Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.xfire.com/live_video/herremans007/ itt a link,
New York Giants - Cleveland Browns hivatalos kezdés 18:15.

szerk.: a mérkőzés előreláthatólag 2 órát csúszik!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Wallacepro hamachi-n írj majd hogyha online leszel.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szorri gájok, kiderült, hogy az opera nem szereti csak a hosszú hszeket, Firefox-al tökéletesen látom az egész lapot, úgyhogy nem kell ilyen válaszolóssal linkelgetni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
LoL-lal most mi van? Szent leszek és kétszer is feláldozom magam, laggolhatunk, csak gyere vissza, aztán héten toljuk le a super rangadót. 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
valaki egy meccset az elődöntők elött?kovi470
Én mondjuk!Shawn84
majd írj privit, hogy a második heti meccsünket mikor játsszuk le 😊kaszo
oké
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
valaki egy meccset az elődöntők elött?kovi470
Én mondjuk!Shawn84
majd írj privit, hogy a második heti meccsünket mikor játsszuk le 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
valaki egy meccset az elődöntők elött?kovi470
Én mondjuk!
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
valaki egy meccset az elődöntők elött?

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
hy..habi nevezetű játékos keresek illetve tudja e vki h hol lehet elerni mert hamachin nem ez a neve..köszismokar
Az első meccse velem lesz, multkor azt írta ide, hogy jövőhéten jön meg a gépe, és akkor majd tudja elkezdeni a meccseket.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
all maddenen van..már harmadszor nézem meg és még mindig! 😊smokar
rendben 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
all maddenen van..már harmadszor nézem meg és még mindig! 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
hy..habi nevezetű játékos keresek illetve tudja e vki h hol lehet elerni mert hamachin nem ez a neve..köszismokar
annyit kérnék tőled, hogy a játék beállításaiban a nehézségi szintet "pro"-ról állítsd át "all-madden" fokozatra. köszi!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Írj neki PM-et. Gyakran jár ide.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hy..habi nevezetű játékos keresek illetve tudja e vki h hol lehet elerni mert hamachin nem ez a neve..köszi
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Hello!

Valaki megtudná mondani hogy hogy lehet képeket csinálni a játékosoknak és főleg azokat hogyan tudom betenni a játékba?
Még az is érdekelne hogy a játékosoknak az éves statisztikáit kilehet-e tölteni a Player Infoban?
(Madden NFL 08)

Előre is köszi!

Sziasztok!acero
A Footballidiot.com-ról le lehet szedni az update81-es rostert a .ros fájlt ill. a képfájlt!
először szimulálj végig egy szezont (franchise modban) és meglátod hogy milyen a roster,
ha kifagy akkor csak egy szezont tudsz vele játszani!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Valaki egy edzőmérkőzést?

acero: ha saját magad arcképét akarod betenni, azt nem tudom hogy kell/lehet-e.
A liga tracker topicban van idei roster+portré fájl, azokat bemásolva a dokumentumokba a mostani játékosok fognak az egyes csapatokban játszani. Annyi, hogy így csak 1 szezont tudsz lenyomni, mert a következő úgy tapasztaltam hogy van valami gond.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hello!

Valaki megtudná mondani hogy hogy lehet képeket csinálni a játékosoknak és főleg azokat hogyan tudom betenni a játékba?
Még az is érdekelne hogy a játékosoknak az éves statisztikáit kilehet-e tölteni a Player Infoban?
(Madden NFL 08)

Előre is köszi!

Sziasztok!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
1 fumble-d volt. 😀 Annak a hátrányát meg Lloyd visszahozta abba a két TD elkapásában amikor ügyetlenkedtem a védőimmel rendesen. 😀laby
a 2 meccsen együtt gondoltamFarky
Ja, azt nem is figyeltem hogy letoltad a 2. hetit már.laby
AP-vel nem sikerült mit kezdeni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
durva mi, ráadásul asszem 2 v 3 fumble-m volt, de enélkül sem volt esélyem 😀
és nézd meg Bradfoed passer ratingjét 😀 mindegy a nehezét letudtam úgy érzem.Farky
1 fumble-d volt. 😀 Annak a hátrányát meg Lloyd visszahozta abba a két TD elkapásában amikor ügyetlenkedtem a védőimmel rendesen. 😀laby
a 2 meccsen együtt gondoltamFarky
Ja, azt nem is figyeltem hogy letoltad a 2. hetit már.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
nem mert Divat is itt van 😀
egyébként kemény hogy egyik meccsen sem dobott INT-et Farky, és mégis így kikapott. A sorsolása az kurva jól sikerült 😀eaglesmcnabb
durva mi, ráadásul asszem 2 v 3 fumble-m volt, de enélkül sem volt esélyem 😀
és nézd meg Bradfoed passer ratingjét 😀 mindegy a nehezét letudtam úgy érzem.Farky
1 fumble-d volt. 😀 Annak a hátrányát meg Lloyd visszahozta abba a két TD elkapásában amikor ügyetlenkedtem a védőimmel rendesen. 😀laby
a 2 meccsen együtt gondoltam

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Létezik, hogy w1 után már laby a bajnok ? 😂Eazzy
nem mert Divat is itt van 😀
egyébként kemény hogy egyik meccsen sem dobott INT-et Farky, és mégis így kikapott. A sorsolása az kurva jól sikerült 😀eaglesmcnabb
durva mi, ráadásul asszem 2 v 3 fumble-m volt, de enélkül sem volt esélyem 😀
és nézd meg Bradfoed passer ratingjét 😀 mindegy a nehezét letudtam úgy érzem.Farky
1 fumble-d volt. 😀 Annak a hátrányát meg Lloyd visszahozta abba a két TD elkapásában amikor ügyetlenkedtem a védőimmel rendesen. 😀

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Létezik, hogy w1 után már laby a bajnok ? 😂Eazzy
nem mert Divat is itt van 😀
egyébként kemény hogy egyik meccsen sem dobott INT-et Farky, és mégis így kikapott. A sorsolása az kurva jól sikerült 😀eaglesmcnabb
durva mi, ráadásul asszem 2 v 3 fumble-m volt, de enélkül sem volt esélyem 😀
és nézd meg Bradfoed passer ratingjét 😀 mindegy a nehezét letudtam úgy érzem.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Létezik, hogy w1 után már laby a bajnok ? 😂Eazzy
nem mert Divat is itt van 😀
egyébként kemény hogy egyik meccsen sem dobott INT-et Farky, és mégis így kikapott. A sorsolása az kurva jól sikerült 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Létezik, hogy w1 után már laby a bajnok ? 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
amúgy ha [/ code] közé teszitek nem csúszik szét 😊Farky
Oszt a week 1-el mi lesz? 😀Eazzy
a komisz is csináljon má' valamit 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning