Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
bennvan a trackerben a GB-OAK meccs

elég menőnek érzem a két meccs alatt kapott 1 TD-t 😂.brk
2 lett volna az, ha Palmer eltalálja az endzoneban a full üresen álló Reecet. 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
más: Eazzy-greesy, tényleg nem írod a PR-t? csak mert ha komolyan így gondolod én átveszem a feladatot, nyilván csak akkor jön ki az adott hétre vonatkozó, amikor minden meccset lejátszanak abból a fordulóból
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
bennvan a trackerben a GB-OAK meccs

elég menőnek érzem a két meccs alatt kapott 1 TD-t 😂
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
gyors körkérdés, az esti Jets @ Buccs mérkőzés streamre van igény? 😊 ha 3,4 néző összegyűlik akkor lesz adás 😂

na úgy döntöttem lesz adás 19:00-> : http://www.xfire.com/live_video/jetsnetwork/Jack Zoltán
a chatfal direkt jelszóvédett?lol
már levettem, ha még nem látod a chatet ha beindul a meccs lesz az is, de ha akkor se látod akkor be kell lépned az xfire felhasz neveddel meg jelszavaddal és akkor elvileg jó lesz
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
gyors körkérdés, az esti Jets @ Buccs mérkőzés streamre van igény? 😊 ha 3,4 néző összegyűlik akkor lesz adás 😂

na úgy döntöttem lesz adás 19:00-> : http://www.xfire.com/live_video/jetsnetwork/Jack Zoltán
a chatfal direkt jelszóvédett?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Egy möccs valaki?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Na srácok, én viszem a cowboyst, a vizsgák és egyebek miatt, csak most tudok írni ide. Mivel idejét sem tudom, mikor játszottam utoljára neten madden-t, ezért jól jönne némi segítség hamachi-val, stb-vel kapcsolatban, akár PM-ben is. ja, és este szívesen játszom valakivel, csak hogy lássam, működik-e minden patentosan.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
gyors körkérdés, az esti Jets @ Buccs mérkőzés streamre van igény? 😊 ha 3,4 néző összegyűlik akkor lesz adás 😂

na úgy döntöttem lesz adás 19:00-> : http://www.xfire.com/live_video/jetsnetwork/
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Én ilyenkor régebben azt csináltam, mikor még volt ilyen 😀 Hogy cserefutó be, és nem break tackle-ezek, csak futkározok középre kb. Teljesen jól meg lehet odlani, hogy ne legyen 100-0.fetomy
Mondjuk nekem kurvajó, mert a legkisebb veszély sem fenyeget, hogy bárkit is ennyire elvernék 😂

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vki most 1 meccset?hamachin irj
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én ilyenkor régebben azt csináltam, mikor még volt ilyen 😀 Hogy cserefutó be, és nem break tackle-ezek, csak futkározok középre kb. Teljesen jól meg lehet odlani, hogy ne legyen 100-0.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Divat is admin egyik ligában meg én is egy másikban. Ahogy Ő is leírta, nálunk is hasonlóak a szabályok. Van egy liga ahol 30 pont fölé nem lehet menni semmiképp (ez baromság sok ok miatt, pl picksix-et se vigyél be ha 25 ponttal vezetsz?! Marhaság.
Én azt szoktam nézni hogy utolsó negyedben mennyire erőltette a passzjátékot, meg ha olyan eredmény van akkor megkérdem az ellenfelét hogy mit gondol erről.

Amikor meg már egy félidő alatt eldől a meccs én sem erőltetem a játékot futkározok kicsit középen meg járatom az órát (nem 0-ig). Így elkerülhető az ilyen.laby
madcat-et használtok a ligában vagy mit?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Divat is admin egyik ligában meg én is egy másikban. Ahogy Ő is leírta, nálunk is hasonlóak a szabályok. Van egy liga ahol 30 pont fölé nem lehet menni semmiképp (ez baromság sok ok miatt, pl picksix-et se vigyél be ha 25 ponttal vezetsz?! Marhaság.
Én azt szoktam nézni hogy utolsó negyedben mennyire erőltette a passzjátékot, meg ha olyan eredmény van akkor megkérdem az ellenfelét hogy mit gondol erről.

