Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Háhh, aszittétek mi. Csak gondoltam kavarom kicsit az idegszálaitokat 😀Eazzy
Jack Zoltán


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Jobbulást Shawn!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Háhh, aszittétek mi. Csak gondoltam kavarom kicsit az idegszálaitokat 😀Eazzy
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Háhh, aszittétek mi. Csak gondoltam kavarom kicsit az idegszálaitokat 😀Eazzy
Hogy te mekkora néger vagy... 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Háhh, aszittétek mi. Csak gondoltam kavarom kicsit az idegszálaitokat 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Shawn! jobbulást, remélem semmi komolyabb!

Eazzy: ne kezdd megint 😀shawnka
Eazzy nem lehetsz ekkora nigger. Csak hogy egy általam nagyra becsült GM korábbi hozzászólására utaljak 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Shawn! jobbulást, remélem semmi komolyabb!

Eazzy: ne kezdd megint 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jobbulást. Nem tudom a többiek hogy gondolják, mi a bevett szokás, de szerintem nem dől össze a világ, ha (akár, de ne legyen ez) 3-4 hét múlva pótolják a veled játszandó meccset.Lance
+1

Shawn is folytatja majd, addig max kimaradnak a meccsei, bízunk a mielőbbi gyógyulásában De neked, újdonsült mérnök úrnak mi okod van rá?eaglesmcnabb
Diplomás embernek derogál a pórnéppel játszani 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Srácok, hogy fokozzam a hangulatot, azt kell mondjam egyenlőre kérdéses a szereplésem a játékban, mivel holnap be kell feküdnöm a kórházba és egyenlőre fogalmuk sincs mi lehet a bajom. Ha minden igaz jövő héten le tudom játszani a meccsemet, de ha nem lennék elérhető akkor az az említett okok miatt van.Shawn84
Jobbulást. Nem tudom a többiek hogy gondolják, mi a bevett szokás, de szerintem nem dől össze a világ, ha (akár, de ne legyen ez) 3-4 hét múlva pótolják a veled játszandó meccset.Lance
Én benne vagyok. Egyenlőre csak annyi tűnik biztosnak, hogy holnap reggel befekszem aztán talán hétfőn legkésőbb hazajöhetek. Aztán minden más még ködös. Ha itthon leszek akkor tudni fogtok róla és bepótolhatunk minden meccset.
Az a legszarabb, hogy nem érzem magam betegnek, de a szemembe belekönyököltek és azt mondják nem attól romlott meg a látásom, hanem más betegség van a háttérben amiről nem tudok. Ettől eltekintve nem érzem magam szarul.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Srácok, hogy fokozzam a hangulatot, azt kell mondjam egyenlőre kérdéses a szereplésem a játékban, mivel holnap be kell feküdnöm a kórházba és egyenlőre fogalmuk sincs mi lehet a bajom. Ha minden igaz jövő héten le tudom játszani a meccsemet, de ha nem lennék elérhető akkor az az említett okok miatt van.Shawn84
Jobbulást. Nem tudom a többiek hogy gondolják, mi a bevett szokás, de szerintem nem dől össze a világ, ha (akár, de ne legyen ez) 3-4 hét múlva pótolják a veled játszandó meccset.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Na baszki, nemár. És ez még csak az első hét 😕

Shawn, jobbulást!

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Srácok, hogy fokozzam a hangulatot, azt kell mondjam egyenlőre kérdéses a szereplésem a játékban, mivel holnap be kell feküdnöm a kórházba és egyenlőre fogalmuk sincs mi lehet a bajom. Ha minden igaz jövő héten le tudom játszani a meccsemet, de ha nem lennék elérhető akkor az az említett okok miatt van.Shawn84
Jobbulást és gyors gyógyulást kivánunkgravedigger
Köszi, én is ebben bízok.Shawn84
jobbulást

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sajnos én sem tudom folytatni srácok.Eazzy
Shawn is folytatja majd, addig max kimaradnak a meccsei, bízunk a mielőbbi gyógyulásában De neked, újdonsült mérnök úrnak mi okod van rá?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Srácok, hogy fokozzam a hangulatot, azt kell mondjam egyenlőre kérdéses a szereplésem a játékban, mivel holnap be kell feküdnöm a kórházba és egyenlőre fogalmuk sincs mi lehet a bajom. Ha minden igaz jövő héten le tudom játszani a meccsemet, de ha nem lennék elérhető akkor az az említett okok miatt van.Shawn84
Jobbulást és gyors gyógyulást kivánunkgravedigger
Köszi, én is ebben bízok.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
na mi a wtf van? 😮

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Sajnos én sem tudom folytatni srácok.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Srácok, hogy fokozzam a hangulatot, azt kell mondjam egyenlőre kérdéses a szereplésem a játékban, mivel holnap be kell feküdnöm a kórházba és egyenlőre fogalmuk sincs mi lehet a bajom. Ha minden igaz jövő héten le tudom játszani a meccsemet, de ha nem lennék elérhető akkor az az említett okok miatt van.Shawn84
Jobbulást és gyors gyógyulást kivánunk
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Srácok, hogy fokozzam a hangulatot, azt kell mondjam egyenlőre kérdéses a szereplésem a játékban, mivel holnap be kell feküdnöm a kórházba és egyenlőre fogalmuk sincs mi lehet a bajom. Ha minden igaz jövő héten le tudom játszani a meccsemet, de ha nem lennék elérhető akkor az az említett okok miatt van.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Biagio, bocsi, hogy nem voltam, bealudtam fél 7-kor, amikor vizsgáról hazaestem, fél 9-kor felkeltem, ideültem, rányomtam a hama bejelentkezésre, de ráestem a laptop elé hozott párnámra és aludtam tovább egészen mostanáig. Cserébe ma über pihent vagyok, mondasz egy időpontot és nekem jó. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki egy meccset most?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valaki egy meccset úgy 10-20 perc múlva?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Hová fajul a világ, h Sancheznek van a legtöbb passzolt yardja eddig? 😀Farky
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Best és Megatron bekezdett 😀eaglesmcnabb
Kaptak egy normális GM-et és egyből megy 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Best és Megatron bekezdett 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Hová fajul a világ, h Sancheznek van a legtöbb passzolt yardja eddig? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning