Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Öcsém, hogy így kell csinálnom 😀 Viszont működik úgyhogy köszi 😀fetomy
Nincsmit, talán meg lehetne győzni Shawnkát hogy eleve a válaszolós linket tegye a schedulebe 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomynak kitaláltam egy megoldást, hátha működik a számára nem megjeleníthető hozzászólások megnézésére. Az egyes hozzászólásoknak ugye van egy azonosítójuk. Az adott meccsre mutató hozzászólás azonosítója kiderül a schedule-ből, pl. ha az Oakland-Cinci meccs linkjére kattintassz akkor elméletileg a következő címet nyitja meg, csak gondolom nálad üres vagy nemtom:
 bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=449090#p449090
Ebből az utolsó, p betű utáni szám (449090) a hozzászólás azonosítója.
Próbáld meg szerintem azt hogy az erre a hozzászólásra adott válasz esetén feljövő linket nyitod meg.
Ha erre a hsz.-re akarok válaszolni akkor ezt a linket nyitja az oldal:
 bowl.hu/modules/forum/post.php?tid=1271&qid=449090
Két szám van benne, a második láthatóan az eredeti hozzászólás (amire válaszolni akarsz) azonosítója.
Ha ez így működik, akkor a válaszolós ablakból elméletileg mindig ki tudod másolni az éppen számodra érdekes meccs statjait (csak a "Quote" parancsot kell kiszedni), annyi a dolog hogy megnézed hogy mi a shawnka schedule-ben lévő link utolsó 6 számjegye, és azt a 6 számjegyet másolod a válaszolós link utolsó hat számjegyének helyére. Az első szám (1271) szerintem maradthat módosítás nélkül.Rataxes
Öcsém, hogy így kell csinálnom 😀 Viszont működik úgyhogy köszi 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amadeus 2.fordulós meccs? 😊kovi470
Le lehet már játszani a 2. fordulós meccseket?Raven17
Nem hiszem hogy gond lenne, max a statot később írjuk be 😛kovi470
Szerintem jó lenne megvárni a pénteket, hogy lezáruljon az első week, már csak azért is hogy legyen egy kis rendszer a ligában 😊 Játszatok barátságos meccseket 😊 én is vevő vagyok bárkivel egy kis gyakorlásra 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És igeeen, alkalmi Lions drukker lényemet nagy öröm érte 😀 Grat. Wallacepro, remélem a többi csoportriválist is elintézed (rajtam kívül persze 😊 )Rataxes
bár smokar játszik a Lions-sal 😀
no, PO helyen a csapat 😀.brk
Őőő... Mindegy, Gravedigger haverja 😀 Nem, egyébként nem mindegy, bocs Gravedigger haverjai hogy összekevertelek Titeket 😀Rataxes
LOL 😂 😂 😂
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
És igeeen, alkalmi Lions drukker lényemet nagy öröm érte 😀 Grat. Wallacepro, remélem a többi csoportriválist is elintézed (rajtam kívül persze 😊 )Rataxes
bár smokar játszik a Lions-sal 😀
no, PO helyen a csapat 😀.brk
Őőő... Mindegy, Gravedigger haverja 😀 Nem, egyébként nem mindegy, bocs Gravedigger haverjai hogy összekevertelek Titeket 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
És igeeen, alkalmi Lions drukker lényemet nagy öröm érte 😀 Grat. Wallacepro, remélem a többi csoportriválist is elintézed (rajtam kívül persze 😊 )Rataxes
bár smokar játszik a Lions-sal 😀
no, PO helyen a csapat 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
És igeeen, alkalmi Lions drukker lényemet nagy öröm érte 😀 Grat. Wallacepro, remélem a többi csoportriválist is elintézed (rajtam kívül persze 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Fetomynak kitaláltam egy megoldást, hátha működik a számára nem megjeleníthető hozzászólások megnézésére. Az egyes hozzászólásoknak ugye van egy azonosítójuk. Az adott meccsre mutató hozzászólás azonosítója kiderül a schedule-ből, pl. ha az Oakland-Cinci meccs linkjére kattintassz akkor elméletileg a következő címet nyitja meg, csak gondolom nálad üres vagy nemtom:
 bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=449090#p449090
Ebből az utolsó, p betű utáni szám (449090) a hozzászólás azonosítója.
Próbáld meg szerintem azt hogy az erre a hozzászólásra adott válasz esetén feljövő linket nyitod meg.
Ha erre a hsz.-re akarok válaszolni akkor ezt a linket nyitja az oldal:
 bowl.hu/modules/forum/post.php?tid=1271&qid=449090
Két szám van benne, a második láthatóan az eredeti hozzászólás (amire válaszolni akarsz) azonosítója.
Ha ez így működik, akkor a válaszolós ablakból elméletileg mindig ki tudod másolni az éppen számodra érdekes meccs statjait (csak a "Quote" parancsot kell kiszedni), annyi a dolog hogy megnézed hogy mi a shawnka schedule-ben lévő link utolsó 6 számjegye, és azt a 6 számjegyet másolod a válaszolós link utolsó hat számjegyének helyére. Az első szám (1271) szerintem maradthat módosítás nélkül.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Amadeus 2.fordulós meccs? 😊kovi470
Le lehet már játszani a 2. fordulós meccseket?Raven17
Nem hiszem hogy gond lenne, max a statot később írjuk be 😛

