EB játék 2021

10 feliratkozó

több mint 3 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Az a baj, hogy minden este átírom a csapatot, jó lenne ha kezdődne már a dolog...

Most sikerült egy olyat csinálni, hogy nincs benne spanyol, portugál és argentin, de van benne 13 különböző nemzet (közte szaúdi is 😀)
Igor
lényeg hogy uruguayi legyen benne.
deyell
Az az egyik amiből kettő is van... de kb a fél uru csapatot átforgattam már (a három csatár, két olcsó kp, két védő, Muslera), különböző időpontokban, szóval az lesz a kérdés, kinél épp ki lesz ott.
Igor
Muslera, Varela, Godin, C. Sanchez, Cavani

ezek közül bármelyik 3 jó opció lehet. aztán 3 pontra jó lehet pl. Nandez 5-ért, vagy akár De Arrascaeta 5,5-ért, kár hogy utóbbi a csatárok között van.

frankó középpályást 6-ért tud valaki?
deyell
Asensio, Honda, Biglia, Cueva, esetleg Gudmundsson, Bolanos, de én bírom Jedinakot is + rengeteg arab...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 641
Az a baj, hogy minden este átírom a csapatot, jó lenne ha kezdődne már a dolog...

Most sikerült egy olyat csinálni, hogy nincs benne spanyol, portugál és argentin, de van benne 13 különböző nemzet (közte szaúdi is 😀)
Igor
lényeg hogy uruguayi legyen benne.
deyell
Az az egyik amiből kettő is van... de kb a fél uru csapatot átforgattam már (a három csatár, két olcsó kp, két védő, Muslera), különböző időpontokban, szóval az lesz a kérdés, kinél épp ki lesz ott.
Igor
Muslera, Varela, Godin, C. Sanchez, Cavani

ezek közül bármelyik 3 jó opció lehet. aztán 3 pontra jó lehet pl. Nandez 5-ért, vagy akár De Arrascaeta 5,5-ért, kár hogy utóbbi a csatárok között van.

frankó középpályást 6-ért tud valaki?

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Az a baj, hogy minden este átírom a csapatot, jó lenne ha kezdődne már a dolog...

Most sikerült egy olyat csinálni, hogy nincs benne spanyol, portugál és argentin, de van benne 13 különböző nemzet (közte szaúdi is 😀)
Igor
lényeg hogy uruguayi legyen benne.
deyell
Az az egyik amiből kettő is van... de kb a fél uru csapatot átforgattam már (a három csatár, két olcsó kp, két védő, Muslera), különböző időpontokban, szóval az lesz a kérdés, kinél épp ki lesz ott.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 641
Az a baj, hogy minden este átírom a csapatot, jó lenne ha kezdődne már a dolog...

Most sikerült egy olyat csinálni, hogy nincs benne spanyol, portugál és argentin, de van benne 13 különböző nemzet (közte szaúdi is 😀)
Igor
lényeg hogy uruguayi legyen benne.

choose life
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Az a baj, hogy minden este átírom a csapatot, jó lenne ha kezdődne már a dolog...

Most sikerült egy olyat csinálni, hogy nincs benne spanyol, portugál és argentin, de van benne 13 különböző nemzet (közte szaúdi is 😀)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 232 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azért most jól jön az 5 évnyi PL fantasy rutin. Tuti csőutolsó leszek, a retro tax miatt 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Igazából az 5-5-0-n és a 2-5-3-n kívül minden más formációt enged... szóval nem ezen fog múlni.

Persze ettől függetlenül hogy melyik sorra mennyit vagy hajlandó költeni, az persze egy stratégiai döntés, de azért elég flexibilisen lehet felállást módosítani h ezen ne múljon.

