Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
3 ujjal összesen 6 billentyűt tudsz elérni? 😀 Hát azért az nagyon kemény 😀 Hogy írsz te egyáltalán? végigköveted a szemeddel egyesével hogy miket ütsz le? 😀

Ha felfele tudsz csúsztatni, oldalra miért nem? Mellesleg ha már téma, érdekelne, hogy csak belém vésődött annyira a FIFA, hogy ASD-re rakom alapból a kezem? 😀 (azért még így is elérem a G-t is 😛)fetomy
fifa ASD/E Madden meg SDF ilyen egyszerű. Nem követem végig a szememmel, viszont nem használom az összes ujjamat mint a titkárnők. OFF vége, lényeg hogy bármit nyomok lerepülök a backről.

azt tudtam hogy a dobócsel a G, meg azzal tükrözöm a játékot, de hogy még szerelni is tudok vele, az új 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Mellesleg ha már téma, érdekelne, hogy csak belém vésődött annyira a FIFA, hogy ASD-re rakom alapból a kezem? 😀 (azért még így is elérem a G-t is 😛)fetomy
Szintén zenész 😊
Bár a G-t sosem használtam még a maddenben, azt se tudtam, hogy van rá kiosztva funkció 😂

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
3 ujjal összesen 6 billentyűt tudsz elérni? 😀 Hát azért az nagyon kemény 😀 Hogy írsz te egyáltalán? végigköveted a szemeddel egyesével hogy miket ütsz le? 😀

Ha felfele tudsz csúsztatni, oldalra miért nem? Mellesleg ha már téma, érdekelne, hogy csak belém vésődött annyira a FIFA, hogy ASD-re rakom alapból a kezem? 😀 (azért még így is elérem a G-t is 😛)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én úgy vettem észre, hogy az A és G használatánál annyi a trükk, hogy arra az oldalra kell nyomni, amerre van az ellenfél, és akkor nincs facemak. Tehát ha a védőnek a jobb oldalán van az ellenfél, akkor G-t kell nyomni.

Régebben valaki kérdezte:
Én is joypaddal nyomom. vagy 3-4 éve vettem cora-ban akciósan gagyi speedlinket (kb 2500-ért), de ez is ég és föld a billhez képest, sokkal kényelmesebb.Lance
én azt vettem észre, hogy kontrollerrel nem tok játszani, az A meg a G betűt meg istennek se tudom elérni, szóval marad az S betűs bénázás meg az anyázás 😀eaglesmcnabb
meg tudnál tenni nekem valamit? fényképezd már le, hogy pontosan milyen istenverte kitekert állapotban van neked a kezed abillentyűzeten, hogy nincs kézre se a shift (highlight stick) se az A se a G 😀 Főleg úgy, hogy az S és az F (magic fuckin spin move) meg abszolút igen 😀fetomy
Kedves főnök úr!
Gépelni nem tudok, ergo kisujj meg hüvelykujj kilőve.
Marad a középső három, a középsőujj a D-n van, de tudom csúsztatni az E-re, a mutató az F-en, amit tudok csúsztatni az R-re, a gyűrűs meg az S-en amit tudok variálni a W-vel.
Ergo balkézzel a mozgásterem leszűkül a W-S-E-D-R-F gombokra 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én úgy vettem észre, hogy az A és G használatánál annyi a trükk, hogy arra az oldalra kell nyomni, amerre van az ellenfél, és akkor nincs facemak. Tehát ha a védőnek a jobb oldalán van az ellenfél, akkor G-t kell nyomni.

Régebben valaki kérdezte:
Én is joypaddal nyomom. vagy 3-4 éve vettem cora-ban akciósan gagyi speedlinket (kb 2500-ért), de ez is ég és föld a billhez képest, sokkal kényelmesebb.Lance
én azt vettem észre, hogy kontrollerrel nem tok játszani, az A meg a G betűt meg istennek se tudom elérni, szóval marad az S betűs bénázás meg az anyázás 😀eaglesmcnabb
meg tudnál tenni nekem valamit? fényképezd már le, hogy pontosan milyen istenverte kitekert állapotban van neked a kezed abillentyűzeten, hogy nincs kézre se a shift (highlight stick) se az A se a G 😀 Főleg úgy, hogy az S és az F (magic fuckin spin move) meg abszolút igen 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én úgy vettem észre, hogy az A és G használatánál annyi a trükk, hogy arra az oldalra kell nyomni, amerre van az ellenfél, és akkor nincs facemak. Tehát ha a védőnek a jobb oldalán van az ellenfél, akkor G-t kell nyomni.

