Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Erről beszélt fetomy. Félidőben behozhatatlan 41-10-re vezettél, de még rápakoltál 42-t. Ilyen IRL mikor van? 10 évente egyszer amelyik csapat épp hulladék napot fog ki.Eazzy
Nem ez az első ilyen eredmény és nem is az utolsó.. 😉fetomy
Itt ilyen eredmények megengedettek?laby
Sajnos meg. Már tavaly is mondtam, hogy ez nagyon nem jó, hiába az van, hogy nincs szabály csak élvezzük, azért egy 0-120-on szerintem érezhető, hogy valaki nagyon nem élvezi. És amikor elmondtam, hogy IRL ilyen szinten nem aláznak meg senkit, akkor belinkelte valaki a Saints egy meccsét, ahol nyert valami 60-20-ra 😛

És pont ezért nem érdekel Amadeus hogy megint előjössz azzal, hogy szegény te, megint csak be akarnak szólni neked, hát nem.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Erről beszélt fetomy. Félidőben behozhatatlan 41-10-re vezettél, de még rápakoltál 42-t. Ilyen IRL mikor van? 10 évente egyszer amelyik csapat épp hulladék napot fog ki.Eazzy
Nem ez az első ilyen eredmény és nem is az utolsó.. 😉fetomy
Itt ilyen eredmények megengedettek?laby
Elvileg nem tiltott, de én személy szerint már nem törekszek ilyen eredményekre. Az viszont érdekelne hogy a ti ligátokban volt-e erre valamilyen szabályzat, hogy az ilyen eredményeket kiszűrjétek, mert lehet mi is bevezetnénk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Ugyan még nem kezdődött el a 2. forduló, de .brk-val ma este mi lejátszuk a meccsünket, mert jelezte, hogy kb. 2 hétig nem tud játszani.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Erről beszélt fetomy. Félidőben behozhatatlan 41-10-re vezettél, de még rápakoltál 42-t. Ilyen IRL mikor van? 10 évente egyszer amelyik csapat épp hulladék napot fog ki.Eazzy
Nem ez az első ilyen eredmény és nem is az utolsó.. 😉fetomy
Itt ilyen eredmények megengedettek?laby
Amadeus akart felvágni vele csak. Szabály nem tiltja a megalázást, max más szemmel nézünk illetőre. Zeneszerzőre meg már amúgy is más szemmel nézünk, amióta együtt él Reggievel.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
ez teljesen reális. 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀Amadeus91
Erről beszélt fetomy. Félidőben behozhatatlan 41-10-re vezettél, de még rápakoltál 42-t. Ilyen IRL mikor van? 10 évente egyszer amelyik csapat épp hulladék napot fog ki.Eazzy
Nem ez az első ilyen eredmény és nem is az utolsó.. 😉fetomy
Itt ilyen eredmények megengedettek?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem ment még a 2. forduló, szerény véleményem szerint simán lehet újrajátszást kérni. A commish mindig szól, amikor új kör kezd.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
All Maddenen nem lesznek irreális eredmények mi? 😀Eazzy
ez teljesen reális. 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀Amadeus91
Erről beszélt fetomy. Félidőben behozhatatlan 41-10-re vezettél, de még rápakoltál 42-t. Ilyen IRL mikor van? 10 évente egyszer amelyik csapat épp hulladék napot fog ki.Eazzy
Nem ez az első ilyen eredmény és nem is az utolsó.. 😉
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egyáltalán ki mondta hogy megy a 2. forduló?
nyugodtan várhattatok volna, vagy mindenki megy a saját feje után? 32 csapatnál ez szép lesz 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
All Maddenen nem lesznek irreális eredmények mi? 😀Eazzy
ez teljesen reális. 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀Amadeus91
Erről beszélt fetomy. Félidőben behozhatatlan 41-10-re vezettél, de még rápakoltál 42-t. Ilyen IRL mikor van? 10 évente egyszer amelyik csapat épp hulladék napot fog ki.

