Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
gravedigger, mi van már a haveroddal? 😮


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
Valaki egy meccset?
egyébként szabának jobbulást!! 😊 és érdekelne hogy a meccsünket majd helyettessel kell lejátszani vagy lesz még egy bye weekem? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jönnék ha nem kéne letölteni hozzá azt a köcsög programot. Valaki szóljon Gravedigger-nek, hogy ha azt írják hogy "hú de szaggat" akkor azt kell rá válaszolni hogy "nálam is" 😀
szerk: túl sok a siged egyébként, ez az emeletes cucc már az illegális kategóriába tartozik 😊Rataxes
Nállam tényleg nem igazán szaggatott, de irtam rögtön hogy lépjünk ki és próbáljuk újra ha gondolja 😊 Egyébként gratulálok a győzelemhez , nekem ez a meccs egy katasztrofális csalódás volt, a secondary-m kb nem volt a pályán, de Hester meg Knox sem, egyedül Davis emelhető ki meg Forte és e rush defense, a többi egy rakás kaki, Cutlerrel az élen 😊 Na majd remélem jobb lesz a második fordulóban, bár mos még mindig sokkban vagyok mert az előszezon meccseken ettől lényegesen jobban muzsikált a csapat 😊 Grat mégegyszer Eazzy 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Én már jeleztem hogy a hamachi teljesen meghalt ezért újat kellett csinálni és aki a szobákat csinálta az rúgjon ki, hogy elférjünk. Úgyhogy az Awesome009 az már nem kell.Awesome
Visszakerestem, úgy néz ki a hármas szobában Lol az illetékes... Kérem szíveskedjék intézkedni 😊Rataxes
én melyik szobában vagyok az illetékes? 😀Amadeus91
A melegházban.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 651
Én már jeleztem hogy a hamachi teljesen meghalt ezért újat kellett csinálni és aki a szobákat csinálta az rúgjon ki, hogy elférjünk. Úgyhogy az Awesome009 az már nem kell.Awesome
Visszakerestem, úgy néz ki a hármas szobában Lol az illetékes... Kérem szíveskedjék intézkedni 😊Rataxes
én melyik szobában vagyok az illetékes? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én már jeleztem hogy a hamachi teljesen meghalt ezért újat kellett csinálni és aki a szobákat csinálta az rúgjon ki, hogy elférjünk. Úgyhogy az Awesome009 az már nem kell.Awesome
Visszakerestem, úgy néz ki a hármas szobában Lol az illetékes... Kérem szíveskedjék intézkedni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Jönnék ha nem kéne letölteni hozzá azt a köcsög programot. Valaki szóljon Gravedigger-nek, hogy ha azt írják hogy "hú de szaggat" akkor azt kell rá válaszolni hogy "nálam is" 😀
szerk: túl sok a siged egyébként, ez az emeletes cucc már az illegális kategóriába tartozik 😊Rataxes
tudom csak próbálgatom őket 😀



elég defense meccs eddig 😊
na beindult Eazzy 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jönnék ha nem kéne letölteni hozzá azt a köcsög programot. Valaki szóljon Gravedigger-nek, hogy ha azt írják hogy "hú de szaggat" akkor azt kell rá válaszolni hogy "nálam is" 😀
szerk: túl sok a siged egyébként, ez az emeletes cucc már az illegális kategóriába tartozik 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
gravedigger ellen csoportmeccsem megtekinthető itt:
http://www.xfire.com/live_video/eazzy89/

Nemtom mkor kezdjük, elvileg már kellett voolna, de az ellenfelem úgy tűnik még kakil 😀Eazzy
valaki még jöjjön a stream chatbe, furcsa lenne egymagammal trashelni 😂
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
gravedigger ellen csoportmeccsem megtekinthető itt:
http://www.xfire.com/live_video/eazzy89/