Oké, venni kell legalább 3 használható védőt, 2 kp-t, meg 1 csatárt... ez azért nem egy tragédia. A gondok kb ezután jönnek 😀
Illetve hát nem muszáj venni, de így logikus 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 641
beprolakozok a 352-vel, Kante 6M-ert meg Cueva 6M-ert a kozeppalyara, a tobbiek meg remelem hozzak a pontot 😀
Borbinho
Kante vkp, ha jól tudom, azok nem hoznak itt sok pontot.

2 kb legdragabb csatar, 3 kb legdragabb kozeppalyas. es igy maradt a padra 4-4-4-4.5ert a legcsorobb minden posztra 😀
valszeg valtozik meg csutortokig, mert eddig ahanyszor belepek, annyiszor ujra kell csinalnom az egeszet...(kiveve ha Chromebol, mert ott egybol tudja a legutobbi felallast, ha 1 sec-el az Exploreres mentes utan frissitek, mar ott is van...forditva bezzeg...)
Borbinho
itt a cserék is értékesek, 15 használható játékos kell.

choose life
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nekem is gmail és tökéletes.

Lehet, hogy csak a gyenge csapatokat törli? :d
eaglesmcnabb
akkor neked ramenteni se engedte volna :p
Borbinho
akkor passz :S 😀

4-4-2 a tuti, abból még mindig lehet kb bármilyen felállás. 3-5-2-től 5-4-1-ig minden.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
beprolakozok a 352-vel, Kante 6M-ert meg Cueva 6M-ert a kozeppalyara, a tobbiek meg remelem hozzak a pontot 😀
Borbinho
értelmetlen még most a formációval sakkozni. és ha egyik középpályásod se lesz jó? mindkét kezdőben lévő csatárod gólokat lő? akkor a 3. csatárt be se cseréléd?
ilyenkor egyik kevés pontos középpályást/védőt le kell hozni, hátha a csatár majd többet hoz.
braxa88
2 kb legdragabb csatar, 3 kb legdragabb kozeppalyas. es igy maradt a padra 4-4-4-4.5ert a legcsorobb minden posztra 😀
valszeg valtozik meg csutortokig, mert eddig ahanyszor belepek, annyiszor ujra kell csinalnom az egeszet...(kiveve ha Chromebol, mert ott egybol tudja a legutobbi felallast, ha 1 sec-el az Exploreres mentes utan frissitek, mar ott is van...forditva bezzeg...)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
beprolakozok a 352-vel, Kante 6M-ert meg Cueva 6M-ert a kozeppalyara, a tobbiek meg remelem hozzak a pontot 😀
Borbinho
értelmetlen még most a formációval sakkozni. és ha egyik középpályásod se lesz jó? mindkét kezdőben lévő csatárod gólokat lő? akkor a 3. csatárt be se cseréléd?
ilyenkor egyik kevés pontos középpályást/védőt le kell hozni, hátha a csatár majd többet hoz.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
beprolakozok a 352-vel, Kante 6M-ert meg Cueva 6M-ert a kozeppalyara, a tobbiek meg remelem hozzak a pontot 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
baszod, tegnap nekem sem volt meg, most meg belépek és ott van de egy-két pozit megváltoztatott..
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nekem is gmail és tökéletes.

Lehet, hogy csak a gyenge csapatokat törli? :d
eaglesmcnabb
akkor neked ramenteni se engedte volna :p

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nekem is gmail és tökéletes.

Lehet, hogy csak a gyenge csapatokat törli? :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
nekem teljesen eltűnt a csapatom. üres a keretem. rakhatom össze újra. kurvafasza
braxa88
Nekem is volt egy ilyenem. Menteni kell ,de eleinte szürke a save gomb, 15 játékosnak meg kell lennie, hogy menteni tudj.
Sixo
már megcsináltam pénteken a csapatom el is mentettem.
most reggel meg üres lett. de aztán mikor visszanééztem 20-30perc után megjelent a csapatom.
végülis mindegy, úgyis csütörtökig sokat variálok még rajta.
braxa88
Most nezem, ugyan ez tortent nalam is. Lehet azert ,mert google-on keresztul (gmail) lepek be? Erdemes lenne regelni valahogy mashogy?
Borbinho
én is gmaillel lépek be. lehet ez a gondja.
braxa88
szintén zenész 😀