Ja és úgy döntöttem, hogy PR-t nem fogok írni minden héten, mert láthatóan nem bírja ki senki már 4 meccsel az első forduló vége előtt, hogy ne játssza le a második fordulót, így majd még többet kell várni, méghamarabb lemegy a harmadik forduló, és olyan lemaradások lesznek, hogy lehetetlen PR-t írni.Eazzy
Ezt totálisan osztom, emberek várjunk már addig hogy befejeződjön egy forduló, és csak utána ugorjunk neki a következő játékhétnek. Legyen egy kis rendszer ebben a ligában ha már sikerült összeszedni 32 embert és egy szinvonalas bajnokságot létrehozni ( ezért külön köszönet azoknak akik fáradoznak, vagy fáradoznának, pl Eazzy PR megirásával). Sokkal áttekinthetőbb lesz az egész.
Játszatok barátságos meccseket ameddig nem jön el az aktuális forduló kezdési időpontja, az is totál ugyanaz az élmény, max nem fogja mindenki látni a trackerben az eredményt...
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Vlaki egy meccs? ^^
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
nyílt levelem következik:
Mr. Commisher!

Szeretném megóvni a Saints@Miami mérkőzést! Ügynökeim jelentették, hogy egy bizonyos, jelenleg épp interpol körözés alatt álló T.Owens, részt vett a mérkőzésen, méghozzá 22-es mezben! Ez a magatartás, hogy egy körözött, játék licenc-szel nem rendelkező játékost trükkel pályára enged Mr. Wolfgang(bang) teljes mértékben elfogadhatatlan, és üldözendő! Kérem az eredmény törlését!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
All Maddenen nem lesznek irreális eredmények mi? 😀Eazzy
ez teljesen reális. 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀Amadeus91
Erről beszélt fetomy. Félidőben behozhatatlan 41-10-re vezettél, de még rápakoltál 42-t. Ilyen IRL mikor van? 10 évente egyszer amelyik csapat épp hulladék napot fog ki.

Ja és úgy döntöttem, hogy PR-t nem fogok írni minden héten, mert láthatóan nem bírja ki senki már 4 meccsel az első forduló vége előtt, hogy ne játssza le a második fordulót, így majd még többet kell várni, méghamarabb lemegy a harmadik forduló, és olyan lemaradások lesznek, hogy lehetetlen PR-t írni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
All Maddenen nem lesznek irreális eredmények mi? 😀Eazzy
ez teljesen reális. 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
jó, de azért mindennek van egy határa :rolleyes: 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
All Maddenen nem lesznek irreális eredmények mi? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652


Week 2: Miami 83-17 Saints

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki egy meccs?? hamachin irj
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Valaki egy mérkőzést? (írjatok hamachin)Lance
Még aktuális.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
laby, holnap jó lenne neked a meccs, már jó a gépemFarky
Holnapra már beígértem a franchise ligában az ellenfelemnek a meccsünket, és utána meg edzésre megyek. Szombaton délután/este esetleg (ez még nem biztos)?!laby
az is jó, meccsekig szombat és vasárnap is jó elvileg

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Namost ez lehet hülyeség, de úgy emlékszem raktam fel no-cd cracket a maddenhez (gondolom elvileg kell hozzá). Aki ért hozzá attól kérdezném, hogy nem lehet, hogy az akadályozza azt, hogy hostoljak?fetomy
A gép ugorja át automatikusan, te nem tudsz ilyet. Már csak azért sem, mert nem tudod hogy lábra jön-e a tackle.

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
laby, holnap jó lenne neked a meccs, már jó a gépemFarky
Holnapra már beígértem a franchise ligában az ellenfelemnek a meccsünket, és utána meg edzésre megyek. Szombaton délután/este esetleg (ez még nem biztos)?!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Namost ez lehet hülyeség, de úgy emlékszem raktam fel no-cd cracket a maddenhez (gondolom elvileg kell hozzá). Aki ért hozzá attól kérdezném, hogy nem lehet, hogy az akadályozza azt, hogy hostoljak?fetomy
nekem is no-cd crack van hozzá tudtommal 😀Jack Zoltán
Ez tuti nem gátolja a hostolást 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
laby, holnap jó lenne neked a meccs, már jó a gépem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Namost ez lehet hülyeség, de úgy emlékszem raktam fel no-cd cracket a maddenhez (gondolom elvileg kell hozzá). Aki ért hozzá attól kérdezném, hogy nem lehet, hogy az akadályozza azt, hogy hostoljak?fetomy
nekem sem kér CD-t az "eredeti" játék és tudok hostolni, mondjuk én nem vagyok router mögött

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Namost ez lehet hülyeség, de úgy emlékszem raktam fel no-cd cracket a maddenhez (gondolom elvileg kell hozzá). Aki ért hozzá attól kérdezném, hogy nem lehet, hogy az akadályozza azt, hogy hostoljak?fetomy
nekem is no-cd crack van hozzá tudtommal 😀