Nemtom mkor kezdjük, elvileg már kellett voolna, de az ellenfelem úgy tűnik még kakil 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
Megtettem, mert irtó nagylelkű vagyok 😊
Érdekes, vagy Awesome rontott el valamit, mert ő kétszer van (szinte) bent, vagy lol, aki meg tényleg kétszer van bent nálam Rá is kerestem, elvileg szaba is a hármas szoba tagja lenne, tehát mindketten, lol és Awesome is duplázok. Commish vizsgálja eztet ki, de gyorsan 😊
Tagok
Awesome
Awesome009
Biagio
brk
divat
eaglesmcnabb
farky
kovi470
laki - Meccset valaki?
Lance-PC
lol
lol (második éppen online is van)
PakoGabi
Sebii
ShawnDeny
Én már jeleztem hogy a hamachi teljesen meghalt ezért újat kellett csinálni és aki a szobákat csinálta az rúgjon ki, hogy elférjünk. Úgyhogy az Awesome009 az már nem kell.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem látom, nem is fogom gondolom...
ha másnál nincs gond, akkor maradhat így, majd szólok ha statoznék, aztán elkdüldi valaki 😊

egyébként köszi megkaptam!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Még mindig nem látod a hsz.-eket? Nincs sok kedvem a bloggal szarozni de ha nagyon muszáj csinálom...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valaki lenne oly kedves és elküldené nekem PM-ben az Oakland-Cin és a Jets-Cards meccs logjait, hogy bevihessem őket?
Dánke sün 😊
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
dande írta pár oldallal korábban, hogy beszállna, ha más nem, akkor edzeni. A commish megkérdezhetné esetleg 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megtettem, mert irtó nagylelkű vagyok 😊
Érdekes, vagy Awesome rontott el valamit, mert ő kétszer van (szinte) bent, vagy lol, aki meg tényleg kétszer van bent nálam Rá is kerestem, elvileg szaba is a hármas szoba tagja lenne, tehát mindketten, lol és Awesome is duplázok. Commish vizsgálja eztet ki, de gyorsan 😊
Tagok
Awesome
Awesome009
Biagio
brk
divat
eaglesmcnabb
farky
kovi470
laki - Meccset valaki?
Lance-PC
lol
lol (második éppen online is van)
PakoGabi
Sebii
Shawn
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát valaki aki bent van a hármasban legyen oly kedves és másolja ki, hogy kikkel van tele a ház. Vagy egy print screen minimum és akkor a trackerben is megtalálható táblázat alapján láthatjuk, hogy ki lépett rossz helyre, mivel ugye elvileg be kell férnie mindenkinek.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az király, mert azt írja nekem hogy tele van 😐

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Nem vagy bent, 15en vagyunk.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jah, olyasvalaki kéne aki alapból bent van 😀 A napokban jött meg az új laptopom, és mivel azon van HD csati ezért az 1. fordulós meccsre leköltöztem a nagy tévéhez. Az asztali gépen kiléptem a Hama szobákból, a laptopon meg beléptem értelemszerűen, hogy tudjak játszani. Na most nem emlékszem hogy a laptopon utána kiléptem-e, de az ottani Hama kliens szerint 1 szobában se vagyok bent, viszont itt se tudok belépni mert tele van. Arra gondoltam hogy esetleg bentragadhattam valahogy a laptopról vagy nemtom.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Meg tudná valaki nézni hogy bent vagyok-e a Bowlhu3 szobában? :rolleyes:Rataxes
én megnézném szívesen, csak tele van a szoba azt írja a hama
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Meg tudná valaki nézni hogy bent vagyok-e a Bowlhu3 szobában? :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Bocs, erről én nem tudtam. 😐 :oSebii
úgy értem a dokumentumok/madden/stat mappában neked is ott kéne lennie mert elvileg auton menti a játékFarky
Valóban, köszi. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vki baratsagos meccset?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Bocs, erről én nem tudtam. 😐 :oSebii
úgy értem a dokumentumok/madden/stat mappában neked is ott kéne lennie mert elvileg auton menti a játék

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning