért hozzá attól kérdezném, hogy nem lehet, hogy az akadályozza azt, hogy hostoljak?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csáó!

Én a 2008-as játékal játszok mivel csak ez jött ki PC-re egy olyan kérdésem lenne, hogy amikor futok átlehet ugrani a lábra vetödő játékost és ha igen hogyan, mivel???
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Na visszajöttem én is, Habi van már? 😀
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Valaki egy mérkőzést? (írjatok hamachin)
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Hello mindenkinek. A jó hír, hogy hazaengedtek, a rossz hogy még semmit sem tudnak ezért majd járhatok csomó vizsgálatra még valószínű, de már itthonról. A jelenlegi állás szerint tudom folytatni rendesen a játékot.Shawn84
Reméljük nem lesz semmi komolyabb gond! 😊 Addig is jobbulást.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Na, átírtam, mert még első héten vagyunk, de ezentúl eszerint linkeljetek, most a link oda is ugrik, ahol van bejegyzés, nem a szerkesztéséhez. De ha ez macerás, akkor lehet úgyis, hogy topicot visszazárjuk és majd nekem vagy Shawnkanak jöhetnek PM-ben dolgok (jegyzem meg, commish is bután linkelt 😛)Deny
Egyébként mi nem is tudunk linkelni, csak új hsz.-t írni. Hsz.-t szerkeszteni csak admin, vagy az adott topicban mod. jogokkal rendelkező user tud.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Hello mindenkinek. A jó hír, hogy hazaengedtek, a rossz hogy még semmit sem tudnak ezért majd járhatok csomó vizsgálatra még valószínű, de már itthonról. A jelenlegi állás szerint tudom folytatni rendesen a játékot.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Már tudom miért nem jók a linkek trackerben... Egy csomóan nem tudják használni. Ha a statot linkelni akarod, akkor a statos hozzászólás dátumának linkjét másold oda.

Na, átírtam, mert még első héten vagyunk, de ezentúl eszerint linkeljetek, most a link oda is ugrik, ahol van bejegyzés, nem a szerkesztéséhez. De ha ez macerás, akkor lehet úgyis, hogy topicot visszazárjuk és majd nekem vagy Shawnkanak jöhetnek PM-ben dolgok (jegyzem meg, commish is bután linkelt 😛)Deny
óbazmeg Dani, tegnap írogattam át az összeset, hogy fetomy lássa. ezért jött be egyből a válaszüzenetes ablak, mert úgy tudta csak megjeleníteni. nem véletlenül volt úgy.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Vki esetleg egy edzőmeccset??!smokar
felőlem oks, hamachin egyeztessünk
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vki esetleg egy edzőmeccset??!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jah, Shawnka pont tegnap írta át a linkeket hogy Fetomynak is jó legyen 😊Rataxes
Királyok vagyunk, na. 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jah, Shawnka pont tegnap írta át a linkeket hogy Fetomynak is jó legyen 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
srácok!
ma és holnap még elérhető vagyok, de utána otthon leszek olyan jó 2 hétig, ami idő alatt nem tudok maddenezni online, mivel valami balfaszkodás van az otthoni netemmel. szóval Sebii, veled mindenképp le kéne ebben a két napban játszani a meccsünket (mondjuk ma este nem vagyok elérhető), Laki te meg döntsd el, igazából nem biztos, hogy rohanni kell, mivel még az első forduló sem fejeződött be, de a lényeg, hogy januárban kb már nem tudok játszani. ha jövök vissza pestre, persze azt jelzem nektek és akkor no para (nem akarok túl sokat otthon lenni, szóval esélyes ez a forgatókönyv)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ne foglalkozz vele, jó lesz az úgy, csak majd ezentúl ne írd vissza 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem bután linkeltek szerintem, hanem direkt volt úgy, hogy én is lássama hsz-eket, mivel rendes hsz linkkel én nem látom, csak ilyen szerkesztős-válaszolós formában 😊fetomy
Most ez komoly, ezért írtam át az összeset ilyen szépre? 😀Deny
Szerintem igen, ha kicsit visszatekersz, Rata egy hosszabb hsz-ben fejtegette, hogy így én is tudom látni 😊 Eddig rendesen voltak linkelve, és nálam a SD-DEN meccsnél összeomlott a rencer, ilyen válaszolós linkként azonban én is látni tudom. Ezért rata mondta, hogy valószínű átírják a többi meccs linkjét is ilyenre, és akkor még baszakodnom se kell vele 😊fetomy
Jó, akkor mindjárt vissza is csinálom őket 😀 I'm the Deny and i'm....
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem bután linkeltek szerintem, hanem direkt volt úgy, hogy én is lássama hsz-eket, mivel rendes hsz linkkel én nem látom, csak ilyen szerkesztős-válaszolós formában 😊fetomy
Most ez komoly, ezért írtam át az összeset ilyen szépre? 😀Deny
Szerintem igen, ha kicsit visszatekersz, Rata egy hosszabb hsz-ben fejtegette, hogy így én is tudom látni 😊 Eddig rendesen voltak linkelve, és nálam a SD-DEN meccsnél összeomlott a rencer, ilyen válaszolós linkként azonban én is látni tudom. Ezért rata mondta, hogy valószínű átírják a többi meccs linkjét is ilyenre, és akkor még baszakodnom se kell vele 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem bután linkeltek szerintem, hanem direkt volt úgy, hogy én is lássama hsz-eket, mivel rendes hsz linkkel én nem látom, csak ilyen szerkesztős-válaszolós formában 😊fetomy
Most ez komoly, ezért írtam át az összeset ilyen szépre? 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem bután linkeltek szerintem, hanem direkt volt úgy, hogy én is lássama hsz-eket, mivel rendes hsz linkkel én nem látom, csak ilyen szerkesztős-válaszolós formában 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Már tudom miért nem jók a linkek trackerben... Egy csomóan nem tudják használni. Ha a statot linkelni akarod, akkor a statos hozzászólás dátumának linkjét másold oda.