Régebben valaki kérdezte:
Én is joypaddal nyomom. vagy 3-4 éve vettem cora-ban akciósan gagyi speedlinket (kb 2500-ért), de ez is ég és föld a billhez képest, sokkal kényelmesebb.Lance
én azt vettem észre, hogy kontrollerrel nem tok játszani, az A meg a G betűt meg istennek se tudom elérni, szóval marad az S betűs bénázás meg az anyázás 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Én úgy vettem észre, hogy az A és G használatánál annyi a trükk, hogy arra az oldalra kell nyomni, amerre van az ellenfél, és akkor nincs facemak. Tehát ha a védőnek a jobb oldalán van az ellenfél, akkor G-t kell nyomni.

Régebben valaki kérdezte:
Én is joypaddal nyomom. vagy 3-4 éve vettem cora-ban akciósan gagyi speedlinket (kb 2500-ért), de ez is ég és föld a billhez képest, sokkal kényelmesebb.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
pontosan, jól mondja a viszkis. nyomd az "a"-t vagy a "g"-t, az a biztos. vagy csak menj neki az ellennek 😀shawnka
"menj neki az ellennek "😀 bazzeg szerinted mi a lófaszt csinálok, kikerülöm? 😀 az A meg a G az mit csinál pontosan? és sprint mellett is tudom hazsnálni?eaglesmcnabb
megértem a problémádat, ugye Ray Lewisékat seggrefejelő Sproles-ok és hasonlók 😀