Amikor meg már egy félidő alatt eldől a meccs én sem erőltetem a játékot futkározok kicsit középen meg járatom az órát (nem 0-ig). Így elkerülhető az ilyen.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
valaki egy edzőmeccset egy fél óra múlva?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szerintem legyen az amit Divat ajánlott, (utolsó negyedben ha sok ponttal vezetünk akkor óra pörgetés meg nincs passz hívás stb.) így simán el lehet kerülni az ilyen 83-17-es eredményeket.
A fordulóknál meg ha muszáj lejátszani hamarabb a következő fordulót, mert az egyik tag 1-2 hétig távol lesz akkor is simán lehet várni a statok beírásával. Mi is lejátszottuk az 1. meccset Lance-el még Shawnkáék meccse előtt, de az eredményt csak az Ő meccsük után küldtük el.
Nem kell itt egyből kilépni meg egymás fejét leharapni. Csak szimplán meg kell beszélni a szabályokat és akkor minden oké lesz.Raven17
ja csak ez Amadeusnál nem jó, mert ő futásból hozta össze a TD-jai nagy részét. 😀
Szerintem annyi az egész ha meg van a 4 TD-nyi különbség, a vezető fél fogja vissza magát, mindegy hogy milyen formában.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Üdv.

A játék lejátszását én sürgettem, mert elég sok dolog összejött most (nyelvvizsga, szallagavató.stb.) és ebben a 2 hétben nem sokat tudtam volna valszeg játszani..
Mivel eddig 5 meccset toltam Maddennel, és gyakorolni sincs nagyon időm(még!), ezért lehetett ez a nagy külömbség, valamint eléggé laggolt az a szar játék is 😊

(amúgy az 5 meccsből 3 szoros volt, ez az egy lett ekkora zúzda.. ) 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
mivel eddig nem volt bevezetve ez a pontlimit szabály, így értelemszerűen nem lesz újrajátszás. viszont a jövőben ezeknek a számát kicsit próbáljuk meg redukálni, ahogy mondtátok órapörgetéssel leginkább. legyen hivatalos neve is, ha már Tuckról is neveztek el. Hivatkozzatok rá mostantól úgy, hogy Amadeus Rule.
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Szerintem legyen az amit Divat ajánlott, (utolsó negyedben ha sok ponttal vezetünk akkor óra pörgetés meg nincs passz hívás stb.) így simán el lehet kerülni az ilyen 83-17-es eredményeket.
A fordulóknál meg ha muszáj lejátszani hamarabb a következő fordulót, mert az egyik tag 1-2 hétig távol lesz akkor is simán lehet várni a statok beírásával. Mi is lejátszottuk az 1. meccset Lance-el még Shawnkáék meccse előtt, de az eredményt csak az Ő meccsük után küldtük el.
Nem kell itt egyből kilépni meg egymás fejét leharapni. Csak szimplán meg kell beszélni a szabályokat és akkor minden oké lesz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki egy gamet??
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem inkább azaz ovi amit a zeneszerző úr művel...

|
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
annyira édesek vagytok ezzel az ovival itt 😊
egy 17-83 nyilván nem szimpatikus eredmény, de igencsak esélyes, hogy Amadeus azért csapatta mert felhúzta magát a sonka elleni meccsen. nem kell betámadni egy emberként, hogy fúúúúúj, undorító stb. kinézek annyit Amadeusból is, hogy tudta, hogy visszatetszést fog ez kelteni, miután eaglesmcnabbet is ekéztük.
egyébként meg növesszetek már faszt, elkeserítő ez a "azt mondta rám, hogy túl jó vagyok, a kurvaanyját nem játszom" hozzáállás
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
akkor hagyjuk a picsába. Vigye más a Phinst. Csókolom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Látom már a második fordulóba is van beirva eredmény, nem is akármilyen... ha már nem birtok azzal várni hogy befejeződjön az első forduló és a meccset lejtátszátok, akkor legalább az eredményt akkor irjátok be amikor le van játszva az összes meccs az első fordulóból...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ugyan még nem kezdődött el a 2. forduló, de .brk-val ma este mi lejátszuk a meccsünket, mert jelezte, hogy kb. 2 hétig nem tud játszani.Sebii
oks, ezzel nincs is semmi gond, csak várjatok a statok feltöltésével.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ezek általában tiltva vannak online ligákba, van ahol pont megkötés(+30-40), van ahol fair playként, hogy utolsó negyedbe már nagyon nem kéne passzolt TD-t vinni, meg pörgetni az órát, cseréket játszatni, meg ienek.

szerk: és persze aki ezeket megszegi az büntetést (pl. játékos eltiltás) kap.

|