Na, átírtam, mert még első héten vagyunk, de ezentúl eszerint linkeljetek, most a link oda is ugrik, ahol van bejegyzés, nem a szerkesztéséhez. De ha ez macerás, akkor lehet úgyis, hogy topicot visszazárjuk és majd nekem vagy Shawnkanak jöhetnek PM-ben dolgok (jegyzem meg, commish is bután linkelt 😛)
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
pontosan, jól mondja a viszkis. nyomd az "a"-t vagy a "g"-t, az a biztos. vagy csak menj neki az ellennek 😀shawnka
"menj neki az ellennek "😀 bazzeg szerinted mi a lófaszt csinálok, kikerülöm? 😀 az A meg a G az mit csinál pontosan? és sprint mellett is tudom hazsnálni?eaglesmcnabb
megértem a problémádat, ugye Ray Lewisékat seggrefejelő Sproles-ok és hasonlók 😀

Az A és a G nagyon jó. Ha én csinálom 95% facemask, ha 3rd down-nál loss tackle, akkor 115% facemask. Nálad talán kisebb lesz az arány 😀fetomy
Ha az ellenfél bal kezében van a labda akkor A, ha a jobb akkor G. Így jelentősen lecsökken a facemask esélye, de így is benne van a pakliba. Én mindig ezeket használom fumble-m nagyon ritkán van belőle, viszont ha elkapáskor kapásból kézre csapsz akkor nagy eséllyel incomplete lesz.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mellesleg ha már téma, érdekelne, hogy csak belém vésődött annyira a FIFA, hogy ASD-re rakom alapból a kezem? 😀 (azért még így is elérem a G-t is 😛)fetomy
Szintén zenész 😊
Bár a G-t sosem használtam még a maddenben, azt se tudtam, hogy van rá kiosztva funkció 😂Bálesz
G-t én is nagyon ritkán, csak ugye néha tackle-nél de már látom hogy tán ezért van mindig facemask 😂
Viszont én az R-t nem használom soha, azt át is állítottam A-ra. De azért jó tudni, hogy nem vagyok egyedül 😀fetomy
A G billentyű arra való egyébként hogy kiüsd az ellenfeld kezéből a lasztit 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kigyűjtöttem a kombókat, lehet csemegézni:

Offense
Arrow Keys move player
S Key then G Key flip play (at line of scrimmage)
D Key sprint
G Key play art
G Key + Left Shift + Arrow Keys bluff play art (multiplayer games only)
A Key know your player weapons
S Key then S,D,F,W, or R Key call an audible (before snap)
S Key then E Key cancel audible (before selecting a play)
S Key then A Key reset original play (after calling an audible)
T Key call timeout
Esc Key pause game