Az A és a G nagyon jó. Ha én csinálom 95% facemask, ha 3rd down-nál loss tackle, akkor 115% facemask. Nálad talán kisebb lesz az arány 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Várhattatok volna a nagy titkok elárulásával addig, amíg a week 2-es mérkőzésünket lejátsszuk. 😀Lance
most már mindegy :/. Drukkolj hogy seneca eladogassa a lasztikat, és akkor simán nyersz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Várhattatok volna a nagy titkok elárulásával addig, amíg a week 2-es mérkőzésünket lejátsszuk. 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
kösz a tippet eddig csak az e-t használtam, de az lófaszt sem ér.eaglesmcnabb
elkeserítelek, ha elmondom, hogy az e csak pickszedésre jó? tehát, az a szerelésnél olyan, mintha nem is nyomnál semmit 😀 a,g,s, hit stick, ezek érnek valamit a sima nekimenés mellett.shawnka
nekem ért egy keveset, mert mindig szembeugrott 😀 ezek közül egyébként egyik sincs kéznél 😀eaglesmcnabb
láttam már a kezedet, megvan az összes ujjad -> kézre esik, hidd el 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
vadul kinyújtja előre a védőjátékos kis kezit -> nagyobb eséllyel lesz fumble, de a szerelés biztosabb. ebben az esetben mondjuk a fészmeszk is könnyen bejátszhat, de nemgáz 😀shawnka
kösz a tippet eddig csak az e-t használtam, de az lófaszt sem ér.eaglesmcnabb
elkeserítelek, ha elmondom, hogy az e csak pickszedésre jó? tehát, az a szerelésnél olyan, mintha nem is nyomnál semmit 😀 a,g,s, hit stick, ezek érnek valamit a sima nekimenés mellett.shawnka
nekem ért egy keveset, mert mindig szembeugrott 😀 ezek közül egyébként egyik sincs kéznél 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
"menj neki az ellennek "😀 bazzeg szerinted mi a lófaszt csinálok, kikerülöm? 😀 az A meg a G az mit csinál pontosan? és sprint mellett is tudom hazsnálni?eaglesmcnabb
vadul kinyújtja előre a védőjátékos kis kezit -> nagyobb eséllyel lesz fumble, de a szerelés biztosabb. ebben az esetben mondjuk a fészmeszk is könnyen bejátszhat, de nemgáz 😀shawnka
kösz a tippet eddig csak az e-t használtam, de az lófaszt sem ér.eaglesmcnabb
elkeserítelek, ha elmondom, hogy az e csak pickszedésre jó? tehát, az a szerelésnél olyan, mintha nem is nyomnál semmit 😀 a,g,s, hit stick, ezek érnek valamit a sima nekimenés mellett.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
pontosan, jól mondja a viszkis. nyomd az "a"-t vagy a "g"-t, az a biztos. vagy csak menj neki az ellennek 😀shawnka
"menj neki az ellennek "😀 bazzeg szerinted mi a lófaszt csinálok, kikerülöm? 😀 az A meg a G az mit csinál pontosan? és sprint mellett is tudom hazsnálni?eaglesmcnabb
vadul kinyújtja előre a védőjátékos kis kezit -> nagyobb eséllyel lesz fumble, de a szerelés biztosabb. ebben az esetben mondjuk a fészmeszk is könnyen bejátszhat, de nemgáz 😀shawnka
kösz a tippet eddig csak az e-t használtam, de az lófaszt sem ér.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Egyre inkább felbasz ez a kibaszott játék, hogy all-madden ide vagy oda nem tudok normálisan szerelni, egy INT után 3-an highilight stickelik az ellenfél CB-jét, rárontok a futóra az MLB-el és lófaszt sem reagál, és hasonló apróságok. Nem igazán találok rá gyógymódot, hogy mindezt kiküszöböljem, valakinek ötletek?eaglesmcnabb
Tanulj meg játszani, vagy hagyd, hogy szereljen a gép 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
pontosan, jól mondja a viszkis. nyomd az "a"-t vagy a "g"-t, az a biztos. vagy csak menj neki az ellennek 😀shawnka
"menj neki az ellennek "😀 bazzeg szerinted mi a lófaszt csinálok, kikerülöm? 😀 az A meg a G az mit csinál pontosan? és sprint mellett is tudom hazsnálni?eaglesmcnabb
vadul kinyújtja előre a védőjátékos kis kezit -> nagyobb eséllyel lesz fumble, de a szerelés biztosabb. ebben az esetben mondjuk a fészmeszk is könnyen bejátszhat, de nemgáz 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
pontosan, jól mondja a viszkis. nyomd az "a"-t vagy a "g"-t, az a biztos. vagy csak menj neki az ellennek 😀shawnka
"menj neki az ellennek "😀 bazzeg szerinted mi a lófaszt csinálok, kikerülöm? 😀 az A meg a G az mit csinál pontosan? és sprint mellett is tudom hazsnálni?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
pontosan, jól mondja a viszkis. nyomd az "a"-t vagy a "g"-t, az a biztos. vagy csak menj neki az ellennek 😀
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Egyre inkább felbasz ez a kibaszott játék, hogy all-madden ide vagy oda nem tudok normálisan szerelni, egy INT után 3-an highilight stickelik az ellenfél CB-jét és lófaszt sem reagál, és hasonló apróságok. Nem igazán találok rá gyógymódot, hogy mindezt kiküszöböljem, valakinek ötletek?eaglesmcnabb
ahogy mondtam nekem a lágyabb szerelés az beszokott jönni ilyenekre, nekem az S-en van szerintem alapból is arra van állítva a játékban
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyre inkább felbasz ez a kibaszott játék, hogy all-madden ide vagy oda nem tudok normálisan szerelni, egy INT után 3-an highilight stickelik az ellenfél CB-jét, rárontok a futóra az MLB-el és lófaszt sem reagál, és hasonló apróságok. Nem igazán találok rá gyógymódot, hogy mindezt kiküszöböljem, valakinek ötletek?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Zorddd elvitte a Cowboyst, így újból teljes a tulajdonosi lista!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Háhh, aszittétek mi. Csak gondoltam kavarom kicsit az idegszálaitokat 😀Eazzy

pedig már épp írtam volna, hogy hálistennek te is elmész, de hát nem jött be : ((((((((
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Jobbulást Shawn!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Köszi mindenkinek a jókívánságokat.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
pörgessétek ám az 1. heti meccseket(nyilván amelyeket lehetséges).

jó hír: a Dallasnak úgy néz ki hamarosan megvan a GM-e.