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Amadeus 2.fordulós meccs? 😊kovi470
Le lehet már játszani a 2. fordulós meccseket?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Wallacepro neked mikor jó a 2. heti meccs?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jóvanna, csak mondtam 😀Bálesz
És igazad is van, nem vitatom, de sztem ebbe törödjön bele mindenki hogy Smokarral majd csak hamachin lehet meccset egyeztetni, ott viszont nagyon sűrűn elérhető , szóval nem lesz gond 😊
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Jóvanna, csak mondtam 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Arról volt szó, hogy aktívkodik mindenki a fórumon is, nem? Így elég körülményes lesz lenyomni a szezont...Bálesz
Én azt nem mondtam hogy ide irkálni fog, de hamán megtaláljátok majd, annyi elég hogy le legyen játszva a meccs nem ? Ne nagyon várjátok tőle hogy fórumozni fog, ő a játékélmény miatt játszik, és péntekig tutira le is lesz nyomva a meccse Lakival 😊gravedigger
Senki nem várja tőle, hogy fórumozzon, szakmázgasson ( 😀), de itt azért lehet jelentkezni, esetleg privátot írni az aktuális ellenfélnek. Pláne, hogy a hamachi-üzenetet nem mindenki veszi észre. 😊Bálesz
Mondjuk ez igaz, de egyébként épp most játszák a meccset Lakival 😊
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Amadeus 2.fordulós meccs? 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Irt neked tegnap haman nem ?gravedigger
Arról volt szó, hogy aktívkodik mindenki a fórumon is, nem? Így elég körülményes lesz lenyomni a szezont...Bálesz
Én azt nem mondtam hogy ide irkálni fog, de hamán megtaláljátok majd, annyi elég hogy le legyen játszva a meccs nem ? Ne nagyon várjátok tőle hogy fórumozni fog, ő a játékélmény miatt játszik, és péntekig tutira le is lesz nyomva a meccse Lakival 😊gravedigger
Senki nem várja tőle, hogy fórumozzon, szakmázgasson ( 😀), de itt azért lehet jelentkezni, esetleg privátot írni az aktuális ellenfélnek. Pláne, hogy a hamachi-üzenetet nem mindenki veszi észre. 😊

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Jobbulást Szaba!

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Én már jeleztem hogy a hamachi teljesen meghalt ezért újat kellett csinálni és aki a szobákat csinálta az rúgjon ki, hogy elférjünk. Úgyhogy az Awesome009 az már nem kell.Awesome
Visszakerestem, úgy néz ki a hármas szobában Lol az illetékes... Kérem szíveskedjék intézkedni 😊Rataxes
csak annyi a baj, h én újratettem a rendszert (vele együtt a hamachit is), és sztem elvesztettem a jogosultságomat a szoba felett. egyébként én is kétszer vagyok így benn.

szóval csináltam egy új 3-as szobát bowlhu3 (jelszó ua) néven.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Irt neked tegnap haman nem ?gravedigger
Arról volt szó, hogy aktívkodik mindenki a fórumon is, nem? Így elég körülményes lesz lenyomni a szezont...Bálesz
Én azt nem mondtam hogy ide irkálni fog, de hamán megtaláljátok majd, annyi elég hogy le legyen játszva a meccs nem ? Ne nagyon várjátok tőle hogy fórumozni fog, ő a játékélmény miatt játszik, és péntekig tutira le is lesz nyomva a meccse Lakival 😊gravedigger
nem kell fórumoznia, de erre a topicra jó lenne ha ránézne néha, mint mondjuk Biagio, akit amúgy nem nagyon láttam még a fórumon máshol feltűnni.
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valaki egy edzőmeccset?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
gravedigger, mi van már a haveroddal? 😮Laki
Irt neked tegnap haman nem ?gravedigger
Arról volt szó, hogy aktívkodik mindenki a fórumon is, nem? Így elég körülményes lesz lenyomni a szezont...Bálesz
Én azt nem mondtam hogy ide irkálni fog, de hamán megtaláljátok majd, annyi elég hogy le legyen játszva a meccs nem ? Ne nagyon várjátok tőle hogy fórumozni fog, ő a játékélmény miatt játszik, és péntekig tutira le is lesz nyomva a meccse Lakival 😊
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
gravedigger, mi van már a haveroddal? 😮Laki
Irt neked tegnap haman nem ?gravedigger
Arról volt szó, hogy aktívkodik mindenki a fórumon is, nem? Így elég körülményes lesz lenyomni a szezont...

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Visszakerestem, úgy néz ki a hármas szobában Lol az illetékes... Kérem szíveskedjék intézkedni 😊Rataxes
én melyik szobában vagyok az illetékes? 😀Amadeus91
A melegházban.Eazzy
lool game set match 😂
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Jönnék ha nem kéne letölteni hozzá azt a köcsög programot. Valaki szóljon Gravedigger-nek, hogy ha azt írják hogy "hú de szaggat" akkor azt kell rá válaszolni hogy "nálam is" 😀
szerk: túl sok a siged egyébként, ez az emeletes cucc már az illegális kategóriába tartozik 😊Rataxes
Nállam tényleg nem igazán szaggatott, de irtam rögtön hogy lépjünk ki és próbáljuk újra ha gondolja 😊 Egyébként gratulálok a győzelemhez , nekem ez a meccs egy katasztrofális csalódás volt, a secondary-m kb nem volt a pályán, de Hester meg Knox sem, egyedül Davis emelhető ki meg Forte és e rush defense, a többi egy rakás kaki, Cutlerrel az élen 😊 Na majd remélem jobb lesz a második fordulóban, bár mos még mindig sokkban vagyok mert az előszezon meccseken ettől lényegesen jobban muzsikált a csapat 😊 Grat mégegyszer Eazzy 😊gravedigger
Nálam szaggatott, inkább a futást nehezítette meg, meg a rúgásokat. De gondoltam ha nálad oké, akkor sebaj, legalább jó szoros lesz 😀
Köszi a meccset, és remélem széjjelkapod Amadeust 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
gravedigger, mi van már a haveroddal? 😮Laki
Irt neked tegnap haman nem ?