D Key snap ball
Left Shift + Arrow Keys Left or Right switch direction of running play
G Key + Receiver Icon then Left Shift + Arrow Keys change primary receiver's route
G Key + Receiver's Key change primary receiver / lock on to receiver
E Key + Receiver Key call hot route
Arrow Key Up (Hot Route) fly pattern
Arrow Key Down (Hot Route) curl pattern
Arrow Keys Left or Right (Hot Route) in / out pattern
A Key or G Key left or right slant pattern
Arrow Keys Up or Down highlight eligible player
Arrow Keys Left or Right (after highlight) send player in motion
F Key receiver control / lead blocker control
W Key slide offensive line protection
Arrow Key Up (Line Slide) spread line
Arrow Key Down (Line Slide) pinch line
Arrow Key Left or Right (Line Slide) shift blocking left / right
R Key then Arrow Keys formation shift
Left Ctrl Key fake snap
Left Shift + Arrow Key Up lower shoulder / dodge (power backs / agile backs)
Left Shift + Arrow Key Down back juke
Left Shift + Arrow Key Left or Right big juke left / right
Left Shift + Arrow Key Left then Right or Right then Left double moves (agile ball carriers only)
S Key (Tap) + S Key (Hold) QB or wide receiver slide / dive
E Key (Hold) cover up / protect ball
F Key spin
W Key or R Key cut move (left / right)
A Key or G Key stiff arm (left / right)
Left Shift + Arrow Keys Left or Right look (left / right)
Arrow Keys then Receiver Icon precision passing
S, E, F, W, or R Keys throw ball (tap for lob, hold for bullet)
A Key throw ball away
W Key call for ball
G Key pump fake
F Key control intended receiver
S Key dive
E Key catch
W Key swat
Left Shift then Arrow Keys Up or Down impact / cut block
A Key or G Key turn block (left / right)
W Key pull / hold defender (left / right)
S Key diving block
E Key jump
E Key then Icon of Player then A Key or G Key change blocking assignment (before the snap)

Defense
D Key or F Key choose a player to control
Left Shift + Arrow Key Up put LBs and DLs in hook zone or DBs in deep zone / short zone
Left Shift + Arrow Key Down blitz (twice for QB contain blitz)
Left Shift + Arrow Key Left QB spy coverage
Left Shift + Arrow Key Right flat zone / curl zone (twice for curl zone)
W Key + Arrow Key Up spread DEs outside tackles
W Key + Arrow Key Down move line in tight between tackles
W Key + Arrow Keys Left or Right shift line left / right
W Key + Left Shift Key + Arrow Key Down make line crash in
W Key + Left Shift Key + Arrow Key Up make line rush outside
W Key + Left Shift Key + Arrow Key Left or Right make line crash left / right
W Key then A Key reset
R Key + Arrow Key Up or Down spread LBs out / move in tight
R Key + Arrow Key Left or Right shift LBs left / right
R Key + Left Shift Key + Arrow Key Down blitz all LBs
R Key + Left Shift Key + Arrow Key Up call off all LBs from blitzes and put them into hook zones
R Key + Left Shift Key + Arrow Key Left or Right blitz the left / right OLB
R Key then A Key reset the shift
E Key + Arrow Key Up or Down put DBs into bump and run / loose coverage
E Key + Arrow Key Right shift safeties and LBs into better position to cover their assigned man
E Key then A Key reset coverage
E Key then Left Shift Key then Arrow Keys shift the safeties' zone coverage to the left / right / up / down
E Key then Key of Offensive Player then Arrow Key change individual matchups
A Key or G Key + Receiver's Key spotlight receiver
F Key control player nearest to ball
Left Shift + Arrow Keys (Immediately after snap) commit to the run / pass
Left Shift + Any Arrow Key hit stick 2.0
S Key dive
E Key jump / intercept / hands up (while rushing QB)
G Key strip ball (when not engaged)
W Key rip / swim / spin (when engaged)
R Key strafe (when not engaged)
W Key swat ball (when not engaged)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mellesleg ha már téma, érdekelne, hogy csak belém vésődött annyira a FIFA, hogy ASD-re rakom alapból a kezem? 😀 (azért még így is elérem a G-t is 😛)fetomy
Szintén zenész 😊
Bár a G-t sosem használtam még a maddenben, azt se tudtam, hogy van rá kiosztva funkció 😂Bálesz
G-t én is nagyon ritkán, csak ugye néha tackle-nél de már látom hogy tán ezért van mindig facemask 😂
Viszont én az R-t nem használom soha, azt át is állítottam A-ra. De azért jó tudni, hogy nem vagyok egyedül 😀