Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
core2duo
próbáld, remélem te is sikerrel jársz.lol
megpróbáltuk most a Week 2-es meccsünkön Shawn84-gyel, első próbálkozásra elég késleltetve reagált a gombokra a játék mindkét oldalon (persze lehet hogy ettől függetlenül) de újraindítás után megoldódott, és duplaprocival is viszonylag simán (értsd: eddigi pályafutásom során a legjobban játszhatóan) futott nálam a játék. Murphy. úgyhogy majd legközelebb kiderül.kaszo
Uhh eredményből elég komolynak néz ki a meccs 😀Eazzy
Utolsó másodperces FG-al nyert kaszo
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valaki meccs? írjatok hamán! 1óra 30ig jó nekem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
tyű, akkor ezt én is ki fogom próbálni mindenképp. neked milyen procid van?kaszo
core2duo
próbáld, remélem te is sikerrel jársz.lol
megpróbáltuk most a Week 2-es meccsünkön Shawn84-gyel, első próbálkozásra elég késleltetve reagált a gombokra a játék mindkét oldalon (persze lehet hogy ettől függetlenül) de újraindítás után megoldódott, és duplaprocival is viszonylag simán (értsd: eddigi pályafutásom során a legjobban játszhatóan) futott nálam a játék. Murphy. úgyhogy majd legközelebb kiderül.kaszo
Uhh eredményből elég komolynak néz ki a meccs 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
áldassék a neved laby, sikeres volt a hadjárat! 😀lol
tyű, akkor ezt én is ki fogom próbálni mindenképp. neked milyen procid van?kaszo
core2duo
próbáld, remélem te is sikerrel jársz.lol
megpróbáltuk most a Week 2-es meccsünkön Shawn84-gyel, első próbálkozásra elég késleltetve reagált a gombokra a játék mindkét oldalon (persze lehet hogy ettől függetlenül) de újraindítás után megoldódott, és duplaprocival is viszonylag simán (értsd: eddigi pályafutásom során a legjobban játszhatóan) futott nálam a játék. Murphy. úgyhogy majd legközelebb kiderül.
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Zorddd, mikor lenne jó neked a week2-es meccs?Awesome
péntek-szombat este, vasárnap egész nap?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
edzőt valaki? 😉
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
Zorddd, mikor lenne jó neked a week2-es meccs?
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Valaki egy edzőt? 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
áldassék a neved laby, sikeres volt a hadjárat! 😀lol
Majd azért néha nézz is rá hamára.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ennek örömére lol mikor csapunk össze? A csapat már ezerrel hangolni akar a pennsylvaniai csatára, de előtte még Pats meccset le kell tudni.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
áldassék a neved laby, sikeres volt a hadjárat! 😀lol
Igyekszik az ember... 😀

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
áldassék a neved laby, sikeres volt a hadjárat! 😀lol
tyű, akkor ezt én is ki fogom próbálni mindenképp. neked milyen procid van?kaszo
core2duo

próbáld, remélem te is sikerrel jársz.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
áldassék a neved laby, sikeres volt a hadjárat! 😀lol
tyű, akkor ezt én is ki fogom próbálni mindenképp. neked milyen procid van?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
áldassék a neved laby, sikeres volt a hadjárat! 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Azért akadsz/akadtok, mert több magos procik között van néha olyan hogy akad a madden ha több magon fut. Ezért amikot fut a játék akkor a feladatkezelőben a mainapp.exe-nél állítsd át egy magra. Sajnos ezt minden játékinduláskor meg kell csinálni.laby
akkor ezt valaki próbálja ki velem legyen oly' szíves. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azért akadsz/akadtok, mert több magos procik között van néha olyan hogy akad a madden ha több magon fut. Ezért amikot fut a játék akkor a feladatkezelőben a mainapp.exe-nél állítsd át egy magra. Sajnos ezt minden játékinduláskor meg kell csinálni.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Lol! Ebben az esetben akkor el kéne dönteni, hogy mi legyen. Maradsz így, vagy lemondasz és keressünk valaki mást?shawnka
nem tudom, mert vki ellen teljesen jó, más ellen meg laggháború van. még a direct ip-s megoldást megpróbálom.lol
oké. végső esetben még a google-be is beírhatod, hátha... 😛
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Lol! Ebben az esetben akkor el kéne dönteni, hogy mi legyen. Maradsz így, vagy lemondasz és keressünk valaki mást?shawnka
nem tudom, mert vki ellen teljesen jó, más ellen meg laggháború van. még a direct ip-s megoldást megpróbálom.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Lol! Ebben az esetben akkor el kéne dönteni, hogy mi legyen. Maradsz így, vagy lemondasz és keressünk valaki mást?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sheard állat, DE léttére végig spinmoveozott egy 72 yardos INTreturnnel TDre 😀
eaglesmcnabb
Ez visszatérő rémálom lesz számomra :mad:
Már az rossz előjel volt, hogy az 1. driveom végén, ~46 yardos fg kísérletnél (nem emlékszem már pontosan) A labda a vízszintes kapuvasra ráesett, és onnan visszafelé pattant...Lance
hát az a kapufa az epic volt, ellenem sokszor rúgnak ilyeneket 😀
az INT TD végére azért szépen belassult szegény. sajnos utána a KR TD-vel büntetted a tettét 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Sheard állat, DE léttére végig spinmoveozott egy 72 yardos INTreturnnel TDre 😀
eaglesmcnabb
Ez visszatérő rémálom lesz számomra :mad:
Már az rossz előjel volt, hogy az 1. driveom végén, ~46 yardos fg kísérletnél (nem emlékszem már pontosan) A labda a vízszintes kapuvasra ráesett, és onnan visszafelé pattant...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
nekem az se segített..lol
pedig tisztán emlékszem, hogy tavaly király volt ellened is :/shawnka
ja hát alap, az ellenfeleimnek jó, csak nekem fos... ha megkérdezem menüben, hogy laggol-e, mindig azt a választ kapom hogy nem. gondolom lolnál ugyanez van.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na valaki egy edzőmeccset?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem is gáz volt egy ideig, de amint benyomtam a vertical syncet jó lett. lehet apróság, nemtudom 😀shawnka
Az mi ? 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kibaszott fos meccs volt, Hillis, és McCoy monnyon le, nem is értem miért erőltetem azt a balfaszt QB poszton. Nem elég hogy ha sackelik 80% hogy fumble, még a végén feltétlenül 10 mpvel a vége előtt INTet kellet dobjon 😀
A WRekről ne is beszéljünk, bazzeg GregLittle pl. 6 passzból 4 drop, mind a négy már a kezében volt, de a CB kiverte onnan.
Sheard állat, DE léttére végig spinmoveozott egy 72 yardos INTreturnnel TDre 😀
Dawson állat, nem tud hibázni, Maynard legalább tud puntolni. kb ennyi az összes pozitívum, ja nem, azért Joe is állat a fal baloldalán 😀
amúgy a sec is monnyon le.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!