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nekem teljesen eltűnt a csapatom. üres a keretem. rakhatom össze újra. kurvafasza
braxa88
Nekem is volt egy ilyenem. Menteni kell ,de eleinte szürke a save gomb, 15 játékosnak meg kell lennie, hogy menteni tudj.
Sixo
már megcsináltam pénteken a csapatom el is mentettem.
most reggel meg üres lett. de aztán mikor visszanééztem 20-30perc után megjelent a csapatom.
végülis mindegy, úgyis csütörtökig sokat variálok még rajta.
braxa88
Most nezem, ugyan ez tortent nalam is. Lehet azert ,mert google-on keresztul (gmail) lepek be? Erdemes lenne regelni valahogy mashogy?
Borbinho
én is gmaillel lépek be. lehet ez a gondja.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nekem teljesen eltűnt a csapatom. üres a keretem. rakhatom össze újra. kurvafasza
braxa88
Nekem is volt egy ilyenem. Menteni kell ,de eleinte szürke a save gomb, 15 játékosnak meg kell lennie, hogy menteni tudj.
Sixo
már megcsináltam pénteken a csapatom el is mentettem.
most reggel meg üres lett. de aztán mikor visszanééztem 20-30perc után megjelent a csapatom.
végülis mindegy, úgyis csütörtökig sokat variálok még rajta.
braxa88
Most nezem, ugyan ez tortent nalam is. Lehet azert ,mert google-on keresztul (gmail) lepek be? Erdemes lenne regelni valahogy mashogy?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Most az angoloknál butland vagy pikard v ki a f*szom lesz a kezdő kapus? Az uccsó 3 meccsen butland védett, aztán olvastam valahol, hogy a másik a numero uno...
peach
én úgy tudom Pickford.
1es számút mezt is ő kapta.
braxa88
Fasza. Köszi.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Most az angoloknál butland vagy pikard v ki a f*szom lesz a kezdő kapus? Az uccsó 3 meccsen butland védett, aztán olvastam valahol, hogy a másik a numero uno...
peach
Kariust kell betenni, vele nem lehet melléfogni

| 😀 |
shawnka
Agyrázkódás protokoll, nem engedi.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Most az angoloknál butland vagy pikard v ki a f*szom lesz a kezdő kapus? Az uccsó 3 meccsen butland védett, aztán olvastam valahol, hogy a másik a numero uno...
peach
én úgy tudom Pickford.
1es számút mezt is ő kapta.
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Most az angoloknál butland vagy pikard v ki a f*szom lesz a kezdő kapus? Az uccsó 3 meccsen butland védett, aztán olvastam valahol, hogy a másik a numero uno...
peach
Kariust kell betenni, vele nem lehet melléfogni

| 😀 |

Szerkesztette: shawnka
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Most az angoloknál butland vagy pikard v ki a f*szom lesz a kezdő kapus? Az uccsó 3 meccsen butland védett, aztán olvastam valahol, hogy a másik a numero uno...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Most olvastam, hogy egyelőre(?) nem lehet visszalépni, ha valaki véletlenül/direkt egy boostot fel akar használni,... úgyhogy senki se nyomjon rá a gombra tesztelésből, még véletlenül se.
(Vagy kénytelen lesz új csapatot kreálni..)
Igor
jó, de Pogba vagy Alli?
shawnka
Sanchez. Az összes - csakis az All-Sanchez csapat a nyerő.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Most olvastam, hogy egyelőre(?) nem lehet visszalépni, ha valaki véletlenül/direkt egy boostot fel akar használni,... úgyhogy senki se nyomjon rá a gombra tesztelésből, még véletlenül se.
(Vagy kénytelen lesz új csapatot kreálni..)
Igor
jó, de Pogba vagy Alli?